Heb hier die Enderman toren van minecraft. Die heb ik voor 99,99 euro gekocht wat neerkomt op 0,11 euro per steentje.quote:Op woensdag 15 oktober 2025 16:20 schreef bleiblei het volgende:
[..]
10cent gemiddeld vind ik bij sets vrij duur hoor. Dan moeten er wel de nodige speciale onderdelen (bijv. bedrukt), dure licentie of veel minifigs in zitten.
Licentie (en heel veel minecraft specifieke bricks)quote:Op woensdag 15 oktober 2025 17:17 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Heb hier die Enderman toren van minecraft. Die heb ik voor 99,99 euro gekocht wat neerkomt op 0,11 euro per steentje.
Leuke prijs kan je vergeten. Legoworld heeft een deal gemaakt met 1 legowinkel (Toychamp dacht ik) en die verkopen er lego tegen reguliere winkelprijzen.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 13:21 schreef Peejtur het volgende:
Stiekem hoop ik dat ze het Home Alone-huis te koop hebben bij Legoworld. En uiteraard voor een leuke prijs. Dinsdag daarheen. Zin in
Ah jouw huis is ook al zo'n LEGO museum, herkenbaar.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 12:50 schreef TLC het volgende:
Gizmo probeert weg te rijden met mijn auto![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Ik heb meer ruimte nodig, of een nieuw huisquote:Op donderdag 16 oktober 2025 14:47 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Ah jouw huis is ook al zo'n LEGO museum, herkenbaar.
Wij hebben ze voor een paar Kerstsets, het is erg delicaat, dunne draadjes. Dus het gaat vrij snel stuk. Ik vind ze leuk staan in ons Kerstdorp maar voor andere sets zou ik het niet snel kopen.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:01 schreef Tink89 het volgende:
Iemand ervaring met light my bricks? Is dat wat?
Jep, en jazeker. Vooral LMB2.0 werkt fijn. Het is wel een geklooi met hun eigen handleiding omdat ze die vanwege de bouwexperience in een andere volgorde doen en ik zelf liefst analoog bouw. Dus niet met de handleiding op een scherm maar vanuit het boekje.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:01 schreef Tink89 het volgende:
Iemand ervaring met light my bricks? Is dat wat?
ik ook al hahaquote:Op donderdag 16 oktober 2025 15:12 schreef TLC het volgende:
[..]
Ik heb meer ruimte nodig, of een nieuw huis![]()
![]()
heb harry potter kasteel verlicht, was een gepriegel maar staat echt heel gaaf.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:01 schreef Tink89 het volgende:
Iemand ervaring met light my bricks? Is dat wat?
Toen ik zei dat ik ze wilde kopen zijn mijn broer als electro monteur ik ga ze niet in elkaar zetten dat is zo dunbdan blijf ik bezig.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 16:01 schreef Tink89 het volgende:
Iemand ervaring met light my bricks? Is dat wat?
Dat vind ik zelf het mooie van die plastic strips. Dat is inderdaad dun, maar voelt stukken steviger dan de dunne draadjes die ik aan chinabay lego verlichting heb zitten. + dat ik van die chinabay meuk meerdere ronde lampjes heb gehad die doorgefikt zijn. Inclusief een gesmolten blokje als gevolg. Dus die troep vertrouw ik niet meer.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 19:17 schreef vipergts het volgende:
[..]
Toen ik zei dat ik ze wilde kopen zijn mijn broer als electro monteur ik ga ze niet in elkaar zetten dat is zo dunbdan blijf ik bezig.
vorig jaar was er een bali waar je je spullen kon inleveren (hoefde niet), ik ga zaterdag met mijn neefje.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 21:20 schreef Mr.Noodle het volgende:
Gaan mensen trouwens nog naar Lego World de komende dagen? En weet iemand hoe zit met de garderobe situatie daar? Alsin kan ik gewoon met een rugzak daar binnenlopen voor m'n aankopen of moet je persé je jassen en tassen daar bij een garderobe inleveren bij de ingang?
stoom boot geluidjes erbij?quote:Op donderdag 16 oktober 2025 20:47 schreef bleiblei het volgende:
En dit is toch gewoon tof?![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |