Je zou het haast dom kunnen noemenquote:Op dinsdag 30 september 2025 19:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is eigenlijk best wel schattig dat je in de cijfers van Rusland blijft trappen...
Ik zou het 'smachten naar' noemen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 19:30 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je zou het haast dom kunnen noemen
Dit is wel een beetje grievend hoorquote:Op dinsdag 30 september 2025 19:30 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je zou het haast dom kunnen noemen
Sorryquote:
We hebben 30 jaar geprobeerd handel met ze te drijven en vrienden met ze te worden, kijk waar het ons heeft gebracht.quote:Op dinsdag 30 september 2025 19:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je kunt het paaien van Rusland onder het mom van diplomatie niet serieus nemen.
Trump heeft het geprobeerd, en dat heeft niets opgeleverd.
Laat kinderen toch lekker met een drone spelen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 21:31 schreef Lospedrosa het volgende:
Breaking: nu ook drones in Friesland
https://www.nu.nl/320309/(...)lde-friese-stad.html
En dat zelfs nadat ze bijna 200 landgenoten uit de lucht hebben geschoten en daar tot op de dag van vandaag geen rekenschap over willen afleggen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 20:11 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
We hebben 30 jaar geprobeerd handel met ze te drijven en vrienden met ze te worden, kijk waar het ons heeft gebracht.
Ondanks dat het een lul van een vent is met dito gedachtengang zegt hij eigenlijk de hele oorlog al zinnige dingen.quote:
Ik zit persoonlijk te wachten op de rafinaderij in Omsk, IIRC zit die in de top 3 qua grootte.quote:
Zit er in het oosten niks? Je zou zeggen met WW2 in gedachten en de op handen zijnde invasie door de NAVOquote:Op woensdag 1 oktober 2025 11:57 schreef oheng het volgende:
[..]
Ik zit persoonlijk te wachten op de rafinaderij in Omsk, IIRC zit die in de top 3 qua grootte.
Wiki linkje.
Omsk ligt in het oosten. Drs P. zong het al. Omsk is een mooie stad, maar net iets te ver weg.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:11 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Zit er in het oosten niks? Je zou zeggen met WW2 in gedachten en de op handen zijnde invasie door de NAVOdat men ze verder van het front wil.
Jawel, rond Vladivostok zitten een stuk of 3 kleine/middelgrote raffinaderijen. Eentje ergens bij Yakutsk, eentje in Siberië. Een paar rond Tomsk (niet Omsk).. Maar die zijn feitelijk irrelevant in deze strategische campagne.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:11 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Zit er in het oosten niks? Je zou zeggen met WW2 in gedachten en de op handen zijnde invasie door de NAVOdat men ze verder van het front wil.
Jup zijn onlangs allerlei wetten doorheen gegaan met het oog op het feit dat ze benzine moeten gaan importeren. Vrij bizar maar logisch aangezien:quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:51 schreef ExTec het volgende:
Van een tankstation met een land, naar een tankstation wat benzine moet importeren.
[ afbeelding ]
Overigens is dit wss niet door drones gedaan, misschien meer te maken met het feit dat de nog werkende raffinaderijen op overcapaciteit moeten draaien en geplanned onderhoud uitgesteld is.quote:
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 12:11 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Zit er in het oosten niks? Je zou zeggen met WW2 in gedachten en de op handen zijnde invasie door de NAVOdat men ze verder van het front wil.
Vroeg me al af wanneer er weer 1 geraakt werd.quote:
Laten we hopen van niet nee. Waarom zou SK brandstof gaan leveren aan een land waar Noord-Koreanen voor vechten...quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:09 schreef ExTec het volgende:
Lijkt me geen gegeven dat KR en SG hier aan mee werken.
Brandstof leveren aan een land wat in oorlog is, is bijna hetzelfde als wapens leveren. China zal ze wel netjes uitkleden.
[ x ]
Trump zal daar ook wel een stokje voor steken. Die liep al zo te pushen op een boycot van russisch olie en gas.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 14:09 schreef ExTec het volgende:
Lijkt me geen gegeven dat KR en SG hier aan mee werken.
Brandstof leveren aan een land wat in oorlog is, is bijna hetzelfde als wapens leveren. China zal ze wel netjes uitkleden.
[ x ]
Blijft een dure hobby, zo'n speciale militaire operatiequote:
Vraag me altijd af of dat geen impact heeft op je stealth. Zoveel moeite doen en dan verf je er iets op.quote:
Jij bent de enige?quote:Op woensdag 1 oktober 2025 20:57 schreef Perrin het volgende:
In de VS zelden zoveel E-6B's in de lucht gezien.. (Nucleaire command and control vliegtuigen)
[ x ]
Ook:
[ x ]
De temperatuur loopt op.
Ach, ze doen maar. Gewoon de windmolens richting Rusland draaien en die kant op laten blazen. Winwin.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 21:15 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
[ x ]
Probeert rusland een nucleaire ramp te veroorzaken?
Demorgen.bequote:Frankrijk arresteert twee crewleden van olietanker uit Russische schaduwvloot
Woendag gingen Franse militairen aan boord van de Boracay, een olietanker die vermoedelijk deel uitmaakt van de Russische schaduwvloot en ook betrokken zou zijn bij de droneincidenten rond Denemarken. Nu heeft Frankrijk twee crewleden gearresteerd. Volgens Stéphane Kellenberger, officier van justitie in Brest, gaat het om de kapitein en eerste stuurman.
Het onderzoek richt zich vooral op het feit dat de bemanning geen bewijs wilde voorleggen van de nationaliteit van het schip. Daarnaast weigerde de crew instructies te volgen. De maximumstraf daarvoor is één jaar celstraf en een boete tot 150.000 euro.
In eerste instantie onderzoekt Frankrijk of Rusland het schip gebruikt om de Europese sancties tegen Russische olie te omzeilen. Het schip voer vanuit het Russische Primorsk naar Vadinar in India toen het voor de Franse kust werd tegengehouden.
Een maritiem expert geeft echter aan dat het schip ook verdacht wordt van een rol te spelen bij de droneincidenten rond Denemarken. Zo zou het gebruikt kunnen zijn als lanceerplatform, of als afleidingsmanoeuvre.
Het enige wat oploopt daar is de staatsschuld, en het land verarmt is ijltempo.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 20:57 schreef Perrin het volgende:
In de VS zelden zoveel E-6B's in de lucht gezien.. (Nucleaire command and control vliegtuigen)
[ x ]
Ook:
[ x ]
De temperatuur loopt op.
Dat ze nog maar effe wachten jaquote:Op woensdag 1 oktober 2025 20:57 schreef Perrin het volgende:
In de VS zelden zoveel E-6B's in de lucht gezien.. (Nucleaire command and control vliegtuigen)
[ x ]
Ook:
[ x ]
De temperatuur loopt op.
quote:The finance ministers of the Group of Seven said they would act together to increase pressure on Russia. Those who continue to increase purchases of Russian oil and those who help circumvent restrictions will be targeted — Reuters.
Nog maar even afwachten, maar zou goed nieuws zijnquote:
ze zijn nu nazis aan het zoeken in Ruzziaquote:Op donderdag 2 oktober 2025 00:04 schreef Digi2 het volgende:
Schiet het al een beetje op met de demilitarisering van Rusland door Oekraine
Dopamine kickt in - over twee weken zegt Putin weer lieve woordjes - het is weer kut allemaal...quote:
Is dit een nazi? Of is dit misschien een nazi?quote:Op donderdag 2 oktober 2025 10:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ze zijn nu nazis aan het zoeken in Ruzzia
Slaolie for the win!quote:Op donderdag 2 oktober 2025 11:21 schreef oheng het volgende:
Dit is wel een leuke voor auto liefhebbers en auto monteurs.
RIA: Russia may allow the use of additives in gasoline production.
Sta je dan voor een half maandloon gare aangelengde Al-92 te tanken.
Rip moderne auto motors.
Alsof Oekraine die informatie nodig heeft,ze raken al heel diep in rusland hun doelen. Komt op mij meer over van mee willen liften op het succes van Oekraine i.p.v. een nuttige bijdrage leveren.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 10:53 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dopamine kickt in - over twee weken zegt Putin weer lieve woordjes - het is weer kut allemaal...
Kan me ook moeilijk voorstellen dat oekraine die dingen niet allang weet te vinden.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 12:05 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Alsof Oekraine die informatie nodig heeft,ze raken al heel diep in rusland hun doelen. Komt op mij meer over van mee willen liften op het succes van Oekraine i.p.v. een nuttige bijdrage leveren.
'nodig'quote:Op donderdag 2 oktober 2025 12:05 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Alsof Oekraine die informatie nodig heeft,ze raken al heel diep in rusland hun doelen. Komt op mij meer over van mee willen liften op het succes van Oekraine i.p.v. een nuttige bijdrage leveren.
Ik gok dat het vooral waardevol is voor mobiele doelwitten, BDA, en hogere resoluties.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 12:05 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Alsof Oekraine die informatie nodig heeft,ze raken al heel diep in rusland hun doelen. Komt op mij meer over van mee willen liften op het succes van Oekraine i.p.v. een nuttige bijdrage leveren.
Misschien om beter te weten waar de luchtverdediging van Rusland staat opgesteld.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 12:09 schreef ExTec het volgende:
[..]
Kan me ook moeilijk voorstellen dat oekraine die dingen niet allang weet te vinden.
Die dingen opzoeken kunnen wij zelfs, met google maps.
En mocht je echt meer detail nodig hebben, hebben ze hun eigen satellieten, en desnoods gewoon mensen op de grond.
Rusland heeft de oorlog dan ook allang verloren. Er is simpelweg geen mogelijkheid meer om de Russische doelen nog te realiseren. Het enige wat ze nog kunnen is terreur zaaien en burgers vermoorden.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 11:04 schreef oheng het volgende:
[..]
Is dit een nazi? Of is dit misschien een nazi?
Overigens heeft Rogozin, schuimbekkend ex-hoofd van roskosmos, een flink depressief interview gegeven gisteren. Hij ging nog net niet zo ver dat rusland feitelijk de oorlog heeft verloren, maar het scheelt niet veel.
En daar halen ze blijkbaar veel genoegen uit, want het is een terugkerend patroon.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 15:04 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Rusland heeft de oorlog dan ook allang verloren. Er is simpelweg geen mogelijkheid meer om de Russische doelen nog te realiseren. Het enige wat ze nog kunnen is terreur zaaien en burgers vermoorden.
quote:Our soldiers were in Mariupol and at Azovstal, the Chernobyl nuclear power plant. Most have been in captivity since 2022 and are now finally home.
Getraumatiseerd voor het leven waarschijnlijk, ik wil niet weten wat die arme drommels doorstaan hebben in al die jaren.quote:
quote:EU leaders failed to make progress on a ¤140 billion loan to Ukraine based on Russian assets as Belgium refused to withdraw its opposition and France and Luxembourg raised concerns about the legal implications, — Financial Times.
De Belgen zijn bang dat zij uiteindelijk voor de kosten opdraaien als Rusland z’n duiten terug wil. Ik begrijp dat ergens nog wel.quote:
En natuurlijk verlies van vertrouwen van de financiele wereld.quote:Op donderdag 2 oktober 2025 16:10 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De Belgen zijn bang dat zij uiteindelijk voor de kosten opdraaien als Rusland z’n duiten terug wil. Ik begrijp dat ergens nog wel.
quote:Meanwhile, Putin warned Ukraine that it was playing a dangerous game by striking the area near the Russian-occupied Zaporizhzhia Nuclear Power Plant and suggested Moscow could retaliate against nuclear plants controlled by Ukraine.
The nuclear power plant, Europe’s largest, has been cut off from external power for more than a week and is being cooled by emergency diesel generators. Both Ukraine and Russia have blamed each other for cutting off the external power and for shelling the area.
“They still have functional nuclear power plants on their side. What prevents us from responding in kind? Let them think about this,” Putin said.
quote:Tomahawk cruise missile deliveries to Ukraine unlikely, — Reuters
The Trump administration's plans to supply Ukraine with Tomahawk cruise missiles have faced practical limitations due to the allocation of current stockpiles to the US Navy.
CNNquote:Taiwan imported $1.3 billion worth of the petroleum product naphtha from Russia in the first half of this year, more than from any other country, according to a new report.
The purchases come despite Taiwan’s opposition to Russia’s war in Ukraine, backed by some sanctions on Moscow.
CNNquote:Russian President Vladimir Putin swiped back on Thursday at US President Donald Trump for calling Russia a “paper tiger,” suggesting NATO might be one and warning the United States that if it supplied Tomahawk missiles to Ukraine it would trigger a dangerous new escalation.
quote:"A paper tiger. What follows then? Go and deal with this paper tiger," Putin said. "Well if we are fighting with the entire NATO bloc, we are moving, advancing, and we feel confident, and we are a 'paper tiger', then what is NATO itself?"
quote:"It is impossible to use Tomahawks without the direct participation of American military personnel," Putin said. "This will mean a completely new, qualitatively new stage of escalation, including in relations between Russia and the United States."
Dat er Amerikanen nodig zijn om het spul te bedienen kan zijn, maar dat is geenszins een escalatie aangezien Rusland zelf Noord-Koreanen inzet.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 03:38 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
CNN
Nee jij bent een papieren tijger, nee jij, nee jij!
[..]
[..]
kweste van tijd voordat oekrainie zelf tomahawks heeft gemaakt als dan niet met hulp van USA of EUquote:Op vrijdag 3 oktober 2025 07:37 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dat er Amerikanen nodig zijn om het spul te bedienen kan zijn, maar dat is geenszins een escalatie aangezien Rusland zelf Noord-Koreanen inzet.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 08:51 schreef phpmystyle het volgende:
Vlad wordt bevraagd waarom hij zo treitert met drones. Vlad belooft plechtig om dat niet meer te doen. Vlad heeft genoeg ethisch besef om te weten dat het niet netjes is om zwakkeren te treiteren.
https://www.instagram.com/reel/DPU1yRVAKaH/?igsh=ZWEzdmhyajMzbWU4
Ik hoop ook dat hij stopt hoor. Ik kan geen praatprogramma meer kijken omdat er alweer een rood aangelopen generaal zit die siddert van angst.quote:
Ach, het is Een leuke afleidingsmanoeuvre van Poetin.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 09:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij stopt hoor. Ik kan geen praatprogramma meer kijken omdat er alweer een rood aangelopen generaal zit die siddert van angst.
Poetin moet stoppen met pesten, hij weet heel goed dat onze zwakke leiders daar niet tegen kunnen.
Jaja. Rusland wordt helemaal in elkaar geschoten, en de luier van Poetin moet continu vervangen worden omdat zijn angstpoepjes per week toenemen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 09:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ach, het is Een leuke afleidingsmanoeuvre van Poetin.
Hij doet net alsof hij een sterk leider is met dit soort bluf poker. En mensen die tegen Rusland en Poetin opkijken en de nodige zelfhaat hebben trappen daar keurig in.
Maar ondertussen wordt Rusland wekelijks bestookt door honderden drones die serieus schade aanrichten.
En dat is al maanden gaande, zonder dat de zogenaamde sterke leider daar een antwoord op heeft.
Waarom leg je anderen weer allerlei stellingen in de mond? Zodat je later weer kan roepen dat die domme westerlingen al decennia roepen dat Poetin een bangerik is, maar dat ie als sterke leider nog steeds niet opgegeven heeft?quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 09:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jaja. Rusland wordt helemaal in elkaar geschoten, en de luier van Poetin moet continu vervangen worden omdat zijn angstpoepjes per week toenemen.
Roebels well spent.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 09:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jaja. Rusland wordt helemaal in elkaar geschoten, en de luier van Poetin moet continu vervangen worden omdat zijn angstpoepjes per week toenemen.
Poetin is geen sterke manquote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:06 schreef ExTec het volgende:
"Sterke Mannen" geven niet om het lot van het volk.
Het is een opneukertje, dus de gemiddelde NL'er die 2 koppen groter is dan hem lukt dat nog wel.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:13 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Poetin is geen sterke man.
Die gast is 72 jaar. Wellicht is ie relatief sterk voor z'n leeftijd. Maar elke commando van midden/eind 20 op deze wereld legt die knakker met 4 gebroken ruggenwervels op de grond.
Ja, maar de mensen die overlopen van bewondering voor hem laten zich tactisch nooit uit over welke eigenschappen ze dan precies bewonderen.quote:En sterke leiders zijn in mijn ogen in staat om over hun directe macht heen te regeren en zo het beste voor iedereen te bereiken. Dus daar valt Poetin m.i. ook niet onder.
De eigenschap die ze bewonderen is het testosteron gehalte van dat soort figuren. Het "ikke ikke ikke en de rest kan stikken". Dat ze zelf onder "de rest" vallen, wordt gemakshalve vergeten. Zegt wat van het (on)vermogen om de echte boodschap achter iemands drijfveer te doorgronden. Kijk naar het stemgedrag van vele Amerikanen. En achteraf verbaasd zijn dat het henzelf raakt. Maar wel de sterke leider trouw blijven steunen en het is niet de schuld vanquote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is een opneukertje, dus de gemiddelde NL'er die 2 koppen groter is dan hem lukt dat nog wel.
[..]
Ja, maar de mensen die overlopen van bewondering voor hem laten zich tactisch nooit uit over welke eigenschappen ze dan precies bewonderen.
Nothing is true and everything is possible.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:33 schreef ExTec het volgende:
Ja, en oorlog is vrede, en slavernij is vrijheid, bla bla bla.
quote:When leaders employ a firehose of falsehoods, citizens retreat into cynicism and the belief that the truth is fundamentally unknowable. If the truth is unknowable, reasoned debate is pointless because there are no agreed-upon facts. ... When reasoned democratic discourse is not possible because there are no agreed upon facts, all that is left is the political exercise of raw power.
Ach, je kan zwak ook nog vervangen door enigszins menselijk. Iets waar Poetin nog nooit van heeft gehoord. Waardeloos stuk vreten is het, zijn land en de inwoners naar de tering brengen omdat je een narcistische debiel bent die terug wil naar vervlogen tijden.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 09:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik hoop ook dat hij stopt hoor. Ik kan geen praatprogramma meer kijken omdat er alweer een rood aangelopen generaal zit die siddert van angst.
Poetin moet stoppen met pesten, hij weet heel goed dat onze zwakke leiders daar niet tegen kunnen.
Appelleren aan mensenlijkheid gaat em niet worden.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:50 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Ach, je kan zwak ook nog vervangen door enigszins menselijk. Iets waar Poetin nog nooit van heeft gehoord. Waardeloos stuk vreten is het, zijn land en de inwoners naar de tering brengen omdat je een narcistische debiel bent die terug wil naar vervlogen tijden.![]()
Goede trolpoging.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 11:09 schreef phpmystyle het volgende:
Hier ook nog een klein artikeltje van de T. De man veegt de vloer aan met Eu wokisten.
https://www.telegraaf.nl/(...)r-doen/94823068.html
Hopelijk stopt hij ook echt. Want onze leiijders beginnen in hun broek te plassen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |