80 fps maar heb oude pc.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 22:36 schreef Divje het volgende:
[..]I'm addicted
Hoe draait het bij jou? Heb na de patch de ultimate engine tweaks via Nexus gedownload, 4K met 69% FSR supersampling en frame-gen aan geeft me nu 115-120 fps en het speelt héérlijkén het ziet er mooi uit, al vond ik Wukong wel mooier.
Sommige mobs tho..Ik haat die kleine rakkertjes die je in je nek springen. En je moet echt goed op letten welke resistances je nodig hebt bij bijvoorbeeld een boss
quote:Op vrijdag 25 juli 2025 23:36 schreef Coco het volgende:
[..]
80 fps maar heb oude pc.
Gebruik wat tweaks - standaard altijd nvidia DSR-DL 2,25 zodat ik 4k kan selecteren (ben 1440p native) en dan DLSS quality. (circus method). Ik gebruik liever geen frame-gen.
Loopt verder soepel, maar ik speel wel alleen sinds 1.3 patch, daarvoor niet gedaan.
Porn games, wist niet dat dat een ding wasquote:Op maandag 21 juli 2025 19:04 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat ze porn games verwijderen vind ik persoonlijk niet zo'n issue. Snap wel dat het zorgelijk is.
Doen... zo mooi gemaakt en veel te doen en groot en zo.quote:Op maandag 28 juli 2025 08:43 schreef mschol het volgende:
ik moet die nog eens een keertje oppikken ergens, maar heb er niet echt haast mee
70 euro op steamquote:Op maandag 28 juli 2025 07:46 schreef V. het volgende:
Heb Indiana Jones and the Great Circle weer opgepakt.
Vond het eerder allemaal prachtig en zo, maar kwam er toch niet helemaal lekker in op de een of andere manier. Had de rust niet voor exploration en zo.
Dit weeken helemaal opnieuw begonnen, nu met de controller, en wat een heerlijke game. Echt genieten.![]()
![]()
Topgame. Ik was 14 toen ik Raiders in de bios zag, en ik voel me nu weer net zo jongquote:
Snap het sentiment,quote:Op maandag 28 juli 2025 18:46 schreef V. het volgende:
[..]
Topgame. Ik was 14 toen ik Raiders in de bios zag, en ik voel me nu weer net zo jong![]()
Onbetaalbaar.
ooit.. backlog is nog steeds onverminderd groot en 70 euro is een hoopquote:Op maandag 28 juli 2025 15:23 schreef V. het volgende:
[..]
Doen... zo mooi gemaakt en veel te doen en groot en zo.
Store low op steam is ¤55,99. Die zal nog wel een keer komen rondom de release van de DLC in september.quote:
Ik ben nog enorm aan het ontdekken. Ik heb toegang tot de library van mn partner.. dat zijn er echt heel veel.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 18:25 schreef ems. het volgende:
[..]
Wat voor inspiratie zoek je dan? Er zijn zat games van vrijwel elk genre die lekker werken op Steam Deck.
God of War en Horizon Zero Dawn kan ik spelen! Ik kom hier later op terug 😎quote:Op vrijdag 25 juli 2025 17:48 schreef 2dope het volgende:
[..]
Slay the Spire is dik maar daar heb je niet per se een Steamdeck voor nodig idd, die draait ook prima op Android en iOSZelf geen Steamdeck maar third-person hack 'n slash of shooters lijken me wel tof om daarop te spelen (God of War, Shadow of the Tomb Raider, Horizon Zero Dawn, Devil May Cry 5, bijv.)
Beide aanraders. Van de 2 is HZD mijn favoriet venwege het originele verhaal.quote:Op maandag 28 juli 2025 22:16 schreef Utopica het volgende:
[..]
God of War en Horizon Zero Dawn kan ik spelen! Ik kom hier later op terug 😎
Stardew Valleyquote:Op maandag 28 juli 2025 22:14 schreef Utopica het volgende:
[..]
Ik ben nog enorm aan het ontdekken. Ik heb toegang tot de library van mn partner.. dat zijn er echt heel veel.
Op mn Switch bleef ik hangen bij Suika, simpel en kort. En vond ik Holllow Knight leuk tot het te moeilijk werd en ik vond de verhaallijn en tekenstijl van The Spiritfarer heel mooi.
Op m’n laptop speel ik veel Bloons TD6, mini metro, mini motorways en mini airways. Maar dat is vooral omdat ik dit kan doen tijdens online vergaderingen 😅
Ik zou eens weer willen verdwalen in een spel. Maar waar begin je dan? Ik blijf snel hangen in wat ik al ken en herhalend is ofzo.
Indy was ook mijn jeugd. Ik heb die films allemaal minimaal 10x gezien.quote:Op maandag 28 juli 2025 18:46 schreef V. het volgende:
[..]
Topgame. Ik was 14 toen ik Raiders in de bios zag, en ik voel me nu weer net zo jong![]()
Onbetaalbaar.
Zoek eens naar "vvvvv".quote:Op maandag 28 juli 2025 22:14 schreef Utopica het volgende:
[..]
Ik ben nog enorm aan het ontdekken. Ik heb toegang tot de library van mn partner.. dat zijn er echt heel veel.
Op mn Switch bleef ik hangen bij Suika, simpel en kort. En vond ik Holllow Knight leuk tot het te moeilijk werd en ik vond de verhaallijn en tekenstijl van The Spiritfarer heel mooi.
Op m’n laptop speel ik veel Bloons TD6, mini metro, mini motorways en mini airways. Maar dat is vooral omdat ik dit kan doen tijdens online vergaderingen 😅
Ik zou eens weer willen verdwalen in een spel. Maar waar begin je dan? Ik blijf snel hangen in wat ik al ken en herhalend is ofzo.
Dit heb ik toevallig wel geprobeerd, maar kwam niet in de game!quote:
Gevonden in de library! Gaat op de lijst 😎quote:Op maandag 28 juli 2025 23:19 schreef ems. het volgende:
[..]
Indy was ook mijn jeugd. Ik heb die films allemaal minimaal 10x gezien.
Die game voelde ook meteen goed maar ik bewaar hem voor als ik even ruim de tijd heb om te spelen.
[..]
Zoek eens naar "vvvvv".
Ja mee eens hoor. Maar soms is er wel een snoeiharde skill-checkquote:
Dan nog een x proberenquote:Op maandag 28 juli 2025 23:44 schreef Utopica het volgende:
[..]
Dit heb ik toevallig wel geprobeerd, maar kwam niet in de game!
[..]
Gevonden in de library! Gaat op de lijst 😎
Inmiddels een klein beetje gespeeld. Moet er nog wel wat inkomen, maar het is niet onaardig.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 11:31 schreef 2dope het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Potentiële kandidaat om de XCOM itch te scratchen? Krijgt erg goeie reviews (gem. zeer positief) op Steam, maar ik ben nog on the fence want ik vind 't er gewoon matig uitzien. Zo klinisch. Maar qua gameplay lijkt het toch wel puik te zijn. What say you, @:Monolith
Het staat me esthetisch een beetje tegen maar dat hoeft geen showstopper te zijn natuurljk. Las ook dat de devs hard werken aan verbetering, luisteren naar feedback etc.quote:Op woensdag 30 juli 2025 20:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Inmiddels een klein beetje gespeeld. Moet er nog wel wat inkomen, maar het is niet onaardig.
Ja het voelt een beetje 13 in een dozijn qua look and feel.quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:47 schreef 2dope het volgende:
[..]
Het staat me esthetisch een beetje tegen maar dat hoeft geen showstopper te zijn natuurljk. Las ook dat de devs hard werken aan verbetering, luisteren naar feedback etc.
Dat zuigt ballen...quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 10:41 schreef ems. het volgende:
Mijn nieuwe systeem werkte een maand perfect. Toen crashte hij opeens terwijl ik aan het douchen ben en ging hij niet meer aan
Teruggestuurd naar alternate. Even kijken of zij iets kunnen ontdekken.
Wel balen. Het gebeurde echt net voor mijn gamenachtje. Iets wat heel zeldzaam is voor mij tegenwoordig
quote:Op zondag 3 augustus 2025 23:19 schreef Utopica het volgende:
[..]
Oke, ik speelde net ineens 4uur Stardew Valley 🥲😅
JATOCHquote:Op zondag 3 augustus 2025 23:19 schreef Utopica het volgende:
[..]
Oke, ik speelde net ineens 4uur Stardew Valley 🥲😅
Neeeeeeee!! Is dit echt? Maar er zitten echt teveel verhaallijnen, opties enzo in. Heel vet!quote:Op maandag 4 augustus 2025 19:38 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
JATOCHbriljant spel, zeker omdat het gewoon door 1 gast is gemaakt die ook nog alle muziek heeft gemaakt (dat vind ik persoonlijk heel indrukwekkend)
Bekijk deze YouTube-video![]()
![]()
Even een interessevraag. Ik heb Little Nightmares ooit gekocht voor de Switch (die ergens aan het verstoffen is). Maar daar kwam ik ook niet echt in. Vond het ook heel traag gaan allemaal. Is dit ook een gevalletje: toch nog proberen?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 18:51 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Dit is echt zo mijn ding.
Little Nightmares II vond ik echt fantastisch, zo ontzettend leuk, dus die zou ik zeker echt gaan doen. Deel I was wat minder, maar je kan het altijd even uitspelen, zo groot is het niet.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 12:20 schreef Utopica het volgende:
[..]
Even een interessevraag. Ik heb Little Nightmares ooit gekocht voor de Switch (die ergens aan het verstoffen is). Maar daar kwam ik ook niet echt in. Vond het ook heel traag gaan allemaal. Is dit ook een gevalletje: toch nog proberen?
En de Stardew rabbit hole begins. Voor je ‘t weet heb je de volledige soundtrack op vinyl, heb je het kookboek en het bordspel (ik spreek uit ervaring).quote:Op woensdag 6 augustus 2025 12:17 schreef Utopica het volgende:
[..]
Neeeeeeee!! Is dit echt? Maar er zitten echt teveel verhaallijnen, opties enzo in. Heel vet!
En ja.. ik vrees dat ik nu ook het virus te pakken heb 😂
Zeker doen. Ik ben benieuwd wat je er van vind.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 13:30 schreef Utopica het volgende:
Ah! Had II ook in de bundel toen gekocht en door I geen kans meer gegeven. Zal eens starten met II!
is dat zo erg?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 13:43 schreef Drankster het volgende:
[..]
En de Stardew rabbit hole begins. Voor je ‘t weet heb je de volledige soundtrack op vinyl, heb je het kookboek en het bordspel (ik spreek uit ervaring).
Als je bordspellen leuk vindt dan is die ook zéker een aanrader. Heel knap hoe ze het digitale spel naar een bordspel hebben vertaald. Je kan het zelfs in je eentje spelen of samen met 4 man in totaal, je speelt dus samen en niet tegen elkaar. We spelen het hier regelmatig.
Bekijk deze YouTube-video
Yup Eric Barone echt een baas. Zoveel gratis updates ook. Heeft later wel een aantal mensen aangenomen, maar in de eerste instantie heeft hij alles zelf gemaakt, de muziek, de gameplay, de art allesquote:Op woensdag 6 augustus 2025 12:17 schreef Utopica het volgende:
[..]
Neeeeeeee!! Is dit echt? Maar er zitten echt teveel verhaallijnen, opties enzo in. Heel vet!
En ja.. ik vrees dat ik nu ook het virus te pakken heb 😂
quote:Op donderdag 7 augustus 2025 17:59 schreef over_hedge het volgende:
alleen zo jammer dat je geen vrijheid hebt
Dat is wel heel nostalgisch. Nu nog een goede remake van de originele Shadow Warrior.quote:
Daar is wel een goede remaster van met alle expansions en zo.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 07:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is wel heel nostalgisch. Nu nog een goede remake van de originele Shadow Warrior.
Heb je hem gratis gekregen, tofquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:29 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zag dat ik hem had.. puur omdat ik, back in the day de ID super pack heb gekocht
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 18:51 schreef Discombobulate het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Dit is echt zo mijn ding.
naja ik zag een Heretic + Hexen die in 2025 gereleased was en die heb ik zeker weten nooit gekocht, dus de oude zal wel geupgrade zijnquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 08:31 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Heb je hem gratis gekregen, tof
Ik ben daar ooit eens hoopvol aan begonnen maar ik vond de gameplay zo'n stroperig micromanagement dat me de lol van het spelen wel verging. Wordt het beter/leuker of blijft het zo traaaag?quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:15 schreef Mano_ het volgende:
Baldurs Gate 3 eindelijk eens uitgespeeld![]()
Na 223,1 uur en talloze nieuwe runs om nieuwe dingen uit te proberen nu toch maar eens doorgepakt en de credits gezien. In deze run lang niet alle quests gedaan en zeker in Act 3 is er nog genoeg te doen, daar ben ik redelijk vlot doorheen gevlogen in net geen 38 uur (dankzij een paar mods)
Naarmate het level van je party stijgt neemt ook het aantal mogelijkheden en dus 'micromanagement' toe. Dus als dat je ding niet is wordt het niet 'beter/leuker'.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik ben daar ooit eens hoopvol aan begonnen maar ik vond de gameplay zo'n stroperig micromanagement dat me de lol van het spelen wel verging. Wordt het beter/leuker of blijft het zo traaaag?
Ik heb een paar weken terug mijn Logitech 2.1-setje vervangen door de Edifier R1280T.quote:Op zaterdag 16 augustus 2025 15:46 schreef ems. het volgende:
Even een heel andere vraag maar ik denk dat ik hier meer succes ga hebben ipv een nieuw topic enzo.
Ik ben op zoek naar een stel degelijke speakers, voornamelijk voor het gamen. Ik heb momenteel een setje (geloof ik) 5.1 surround sound van logitech van letterlijk 20 jaar oud en die begint nu toch echt wel kuren te vertonen. Destijds was hij nog best prijzig, ik meen een eurootje of 400. Wel heel veel plezier (en na 20 jaar rendement) uitgehaald.
Ik ben verder totaal niet thuis in audio en van mij hoeft het ook niet zo duur. Ik wil gewoon lekker iets voor gamen en af en toe spotify oid. Het liefst een klein beetje compact maar toch met goed geluid. Als het met minder boxen kan dan 5 zou dat fijn zijn.
Wat gebruiken jullie?
En ja, ik heb een goede headset voor als het serieus wordt. Maar als ik met de baby op schoot civilization aan het spelen ben dan hoef ik niet zo'n ding op mijn hoofd.
En nee, ik ben dus geen audiofiel. Ik wil het liefst gewoon een lekker plug en play kant en klaar setje. Geen gekloot met losse boxen en andere randapparatuur.
Bijna exact hetzelfde gedaan, alleen was het bij mij een oude uitgeklede 5.1-set van, Logitech, Z-640. Setje op Marktplaats gekocht en het valt me 100 % mee én het ziet er mooier uit. De bediening is even wennen na 22 jaar een middenspeaker met volumeknop gehad te hebben.quote:Op zaterdag 16 augustus 2025 17:53 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Ik heb een paar weken terug mijn Logitech 2.1-setje vervangen door de Edifier R1280T.
Er is een variant met Bluetooth, maar die heb ik bewust niet gekozen. Geen behoefte aan. Er is een nieuwere serie die deze vervangt en zou marginaal beter moeten zijn, maar ik vind deze erg goed klinken, ook op lagere volumes.
Als je echt bonkende bassen wil zal je wellicht de subwoofer missen, maar het laag is van deze set verrassend goed imo.
Fijn geluid, simpel. zien er prima uit en een zacht prijsje. Aanrader, al kan ik nog niets zeggen over de levensduur.
ik heb nog steeds een logitech 5.1 die toendertijd 400 euro was ofzo, prima voor mijquote:Op zaterdag 16 augustus 2025 15:46 schreef ems. het volgende:
Even een heel andere vraag maar ik denk dat ik hier meer succes ga hebben ipv een nieuw topic enzo.
Ik ben op zoek naar een stel degelijke speakers, voornamelijk voor het gamen. Ik heb momenteel een setje (geloof ik) 5.1 surround sound van logitech van letterlijk 20 jaar oud en die begint nu toch echt wel kuren te vertonen. Destijds was hij nog best prijzig, ik meen een eurootje of 400. Wel heel veel plezier (en na 20 jaar rendement) uitgehaald.
Ik ben verder totaal niet thuis in audio en van mij hoeft het ook niet zo duur. Ik wil gewoon lekker iets voor gamen en af en toe spotify oid. Het liefst een klein beetje compact maar toch met goed geluid. Als het met minder boxen kan dan 5 zou dat fijn zijn.
Wat gebruiken jullie?
En ja, ik heb een goede headset voor als het serieus wordt. Maar als ik met de baby op schoot civilization aan het spelen ben dan hoef ik niet zo'n ding op mijn hoofd.
En nee, ik ben dus geen audiofiel. Ik wil het liefst gewoon een lekker plug en play kant en klaar setje. Geen gekloot met losse boxen en andere randapparatuur.
Vooral de muziek is geremastered. Wel grappig, ik kan me vooral de soundttrack herinneren. Een soort Laibach dacht ik toen.quote:
Ziet er wel grappig uit.quote:Op woensdag 27 augustus 2025 20:16 schreef mschol het volgende:
geen idee wat de beste plek was dus maar hier en in het gratis games topic
Militsioner heeft een playtest die tot 10 september duurt
Demo gedownloaded, mooi gemaakt, maar ik vind hem niet echt 22 euro waard. Wmb daarvoor net te eentonig. Misschien in een mooie sale.quote:Op zaterdag 23 augustus 2025 23:08 schreef Thornado het volgende:
Ik speel nu Project X: Light Years. Het is een hele toffe SHMUP, gebaseerd op de Amiga klassieker uit de jaren 90.
Het spel is in 2024 als Kickstarter gelanceerd en sinds vorige week is het spel uit. Het development team is heel klein, (1 persoon, eigenlijk) maar de kwaliteit is super. Een aantal van de originele developers vanuit Team 17 steunen het spel of hebben mee geholpen. De developer staat in nauw contact met de gebruikers, bugs en features worden opgespoord, opgelost en toegevoegd.
Sinds de Kickstarter is het erg leuk om het spel steeds completer te zien worden, zelfs nu het volledig is uitgebracht hebben de spelers nog invloed. DLC en console versies staan in de toekomst op de planning, dus het is zeker geen spel dat na release snel vergeten zal worden.
Er is een demo beschikbaar, dus als je het wil proberen dan kan dat![]()
https://store.steampowered.com/app/3080530/Project_X_Light_Years/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |