Was te verwachten. De enige reden om ze te ontzien zou zijn om stemmers te houden voor de volgende verkiezingen. Maar de democratie is al te ver heen, dus niet nodig.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 04:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Geen idee. Hij heeft zijn besluit om illegalen in de agrarische sector etc. te ontzien nu ook weer teruggedraaid![]()
Trump officials reverse guidance exempting farms, hotels from immigration raids
ICE agents have been told to continue conducting workforce enforcement operations at agricultural businesses despite concerns about negative effects on the food industry.
[ afbeelding ]
Hij blijft natuurlijk een narcist en die kunnen tegenslagen slecht verwerken. Het kan ook zijn dat er weer andere figuren in zijn omgeving op hem ingepraat hebben.
Ja aan die boeren zal hij niet veel verdienen, de lobbyers zijn weer weg en hij zal Miller wel weer gesproken hebben. Die is van de quota en die gaat Trump niet halen met zijn uitzonderingen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 07:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Was te verwachten. De enige reden om ze te ontzien zou zijn om stemmers te houden voor de volgende verkiezingen. Maar de democratie is al te ver heen, dus niet nodig.
De boeren zelf horen niet bij de allerrijksten onder Maga-vlag, dus zolang ze geen krypto met kleine stukjes invloed kopen voor veel, zijn ze gewoon de host waar zij bakken met geld uit kunnen gaan lopen zuigen. Hit and Run.
quote:
Ze gokken erop dat verkiezingen in de oude vorm niet meer nodig zijn. De volgende worden gewoon transparant gesaboteerd. Denk aan dwingend stemadvies door Maga-agenten bij stemhokjes, uitsluiting van niet-gewenste groepen door bureaucratische stroop in de stembusgang etc.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 07:58 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ja aan die boeren zal hij niet veel verdienen, de lobbyers zijn weer weg en hij zal Miller wel weer gesproken hebben. Die is van de quota en die gaat Trump niet halen met zijn uitzonderingen.
Of hem dat stemmen gaat kosten is natuurlijk maar de vraag.
Hij heeft er gewoon geen zin meer in en gebruikt midden oosten als excuusquote:
Jawel..quote:Op dinsdag 17 juni 2025 08:50 schreef xpompompomx het volgende:
Heeft Trump eigenlijk al afkeurend gereageerd op die democraten die overhoop zijn geschoten?
quote:US President Donald Trump on Saturday condemned the “terrible shooting” of two Democratic state lawmakers in Minnesota, denouncing it as a targeted act of violence that he said must "never be tolerated."
“I have been briefed on the terrible shooting that took place in Minnesota, which appears to be a targeted attack against state lawmakers. Such horrific violence will not be tolerated in the United States of America," Trump said in a statement, as reported by AFP.
Mooie woorden van de president die openlijk opriep om z'n eigen vice president te laten ophangen.quote:
Ja.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 08:50 schreef xpompompomx het volgende:
Heeft Trump eigenlijk al afkeurend gereageerd op die democraten die overhoop zijn geschoten?
En de J6ers vrijliet en een schouderklopje gaf.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 09:25 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Mooie woorden van de president die openlijk opriep om z'n eigen vice president te laten ophangen.
Na 6 januari waren ze best even kritisch, maar toen gingen veel kijkers naar OAN & co en bogen ze het hoofdje weer snel.quote:Op maandag 16 juni 2025 17:22 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die iemand denkt niet logisch als fox met zijn marktaandeel en als staatspropag da zender de blote keizer ten toon stelt is het snel voorbij met trump.
Fox is van alles wat er met Maga is ontstaan niet eens het meest radicale. Misschien soms nog wel kritisch ook. Maar Trump is gefocused op cijfers en bereik en Fox haalt betere kijkcijfers dan OAN, Newsmax e.d.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 09:57 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Na 6 januari waren ze best even kritisch, maar toen gingen veel kijkers naar OAN & co en bogen ze het hoofdje weer snel.
Nee, dat was een duidelijk niet door hemzelf geschreven X-je. Daarna reageerde hij zelf en dat was meer een aanval op Walz dan wat anders.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 08:50 schreef xpompompomx het volgende:
Heeft Trump eigenlijk al afkeurend gereageerd op die democraten die overhoop zijn geschoten?
Wat is dat toch met zekere politici en door AI gegenereerde afbeelding van henzelf? Wilders heeft er ook een handje van.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 06:20 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
De lafaard belazerde ze ook nog eens idd.
[ afbeelding ]
Zolang fox GOP leugens blijven herhalen zonder weerwoord van de beschuldigde partij is het gewoon een propaganda media waarmee de gop hun maga aanhang goed blijft indoctrineren. Elke nieuws media waarbij weerwoord geen podium krijgt is radicaal.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:09 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Fox is van alles wat er met Maga is ontstaan niet eens het meest radicale.
Dat heb ik niet ontkent, maar er is ook een schaal van Fox naar "Noord-Korea staatsniveau". Op doe lijn daar naartoe liggen OAN en Newsmax ietsjes voorbij Fox. Op Fox komen nog weleens democraten aan het woord ook en spreken heel enkelt presentatoren zich nog weleens sterk uit tegen Trump.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:23 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zolang fox GOP leugens blijven herhalen zonder weerwoord van de beschuldigde partij is het gewoon een propaganda media waarmee de gop hun maga aanhang goed blijft indoctrineren. Elke nieuws media waarbij weerwoord geen podium krijgt is radicaal.
De papieren die hij zo presidentieel liet wapperen waren ook allemaal blancoquote:
Impeach het hele zooitje!quote:Op dinsdag 17 juni 2025 00:09 schreef Kijkertje het volgende:
Ook in de Senaatversie van Trump's Budget Bill:
Playbook PM: Senate GOP sets up a big split over Medicaid
[ afbeelding ]
Trump's assault on rural hospitals hits the Senate
MAGA wants to invade the cities, but they might as well be bombing 338 rural hospitals.
[ afbeelding ]
Deze stable genius en verbindende niet-warmonger is bezig met de Derde Wereldoorlog te versnellen. En nog steeds niemand die hem tegenhoudt.quote:
Ik denk dus dat een Miller meer ruimte neemt in de administration, er wordt in ieder geval hard gepusht door mensen achter Trump, mensen met geen goede bedoelingen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 04:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Geen idee. Hij heeft zijn besluit om illegalen in de agrarische sector etc. te ontzien nu ook weer teruggedraaid![]()
Trump officials reverse guidance exempting farms, hotels from immigration raids
ICE agents have been told to continue conducting workforce enforcement operations at agricultural businesses despite concerns about negative effects on the food industry.
[ afbeelding ]
Hij blijft natuurlijk een narcist en die kunnen tegenslagen slecht verwerken. Het kan ook zijn dat er weer andere figuren in zijn omgeving op hem ingepraat hebben.
Midden in de nacht voor de vorm.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:27 schreef Beathoven het volgende:
. Op Fox komen nog weleens democraten aan het woord ook en spreken heel enkelt presentatoren zich nog weleens sterk uit tegen Trump.
Die foto! Dat is toch gewoon propaganda op Russisch niveau?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 06:20 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
De lafaard belazerde ze ook nog eens idd.
[ afbeelding ]
Sterke leiders, zoals Putin, Kim Jung-un en andere dictators in het verleden, laten zich altijd kenmerken door het creëren van een soort sprookje, waarbij de persoon in kwestie een soort oppermens is. De bedoeling is dat je een harde plasser krijgt en de leider gaat worshippen. Eigenlijk is hij een seniele vent met een luier om, maar zijn supporters moeten denken dat hij een fitte, sterke man is, die altijd meer een man is dan de mensen uit het volk.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:12 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Wat is dat toch met zekere politici en door AI gegenereerde afbeelding van henzelf? Wilders heeft er ook een handje van.
quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:51 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Die foto! Dat is toch gewoon propaganda op Russisch niveau?
Idd. De Grote Leider verdient verering. Hij maakt geen fouten en heeft een Groot Plan voor ons allemaal. De Grote Leider en het Prachtige Vaderland zijn één en hetzelfde. Wij zijn allemaal Zijn trouwe, gehoorzame kinderen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 11:01 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Sterke leiders, zoals Putin, Kim Jung-un en andere dictators in het verleden, laten zich altijd kenmerken door het creëren van een soort sprookje, waarbij de persoon in kwestie een soort oppermens is. De bedoeling is dat je een harde plasser krijgt en de leider gaat worshippen. Eigenlijk is hij een seniele vent met een luier om, maar zijn supporters moeten denken dat hij een fitte, sterke man is, die altijd meer een man is dan de mensen uit het volk.
De concurrentie in de VS als het aankomt op media is ook zo ontzettend groot, dat het al lang niet meer om het nieuws gaat, maar om berichten die jouw 'nieuwskijkers' laten blijven hangen. Zoveel kanalen die 24 uur per dag nieuws brengen op nationaal niveau, maar ook in de staat én dan ook nog eens lokaal.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:50 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Midden in de nacht voor de vorm.![]()
Na de afschaffing van de fairness doctrine zijn sommige media in de VS gewoon objectief gezien grote propaganda kanalen geworden die lekker eenzijdig boze berichten maken om de maga mensen maar in hun conservatieve rechtse bubbel te krijgen en te houden..
En onthoud: Jij bent ALTIJD minder dan de president in wat dan ook.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 11:02 schreef Perrin het volgende:
[..]
Idd. De Grote Leider verdient verering. Hij maakt geen fouten en heeft een Groot Plan voor ons allemaal. De Grote Leider en het Prachtige Vaderland zijn één en hetzelfde. Wij zijn allemaal Zijn trouwe, gehoorzame kinderen.
Áls hij al persoonlijk plaats zou nemen aan de kryptotafel, dan zou hij waarschijnlijk als een pudding in slaap vallen.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 11:01 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Sterke leiders, zoals Putin, Kim Jung-un en andere dictators in het verleden, laten zich altijd kenmerken door het creëren van een soort sprookje, waarbij de persoon in kwestie een soort oppermens is. De bedoeling is dat je een harde plasser krijgt en de leider gaat worshippen. Eigenlijk is hij een seniele vent met een luier om, maar zijn supporters moeten denken dat hij een fitte, sterke man is, die altijd meer een man is dan de mensen uit het volk.
Ik meen dat Trump eerder vond dat het gebruik van een autopen niet rechtsgeldig was?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:35 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
De papieren die hij zo presidentieel liet wapperen waren ook allemaal blanco
En dan zo'n enorme voorgedrukte handtekening van hem alleen. Niet van de EU...uhm de UK
Ik heb veel respect voor Starmer dat hij daar niet enorm staat te schaterlachen om deze clown.
De waardes vlogen nog door het dak toen hij als een malle met die kettingzaag liep te zwaaien.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 12:29 schreef Vis1980 het volgende:
Musk heeft zijn 'drugstest' online gezet, en hij is helemaal clean!
[ afbeelding ]
Écht hoor!
Zolang de fairness doctrine niet opnieuw ingevoerd wordt zou ik veel van de rechts conservatieve media niet eens als nieuws meer willen betitelen, maar gewoon als rechts conservatieve propaganda media.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 11:05 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
De concurrentie in de VS als het aankomt op media is ook zo ontzettend groot, dat het al lang niet meer om het nieuws gaat, maar om berichten die jouw 'nieuwskijkers' laten blijven hangen. !
Ahh dáárom neemt hij zijn zoontje overal mee naartoe.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 12:29 schreef Vis1980 het volgende:
Musk heeft zijn 'drugstest' online gezet, en hij is helemaal clean!
[ afbeelding ]
Écht hoor!
En die avond dat ie zo tegen Trump aan het Tweeten was. Dat blijft nog wel even in je bloed zitten, maar dit is een plastest, niet dat ik er verder verstand van heb.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 12:35 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De waardes vlogen nog door het dak toen hij als een malle met die kettingzaag liep te zwaaien.
Alles is projectie bij die Maga-droeftoetersquote:Op dinsdag 17 juni 2025 12:14 schreef cynicus het volgende:
[..]
Ik meen dat Trump eerder vond dat het gebruik van een autopen niet rechtsgeldig was?
"The ‘Pardons’ that Sleepy Joe Biden gave to the Unselect Committee of Political Thugs, and many others, are hereby declared VOID, VACANT, AND OF NO FURTHER FORCE OR EFFECT, because of the fact that they were done by Autopen,” Trump wrote March 17 on Truth Social.
En dat volgens Trump het schandelijk was?
"But to sign pardons and all of the things that he signed with an autopen is disgraceful."
En dat het volgens Trump een bewijs van cognitieve achteruitgang was?
“use of an autopen to conceal [Biden's] cognitive decline,”
Dus we kunnen nu concluderen dat Trump's ondertekening van dit verdrag niet rechtsgeldig, schandelijk en een bewijs van diens cognitieve achteruitgang is.
Fairness doctrine zou echt helemaal niks doen. Dat ging over de ether en was rechtsgeldig omdat de overheid daar licenties voor kon uitdelen... anders was het in strijd met hun versie van vrijheid van meningsuiting. Het ging verder niet over kabel-tv, sociale media, kranten, nieuwssites, etc...quote:Op dinsdag 17 juni 2025 12:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zolang de fairness doctrine niet opnieuw ingevoerd wordt zou ik veel van de rechts conservatieve media niet eens als nieuws meer willen betitelen, maar gewoon als rechts conservatieve propaganda media.
Het pleit ook eerder in Musk zijn nadeel dat ie niet onder de drugs zou zitten en dergelijk gedrag vertoonde.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 13:29 schreef Basp1 het volgende:
Een drugstest moet je bij gebruikers op random tijden afnemen en niet laten plaatsvinden op een door de gebruiker zelf bepaald tijdstip waarbij we niet eens weten of dat de urine door hemzelf geproduceerd is.
gelukkig vertelde hij dat de UK een deal voor Europa gesloten had.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 15:44 schreef Gunner het volgende:
Ook hierboven; de UK is goed beschermd vanwege mij. Me me me me..
quote:Op dinsdag 17 juni 2025 10:10 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Nee, dat was een duidelijk niet door hemzelf geschreven X-je. Daarna reageerde hij zelf en dat was meer een aanval op Walz dan wat anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |