Nogmaals en zoals zo vaak; het een sluit het andere niet uit en het zit elkaar niet in de weg. Ze versterken de uitzendingen en het creëert een community rondom een programma en je krijgt een beter beeld van de deelnemers i.p.v. alleen een knip en plak aflevering: win-win situatie voor alle partijen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 23:49 schreef spapaars het volgende:
[..]
Denk het echt niet, de kijkcijfers zijn dik in orde, met 2 reclameblokken, dus is er geen behoefte om livestreams te starten.
Over Julia zeiden we in het begin het zelfde en vroegen we ons af, wanneer ze tekst kreeg. En kijk nu.quote:Op donderdag 12 juni 2025 00:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja dat is de casting, je ziet dat aan Roy. Fijn dachten ze een wat oudere man in de toko. Maar ik denk dat ze zich daarin hebben vergist.
Het zou voor de productie veel moeilijker zijn met dat knip- en plakwerk om er een eigen verhaallijn van te maken, wetende dat veel kijkers weten hoe het echt is gebeurd.quote:Op donderdag 12 juni 2025 00:05 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Nogmaals en zoals zo vaak; het een sluit het andere niet uit en het zit elkaar niet in de weg. Ze versterken de uitzendingen en het creëert een community rondom een programma en je krijgt een beter beeld van de deelnemers i.p.v. alleen een knip en plak aflevering: win-win situatie voor alle partijen.
Echt? In mijn herinnering was Julia al vrij snel aardig mondig.quote:Op donderdag 12 juni 2025 00:51 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Over Julia zeiden we in het begin het zelfde en vroegen we ons af, wanneer ze tekst kreeg. En kijk nu.
Roy heeft zijn eerste maand erop zitten, dus hopelijk gaan we meer van hem zien.
Ik lig dubbel om al je gifjes 😂 Erik was echt goed vermaak soms.quote:Op woensdag 11 juni 2025 20:40 schreef spapaars het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alle holtes waren schoonquote:Op woensdag 11 juni 2025 23:16 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Hey schat (zoals fred van leer het zegt)![]()
Potentie tot irritainment zeker weten.![]()
Maar wees gewaarschuwd, Erik is zeer apart en de regie vondt het heerlijk om bij hem in te zoomen tijden EJVJL
Die detailbeelden zullen er nu wel braaf uitgeknipt worden, het is een familieprogramma tenslottequote:
Zijn uitgesproken verwachting was, dat hij na EJVL flink zou scoren bij de vrouwen.quote:Op donderdag 12 juni 2025 09:35 schreef ThijsTH het volgende:
De hamvraag is natuurlijk: gaat Erik nu de loods weer als maagd in of niet meer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door spapaars op 12-06-2025 11:09:33 ]
wel van het handmatig reinigenquote:Op donderdag 12 juni 2025 11:27 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
nou niet echt, hij was niet zo van het douchen
Drumde, en was best wel actief?quote:Op woensdag 11 juni 2025 22:12 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Hij matcht wat dat betreft met weinig mensen
Misschien met Roy, net als met die 'opa' in de loods.. ben zn naam kwijt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 juni 2025 11:36 schreef spapaars het volgende:
[..]
Drumde, en was best wel actief?
Willem (en Eugine)EuniceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
ik las het en dachtquote:
Ik snap daar ook geen reet van, die lui kennen je niet, je bereikt er niets mee behalve jezelf voor lul zetten, en waarom zou je ze nog persoonlijke aandacht geven als je ze toch niet moet?!quote:Op donderdag 12 juni 2025 11:00 schreef Hagenesie het volgende:
Perla krijgt online dreigementen. Trieste mensen. Ze zegt een leuke tijd gehad te hebben en veel gelachen. Niets is wat het lijkt.
Was wel een volhouder (Ongelooflijk dat al mijn geüploade gifs nog steeds, en dat al voor jaren nog aanwezig zijn op GIPHY)quote:Op donderdag 12 juni 2025 12:57 schreef MacDeMarco het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
hij had wat eigenaardigheden, maar ik vond het een van de leukste deelnemers toenquote:Op donderdag 12 juni 2025 13:44 schreef spapaars het volgende:
[..]
Was wel een volhouder (Ongelooflijk dat al mijn geüploade gifs nog steeds, en dat al voor jaren nog aanwezig zijn op GIPHY)
[ afbeelding ]
Maar als er 1 moest vertrekken, pleurde hij meteen en genadeloos je bed van het terrein.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:54 schreef Verida het volgende:
[..]
hij had wat eigenaardigheden, maar ik vond het een van de leukste deelnemers toenDie heeft echt heel veel lol gehad aan zijn tijd in de loods.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:58 schreef spapaars het volgende:
[..]
Maar als er 1 moest vertrekken, pleurde hij meteen en genadeloos je bed van het terrein.Moest van de FEBO maar dat was zijn taakje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
Ja, zag vorige week ook zo'n filmpje langskomen van iemand die zei meerdere keren naar de casting te zijn geweest, maar dat het niks geworden was. Die was er nu wel weer blij om, want anders had ze met Roma gezeten zei zequote:Op woensdag 11 juni 2025 23:55 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Op social media kom je dan weer mensen tegen die zich hebben aangemeld maar nooit wat terug hebben gehoord/niet uitgekozen zijn.
Nou ik denk dat je beter met Roma kunt zitten dan met alleseter Erikquote:Op donderdag 12 juni 2025 15:08 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja, zag vorige week ook zo'n filmpje langskomen van iemand die zei meerdere keren naar de casting te zijn geweest, maar dat het niks geworden was. Die was er nu wel weer blij om, want anders had ze met Roma gezeten zei ze
Er schijnt dus best een grote lijst te zijn om uit te kiezen voor de febo en toch zitten er vaak uiteindelijk faal castings bij, zoals mensen die binnen een week vertrekken of niks toevoegen en als je 1x aan een ander SBS programma hebt deelgenomen dan mag je direct in de fastlane van het febopretpark, terwijl er misschien nog 100 in de gewone rij staan:')quote:Op donderdag 12 juni 2025 15:08 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja, zag vorige week ook zo'n filmpje langskomen van iemand die zei meerdere keren naar de casting te zijn geweest, maar dat het niks geworden was. Die was er nu wel weer blij om, want anders had ze met Roma gezeten zei ze
Voorlopg ben ik nieuwsgierig naar die 3 echte Nieuwen. in iedergeval 2 Blondjes in de goeie categorie en 1 KweeNie voor de verrassingquote:Op donderdag 12 juni 2025 16:33 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Er schijnt dus best een grote lijst te zijn om uit te kiezen voor de febo en toch zitten er vaak uiteindelijk faal castings bij, zoals mensen die binnen een week vertrekken of niks toevoegen en als je 1x aan een ander SBS programma hebt deelgenomen dan mag je direct in de fastlane van het febopretpark, terwijl er misschien nog 100 in de gewone rij staan:')
2 kogels ontweken dus!quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:28 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Nou ik denk dat je beter met Roma kunt zitten dan met alleseter Erik![]()
quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:58 schreef spapaars het volgende:
[..]
Maar als er 1 moest vertrekken, pleurde hij meteen en genadeloos je bed van het terrein.Zou die middelste gast, die leraar (Benjamin ofzo?) nog samen zijn met die zure meid? Sasha ofzo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hotapnyc
Die mensen uit de eerdere seizoenen waren ook wel leuker dan nu.quote:Op donderdag 12 juni 2025 16:33 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Er schijnt dus best een grote lijst te zijn om uit te kiezen voor de febo en toch zitten er vaak uiteindelijk faal castings bij, zoals mensen die binnen een week vertrekken of niks toevoegen en als je 1x aan een ander SBS programma hebt deelgenomen dan mag je direct in de fastlane van het febopretpark, terwijl er misschien nog 100 in de gewone rij staan:')
quote:Op donderdag 12 juni 2025 17:28 schreef KinKiJan het volgende:
Winnaar en verliezer zullen wel eerst naar huis mogen bellen, dan nog afscheid Floris en John en dan is er niet veel tijd meer over voor de rest ..
Als het goed is wel, las niet zo lang geleden nog dat die samen zijn gaan wonen.quote:Op donderdag 12 juni 2025 17:26 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Zou die middelste gast, die leraar (Benjamin ofzo?) nog samen zijn met die zure meid? Sasha ofzo.
quote:Op donderdag 12 juni 2025 17:29 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Als het goed is wel, las niet zo lang geleden nog dat die samen zijn gaan wonen.
Oh god, Martin en Mex. Mogelijk nog giftiger dan dat duo uit de Bondgenoten (ben hun namen ook alweer kwijt).quote:Jasper en Wanda en Martin en Mexx zijn ook nog samen
Bern, wat was hij saai en meningloosquote:Op donderdag 12 juni 2025 17:26 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Zou die middelste gast, die leraar (Benjamin ofzo?) nog samen zijn met die zure meid? Sasha ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |