Het is vooral ons gecreëerde beeld van Navalny die we missen.quote:Op woensdag 17 september 2025 14:30 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ach lekker belangrijk. Navalny was nog extremer dan Putin qua imperialisme. Daar missen we niets aan
nou al was er maar en echte oppositie met de Russische verkiezingen ,quote:Op woensdag 17 september 2025 15:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het is vooral ons gecreëerde beeld van Navalny die we missen.
quote:🇪🇺🇺🇦 The EU has begun preparing a mechanism for transferring ¤170 billion from frozen Russian assets to Ukraine, - FT
Most of the frozen Russian assets held in the Belgian depository Euroclear will be used to purchase interest-free EU bonds. The proceeds will be transferred to Ukraine in tranches.
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lyzz5kuj722k
quote:Another option is the creation of a special fund, which non-European countries could also join.
Washington is calling on allies to use not only the proceeds from Russian assets, but also the capital itself. EU finance ministers are scheduled to discuss this in Denmark this week.
quote:🇵🇱☢️ "As President of Poland, I believe that Poland should participate in nuclear sharing. It should have its own nuclear, energy, civil and military capabilities. The partnership between Poland and 🇫🇷France is based on this," — Nawrocki to LCI
zijn vrouw is er nog maar die durft ook niet meer in Ruzzia te komen, dan gaat ze ook naar de Goelag archipelquote:Op woensdag 17 september 2025 15:34 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het is vooral ons gecreëerde beeld van Navalny die we missen.
Heb je ene thread?quote:
Overignes komt sabotage aan het spoor enorm vaak voor, alleen hoor je er alleen van als er dus mensen dood gaan. Anders komt het nooit echt veel in het nieuws, behalve als je diep graaft en dat is gebeurd in dit artikelquote:Op woensdag 17 september 2025 16:55 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
3 Russische special forces omgekomen na een sabogae actie aan het spoor in Rusland (oerol oblast)
https://it.wikipedia.org/wiki/OMON
(4 dagen eerder)
[ afbeelding ]
Thx, bijna iedere dag worden er verdachten veroordeeld wegens sabotage aan de spoorwegen.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:10 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Overignes komt sabotage aan het spoor enorm vaak voor, alleen hoor je er alleen van als er dus mensen dood gaan. Anders komt het nooit echt veel in het nieuws, behalve als je diep graaft en dat is gebeurd in dit artikel
Enorm interessantel longread over spoorweg sabotage die onlangs gepubliceerd is, als je de tijd hebt ( @:oheng )
https://tochnyi.info/2025(...)e-railway-logistics/
Good riddancequote:Op woensdag 17 september 2025 16:55 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
3 Russische special forces omgekomen na een sabogae actie aan het spoor in Rusland (oerol oblast)
https://it.wikipedia.org/wiki/OMON
(4 dagen eerder)
[ afbeelding ]
Heb zelf maanden gewoond in een Brezhnevka flat, het ziet er niet uit maar voelde wel allemaal degelijk. Ondanks in een drukke stad hoorde ik binnen niks, ook bijna geen geluid van (drukke) buren. Dusja deze ervaring was een stuk beter dan wat ik doorgaans in Nederland aantrof (vooral post 2000-2010 bouw)quote:Op woensdag 17 september 2025 10:52 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dit is een Russisch Flat blok , die zijn gebouwd onder Stalin en Chroesjtsjov , toen stond iedere jaar in de krant hoeveel flats er gebouwd waren door het collectief dat jaar
Chroetsjovka flats zegt ze
Iedere flat heeft dezelfde Meubels in het huis,
indertijd mee opgeleverd en gebouwd door een staats meubelzaak in de jaren 60
Die staan in Oekraine, Moldoca, Rusland, Kirgizie en Kazachstan , sommige staan leeg zijn in de fik gestoken en onbewoond en vaak doet de lift het niet
In Bishkeke moest je dagelijks 8 verdepingen omhoog lopen
Bekijk deze YouTube-video
Breznjev schijnt betere gebouwd te hebben dan chroetsjovquote:Op woensdag 17 september 2025 18:04 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Heb zelf maanden gewoond in een Brezhnevka flat, het ziet er niet uit maar voelde wel allemaal degelijk.
Ondanks in een drukke stad hoorde ik binnen niks, ook bijna geen geluid van (drukke) buren. Dusja deze ervaring was een stuk beter dan wat ik doorgaans in Nederland aantrof (vooral post 2000-2010 bouw)
Daarom blijven die flats ook zo lang staan ondanks de bombardementen.quote:Op woensdag 17 september 2025 18:04 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Heb zelf maanden gewoond in een Brezhnevka flat, het ziet er niet uit maar voelde wel allemaal degelijk. Ondanks in een drukke stad hoorde ik binnen niks, ook bijna geen geluid van (drukke) buren. Dusja deze ervaring was een stuk beter dan wat ik doorgaans in Nederland aantrof (vooral post 2000-2010 bouw)
Traditionele stalinka's zijn mooier.quote:Op woensdag 17 september 2025 18:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Breznjev schijnt betere gebouwd te hebben dan chroetsjov
maar ik hou niet van zulke flats met van die kleine wiebelige liftjes en dat ieder flat de zelfde woonkamer kast heeft van Kishinev en Kiev tot Bishkeke vond ik heel bijzonder
Al die miljarden in UA zijn een investeringen die wel degelijk zal gaan renderen - op allerlei fronten. Letterlijk en figuurlijk.quote:
Ik vind het ook wel wat hebben zoiets.quote:Op woensdag 17 september 2025 18:04 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Heb zelf maanden gewoond in een Brezhnevka flat, het ziet er niet uit maar voelde wel allemaal degelijk. Ondanks in een drukke stad hoorde ik binnen niks, ook bijna geen geluid van (drukke) buren. Dusja deze ervaring was een stuk beter dan wat ik doorgaans in Nederland aantrof (vooral post 2000-2010 bouw)
In Kiev langs de Dnjepr zijn hele mooie flats met fraai uitzicht gebouwd een kennis van me heeft er een gekochtquote:Op woensdag 17 september 2025 18:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Traditionele stalinka's zijn mooier.
Willen we meer of minder fabrieken?quote:ndustrieconcern VDL en de provincie Limburg plannen een investering van 25 miljoen euro in een productielocatie in Born. VDL bouwde daar eerder auto's voor BMW. Nu wil het bedrijf het terrein een "brede invulling" geven, waaronder drones maken voor de defensie-industrie.[..]
Dit is goed.quote:Op woensdag 17 september 2025 19:43 schreef Ulx het volgende:
https://www.nu.nl/economi(...)-droneproductie.html
I
[..]
Willen we meer of minder fabrieken?
dat wordt nu al een tijd geroepen maar waarom zou je zoveel troepen samentrekken en vervolgens afwachten. Dan had je die troepen beter kunnen inzetten om die doorbraak richting Dobropillia uit te buitenquote:
Dat wordt langer wachten op je Temu rotzooi.quote:Poland refuses to reopen its border with Belarus, cutting China off from a ¤25B/year trade artery. Some 90% of China-EU rail freight moves through Poland, now frozen amid Zapad-2025 drills and a Russian drone incursion. Beijing asked Warsaw to restore the route (vital for platforms like Temu & Shein) but after 3 hours of talks, FM Sikorski said no. With sea routes slower and air transport up to 30% more expensive, Europe’s e-commerce supply chains risk serious disruption. #ChinaEconomy #EUEconomy
https://x.com/KShevchenkoReal/status/1968251080015524223
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |