Het is de schuld van Biden!quote:Op woensdag 3 september 2025 09:18 schreef mcmlxiv het volgende:
Ik ben om, Trump verdient de Nobelprijs!
[ afbeelding ]
Drie vijanden die gezamenlijk een grotere vijand gaan bestrijden, dat mag toch een Nobelprijs waardig genoemd worden.
Nooit heeft een Amerikaanse president in zo’n korte tijd zoveel schade aan Amerikaanse en westerse belangen toegebracht. Nooit heeft een Amerikaanse president in zo’n korte tijd de positie van de VS volledig ondermijnd.
De tijd van de VS als leidende staat is voorbij. Dat was op zich sowieso een onafwendbare toekomst, maar de schade die de versnelling van Trump heeft veroorzaakt is onvoorstelbaar.
De VS wacht een verarmde toekomst waarbij de huidige militaire macht een financiële molensteen is geworden omdat de concepten en de enorme investeringen verouderd zijn en modernisering niet meer betaalbaar is vanwege de enorme staatsschuld. Het wegjagen van buitenlandse studenten betekent nu al een braindrain voor innovatie die steeds meer naar het verre oosten verdwijnt. De sociale en politieke tegenstellingen duwen het land in decennia van strijd en verlamming.
Niets van dat alles was op deze schaal nodig geweest. Europa moet zich echt met grote snelheid losmaken van deze reus op lemen voeten en de leiding nemen over haar eigen toekomst.
Sterke speech !!!!quote:Op woensdag 3 september 2025 18:17 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lxwue56kjk2s
Filmpje met haar getuigenis.
Jess Michaels, a survivor of 27 years, just spoke with unshakable courage before the world: for herself, for Virginia Giuffre, & for every survivor silenced for too long.
Her voice broke through decades of denial. The survivors will be silent no longer.
Republikeinen in paniek!quote:Op woensdag 3 september 2025 18:35 schreef la_perle_rouge het volgende:
After all that we just heard from the victims of Epstein and Maxwell, the criminal in the Oval Office just called it all a hoax.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lxwzb6d2o22v
Dan moet het toch een koud kunstje zijn om haar te laten getuigen.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:00 schreef la_perle_rouge het volgende:
https://bsky.app/profile/meidastouch.com/post/3lxwy4qs4pk2c
Reporter: What is your message to President Trump?
Epstein Survivor: Listen, I don't want to send a direct message to him. I'm already scared enough.
Just pass the vote. Listen to us. This is not a hoax. It’s not going to go away
In Chivaz filmpje zie je 8 vrouwen, hier heb je er 100+.
Als dat de daadwerkelijke eerlijke uitkomst is is dat ook een uitkomst. Maar de manier waarop ‘t op dit moment gaat is in elk geval verdacht.quote:
Ja precies! Waarom doen ze dat niet?quote:Op woensdag 3 september 2025 19:08 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan moet het toch een koud kunstje zijn om haar te laten getuigen.
Dat wil ik nog steeds, ik sta er ook volledig achter dat die vrouwen waar le perle rouge het over heeft alle bescherming krijgen en rustig hun verhaal kunnen doen.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:13 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Als dat de daadwerkelijke eerlijke uitkomst is is dat ook een uitkomst. Maar de manier waarop ‘t op dit moment gaat is in elk geval verdacht.
Overigens, jij wilde eerder toch ook de onderste steen boven?
Geen idee, ik heb mijn theorieën erover maar goed dat is slechts een theorie.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:14 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ja precies! Waarom doen ze dat niet?
Nou, en waarom krijgen ze die ruimte niet en wordt een van de daders zelfs als een prinses behandeld?quote:Op woensdag 3 september 2025 19:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat wil ik nog steeds, ik sta er ook volledig achter dat die vrouwen waar le perle rouge het over heeft alle bescherming krijgen en rustig hun verhaal kunnen doen.
Dat is wat op dit moment mist. Het helpt niet dat de president -waar nog steeds van gezegd wordt dat hij in de files staat, op welke manier ook- roept dat het fakenews en een hoax is. Op dit moment kunnen die vrouwen niet rustig hun verhaal doen en hebben ze die bescherming niet.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:15 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dat wil ik nog steeds, ik sta er ook volledig achter dat die vrouwen waar le perle rouge het over heeft alle bescherming krijgen en rustig hun verhaal kunnen doen.
En blijkbaar wil Trump dat dat een theorie blijft. Dat maakt iig duidelijk dat hij zichzelf en anderen beschermt tegen (voor hen) negatieve informatie.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:16 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb mijn theorieën erover maar goed dat is slechts een theorie.
Ik moet zeggen dat het mij verbaasde, maar ik was het warempel eens met Marjorie Taylor Greene: ze hebben Epstein gezien op foto’s, samen met machtige mannen, rijke mannen. Ze durven geen namen te noemen van mannen die hen de armoede in kunnen procederen.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:20 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dat is wat op dit moment mist. Het helpt niet dat de president -waar nog steeds van gezegd wordt dat hij in de files staat, op welke manier ook- roept dat het fakenews en een hoax is. Op dit moment kunnen die vrouwen niet rustig hun verhaal doen en hebben ze die bescherming niet.
Bongino had het erover dat Epstein een “foreign asset from the middle east” was.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:24 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
En blijkbaar wil Trump dat dat een theorie blijft. Dat maakt iig duidelijk dat hij zichzelf en anderen beschermt tegen (voor hen) negatieve informatie.
Zo moeilijk is het niet.
Een foreign asset (Mossad) lijkt me nou weer wat teveel fantasie.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:33 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Bongino had het erover dat Epstein een “foreign asset from the middle east” was.
Mijn theorie is dat Epstein contacten had met de Mossad en dat er op die lijst zeer machtige mensen staan die onder druk kunnen zijn gezet door de Israëli’s. Wie die mensen dan zijn is mij een raadsel maar blijkbaar zijn die mensen machtig genoeg om de lijst geheim te houden.
Blijkbaar hebben de dames in kwestie wel alle namen dus ik zou zeggen gooi die namen op tafel en dan zien we wel waar het schip strand.
Het probleem is dat Epstein dikke vriendjes was met iedereen met macht en aanzien. Daarom is het openbaren van die lijst essentieel.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Een foreign asset (Mossad) lijkt me nou weer wat teveel fantasie.
Dat Epstein (ook internationaal) handelde in jonge meisjes lijkt me meer dan genoeg.
Oh en mijn theorie is dat Trump daar al heel lang van wist en aangezien hij zelf nauw betrokken was bij schoonheidswedstrijden zou het me niet verbazen dat ook die gebruikt werden voor recrutering. Hij was niet voor niets dikke vriendjes met Epstein.
Dat doen ze ook. Al die beelden van vandaag zijn van een gezamenlijke pesconferentie bij het Capitool. Democraten en een handvol Republikeinen nav van de handtekeningenactie van Massie/ Khanna om Mike Johnson te dwingen een resolutie in het Huis in stemming te brengen de Epstein Files vrij te geven die hij al tijden tegenhoudt in opdracht van Trump.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:08 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat Epstein dikke vriendjes was met iedereen met macht en aanzien. Daarom is het openbaren van die lijst essentieel.
Top van MTG trouwens om haar nek uit te steken om de onderste steen boven te krijgen. Die dames zouden die handreiking moeten aannemen.
Dat doen ze toch ook? Ze hebben ook al gezegd dat het mede dankzij MTG is dat ze hier nu staan.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:08 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat Epstein dikke vriendjes was met iedereen met macht en aanzien. Daarom is het openbaren van die lijst essentieel.
Top van MTG trouwens om haar nek uit te steken om de onderste steen boven te krijgen. Die dames zouden die handreiking moeten aannemen.
Dat was mij even ontgaan.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:14 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Dat doen ze toch ook? Ze hebben ook al gezegd dat het mede dankzij MTG is dat ze hier nu staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |