Als Baudet niet met mijn neus in de reet van Poetin zit, snuift hij wel coke. Wie op FvD stemt, is een landverrader.quote:Op maandag 25 augustus 2025 19:20 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Je houdt niet veel over zo.
Ik zou bijna FvD overwegen.
Je kan lullen over Baudet wat je wil, is wel de enige met verstand van staatsrecht.
Zelfde verhaal .quote:Op maandag 25 augustus 2025 18:14 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Liefde, in het geval van een vriend van mij.
[..]
De rest van je verhaal snap ik wel, alleen ging het in het interview waarop ik reageerde vooral over asielzoekers
Ik denk eerder dat 'ie de tent dan kan sluiten ivm alle desinformatie op het forum-gedeelte.quote:Op maandag 25 augustus 2025 20:38 schreef AchJa het volgende:
Het CDA heeft het ook niet zo op privacy...
Vanaf november allemaal een kopie van jullie paspoort naar @:Danny en onder je echte naam posten ja!
[..]
Security.nl
Ja goed verhaal waar ik het overigens mee eens ben, maar als je op mijn post reageert dan had ik eigenlijk wel een beetje verwacht dat je iets op de inhoud zou in gaan ofzoquote:Op maandag 25 augustus 2025 21:11 schreef suijkerbuijk het volgende:
[..]
Zelfde verhaal .
Omdat nederland een rijke land is en een verzorgings staat is .
Komen ze hier naar toe.
Terwijl in anderen EU landen dat stukken minder zijn.
Integendeel veel asielzoekers melden zich zelfs op meerderen EU landen aan .
De schandaal was dat iemand in een eu land zat en zelfs een huis had die hij weer door verhuurde .
En gewoon in een anderen EU weer asiel ging melden.
Wat ook hier in Nederland gebeurt waar ze pas achter zijn gekomen.
Klopt maar velen lijken daar schijt aan te hebben en het beleid juist tegengestelde doelen haalt.quote:Op maandag 25 augustus 2025 17:00 schreef nostra het volgende:
[..]
Politieagenten mogen ook nu al in hun vrije tijd geen blowtje roken. Weet niet hoe daar op gehandhaafd wordt.
Bedanktquote:Op maandag 25 augustus 2025 14:34 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Nee, dat hangt er vanaf hoeveel je verdient.
Vakantiegeld valt net als toeslagen, overuren, eindejaarsuitkeringen etc onder de fiscale noemer “bijzondere beloning”.
Bijzondere beloningen worden belast middels de tabel bijzondere beloningen, welke hier is te vinden:
https://download.belastin(...)_nl_std_20250101.pdf
Wanneer jouw jaarloon bijvoorbeeld 40.000 is, betaal jij over deze bijzondere beloningen 37,48% + 4,08% =41,56% belasting.
Wanneer jij meer dan ¤43.072 gaat verdienen, wordt de belasting op deze bijzondere beloningen pas 37,48% + 12,85% =50,33%, maar alleen vanaf bijzonere beloningen boven de inkomensgrens van ¤43,072. Dus stel jij verdiend ¤45.000,- dan is de belasting op jouw vakantiegeld nog steeds substantieel lager dan 50% en sterker nog: in lijn met de “normale” belastingschijven van de inkomstenbelasting.
De veelvuldig gebruikte uitspraak dat je over je vakantiegeld veel meer belasting afdraagt dan over je normale loon, is dan ook onjuist.
Het kan zijn dat jouw werkgever je heeft ingeschaald in een te hoog tarief tabel bijzondere beloningen, waardoor je werkgever te veel belasting afdraagt over je vakantiegeld, maar dit geld krijg je dan het jaar erop gewoon weer terug van de belastingdienst.
Toegegeven, hier was Baudet wel goed jaquote:Op maandag 25 augustus 2025 20:30 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ken hem niet zo goed.
Maar dit heeft me doen besluiten om op hem te stemmen, wat een baas![]()
https://www.youtube.com/shorts/G-ExnRT4JrY
Wat blijft die GL/PvdA toch gevaarlijk groot. Zijn er werkelijk nog zoveel mensen die meer migranten en asielzoekers willen hebben?quote:Op maandag 25 augustus 2025 19:23 schreef ikweethetookniet het volgende:
[ x ]
Min 2 nog voor deze idioterie
Going down![]()
Een deel van de stemmers bestaat natuurlijk ook gewoon uit migranten en ex-asielzoekers die de demografische positie van de eigen groep willen verbeterenquote:Op maandag 25 augustus 2025 23:24 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat blijft die GL/PvdA toch gevaarlijk groot. Zijn er werkelijk nog zoveel mensen die meer migranten en asielzoekers willen hebben?
Je moet niet onderschatten hoeveelquote:Op maandag 25 augustus 2025 23:24 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Wat blijft die GL/PvdA toch gevaarlijk groot. Zijn er werkelijk nog zoveel mensen die meer migranten en asielzoekers willen hebben?
Ik zie nu zo iemand voor me die zichzelf souverein noemt, maar tegelijkertijd vindt dat hij ook Nederlander is.quote:Op maandag 25 augustus 2025 23:21 schreef matigeuser het volgende:
Haha. Het is ten eerste al een mooie tegenstelling.
Belasting betalen is zo'n beetje het tegenovergestelde van 'vrijheid'. Belasting is namelijk verplicht. En op niet betalen staat gewoon als straf dat je door de staat ontvoerd mag worden en opgesloten in een cel. De ultieme vrijheidsberoving dus.
Libertariėr denk ik. Dat is wel een ander verhaal. Libertariėrs streven naar de vrijheid van het individu (ook in relatie tot de staat) en zo weinig mogelijk regeldruk, belastingdruk en een kleine overheid. Een zeer nobel streven.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 06:25 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Ik zie nu zo iemand voor me die zichzelf souverein noemt, maar tegelijkertijd vindt dat hij ook Nederlander is.
Niet helemaal, het gaat met name om de dwang van regels, als jij als Libertarier met je vrienden een communistische heilstaat met een streng regime wilt opzetten staat je dat helemaal vrij, zolang je anderen niet die dwang oplegt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 08:42 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Libertariėr denk ik. Dat is wel een ander verhaal. Libertariėrs streven naar de vrijheid van het individu (ook in relatie tot de staat) en zo weinig mogelijk regeldruk, belastingdruk en een kleine overheid. Een zeer nobel streven.
Dat hoeft niet, ik ben zelf van mening dat men ook eens strak moet gaan kijken of de overheid minder kan uitgeven, we slaan door in bedachte regelzucht. Neem bijvoorbeeld het hele KYC en WWFT dat kost bedrijven miljarden en het levert geen zak op.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 06:25 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Ik zie nu zo iemand voor me die zichzelf souverein noemt, maar tegelijkertijd vindt dat hij ook Nederlander is.
quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 08:42 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Libertariėr denk ik. Dat is wel een ander verhaal. Libertariėrs streven naar de vrijheid van het individu (ook in relatie tot de staat) en zo weinig mogelijk regeldruk, belastingdruk en een kleine overheid. Een zeer nobel streven.
Dat zal allemaal wel, maar de vrijheid in onze maatschappij in twijfel trekken vanwege de noodzaak belastingen te innen, vind ik te kortzichtig.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 09:15 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dat hoeft niet, ik ben zelf van mening dat men ook eens strak moet gaan kijken of de overheid minder kan uitgeven, we slaan door in bedachte regelzucht. Neem bijvoorbeeld het hele KYC en WWFT dat kost bedrijven miljarden en het levert geen zak op.
De ellende van het VK willen ze nu al importeren… bah.quote:Op maandag 25 augustus 2025 20:38 schreef AchJa het volgende:
Het CDA heeft het ook niet zo op privacy...
Vanaf november allemaal een kopie van jullie paspoort naar @:Danny en onder je echte naam posten ja!
[..]
Security.nl
En ze trekken heel veel antisemieten aan. Wat dat betreft is het schokkend hoe levend antisemitisme is Nederland is.quote:Op maandag 25 augustus 2025 23:37 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Je moet niet onderschatten hoeveel
pseudo-elitair volk het nog erg goed heeft in Nederland. En derhalve liever in de deugbubbel blijven hangen.
Daarom o.a. alle gevaren van massa-immigratie afdoen als spookbeeld van domrechts gepeupel.
Ja, dat zit weer niveau pre-WO2quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 10:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
En ze trekken heel veel antisemieten aan. Wat dat betreft is het schokkend hoe levend antisemitisme is Nederland is.
Elke echte libertariėr zal er over eens zijn dat kosten niet dramatisch af zullen nemen, het merendeel van het geld heb je echt nodig voor zaken als infrastructuur, zorg, etc, met een groter collectief is dat altijd goedkoper.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 09:25 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
[..]
Dat zal allemaal wel, maar de vrijheid in onze maatschappij in twijfel trekken vanwege de noodzaak belastingen te innen, vind ik te kortzichtig.
Het feit dat we belasting betalen betekent niet dat we niet in een vrije samenleving zouden wonen.
Dat gezegd hebbende ben ik ook van mening dat de uitgaven naar beneden moeten, maar wel onder de voorwaarde dat er een goed plan ligt die kijkt naar hoe je bestaande taken dan efficient(er) kunt uitvoeren.
De Amerikaanse “kettingzaag”-toestanden hoeven wat mij betreft de grote plas niet over te waaien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |