 
		 
			 
			
			
			Zo kennen we er hier één die haar gang kan blijven gaan.quote:Op maandag 6 oktober 2025 18:24 schreef Beertjeteddy het volgende:
Bijzonder artikel wat ik zojuist voorbij zag komen bij Vice.
Over influecers die doen alsof ze ziek zijn, maar dit niet zijn.
Doet me aan een bepaalde influencer denken met bepaalde dingen die erin worden gezegd, zoals shoppen naar de juiste ziekenhuizen en behandelaren.
Op Reddit is er dus zelfs een heel Engelstalig forum voor influencers die dit doen...( staat in het artikel. ) Bizar dat dit soort dingen dus steeds vaker voor lijken te komen.
Ook allemaal mensen die trouwens met een glimlach vertellen hoe ziek ze zijn of laten zien wat ze allemaal hebben.
Ik vind dat dus echt heel heftig.
En dat allemaal voor de aandacht van mensen die je helemaal niet kent op het internet.
https://www.vice.com/en/a(...)ghh8NgOo34-kSCvl2anA
 
			 
			
			
			Het meisje heeft dus een leuke, drukke dag gehad op school, en veel gespeeld, gezien de vlekken op haar pyjama broek? Maar het ging toch zo slecht met dat kind, ze had toch geen energie om haar schoenen aan te doen zei DBM. En ik weet zeker dat die vanavond weer in paniek de huisarts heeft gebeld, omdat ze bang is dat kind diabetes heeft, en ze uiteraard weer meteen langs mocht komen voor een vingerprikje...die vrouw heeft echt issues...quote:Op maandag 6 oktober 2025 16:59 schreef papierentas het volgende:
[..]
Omdat zij vooral dat soort broeken koopt voor haar kinderen en verlegen zit om dagelijks veel was, dan kan ze daar belangrijk over doen.
 
			 
			
			
			Het lukt me gewoon even niet meer om serieus te reageren op sommige (wannabe) influencers.quote:Op maandag 6 oktober 2025 18:18 schreef Mirp het volgende:
[..]
Je bent lekker op dreef vandaag, ga zo door!
 
			 
			
			
			Ik vind de kleur en het model niet verkeerd. Ik merk wel dat zij steeds meer irritainment wordt voor mij.quote:Op maandag 6 oktober 2025 18:10 schreef Mola_Mola het volgende:
Wil en Tien zijn weer voor hun halfjaarlijkse kappersbeurt..
Martine lijkt echt 10 jaar ouder met deze kleur.. 🫥🫥
 
			 
			
			
			MB zit in de avond nooit alleen. Die zit op vakantie altijd tot diep in de nacht in een restaurant (ze heeft verteld dat ze altijd pas na 21:00 gaat). En ik ben ervan overtuigd dat ze niet alleen gaat.quote:Op maandag 6 oktober 2025 10:59 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ach als zij dat prettig vind, met 4 kinderen alleen lijkt mij ook pittig en je zit dan in de avond wel altijd alleen.
Waarschijnlijk heeft ze wel iemand die mee wil
 
			 
			
			
			Zie het ook niet gebeuren, zij alleen met 4 kinderen op vakantie.quote:Op maandag 6 oktober 2025 19:36 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
MB zit in de avond nooit alleen. Die zit op vakantie altijd tot diep in de nacht in een restaurant (ze heeft verteld dat ze altijd pas na 21:00 gaat). En ik ben ervan overtuigd dat ze niet alleen gaat.
 
			 
			
			
			Welke samenwerkingspartners? Die heeft ze toch überhaupt allang niet meer.quote:Op maandag 6 oktober 2025 12:24 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
En die grijns oh, oh, oh.... En dan er nog achteraan; je moet consessies doen? Waarvoor? Niet deelnemen aan de maatschappij, niet deelnemen aan de arbeidsmarkt. Je rol als moeder. Echt he. Ik heb bij haar ook geen toffifee voorbij zien komen. Zouden de samenwerkingspartners het ook wat doorkrijgen dat je je naam beter niet aan deze kan gaan verbinden?
 
			 
			
			
			Ik denk dat ze haar 18+ baantje weer opgepakt heeft. Gezien ze ook vandaag filmpjes moest overzetten?quote:Op maandag 6 oktober 2025 19:45 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
🤔 Waarom staan er film lampen in de slaapkamer van de tweeling bij hvk?
 
			 
			
			
			Als lunch vind ik het ook helemaal niks.quote:Op maandag 6 oktober 2025 18:03 schreef Rimboequeen het volgende:
[..]
Is haar lunch begreep ik, vast voor enkele dagen geprept. Persoonlijk vind ik rijst met gehakt geen combi.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Heb soms t gevoel dat ze haar kinderen klein wil houden.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:02 schreef Earring het volgende:
DBM koopt weer kleding. Waarom altijd dat wit en beige? En ook weer van die soort pyamabroeken, zij heeft geen leuke smaak
 
			 
			
			
			Zeker geen leuke smaak. Ik vind de kleding die ze koopt wel passen bij het type vrouw dat ze is.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:02 schreef Earring het volgende:
DBM koopt weer kleding. Waarom altijd dat wit en beige? En ook weer van die soort pyamabroeken, zij heeft geen leuke smaak
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dit vind ik ook echt zo onnodig en over de top. Gewoon een pak yoghurt en/of vla is toch prima.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:10 schreef Ballerina888 het volgende:
Ik blijf trouwens ook die uitgebreide toetjes doordeweek bij de Geertsen vreemd vinden.
Lekker hoor, maar totaal niet nodig elke dag naar mijn mening.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat zegt toch niet per se ietsquote:Op maandag 6 oktober 2025 20:17 schreef lila01 het volgende:
Reality FBI meldt dat MB Tim met wie ze stiekem zou hebben staan zoenen bij PSV ineens is gaan volgen op Insta.
 
			 
			
			
			Omdat ze daar aan elkaar hangen van suiker (en alcohol).quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:10 schreef Ballerina888 het volgende:
Ik blijf trouwens ook die uitgebreide toetjes doordeweek bij de Geertsen vreemd vinden.
Lekker hoor, maar totaal niet nodig elke dag naar mijn mening.
 
			 
			
			
			Ja dat is hun gewoonte idd, en zie het al jaren, maar toch blijft het me verbazen.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:33 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Omdat ze daar aan elkaar hangen van suiker (en alcohol).
 
			 
			
			
			Niet persé, maar vaak wel.quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:32 schreef Lovelii2026 het volgende:
Dat se
[..]
Dat zegt toch niet per se iets
 
											 
			 
			
			
			Ze moet de kinderen ergens mee dwingen paaien om die vieze drap te eten..quote:Op maandag 6 oktober 2025 20:10 schreef Ballerina888 het volgende:
Ik blijf trouwens ook die uitgebreide toetjes doordeweek bij de Geertsen vreemd vinden.
Lekker hoor, maar totaal niet nodig elke dag naar mijn mening.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |