Zolang er maar niet teveel groei inzitquote:Op zaterdag 2 augustus 2025 17:25 schreef TheVulture het volgende:
Als Van Wijk zich zo kan blijven ontwikkelen zit daar gewoon een toekomstig Olympisch kampioene in op de 50 en 100 vrij
CORREDquote:𝗧𝗲𝗮𝗺𝗡𝗟 𝗲𝘀𝘁𝗮𝗳𝗲𝘁𝘁𝗲𝘁𝗲𝗮𝗺 𝗻𝗮𝗮𝗿 𝗳𝗶𝗻𝗮𝗹𝗲 𝗶𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄 𝗡𝗲𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝘀 𝗿𝗲𝗰𝗼𝗿𝗱
De mannen van het TeamNL estafetteteam, 4 x 100 wissel, hebben met Kai van Westering (rug, 53.89), Caspar Corbeau (school, 58.60), Nyls Korstanje (vlinder, 51.11) en Sean Niewold (borstcrawl, 47.47) een nieuw Nederlands record* behaald in 3:31.07. Ze zijn als vijfde door naar de finale.
Op de 400 wissel mannen wist Thomas Jansen (4.14.19 / 11e) zich niet te plaatsen voor de finale.
De 4 x 100 wissel vrouwen is op doktersadvies niet gestart.
Zwom Chalmers rugcrawl dan ofzo?quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:55 schreef heywoodu het volgende:
47,47 voor Niewold trouwens, dat lijkt me wel echt prima (nota bene slechts 0,01 langzamer dan Pan Zhanle en bijna een seconde (!) sneller dan Chalmers). Wat zonde dat hij ziek was dan, de vorm was kennelijk uitstekend
Wellicht eerder van Vriesema, die wordt 64 zie ik.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:01 schreef heywoodu het volgende:
Martin kondigt Grueter aan alsof dit Grueter's afscheid is.
Past beter bij wielercommentaar, als Jeroen en Karsten het doen terwijl het peloton gestaag kilometer na kilometer afwerkt is het toch wat rustgevenderquote:Op zondag 3 augustus 2025 13:02 schreef wimderon het volgende:
Doe dit lekker buiten de uitzending om
Daar zie je niks door al het opspattende water.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:07 schreef wimderon het volgende:
De verschillen zijn niet 'heel, heel, klein'
Dat zijaanzicht tot halverwege bij de 50 meters mogen ze wel een keer mee stoppen overigens.
Moeten een camera van schuin boven neerzettenquote:Op zondag 3 augustus 2025 13:07 schreef wimderon het volgende:
De verschillen zijn niet 'heel, heel, klein'
Dat zijaanzicht tot halverwege bij de 50 meters mogen ze wel een keer mee stoppen overigens.
Gewoon recht boven het bad in de nok van het stadion, hebben we best wel eens gehad door de jaren heen en dat geeft perfect overzichtquote:Op zondag 3 augustus 2025 13:10 schreef Szura het volgende:
[..]
Moeten een camera van schuin boven neerzetten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |