Hopen dat het WK Masters ook daar is, dan neem ik het mee in overweging. 2017 was ook genotquote:Op zondag 3 augustus 2025 15:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat was het weer. Tot over 2 jaar in Boedapest, waar ik zelf overigens bij hoop te zijn (niet in het water, voor de duidelijkheid)
Wij willen ook nog een keer naar Sziget, is mooi te combineren in 1 verkansie.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:01 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Hopen dat het WK Masters ook daar is, dan neem ik het mee in overweging. 2017 was ook genot
Niemand de limiet gezwommen?quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 23:35 schreef heywoodu het volgende:
Waarom doet er geen enkele Nederlander mee aan het WK junioren (waar alle toplanden gewoon aanwezig zijn)?
Echt, nul, wtf? Het is in Roemeniė ook, niet dat ze naar een peperduur oord aan de andere kant van de wereld moeten...
Gaat NL nooit heen, kijk maar naar vorige edities.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 23:35 schreef heywoodu het volgende:
Waarom doet er geen enkele Nederlander mee aan het WK junioren (waar alle toplanden gewoon aanwezig zijn)?
Echt, nul, wtf? Het is in Roemeniė ook, niet dat ze naar een peperduur oord aan de andere kant van de wereld moeten...
Oh ja, nu je het zegt. Wat blijft Nederland toch ook een ongelooflijk matig juniorensportland.quote:Op zondag 24 augustus 2025 07:01 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Gaat NL nooit heen, kijk maar naar vorige edities.
KNZBed
Daar zijn wij niet trots op allen hihahoquote:Op woensdag 10 september 2025 21:44 schreef Pino112 het volgende:
Ben Proud
https://nos.nl/artikel/25(...)reden-dopingtoernooi
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |