Dat met die nul vlaggetjes valt mee als je nagaat dat Graat en Huising wel gewoon een eerlijke kans krijgen in de WT-ploeg, en vorig jaar Van Belle. Maar goed, die fietsen alle drie nog niet echt de stenen uit de straat helaas.quote:Op maandag 4 augustus 2025 17:54 schreef Pistolero het volgende:
Francesco Baruzzi naar de opleidingsploeg van Visma. Op naar de nul vlaggetjes
Al is dit wel daadwerkelijk een groot talent, maar alsnog. Rabobank in shambles.
Asgreen en Senechal!quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:00 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Maar zijn er überhaupt renners beschikbaar die serieus mee kunnen doen in het voorjaar? Er vanuit gaande dat ze geen contracten af gaan kopen
En wat gaat ie rijden? Allemaal nikszeggende wedstrijdjes wsl.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 10:24 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Wat zal Groenewegen bij TDT gaan verdienen denken jullie? 8 ton ofzo?
Die werden ooit 1 en 2 in de E3-prijs, terwijl Mathieu en Wout ook gewoon meededenquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 00:58 schreef wimderon het volgende:
[..]
Asgreen en Senechal!
Moet je er wel Taus bij halen.
Wel iemand die het slot erop kan gooien.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 11:13 schreef DeeBee het volgende:
Wij feliciteren TDT met een kat in de zak, van harte Bas!
Waarom eigenlijk?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 11:13 schreef DeeBee het volgende:
Wij feliciteren TDT met een kat in de zak, van harte Bas!
Enorm enthousiaste reacties in de videocall teammeeting.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 11:30 schreef Pino112 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Toch leuk allen.
13 zeges in drie jaar, waarvan twee World Tour.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 11:40 schreef vivelafete het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk?
Is toch gewoon een grote naam die ondertussen qua niveau perfect in de ploeg past. Vind het wel een leuke transfer en mooi dat ze dat zo voor elkaar krijgen.
Er moeten natuurlijk niet te hoge verwachtingen zijn.
Alles in voorbereiding op de Tour, zoals elk jaarquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 10:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
En wat gaat ie rijden? Allemaal nikszeggende wedstrijdjes wsl.
Hebben nu toch al een best aardig programma, dat zal komend jaar alleen beter worden doordat er wat ploegen wegvallen. Probeer wat wedstrijden volgend toe te voegen zoals bijvoorbeeld PN, waar altijd wat sprinterskansen liggen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 10:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
En wat gaat ie rijden? Allemaal nikszeggende wedstrijdjes wsl.
Dylan gaat pizza's uitdelen bij de finish?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 12:29 schreef franklop het volgende:
[..]
Alles in voorbereiding op de Tour, zoals elk jaar
Mooie woorden, maar hij had ook niet veel te kiezen denk ik.quote:“Het is niet dat we gewoon een grote naam wilden tekenen”, legt Tietema uit. “Maar Dylan begreep onze visie en wilde graag deel uitmaken van dit project. Zijn honger om te winnen, gecombineerd met zijn geloof in onze visie, maakt hem de juiste man op de juiste plaats.”
Mja, Tusveld was ook in z’n allerbeste periode niet meer dan een goede knecht, Groenewegen won vorig jaar nog een rit in de Tour.. hij is dit jaar wel duidelijk minder, maar zo lang er niet verwacht wordt dat hij ritten in grote rondes wint( en hij zelf die verwachting ook niet meer heeft), is hij vast nog van toegevoegde waardequote:Op dinsdag 5 augustus 2025 12:59 schreef Tommeke het volgende:
Ik ben benieuwd hoe gemotiveerd hij nog is. Een scenario zoals nu met Tusveld bij BIET zou me ook niks verbazen.
[..]
Mooie woorden, maar hij had ook niet veel te kiezen denk ik.
Tusveld reed vorig jaar nog de Vuelta uit. Hij zal niet opeens een alfa-mannetje zijn die de rest voor hem op kop schreeuwt en de zeges aaneen rijgt, maar zou in .2 en nationale koersen toch wel veel beter moeten kunnen doen dan hij nu doet. Gewoon gebrek aan motivatie. Ik kijk weleens op Strava en trainen is paar weken in Frankrijk met het vrouwtje rondfietsen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 13:09 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, Tusveld was ook in z’n allerbeste periode niet meer dan een goede knecht, Groenewegen won vorig jaar nog een rit in de Tour.. hij is dit jaar wel duidelijk minder, maar zo lang er niet verwacht wordt dat hij ritten in grote rondes wint( en hij zelf die verwachting ook niet meer heeft), is hij vast nog van toegevoegde waarde
Ze hebben een budget van 5 miljoen euro of zo? Misschien is dat ondertussen iets opgetrokken, maar toch... 8 ton is dan wel veel.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 10:24 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Wat zal Groenewegen bij TDT gaan verdienen denken jullie? 8 ton ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |