Er zit weinig midden of neutraal in de VVD top van de lijst. Ik zie Bente Becker, Yeşilgöz 2.0, dan wel de macht grijpen omdat alles daarboven op de lijst nu minister is of te links (Van den Burg).quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:25 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Of ze kieperen gewoon al die figuren als Yesilgoz er uit en gaan onderhandelen met mensen die er neutraler in staan.
Bij een kleine VVD gaan ze echt Yesilgoz wel lozen. Dan is het maar net welke partijleider ze kiezen.
Er zal na 2 rampzalige verkiezingen ook wel een roep om een ander geluid komen. Een meer pragmatische, bestuurlijk geluid.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er zit weinig midden of neutraal in de VVD top van de lijst. Ik zie Bente Becker, Yeşilgöz 2.0, dan wel de macht grijpen omdat alles daarboven op de lijst nu minister is of te links (Van den Burg).
Gedaan en vandaar mijn opmerkingen. Er is geen dominante principiële PVV-boycot binnen het CDA. Net als die er niet was bij het NSC waar iemand in deze discussie vol-ko-men de plank over had misgeslagen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
Je hebt wat kranten niet gelezen, geloof ik. Lees je eens bij over de laatste 1,5 jaar.
Inderdaad, Klaas Dijkhof vertegenwoordigt ook een stroming binnen de VVD.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:30 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Er zal na 2 rampzalige verkiezingen ook wel een roep om een ander geluid komen. Een meer pragmatische, bestuurlijk geluid.
Henri Bontenbal heb ik letterlijk in meerdere interviews horen vertellen dat hij de PVV uitsluit.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:32 schreef VoMy het volgende:
[..]
Gedaan en vandaar mijn opmerkingen. Er is geen dominante principiële PVV-boycot binnen het CDA. Net als die er niet was bij het NSC waar iemand in deze discussie vol-ko-men de plank over had misgeslagen.
Elk interview zo ongeveer.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Henri Bontenbal heb ik letterlijk in meerdere interviews horen vertellen dat hij de PVV uitsluit.
Dat hoorden mensen ook bij Omtzigt.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Henri Bontenbal heb ik letterlijk in meerdere interviews horen vertellen dat hij de PVV uitsluit.
Laten we het hopen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Henri Bontenbal heb ik letterlijk in meerdere interviews horen vertellen dat hij de PVV uitsluit.
Volgens mij heeft Omtzigt nooit de PVV uitgesloten. Heeft alleen aan zijn toon en houding laten overkomen dat die samenwerking niet zijn voorkeur heeft. Hij wilde met de VVD.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:38 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat hoorden mensen ook bij Omtzigt.
Zolang de partij niet zwaar tegen is, komt er vanzelf druk om toch te gaan onderhandelen als het het meest voor de hand ligt.
Bente Becker speelt wel de harde hond, maar volgens mij is ze dat helemaal niet.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er zit weinig midden of neutraal in de VVD top van de lijst. Ik zie Bente Becker, Yeşilgöz 2.0, dan wel de macht grijpen omdat alles daarboven op de lijst nu minister is of te links (Van den Burg).
Waar komt de illusie vandaan dat Dijkhof relatief links is? Omdat hij humor heeft?quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad, Klaas Dijkhof vertegenwoordigt ook een stroming binnen de VVD.
De lokale fractievoorzitter van de VVD hier zit bijvoorbeeld in het bestuur van die nieuwe club die pleit voor meer nuance en samenwerking waar Dijkhof het gezicht van is.
Waaruit blijkt dat?quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bente Becker speelt wel de harde hond, maar volgens mij is ze dat helemaal niet.
Niet links, maar wel pragmatischer in de samenwerking.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:50 schreef papert het volgende:
[..]
Waar komt de illusie vandaan dat Dijkhof relatief links is? Omdat hij humor heeft?
Ondanks die debiele monitoringsmotie is haar taalgebruik helemaal niet zo hard of schreeuwend. Ik vind haar in interviews ook altijd wel gematigd voor iemand die wordt verondersteld de rechtsbuiten van de VVD te zijn. Zo'n Jurgen Nobel vind ik een veel grotere engnek.quote:
In de buurt ... sterke band van JA-kiezers met PVV en VVD.quote:Op zaterdag 27 september 2025 10:31 schreef nostra het volgende:
[..]
Niet helemaal antwoord op de vraag, maar komt dicht in de buurt:
[ afbeelding ]
Ok, dat zou kunnen. Heb niet zoveel interviews van haar gelezen/gezien. Ik ben pessimistischer wat betreft de VVD gezien het feit dat Yesilgoz lijsttrekker is geworden, en dat ook nog steeds blijft ondanks alle leugens.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:56 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ondanks die debiele monitoringsmotie is haar taalgebruik helemaal niet zo hard of schreeuwend. Ik vind haar in interviews ook altijd wel gematigd voor iemand die wordt verondersteld de rechtsbuiten van de VVD te zijn. Zo'n Jurgen Nobel vind ik een veel grotere engnek.
Klaas Dijkhoff was in alle opzichten in ieder geval geen machstwellustige egotripper met een volkomen gebrek aan respect en waardering voor rechtstatelijke principes die elk probleem waar het vaderland mee te kampen heeft meent te verklaren aan de hand van de aanwezigheid van een x-aantal asielzoekers en dat nog het gore lef heeft om dat te verkopen als 'patriotisme'. Die man was - wonderlijk dat ik dat nu zeggen moet - in vergelijking tot wat er vandaag de dag bij de VVD en elders rondloopt, een verademing.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Niet links, maar wel pragmatischer in de samenwerking.
Dat zou inderdaad zomaar kunnen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:56 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Niet links, maar wel pragmatischer in de samenwerking.
Die staat alleen niet op de lijst, in de top 15 zie je eigenlijk alleen Van den Burg uit die stroming.quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:33 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad, Klaas Dijkhof vertegenwoordigt ook een stroming binnen de VVD.
quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Henri Bontenbal heb ik letterlijk in meerdere interviews horen vertellen dat hij de PVV uitsluit.
Je kunt met deze mening aannemen dat het CDA geen coalitie met PVV wil.quote:CDA-lijsttrekker Henri Bontenbal eist dat de PVV van Geert Wilders een democratische partij wordt. Anders kan de PVV volgens hem niet langer meedoen aan verkiezingen. Bontenbal zegt in een interview met HP/De Tijd
En die is zijn geloofwaardigheid echt al volkomen kwijt. Daar hoef je echt niks van te verwachten.quote:Op zaterdag 27 september 2025 12:08 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die staat alleen niet op de lijst, in de top 15 zie je eigenlijk alleen Van den Burg uit die stroming.
Die is wel de eerste na een rij huidige bewindspersonen op de lijst. Als ze het huidige kabinet niet willen slopen, zou hij wel een logische vervanger zijn als Yeşilgöz er op de verkiezingsdag het bijltje bij neer gooit. Maar ik denk dat ze hem dan passeren en óf een hardliner uit het kabinet trekken (Heinen lijkt me onmogelijk met de AFB vlak na de verkiezingen, dus Brekelmans of Karremans) of opschuiven naar Becker.quote:Op zaterdag 27 september 2025 12:10 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
En die is zijn geloofwaardigheid echt al volkomen kwijt. Daar hoef je echt niks van te verwachten.
Aan al die figuren heb je echt helemaal niks als je wel wil van de fascistische kant van de VVD.quote:Op zaterdag 27 september 2025 12:13 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die is wel de eerste na een rij huidige bewindspersonen op de lijst. Als ze het huidige kabinet niet willen slopen, zou hij wel een logische vervanger zijn als Yeşilgöz er op de verkiezingsdag het bijltje bij neer gooit. Maar ik denk dat ze hem dan passeren en óf een hardliner uit het kabinet trekken (Heinen lijkt me onmogelijk met de AFB vlak na de verkiezingen, dus Brekelmans of Karremans) of opschuiven naar Becker.
Brekelmans en Karremans zijn beide niet van de lijn Dijkhof.
https://www.headliner.nl/(...)democraten-joop-4624quote:Op zaterdag 27 september 2025 11:50 schreef papert het volgende:
[..]
Waar komt de illusie vandaan dat Dijkhof relatief links is? Omdat hij humor heeft?
Maar dat is dus na de verkiezingen de fractie, daar zal de VVD het mee moeten doen. En dus zie ik die samenwerking met GL-PvdA bij een decimering echt totaal niet gebeuren, ik denk dat de VVD zich dan nog rechtser gaat willen profileren om de stemmen van JA21 terug te winnen.quote:Op zaterdag 27 september 2025 12:18 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Aan al die figuren heb je echt helemaal niks als je wel wil van de fascistische kant van de VVD.
Die reflex verwacht ik ook. Maar er zijn ook meerdere spindoctors die de VVD waarschuwen dat die weg doodlopend is. Die zullen ze intern ook wel hebben.quote:Op zaterdag 27 september 2025 12:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar dat is dus na de verkiezingen de fractie, daar zal de VVD het mee moeten doen. En dus zie ik die samenwerking met GL-PvdA bij een decimering echt totaal niet gebeuren, ik denk dat de VVD zich dan nog rechtser gaat willen profileren om de stemmen van JA21 terug te winnen.
Dan moeten ze wel iemand met een ander verhaal hebben. De concurrentie met de PVV, JA21, Forum en BBB is moordend.quote:Op zaterdag 27 september 2025 13:20 schreef VoMy het volgende:
De VVD krabbelt na het komende echec wel weer op lijkt me.
JA21 is de zoveelste instabiele tijdbom en die kiezers zoeken hun heil vervolgens, vol onvrede waar nooit naar geluisterd wordt, dan bij de populist van dienst die dan de hoogste ogen gooit, of de stabiele bestuurspartij VVD geleid door eender wie. PVV kan ook wel weer een hap stemmen kwijtraken die ongetwijfeld deels afvloeien naar de VVD.
Hoeven ze verder ook amper iets voor te doen. Wissel van lijsttrekker en de media gaat tot aan de volhende verkiezingen wekelijks een lofzang over de debutant plaatsen. Zie Bontenbal.
Kiezers die voor een instabiele tijdbom kiezen, doen dit vaak bewust.quote:Op zaterdag 27 september 2025 13:20 schreef VoMy het volgende:
De VVD krabbelt na het komende echec wel weer op lijkt me.
JA21 is de zoveelste instabiele tijdbom en die kiezers zoeken hun heil vervolgens, vol onvrede waar nooit naar geluisterd wordt, dan bij de populist van dienst die dan de hoogste ogen gooit, of de stabiele bestuurspartij VVD geleid door eender wie. PVV kan ook wel weer een hap stemmen kwijtraken die ongetwijfeld deels afvloeien naar de VVD.
Hoeven ze verder ook amper iets voor te doen. Wissel van lijsttrekker en de media gaat tot aan de volhende verkiezingen wekelijks een lofzang over de debutant plaatsen. Zie Bontenbal.
Ik snap uberhaupt niet dat een normale partij met de beste man in zee zou willen gaan. Ontloopt alle verantwoordelijkheid, geeft jou de schuld van alles dat mis ging en vooral, haalt je werk al onderuit op X en andere media terwijl je nog bezig bent met een poging beleid te maken. Zelfs als zijn eigen minister het voorsteltquote:Op zaterdag 27 september 2025 12:09 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
[..]
Je kunt met deze mening aannemen dat het CDA geen coalitie met PVV wil.
Bovendien weet het CDA ook dat Wilders niet te vertrouwen is
Wil je die passage over het verdienmodel hier quoten, zodat ik niet de hele lap tekst hoef na te lezen?quote:Op zaterdag 27 september 2025 14:53 schreef nostra het volgende:
'Henri Bontenbal: ‘Het verdienvermogen van Nederland kalft af, dáár moeten we wat aan doen’' https://fd.nl/politiek/15(...)p-android&gift=Zpto0 (gratis te lezen)
Kingmaker Bontebalquote:Op zaterdag 27 september 2025 14:53 schreef nostra het volgende:
'Henri Bontenbal: ‘Het verdienvermogen van Nederland kalft af, dáár moeten we wat aan doen’' https://fd.nl/politiek/15(...)p-android&gift=Zpto0 (gratis te lezen)
Toch wel mooi dat die partij een prachtig verkiezingsprogramma heeft, maar uiteindelijk toch puur oude politiek is. Een klassieker.quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:05 schreef Klopkoek het volgende:
Haha, Bontenbal verklaart de AOW heilig en gaat lekker mee met "minder ambtenaruh". Dat laatste is gewoon stom. Nederland heeft eerder meer ambtenaren nodig, veel meer. Maar het CDA is natuurlijk altijd een partij geweest van delegeren en geld sturen naar wat zij maatschappelijk middenveld noemen (denk aan: ANWB verzorgt de verkeersborden).
Het moreel hypocriete gristensmoeltje... gelukkig is zonder D66 ook weinig mogelijk!quote:
Welke motie? Gezichtsherkenning? (naar Chinees/Palintir/Israel voorbeeld)quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Toch wel mooi dat die partij een prachtig verkiezingsprogramma heeft, maar uiteindelijk toch puur oude politiek is. Een klassieker.
Maar goed, alle partijen die die 1984 motie hebben gesteund mogen wmb absoluut de tering krijgen.
quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:07 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het moreel hypocriete gristensmoeltje... gelukkig is zonder D66 ook weinig mogelijk!
Privacyinperking, iets met einde anonimiteit op het internet ook. Zal het even opzoeken.quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:09 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Welke motie? Gezichtsherkenning?
Hahaquote:Op zaterdag 27 september 2025 15:05 schreef Klopkoek het volgende:
Haha, Bontenbal verklaart de AOW heilig/onaantastbaar en gaat lekker mee met "minder ambtenaruh". Dat laatste is gewoon stom. Nederland heeft eerder meer ambtenaren nodig, veel meer.
en het CDA wil snoeihard bezuinigen op de zorg staat er ook.quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:05 schreef Klopkoek het volgende:
Haha, Bontenbal verklaart de AOW heilig/onaantastbaar en gaat lekker mee met "minder ambtenaruh". Dat laatste is gewoon stom. Nederland heeft eerder meer ambtenaren nodig, veel meer. Nederland heeft helemaal niet veel ambtenaren. Historisch niet, naar internationale verhoudingen niet.
Maar het CDA is natuurlijk altijd een partij geweest van delegeren en geld sturen naar wat zij maatschappelijk middenveld noemen (denk aan: ANWB verzorgt de verkeersborden).
Niemand verklaart hem heilig, men ziet alleen dat hij wel steeds weer aandringt op samenwerken met GL-PvdA.quote:Op zaterdag 27 september 2025 14:36 schreef Klopkoek het volgende:
De heiligverklaring van 'postcoderacist' Klaas Dijkhoff is best wel ergerlijk. Deze EVRM sloper. Zijn eerste landelijke optreden was in 2011, in de hoedanigheid van "we moeten van het EVRM af/aanpassen".
Dijkhoff kwam in zijn tijd met het ene na het andere xenofobe proefballon. Met het postcoderacisme voorstel als dieptepunt.quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
Niemand verklaart hem heilig, men ziet alleen dat hij wel steeds weer aandringt op samenwerken met GL-PvdA.
Dat jouw wereld nu zwart-wit is, als jij het niet 100% met iemand eens bent, ben je het gelijk 100% met hem of haar oneens. Zo leven de meeste mensen niet. De meeste niet VVD stemmers zien toch liefst gewoon een constructieve en naar het midden neigende VVD.
Dat betrof overigens alleen de bewegwijzering, niet de gewone verkeersborden. Tegenwoordig is de Nationale Bewegwijzeringsdienst daarvoor verantwoordelijk. Dat is een onderdeel van Rijkswaterstaat.quote:Op zaterdag 27 september 2025 15:05 schreef Klopkoek het volgende:
(denk aan: ANWB verzorgt de verkeersborden).
Mooi gekopieerd van Israel, China en Palintir inderdaad.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |