Ja ho maar weer hoor.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:10 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Helpen? De burgerbevolking lijdt aan het luchtverdedigingssysteem. Het gebruik in de aanvalsstrategie van de Israëlische overheid heeft al honderden burgerdoden tot gevolg.
De iron dome ontmantelen, of in ieder geval niet financieren vanuit onze kant, kan pacifisme in de hand werken met vele voorkomen burgerdoden.
De één wacht totdat nonsens werkelijkheid wordt en de ander ziet het gevaar van tevoren. Als gebrek aan visie alleen die personen zou treffen zou ik er geen moeite mee hebben, maar de rest wordt er ook in meegesleurd.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:07 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dit is zo'n onderbuikgevoel nonsens.
Hetzelfde als het zogenaamde einde der tijden als Noord-Korea aan kernwapens zou komen.!
Neutraliteit heeft zijn kracht en Iran zal vanzelf regime change zien.
Ik heb persoonlijk liever dat jij verwarmingsmonteur bent dan politicus.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:13 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Prima. Heb liever een miljoen extra naïeve geitenwollensokken die geloven in een vredige wereld dan een miljoen extra mensen die denken dat bommen en granaten afvuren een goede keuze is.
De burgers in Israël bepalen natuurlijk niet wat wij met onze militaire onderdelen moeten doen. Dat bepalen de Nederlandse inwoners democratisch.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:12 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is een democratisch land. Anders dan alle omliggende landen. De burgers bepalen dat daar zelf.
Dus ik ben net als jij helemaal voor het helpen van die bevolking bij hun verdediging.
Maar ik begrijp dat Israël voor jou anders ligt?
quote:Op maandag 23 juni 2025 20:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
De burgers in Israël bepalen natuurlijk niet wat wij met onze militaire onderdelen moeten doen. Dat bepalen de Nederlandse inwoners democratisch.
Ik zou zeggen, neem een voorbeeld aan je eigen schrijfsels.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:00 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Nee, gewoon je niet bemoeien met de politiek in het buitenland. Politiek moet van binnen af veranderen.
Hoogstens sancties, maar dan het liefst sancties die de normale lokale bevolking niet treffen.
Hoe durven ze te beweren dat de aanval niet De Beste Aanval Ooit wasquote:Op maandag 23 juni 2025 20:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nog een debieltje post van Trump
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 23 juni 2025 20:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nog een debieltje post van Trump
[ afbeelding ]
Wie is Allison Cooper?quote:Op maandag 23 juni 2025 20:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nog een debieltje post van Trump
[ afbeelding ]
Dit is waar de president van de US of A zich vooral druk over maakt.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nog een debieltje post van Trump
[ afbeelding ]
Als het aan pacifisten lag, won de grootste bullebak keer op keer.quote:
Niemand mag zich bemoeien met elkaars politiek maar we moeten wel eisen dat Israël zijn verdediging even opgeeft.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:15 schreef capricia het volgende:
[..]
[..]
Ik zou zeggen, neem een voorbeeld aan je eigen schrijfsels.
Pacifisten krijgen een stijve als ze in elkaar geslagen worden en noemt de aanvaller ineens Meester.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als het aan pacifisten lag, won de grootste bullebak keer op keer.
Dementie slaat weer toe bij Trump? Generaal Caine zei gisteren heel wat anders.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:14 schreef Momo het volgende:
[..]
Nog een debieltje post van Trump
[ afbeelding ]
En de ander snapt dat nonsens simpelweg nonsens is. Bemoei je niet met buitenlandse conflicten. Niet in Irak, niet in Afghanistan, niet in Iran, want je krijgt alleen maar zooi over je heen. We presenteren onszelf als het ethisch superieure deel van de wereld dat andere landen telkens de les wil lezen.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:13 schreef ACT-F het volgende:
[..]
De één wacht totdat nonsens werkelijkheid wordt en de ander ziet het gevaar van tevoren. Als gebrek aan visie alleen die personen zou treffen zou ik er geen moeite mee hebben, maar de rest wordt er ook in meegesleurd.
quote:Al Udeid Air Base in Qatar was attacked “by short-range and medium-range ballistic missiles originating from Iran,” a US defense official said Monday.
Anderson Cooper ken ik ook, nota bene van CNN.quote:
Precies dat.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:18 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat werd me zojuist ook snel duidelijk.
Rules for thee, not for me.
Klopt helemaal, hulde.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:17 schreef 2172619626795 het volgende:
Ahh kijk, we zien weer de beargumentatie terug met als basis morele verhevenheid. Deze moet wel een parel in het kompas der ethische waarden zijn.
Is dit niet de persoon die dwangmatig op zoek is naar aandacht? En die het zelfs niet schuwt om dit te doen over de ruggen van kinderen met kanker?
Ja, we hebben weer het boegbeeld van ethiek te pakken, zo lijkt. Toevallig weer van iemand die de grootste mond vol heeft over morele waarden maar toevallig ook de zieke hypocrisie kent om in daden te laten zien dat dit niet voor hem/haarzelf geldt.
Je aan een goed moreel kompas houden geldt alleen voor anderen. Niet voor henzelf.
Géén leveringen doen is exact dat.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:15 schreef capricia het volgende:
[..]
[..]
Ik zou zeggen, neem een voorbeeld aan je eigen schrijfsels.
De humanitaire crisis bevind zich op de straten van Teheran en Gaza, mogelijk gemaakt door Iran (en een beetje door types als Frans en Kati)quote:Op maandag 23 juni 2025 20:18 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
En de ander snapt dat nonsens simpelweg nonsens is. Bemoei je niet met buitenlandse conflicten. Niet in Irak, niet in Afghanistan, niet in Iran, want je krijgt alleen maar zooi over je heen. We presenteren onszelf als het ethisch superieure deel van de wereld dat andere landen telkens de les wil lezen.
We staan op het randje een nieuwe humanitaire crisis te veroorzaken... En dan klagen over de vluchtelingenstroom, man man man.
Je weet het niet met die man.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:05 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Die gaat helemaal niks doen. Beetje boze tweetjes, dankbaar voor THE GREAT US OF A MILITARY . En dat was het wel.
Hier is een dreigende en agressieve Trump-stijl tweet:quote:Op maandag 23 juni 2025 20:05 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Die gaat helemaal niks doen. Beetje boze tweetjes, dankbaar voor THE GREAT US OF A MILITARY . En dat was het wel.
Inderdaad.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:21 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De humanitaire crisis bevind zich op de straten van Teheran en Gaza, mogelijk gemaakt door Iran (en een beetje door types als Frans en Kati)
Die heb je zelf verzonnen zojuist?quote:Op maandag 23 juni 2025 20:21 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hier is een dreigende en agressieve Trump-stijl tweet:
---
@:realDonaldTrump
Iran fired rockets at our bases and missed — AGAIN. No damage, no injuries, just humiliation. If they try this stunt one more time, we won’t just respond — we’ll END it. Total destruction. You’ve been warned. 🇺🇸
Dit is ook wel genieten ja.quote:
Wie zegt dat dat geëist wordt? Enkel dat wij ons niet meer gaan bemoeien met hun verdediging.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:17 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Niemand mag zich bemoeien met elkaars politiek maar we moeten wel eisen dat Israël zijn verdediging even opgeeft.
Spreek ik hier met een cavia of zo?
Kwek kwek.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Inderdaad.
Experts zijn het erover eens dat Iran degene is die de aanval is begonnen die een schending was van het internationaal recht... Oh nee, dat was Israël.
Met een beetje geluk zullen de beelden nu je DM binnenrollen.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik heb een stukje Fok! soap gemist lees ik.
Vandaar die bijna 14.000 kilogram zware bommen die ze droppen. Stelt niks voor.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:05 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Die gaat helemaal niks doen. Beetje boze tweetjes, dankbaar voor THE GREAT US OF A MILITARY . En dat was het wel.
Het heeft geen zin om je vingers in je oren te stoppen en hardop nonsens te roepen. Een regime bestaat bij de gratie van een vijand als zondebok voor eigen falen. Zonder een vijand zou de bevolking de pijlen richting het regime richten. Als jij degene bent die als vijand is uitgekozen dan is het niet meer dan logisch dat je je verdedigt. Een nucleaire aanval beperkt zich niet tot landsgrenzen dus is het niet meer dan logisch dat meer landen er zich mee gaan bemoeien.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:18 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
En de ander snapt dat nonsens simpelweg nonsens is. Bemoei je niet met buitenlandse conflicten. Niet in Irak, niet in Afghanistan, niet in Iran, want je krijgt alleen maar zooi over je heen. We presenteren onszelf als het ethisch superieure deel van de wereld dat andere landen telkens de les wil lezen.
We staan op het randje een nieuwe humanitaire crisis te veroorzaken... En dan klagen over de vluchtelingenstroom, man man man.
Israël kan zich ook aan het internationaal recht houden. Dan krijgen ze ook een stuk minder kritiek.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:24 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Lul toch niet zo dom, Iran valt Israël al jaren aan vermomd als Hezbollah en Hamas.
De europese lidstaten willen vanwege het expansionisme van het russische regieme juist gezamelijk o.a. Iron Dome gezamelijk gaan inkopen.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:10 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Helpen? De burgerbevolking lijdt aan het luchtverdedigingssysteem. Het gebruik in de aanvalsstrategie van de Israëlische overheid heeft al honderden burgerdoden tot gevolg.
De iron dome ontmantelen, of in ieder geval niet financieren vanuit onze kant, kan pacifisme in de hand werken met vele voorkomen burgerdoden.
Ben ik helemaal voor.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:27 schreef Digi2 het volgende:
[..]
De europese lidstaten willen vanwege het expansionisme van het russische regieme juist gezamelijk o.a. Iron Dome gezamelijk gaan inkopen.
En daarom is het weigeren om als vijand te fungeren juist krachtig. Door je niet te laten provoceren, door niet deel te nemen aan de oorlogstaal of militaire actie, ontneem je het regime precies het instrument dat het nodig heeft > een vijand.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:26 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Het heeft geen zin om je vingers in je oren te stoppen en hardop nonsens te roepen. Een regime bestaat bij de gratie van een vijand als zondebok voor eigen falen. Zonder een vijand zou de bevolking de pijlen richting het regime richten. Als jij degene bent die als vijand is uitgekozen dan is het niet meer dan logisch dat je je verdedigt. Een nucleaire aanval beperkt zich niet tot landsgrenzen dus is het niet meer dan logisch dat meer landen er zich mee gaan bemoeien.
Het Westen bemoeit zich waar men zich mee wil bemoeien. En als andere niet-Westerse landen dat niet willen moet men zich maar niet zo achterlijk gedragen door bijvoorbeeld openlijk vijandig te zijn en decennialang openlijk verkondigen een Westerse bondgenoot zoals Israël te willen vernietigen en daarna een poging te willen gaan wagen bij de VS.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:00 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Nee, gewoon je niet bemoeien met de politiek in het buitenland. Politiek moet van binnen af veranderen.
Hoogstens sancties, maar dan het liefst sancties die de normale lokale bevolking niet treffen.
Eens ja, wat het allemaal uitkraamt is oliedom, Kees begrijpt het niet.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:27 schreef ReplaR het volgende:
Kunnen we met z'n allen afspreken om NIET op die trol te reageren?
De Europese lidstaten zijn ook al jaren gekaapt door oorlogshitsers.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:27 schreef Digi2 het volgende:
De europese lidstaten willen vanwege het expansionisme van het russische regieme juist gezamelijk o.a. Iron Dome gezamelijk gaan inkopen.
Als ik nu moet kromdenken op zijn links zou dit juist nog meer Russische agressie op moeten roepen, misschien wel van veel meer landen.quote:
quote:Op maandag 23 juni 2025 20:30 schreef Mikeytt het volgende:
En daarom is het weigeren om als vijand te fungeren juist krachtig. Door je niet te laten provoceren, door niet deel te nemen aan de oorlogstaal of militaire actie, ontneem je het regime precies het instrument dat het nodig heeft > een vijand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |