iPhone 17 Pro Max.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:16 schreef 3rr0r het volgende:
Wat zou die vader met de 100k gaan doen?
Ik zou zeggen: luister eens wat Kirk hier zegt. Want de tekst daarboven is behoorlijk misleidend.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:23 schreef KoosVogels het volgende:
Dit wil ik toch nog even gepost hebben, aangezien in bepaalde kringen de suggestie wordt gewekt dat vrijwel iedereen die links en/of progressief de moord op Kirk toejuicht:
[ x ]
Je beledigd voelen is in veel gevallen een keuze. Te veel dingen worden tegenwoordig als 'beledigend' of 'kwetsend' weggezet die dit niet zijn. Om nog maar te zwijgen over de dubbele standaarden die worden gehanteerd.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:22 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het lijkt voor een bepaald slag mens wel meer op het recht iemand te mogen beledigen, ja.
Dat wordt ook gewoon gedaan. Meerdere keren gezegd al, het wordt vermoeiend.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan ga je met die informatie naar de opsporingsinstanties en deel je die niet online. Want die types die het recht in eigen hand nemen hebben die informatie van, jawel.
Dit past in het rijtje ‘vrouwen met korte broekjes/rokjes mag je naar fluiten en op de billen slaan.’quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:23 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Omdat die persoon zélf een honeypot maakte.
[..]
Jawel, karma
Oeiquote:Op vrijdag 12 september 2025 15:23 schreef KoosVogels het volgende:
Dit wil ik toch nog even gepost hebben, aangezien in bepaalde kringen de suggestie wordt gewekt dat vrijwel iedereen die links en/of progressief de moord op Kirk toejuicht:
[ x ]
quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:21 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Dat heeft zelden consequenties, en als die consequenties er zijn komt dat van idiote individuen die het kennelijk nodig vinden om het recht in eigen hand te nemen.
Dat heeft weinig te maken met een collectieve inspanning om zoveel mogelijk informatie op de graven en daarin patronen te herkennen
En ja ik kies ervoor om daarin mee te doen en kwaliteiten die ik heb daarvoor in te zetten
Alleen niet altijd met succes, dat hoort er ook bij
quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:27 schreef XSbig het volgende:
[..]
Dit past in het rijtje ‘vrouwen met korte broekjes/rokjes mag je naar fluiten en op de billen slaan.’
Walgelijke ordinaire laster. Ga je diep schamen, idioot.quote:En wat betreft karma, je geeft dus nu indirect aan dat omdat jullie dachten (!) dat hij de schutter was, iemand het heft in eigen handen mag nemen? Is dat waar je op hoopt? Absurd.
Is de meerderheid in de gevangenis dan links?quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:10 schreef roos94 het volgende:
[..]
Nee hoor.
Veel mensen haten charlie.
Ik kreeg een FP ban terwijl ik schreef dat hij mocht blijven leven.quote:
Een goed moment om iedereen op het hart te drukken dat je niet zomaar namen of sociale media moet delen.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:16 schreef XSbig het volgende:
Ik neem aan dat iedereen die de andere naam gedeeld heeft en er bijna volledig van overtuigd was dat diegene het was nu een excuusbriefje aan die persoon gaat sturen?
Dat zeg je precies goed… Trump had dit moeten zeggen.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:25 schreef KoosVogels het volgende:
En mooie, wijze woorden van Bernie Sanders. Ook het bekijken waard. Eigenlijk had de president dit moeten zeggen, maar ja.....
[ x ]
Correct.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:25 schreef KoosVogels het volgende:
En mooie, wijze woorden van Bernie Sanders. Ook het bekijken waard. Eigenlijk had de president dit moeten zeggen, maar ja.....
[ x ]
Denk het wel, beetje anarchistisch, eat the rich, etcquote:Op vrijdag 12 september 2025 15:30 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Is de meerderheid in de gevangenis dan links?
Nope. Doxing op zichzelf is ook gewoon strafbaar.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:26 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Dat wordt ook gewoon gedaan. Meerdere keren gezegd al, het wordt vermoeiend.
Maar nogmaals: het speelt zich af op een openbaar forum dus iedereen kan meelezen.
Daarbij blijven kwaadwillenden verantwoordelijk voor hun eigen acties. Hebben anderen niets mee te maken
Het is geen laster, ik vraag alleen wat je met ‘karma’ bedoelt. Wat voor karma hoop je dat die persoon krijgt? (Die , nogmaals, overigens niet de dader bleek te zijn.)quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:28 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]wat is dit nou weer voor een misselijkmakende frame?
[..]
Walgelijke ordinaire laster. Ga je diep schamen, idioot.
Maak dat maar eens aan user heelveelcijfertjes wijsquote:Op vrijdag 12 september 2025 15:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Een goed moment om iedereen op het hart te drukken dat je niet zomaar namen of sociale media moet delen.
Een aantal users op het forum heeft daar een handje van, is hartstikke gevaarlijk als het achteraf niet blijkt te kloppen. Wat ook best vaak zo is.
Dat is dus precies waar ik op doelde en waar user Caland nu ook op doelt. Het is indd gewoon doxxing. En potentieel levensgevaarlijk.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Een goed moment om iedereen op het hart te drukken dat je niet zomaar namen of sociale media moet delen.
Een aantal users op het forum heeft daar een handje van, is hartstikke gevaarlijk als het achteraf niet blijkt te kloppen. Wat ook best vaak zo is.
Dat is de andere kant waar ik mijn ogen niet voor sluit, maar je kan lastig ontkennen dat het -zeker in de VS- toch wel vaak neerkomt op "hoe ver kan ik gaan"quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je beledigd voelen is in veel gevallen een keuze. Te veel dingen worden tegenwoordig als 'beledigend' of 'kwetsend' weggezet die dit niet zijn. Om nog maar te zwijgen over de dubbele standaarden die worden gehanteerd.
Filmpjes als dit maken het ongemakkelijk. Er wordt nu ook een karikatuur gemaakt alsof hij alleen maar een voorvechter was voor de vrijheid van meningsuiting, maar filmpjes als dit bewijzen ook wel dat er onder de oppervlakte een radicaal zat die de meest verschrikkelijke hersenspinsels had.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:23 schreef KoosVogels het volgende:
Dit wil ik toch nog even gepost hebben, aangezien in bepaalde kringen de suggestie wordt gewekt dat vrijwel iedereen die links en/of progressief de moord op Kirk toejuicht:
[ x ]
Ik doe meer aan objectanalyse en geolocatie aan de hand van forensisch video analyse, want persoonherkenning kan ik niet zo veel mee.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:28 schreef Buitendam het volgende:
[..]gewoon willekeur look-a-likes op internet flikkeren en hopen dat het niet uit de klauwen loopt als het fout blijkt? Altruïsme in z’n puurste vorm. Mooi.
Punt is vooral dat er geen mededogen of afkeuring klonk vanuit die hoek.quote:Op vrijdag 12 september 2025 15:26 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: luister eens wat Kirk hier zegt. Want de tekst daarboven is behoorlijk misleidend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |