Vraag ook of ze het internet even op een CD-ROM kunnen zetten.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 20:57 schreef Strani het volgende:
Ik heb gisteren een nieuwe laptop besteld en vandaag ben ik naar Mediamarkt en Carrefour geweest om er vast een paar dingen voor te kopen, waaronder ook een USB flash drive om Windows op te zetten zodat ik 'm op de nieuwe kan installeren. Scheelt zo 130 euro bij de aankoop van een nieuwe en als ik Windows alsnog wil activeren dan kan dat véél goedkoper
Oei ik denk dat je daar wel een DVD of twee voor nodig gaat hebben hoor, da's echt veel.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:03 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Vraag ook of ze het internet even op een CD-ROM kunnen zetten.
Ja inderdaad, vooral dat Google schijnt veel te zijn.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:05 schreef Strani het volgende:
[..]
Oei ik denk dat je daar wel een DVD of twee voor nodig gaat hebben hoor, da's echt veel.
1 floppy is wel genoeg.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:05 schreef Strani het volgende:
[..]
Oei ik denk dat je daar wel een DVD of twee voor nodig gaat hebben hoor, da's echt veel.
Ja hoewel Google niet echt nodig is. We kunnen ook wel handmatig alle websites op de DVD's opschrijven denk ik?quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:14 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja inderdaad, vooral dat Google schijnt veel te zijn.
Ja, gewoon zoals met cassettebandjes even op de zijkant de namenquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja hoewel Google niet echt nodig is. We kunnen ook wel handmatig alle websites op de DVD's opschrijven denk ik?
Goed idee, ik steek de dijken alvast door.quote:Op maandag 7 juli 2025 23:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh ja nou ja dan komen we wel weer naar Leiden met z'n allen!
Ja inmiddels kunnen we zwemmen Roger!quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Goed idee, ik steek de dijken alvast door.
Maar het zijn Spanjaarden, als straks alle matrasjes vochtig zijn en ze daardoor geen fijne siësta kunnen houden gaan ze naar huis voor je met je ogen kan knipperen. Zo ging het de vorige keer immers ook.quote:
We zijn hier wel gewend aan vochtige matrassen met al dat zweet 's nachtsquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:29 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Maar het zijn Spanjaarden, als straks alle matrasjes vochtig zijn en ze daardoor geen fijne siësta kunnen houden gaan ze naar huis voor je met je ogen kan knipperen. Zo ging het de vorige keer immers ook.
Ja ok, maar dat is toch anders. Dit is slootwatervochtig, je weet wel, met kikkers en zo.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:32 schreef Strani het volgende:
[..]
We zijn hier wel gewend aan vochtige matrassen met al dat zweet 's nachts
Panorama Mesdag ben ik ook ooit geweest, Mauritshuis nog niet, maar daar hoor ik meer goede verhalen overquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:04 schreef Fred_B het volgende:
Wij waren vandaag bij het Panorama Mesdag en in het Mauritshuis in Den Haag. Voor beide musea was het de eerste keer, en absoluut wel iets wat je ooit gezien moet hebben
Oh ja oké dat is inderdaad een ander verhaalquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:33 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja ok, maar dat is toch anders. Dit is slootwatervochtig, je weet wel, met kikkers en zo.
Ja, het was voor ons een redelijk spontaan bezoek, nu we een paar dagen in Nederland zijn. We gingen maandag naar het Spoorwegmuseum, en dat was 19,50 per persoon. Aangezien ik tegenwoordig alles terugreken naar Eftelingkaartjes met AH-korting, vond ik dat vrij veel. Zeker in verhouding met een Museumkaart van 75 euro per jaar (39 euro voor onder 18 jaar). Dus had ik die genomen, en nu moeten we die er dus uithalen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:34 schreef Arizona het volgende:
[..]
Panorama Mesdag ben ik ook ooit geweest, Mauritshuis nog niet, maar daar hoor ik meer goede verhalen over![]()
Wij gaan wel weer een keer die kant op als de verbouwing van het Binnenhof klaar isIk vond het laatst allemaal nogal rommelig daar.
Net zo mooi als op de plaatjesquote:
Ik ben wel benieuwd naar De Stierquote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:46 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Net zo mooi als op de plaatjes![]()
Al hangt die recht tegenover het Zicht op Delft, ook van Vermeer, en die zou ik eigenlijk liever in de kamer willen hebben. Maar je kan ook als leek wel zien dat het de schilderijen eromheen uit een vergelijkbare tijd overvleugelt in uitstraling.
Dan moet je nog even wachten, want die wordt momenteel gerestaureerd. Overigens wel op een te bezoeken locatie in het museum.quote:
Top inderdaad. Mauritshuis vind ik ook heerlijk, mooi museum, mooie collectie maar ook niet zo groot dat je er halverwege genoeg van hebt.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:04 schreef Fred_B het volgende:
Wij waren vandaag bij het Panorama Mesdag en in het Mauritshuis in Den Haag. Voor beide musea was het de eerste keer, en absoluut wel iets wat je ooit gezien moet hebben
Je moet ook altijd heel erg uitkijken met museummoeheid. Liefst ook niet binnen een paar dagen meerdere (kunst)museums bezoeken want dan heeft het echt niet meer de impact die het verdient te hebbenquote:Op dinsdag 8 juli 2025 22:15 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Top inderdaad. Mauritshuis vind ik ook heerlijk, mooi museum, mooie collectie maar ook niet zo groot dat je er halverwege genoeg van hebt.
Best herkenbaar en een erg goede tip.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 22:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Je moet ook altijd heel erg uitkijken met museummoeheid. Liefst ook niet binnen een paar dagen meerdere (kunst)museums bezoeken want dan heeft het echt niet meer de impact die het verdient te hebben
Het enige bekende schilderij wat ik graag in de kamer zou hebben is de Nachtwacht, maar toen ik die zag hangen bleek die helaas net wat te groot om in de trein mee te krijgen.quote:Op dinsdag 8 juli 2025 21:46 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Net zo mooi als op de plaatjes![]()
Al hangt die recht tegenover het Zicht op Delft, ook van Vermeer, en die zou ik eigenlijk liever in de kamer willen hebben. Maar je kan ook als leek wel zien dat het de schilderijen eromheen uit een vergelijkbare tijd overvleugelt in uitstraling.
Ja, dat is met alle onderwerpen wel. Kerken, tempels, natuurschoon,…quote:Op dinsdag 8 juli 2025 22:18 schreef Strani het volgende:
[..]
Je moet ook altijd heel erg uitkijken met museummoeheid. Liefst ook niet binnen een paar dagen meerdere (kunst)museums bezoeken want dan heeft het echt niet meer de impact die het verdient te hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |