Heh ja, dat zou wat zijn. Hoe ging dat eigenlijk in het verleden? Ik kan me indenken dat iemand ingezworen wordt in het geheim, zodat er niet publiekelijk een periode zonder opperbevelhebber is.quote:Op dinsdag 2 september 2025 10:56 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Het zou wat zijn wanneer daar opeens Vance staat.
Bij Kennedy duurde het anderhalf uur, maar iets andere omstandigheden natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 september 2025 11:06 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Heh ja, dat zou wat zijn. Hoe ging dat eigenlijk in het verleden? Ik kan me indenken dat iemand ingezworen wordt in het geheim, zodat er niet publiekelijk een periode zonder opperbevelhebber is.
Mjah, leuk. Zitten we daarmee opgescheept.. Weet niet wie erger is.quote:Op dinsdag 2 september 2025 10:56 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Het zou wat zijn wanneer daar opeens Vance staat.
AD.quote:De Amerikaanse president Donald Trump komt dinsdagavond 20.00 uur Nederlandse tijd met 'een aankondiging'. Dat meldt het Witte Huis. Het is niet bekend wat Trump gaat zeggen.
Het persmoment volgt nadat de woorden ‘Donald Trump is dood’ vrijdag viraal gingen op sociale media in Amerika. De president was al enkele dagen niet verschenen op openbare gelegenheden en onder meer dat gegeven gaf voer aan de grote stroom overlijdensberichten.
Het gerucht over zijn dood werd afgelopen woensdag onbewust ‘gevoed’ door de Amerikaanse vicepresident JD Vance. In een televisie-interview met USA Today sprak Vance over de ‘goede gezondheid’ van Trump.
In juli van dit jaar maakte het Witte Huis bekend dat Trump een chronische, maar onschuldige aderaandoening heeft.
Trump vind altijd wel wat journalisten die hij niet mag, die speculeren over zijn dood. Hij vind het heerlijk om ze voor schut te zetten.quote:Op dinsdag 2 september 2025 11:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Welke leugens heb je voorbij zien komen?
Die heb ik gemistquote:Op dinsdag 2 september 2025 08:48 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Groenland wordt hernoemd naar Ijsland, want het was toch wel irritant dat het meeste v/h land ijs is. Als gevolg daarvan wil Trump nu Ijsland hebben, want dat moet wel groen zijn dan. Hij is tenslotte ook al de president van Europa, dus kleine stap.
Mogelijk medische problemen? Hoogstwaarschijnlijk. De vraag is alleen, heeft Trump nog 2 rustdagen nodig of 2 weken. Geruchten over doodgaan zijn nergens op gebaseerd, medische problemen zijn maar al te duidelijk.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:05 schreef Friggles het volgende:
Wat een ongekend idioot gespeculeer hierover allemaal. Ook hier.
Ik moet helemaal niets van die paardenlul, en er gaat een fles open als het eenmaal zo ver is. Maar om dan hijgerig honderden posts te plaatsen over mogelijke medische problemen die nergens op gebaseerd zijn is wel echt het toppunt van de sociale media gekte die we in de 21e eeuw hebben.
Die vent is 80, natuurlijk mankeert hij het een en ander. Maar zolang je daar niets inhoudelijks over kunt zeggen is het gewoon mogelijk. En er is zeker niets te zeggen over de mate waarin er nu over gedaan wordt.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:10 schreef Montov het volgende:
[..]
Mogelijk medische problemen? Hoogstwaarschijnlijk. De vraag is alleen, heeft Trump nog 2 rustdagen nodig of 2 weken. Geruchten over doodgaan zijn nergens op gebaseerd, medische problemen zijn maar al te duidelijk.
Dit mag van mij standaard in de TTquote:Op dinsdag 2 september 2025 10:12 schreef Perrin het volgende:
Volgens mij al eerder langsgekomen maar alvast de eulogie.
[ afbeelding ]
100'en posts? Hijgerig? De man is een week niet aan het woord geweest. Dat is sinds 1615 niet voorgekomen. Verder waren de golf foto's van afgelopen weekend een week oud. Op de foto's waar ie wel gezien zou zijn staat ie slecht.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:05 schreef Friggles het volgende:
Wat een ongekend idioot gespeculeer hierover allemaal. Ook hier.
Ik moet helemaal niets van die paardenlul, en er gaat een fles open als het eenmaal zo ver is. Maar om dan hijgerig honderden posts te plaatsen over mogelijke medische problemen die nergens op gebaseerd zijn is wel echt het toppunt van de sociale media gekte die we in de 21e eeuw hebben.
Nergens op gebaseerd is ook wel overdreven heh. Als je de link in #80 volgt dan zie je dat er wel degelijk redenen zijn om twijfels te uiten over de gesteldheid van de orange man.quote:[b]Op [url=https://forum.fok.nl/topic/2743628/1/999#p218659360]dinsdag mogelijke medische problemen die nergens op gebaseerd zijn
Lijkt meer op de Boogie manquote:Op dinsdag 2 september 2025 12:17 schreef Vis1980 het volgende:
[ afbeelding ]
Zijn schaduw is Nosferatu. Of Stephen Miller.
Ik vind dat een belediging voor Nosferatu😱quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:17 schreef Vis1980 het volgende:
[ afbeelding ]
Zijn schaduw is Nosferatu. Of Stephen Miller.
Er zijn er een hoop verwijderd de afgelopen dagen. Maar goed, doe er mee wat je wil verder. In mijn ogen is het allemaal maar onzin.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:15 schreef koemleit het volgende:
[..]
100'en posts? Hijgerig? De man is een week niet aan het woord geweest. Dat is sinds 1615 niet voorgekomen. Verder waren de golf foto's van afgelopen weekend een week oud. Op de foto's waar ie wel gezien zou zijn staat ie slecht.
Dat opsommend is een "er is iets met Trump aan de hand" post helemaal niet raar.
En zeker gezien het feit dat ze foto's laten zien als bewiis van lekker golfen die een week oud zijn, mag je best gaan speculeren.
Sterker nog zulke leugens wakkeren het aan, en het zou bizar zijn als het er hier niet over ging.
Sterkte.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:18 schreef Vis1980 het volgende:
Mijn schoonvader ligt op het moment in het ziekenhuis met een stroke (in de VS), zou wel toevallig zijn als het in dezelfde week is als de president.
Dat valt echt wel mee. Veel mensen komen hier niet verder als "iets is er fishy" en dat stel je nu zelf ook.quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:21 schreef Friggles het volgende:
[..]
Er zijn er een hoop verwijderd de afgelopen dagen. Maar goed, doe er mee wat je wil verder. In mijn ogen is het allemaal maar onzin.
Het is hoogst speculatief. Er worden hele diagnoses gesteld op basis van wat foto’s. Je vraagt jezelf bijna af waarom we zo’n tekort in de zorg hebben hier. Natuurlijk is het opvallend dat die egotripper een tijdje koest is. Maar de conclusies vliegen alle kanten op.
quote:Op dinsdag 2 september 2025 12:17 schreef Vis1980 het volgende:
[
Zijn schaduw is Nosferatu. Of Stephen Miller.
Heeft-ie nou een paardenstaart?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |