Ook daarom is het CDA idee een goede graduele tussenstap. Voelt het natuurlijker aan. Of geen tussenstap en eindstation.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:21 schreef Janneke141 het volgende:
Overigens is de belangrijkste reden dat we vasthouden aan het selectiepunt waar het nu is, omdat het al een halve eeuw zo is en het bijna niet te veranderen is. Om iets te laten zoals het is heb je geen meerderheid nodig.
Las een paar posts terug en ja, je hebt gelijk, Hanca is geen meerderheid..quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wie is 'ze', en heeft 'ze' een meerderheid?
Ideaal, joh!quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:29 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
In Suriname is het selectieproces overigens heel simpel.
De jongens gaan naar de landbouwschool en leren zaaien.
De meisjes gaan naar de huishoudschool en leren mmm mmm.
Bekijk deze YouTube-video
Trafassi - Huishoudschool
Nee, dat was een persoonlijke mening van mij. Ik ben geen minister van onderwijs, geen kamerlid, ik schrijf niet aan landelijke verkiezingsprogramma's en ben ook geen onderwijsbestuurder.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
huh? Ze willen het toch veranderen, nog eerder dan 12 jaar selecties toepassen?
Ok, maar je bent wel een kiezer en lid van een partij.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, dat was een persoonlijke mening van mij. Ik ben geen minister van onderwijs, geen kamerlid, ik schrijf niet aan landelijke verkiezingsprogramma's en ben ook geen onderwijsbestuurder.
Eens. En partijlid. Maar meer ook niet.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:46 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ok, maar je bent wel een kiezer.
Volgens mij nodigt iedere zender inderdaad momenteel zoveel mogelijk mensen die commentaar hebben op de VVD uit. Ook wel terecht, ze mogen best weten dat het vorige kabinet hun fout is. Als ze open hadden gestaan voor PvdA, was Omtzigt daar echt wel liever in mee gegaan (die stond zelfs nu nog Timmermans te smeken).quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:55 schreef Hexagon het volgende:
Wat wordt de VVD toch verwend en geholpen door de media
Bekijk deze YouTube-video
Yesilgoz is een passagier die bij de SP is ingestapt en via-via naar rechts is doorgereden. Na de VVD kan ze wel naar JA21quote:Op donderdag 9 oktober 2025 23:09 schreef Firuze60 het volgende:
Ik geef Rutte volkomen de schuld voor het flateren van de VVD nu, die heeft nooit gezorgd voor een serieuze opvolger van de partij. Op een gegeven moment was Klaas Dijkhof populair, dat kon Rutte echt niet hebben.
Oh, die kan overal wel weer instappen. Net als Rutte nu doet, haha, macht lokt.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 23:14 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Yesilgoz is een passagier die bij de SP is ingestapt en via-via naar rechts is doorgereden. Na de VVD kan ze wel naar JA21
Misschien is ze door SP ingehuurd om VVD te slopen lol.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 23:16 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Oh, die kan overal wel weer instappen. Net als Rutte nu doet, haha, macht lokt.
Gelukkig gaat d66 weer terug naar zijn rechtse vrienden. Ze hebben uiteindelijk ingezien dat de struikrovers van links het land kapot zouden maken met torenhoge belastingen voor rijke mensen, ondernemers en bedrijven. Bezuinigen op sociale zekerheid en ridicule overheidsuitgaven maakt het land sterker.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 22:27 schreef Klopkoek het volgende:
https://twitter.com/HaagseInsider/status/1976342215275454862#m
https://nitter.net/HaagseInsider/status/1976341088656126189#m
https://twitter.com/HaagseInsider/status/1976341076597440634#m
Veel poen van de rijken voor JA21 en D66. JA21 vooral vastgoedmagnaten, D66 meer tech en nieuwe economie.
D66 gaat straks over rechts. Let maar op. Zoals zo vaak de meest linkse partij in de coalitie. Net de Democraten in Amerika.
Rechts blijft daarentegen lekker geld geven aan Tata zonder dat er ook maar iets verandert.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 06:51 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
Gelukkig gaat d66 weer terug naar zijn rechtse vrienden. Ze hebben uiteindelijk ingezien dat de struikrovers van links het land kapot zouden maken met torenhoge belastingen voor rijke mensen, ondernemers en bedrijven. Bezuinigen op sociale zekerheid en ridicule overheidsuitgaven maakt het land sterker.
Een financieel punt maken over links terwijl juist het meest rechtse kabinet er financieel de grootste terungzooi van gemaakt heeft die ik ooit heb gezien. Die mentale lenigheid blijft knap.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 06:51 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
Gelukkig gaat d66 weer terug naar zijn rechtse vrienden. Ze hebben uiteindelijk ingezien dat de struikrovers van links het land kapot zouden maken met torenhoge belastingen voor rijke mensen, ondernemers en bedrijven. Bezuinigen op sociale zekerheid en ridicule overheidsuitgaven maakt het land sterker.
Kamer terug laten komen om puur en alleen een MvW voor Wiersma in te dienen en te stemmen. Kan dat vandaag nog?quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 08:21 schreef Hexagon het volgende:
De BBB kan ook nog uit het kabinet zal de VVD wel denken.
https://www.bnr.nl/nieuws(...)en-tegenwerking-meer
Wat de fuck snapt BBB niet aan 'demissionair'?quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 08:21 schreef Hexagon het volgende:
De BBB kan ook nog uit het kabinet zal de VVD wel denken.
https://www.bnr.nl/nieuws(...)en-tegenwerking-meer
Ik weet niet of stikstof controversieel is verklaard. Zo niet dan kan ze gewoon verder met het voorstel.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 08:27 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Wat de fuck snapt BBB niet aan 'demissionair'?
De kamer heeft dit onderwerp bewust niet controversieel verklaard, dus dat is niet helemaal eerlijk. Als iets niet controversieel is, moet de minister daar gewoon aan doorwerken. Maar het moet wel via de Kamer en voor de huidige plannen van Wiersma is in de verste verte geen meerderheid te vinden.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 08:27 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Wat de fuck snapt BBB niet aan 'demissionair'?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |