Deze oorlog levert Brussel behoorlijk wat macht en geld op.quote:
Wat raar dan dat ik in deze reeks vooral geklaag hoor dat er zoveel Europees geld richting Oekraine gaat.quote:Op maandag 18 augustus 2025 09:10 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Deze oorlog levert Brussel behoorlijk wat macht en geld op.
En er strijden geen EU legers.
Dus dikke winst voor Brussel.
Waar haal je dit vandaan?quote:Op maandag 18 augustus 2025 09:10 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Deze oorlog levert Brussel behoorlijk wat macht en geld op.
En er strijden geen EU legers.
Dus dikke winst voor Brussel.
Ideologie is voornamelijk bedoeld om de bevolking mee in het gelid te krijgen.quote:Op maandag 18 augustus 2025 09:33 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waar haal je dit vandaan?
Deze oorlog gaat vooral om ideologie en prestige, het enige voordeel voor de EU is dat ze nu een externe vijand hebben. Alleen het nadeel is dat ze verliezende zijn. Het gaat niet echt om geld hoor.
De belangrijkste vriend voor Zelensky zal Mark 'daddy Trump' Rutte zijn. Hij moet er alles aan doen om het humeur van Trump zo goed mogelijk te laten zijn met zijn daddy powers.quote:Op maandag 18 augustus 2025 12:35 schreef UncleScorp het volgende:
Is er al beslist welke nanny's meegaan met zelensky naar daddy ?
Jepquote:
quote:Duitsland is BlackRock’s speerpunt in Europa
Werner Rügemer legt de lange geschiedenis van Amerikaanse invloed op de economie in Duitsland en Europa uit. BlackRock is sindsdien een van de belangrijkste spelers geworden in de de-industrialisatie van Duitsland en de voortzetting van de oorlog in Oekraïne. Friedrich Merz speelt hierbij een belangrijke rol.
https://dissident.one/duitsland-is-blackrocks-speerpunt-in-europa
Wat een circusquote:Op maandag 18 augustus 2025 14:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De belangrijkste vriend voor Zelensky zal Mark 'daddy Trump' Rutte zijn. Hij moet er alles aan doen om het humeur van Trump zo goed mogelijk te laten zijn met zijn daddy powers.
Von der Leyen gaat mee om haar onderhandelingskwaliteiten na haar eerdere ontmoeting met Trump waarin ze succesvol onderhandelde om de tarieven voor alle producten die uit de EU naar de VS gingen zo laag mogelijk te houden.
De Europese leiders Macron, Merz, Meloni, Starmer en de Finse president Stubb moeten ook mee om Zelensky te beschermen en te voorkomen dat hij weer beledigd en vernederd word in het Witte Huis.
Politici zijn voor de afleiding.quote:Op maandag 18 augustus 2025 14:45 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Jep
Net zoals Blackrock al zicht had op $$$.$$$.$$$ te verdienen in oekraine
Verklaart meteen waarom Merz zo gedreven is in oekraine, als president van de Duitse afdeling van BlackRock.
En verder :
[..]
En zo krijgt de VS / Trump alsnog zijn goesting.quote:Op maandag 18 augustus 2025 14:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De belangrijkste vriend voor Zelensky zal Mark 'daddy Trump' Rutte zijn. Hij moet er alles aan doen om het humeur van Trump zo goed mogelijk te laten zijn met zijn daddy powers.
Von der Leyen gaat mee om haar onderhandelingskwaliteiten na haar eerdere ontmoeting met Trump waarin ze succesvol onderhandelde om de tarieven voor alle producten die uit de EU naar de VS gingen zo laag mogelijk te houden.
De Europese leiders Macron, Merz, Meloni, Starmer en de Finse president Stubb moeten ook mee om Zelensky te beschermen en te voorkomen dat hij weer beledigd en vernederd word in het Witte Huis.
Jij kan alleen op een tergend zielige manier over Zelensky praten.quote:Op maandag 18 augustus 2025 12:35 schreef UncleScorp het volgende:
Is er al beslist welke nanny's meegaan met zelensky naar daddy ?
Ja en ?quote:Op maandag 18 augustus 2025 15:16 schreef Questular het volgende:
[..]
Jij kan alleen op een tergend zielige manier over Zelensky praten.
Ik denk zeg het even want misschien heb je het zelf niet door hoe kinderachtig dat is
Deze opmerking past er wel bij ja, ga lekker buiten spelen knul de zon schijnt vast ook in België.quote:
Ach ik wil gerust mijn gal nog es spuwen over zelenski hoor.quote:Op maandag 18 augustus 2025 15:36 schreef Questular het volgende:
[..]
Deze opmerking past er wel bij ja, ga lekker buiten spelen knul de zon schijnt vast ook in België.
Jullie? Generaliseren is wel een beetje je dingetje hé?quote:Op maandag 18 augustus 2025 15:49 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ach ik wil gerust mijn gal nog es spuwen over zelenski hoor.
Maar jullie verheerlijking van dit persoon is evenredig aan jullie russofobie, dus zinloos.
Goh die moet toch groen zien denkend aan Istanbul 2022 en wat hij nu voor zijn neus gaat krijgen.
Maar zoals gezegd, hij heeft gegokt (met als inzet land en volk) en verloren, en dat wringt ntl.
En ik ben aant werk joh.
Toen waren de Russen toch bereid om alles terug te geven?quote:Op maandag 18 augustus 2025 16:03 schreef sp3c het volgende:
Volgens mij bezette de Russen in April 2022 meer land dan ze nu doen anders
Niet dat er iets mogelijk was in Istanboel in 2022 maar toch
nee niemand was bereid iets toe te geven, ze kwamen er totaal niet uit en iedere dag kwamen ze beiden met nieuwe eisenquote:Op maandag 18 augustus 2025 16:34 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Toen waren de Russen toch bereid om alles terug te geven?
Voor beide partijen geen gezichtsverlies.
Nu is er zo veel gebeurd en gezegd dat het mij niet meer mogelijk lijkt dat 1 van beide partijen zonder gezichtsverlies de strijd kan staken.
Blijven zoeken joh.quote:Op maandag 18 augustus 2025 16:31 schreef Questular het volgende:
[..]
Jullie? Generaliseren is wel een beetje je dingetje hé?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |