Ik bind het wel interessant om te horen wat hij denkt over de minder marokkanen uitspraak van wilders.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:22 schreef Richestorags het volgende:
KKK: let's burn all n*gg*rs!!!!!
Lord-Ronddraai: nee, daar bedoelen ze alleen de zwarte criminelen die laatst de supermarkt overvielen mee.
Dus even om het helder te krijgen: jouw stelling is dat een IDF dienstplichtige een terrorist is?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:28 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Waarom zou dat nodig zijn? Alsof Israel bij elk bombardement beelden had van dansende terroristen op die plek. Toon maar de beelden dan van dansende Hamas terroristen in dat Europese ziekenhuis dat Israel bombardeerde.
Of misschien wat beelden van de actieve oorlogvoering die vanuit dat ziekenhuis werd gepleegd.
Kun je even bij het onderwerp blijven en het niet direct naar what about Israël uitvergroten?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:29 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Het internationale recht? Je bedoelt dat recht dat Israel met de voeten treed? Misschien kun je vertellen waarom Israel het ICC niet erkent?
Wat jij dik gedrukt hebt is slechts wat er anders is in vergelijking met 2018. Substantieel is het hetzelfde.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dienen in een leger of wonen in een land zijn geen religieuze aangelegenheden. Dus waar je vandaan haalt dat hele volksstammen in Israël religieus zijn blijft mij, en ik neem aan anderen, een raadsel.
Maar misschien kun je nog een bron vinden - of mutileren - waaruit blijkt dat Israël eigenlijk bestaat uit diep religieuze, Tora-observerende Joden.
Dit is dus gelijkquote:A comparative analysis of the responses from both surveys reveals that attitudes toward Jewishness (traditions and religious observance) have remained substantially unchanged in recent years among secular Israeli Jews.
Religious observance = the practice of adhering to the rules, rituals, and customs of a specific religionquote:However, there has been a certain upswing in the attribution of "Jewish value" to several behaviors with a national dimension, such as serving in the IDF and having concern for all Jews
Ik kan er echt niet bij dat je je zo vastdraait. Pro-Israël, Pro-Palestina, anti-Netanyahu, het kan allemaal. Prima als mensen verschillende smaken hebben.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:32 schreef oblo het volgende:
[..]
Ik bind het wel interessant om te horen wat hij denkt over de minder marokkanen uitspraak van wilders.
Wilders zei dat hij natuurlijk alleen maar criminele matokkanen bedoelde.
Wat substantieel hetzelfde is, is dat beide groepen qua religieuze observantie niet zijn veranderd. Wat veranderd is, is de nationale tendens: het wonen in Israël en het dienen in het leger.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:33 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat jij dik gedrukt hebt is slechts wat er anders is in vergelijking met 2018. Substantieel is het hetzelfde.
[..]
Dit is dus gelijk
Dit is er anders sinds 2018 ..
[..]
Religious observance = the practice of adhering to the rules, rituals, and customs of a specific religion
Nee hoor, ik weet nog heel goed wat ik vind, want ik verkondig hier mijn mening op basis van kennis en (historische) feiten en als dat volgens jou in lijn ligt met een 'officieel' narratief van Israël, dan zegt dat misschien dus ook wel veel over de aard van dit conflict, denk je ook niet?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:29 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Jouw (gekopieerde) feiten bedoel je, die je zo structureel knipt en plakt alsof ze uit een eigendomsakte van de waarheid komen, die alleen jij bezit.
In tegendeel, het enige dat jij inbrengt op dit forum is het eindeloos herhalen van het officiële Israëlische narratief. Het is zo erg dat ik eigenlijk niet eens weet wat jij er zelf van vindt, en ik vrees zelfs dat jij dat zelf eigenlijk ook niet (meer) weet.
[..]
Totaal irrelevant. Je hebt geen officiële staat nodig om bestaansrecht te verdienen. De Joden hadden ook geen officiële staat voor 1948. Toch verdienden zij toen (en nu) bestaansrecht.
[..]
Wat heeft Israël als staat meermaals aangeboden, na die kansloze poging van de VN om de toenmalige bewoners van het Mandaatgebied Palestina een partitieplan door de strot te duwen?
1. Nooit echte soevereiniteit
2. Nooit echte territoriale integriteit
3. Altijd met beperking van de rechten
Wat gek dat de Palestijnen dat afwijzen. Arafat had misschien zijn eer moeten inslikken en zijn kans moeten grijpen (al kun je daar ook over discussiëren), maar verder...
[..]
Het verzetten blijft inderdaad actief zolang het bezetten actief blijft, maar dat vind jij vreemd? Ik vind het eerlijk gezegd nogal vreemd dat jij dat vreemd vindt. Maar goed, bouw nog maar een nederzetting, als je denkt dat dat handig is.
[..]
Maar waarom mislukt het nou toch steeds keer op keer? Nogmaals...
1. Nooit echte soevereiniteit
2. Nooit echte territoriale integriteit
3. Altijd met beperking van de rechten
[..]
Weet je, ook al is het barbaars (dat woord gebruik je zelf altijd graag als label voor moslims) om ook maar te suggereren dat de Palestijnen maar elders een onderkomen moeten vinden omdat Israël heeft gewonnen en ze, ondanks hun (soms keiharde en gruwelijke) verzet, blijkbaar succesvol heeft verjaagd van de plek waar ze hun hele leven hebben gewoond, als ze daar zelf allemaal daadwerkelijk voor zouden kiezen, dan ben ik de laatste die zegt dat dat geen goed idee is.
Welke plek heb je voor ze in gedachte? Madagaskar toevallig?
Ja ik ontkent toch ook niet wat de quotes zijn. Het gaat erom wat die quotes betekenen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:27 schreef oblo het volgende:
[..]
Iedere krant heeft die quotes hoor. Ik kan ook naar nrc of de volkskrant gaan en dan zie je diezelfde quotes. Maakt mij niks uit, ik heb geen voorkeur voor geenstijl, dat kwam gewoon in google.
Ik vind het vermakelijk om te zien hoe jij je in allerlei bochten wringt om antisemitisme te bagatelliseren.
Als ben gvir, smotrich, netanyahu of herzog dingen zeggen over Palestijnen, moeten we dan ook eerst vragen wat ze diep in hun hart met hun uitspraken bedoelen?
Ben jij het hier eens met herzog?
[..]
Concern for all Jews en serving in the IDF wat Jewish values zijn volgens jouw eigen bron heeft niks met het Jodendom te maken.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:33 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat jij dik gedrukt hebt is slechts wat er anders is in vergelijking met 2018. Substantieel is het hetzelfde.
[..]
Dit is dus gelijk
Dit is er anders sinds 2018 ..
[..]
Religious observance = the practice of adhering to the rules, rituals, and customs of a specific religion
Lord-ronddraai zei in een post dat hij achter het terrorisme van hamas staat een paar topics geleden. Dat hebben veel vaste users hier volgens mij ook gelezen, dus in die zij verbaasd het mij ook niet.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:36 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik kan er echt niet bij dat je je zo vastdraait. Pro-Israël, Pro-Palestina, anti-Netanyahu, het kan allemaal. Prima als mensen verschillende smaken hebben.
Maar goed, we hadden ook een user hier die 7 oktober als "zelfverdediging" betitelde.
Nee dat staat er niet. Wat er staat is dat zelfs zij die zich seculier voelen in de praktijk niet seculier zijn.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Wat substantieel hetzelfde is, is dat beide groepen qua religieuze observantie niet zijn veranderd. Wat veranderd is, is de nationale tendens: het wonen in Israël en het dienen in het leger.
Ik heb nota bene de tabel over religieuze observantie, of ja, 'traditie', want er IS niet eens een tabel over religieuze observantie, geplaatst. Hint: de cijfers die stellen dat deze hoog zijn, zijn laag. Niet vreemd, bij seculieren.
[ afbeelding ]
Toe, verwijs me even naar het stuk in dat rapport waaruit blijkt dat seculiere Joden in hun religieuze observantie zijn gegroeid, en sterk ook nog, naar wat? 80%?
Israël bestaat nu uit een hele volksmassa orthodoxe Joden?
Mijn echte vraag: wat is je echte motivatie voor het zo graag willen framen van Israël als fundamentalistisch religieus land vol religieuze mensen?
Daarom wordt het tijd de Pro-Palestina club hier in Nederland te monitoren.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:42 schreef oblo het volgende:
[..]
Lord-ronddraai zei in een post dat hij achter het terrorisme van hamas staat een paar topics geleden. Dat hebben veel vaste users hier volgens mij ook gelezen, dus in die zij verbaasd het mij ook niet.
Nee, dat staat er niet.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee dat staat er niet. Wat er staat is dat zelfs zij die zich seculier voelen in de praktijk niet seculier zijn.
Heb je dat verkeerd gelezen, onthouden, of lieg je dat je barst? Zoek anders even terug waar hij stelt dat hij erachter staat, want volgens mij ging het over begrip hebben voor en/of het terecht vinden. Dat zijn verschillende dingen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:42 schreef oblo het volgende:
[..]
Lord-ronddraai zei in een post dat hij achter het terrorisme van hamas staat een paar topics geleden. Dat hebben veel vaste users hier volgens mij ook gelezen, dus in die zij verbaasd het mij ook niet.
Israël heeft sowieso geen bestaansrecht volgens Lord.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:44 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je dat verkeerd gelezen, onthouden, of lieg je dat je barst? Zoek anders even terug waar hij stelt dat hij erachter staat, want volgens mij ging het over begrip hebben voor en/of het terecht vinden. Dat zijn verschillende dingen.
Kom eens met de tekst waar dat staat dan?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:43 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee dat staat er niet. Wat er staat is dat zelfs zij die zich seculier voelen in de praktijk niet seculier zijn.
Ja IDF is een terroristische organisatie mensen die daaraan meewerken zijn terroristen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:33 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dus even om het helder te krijgen: jouw stelling is dat een IDF dienstplichtige een terrorist is?
Wat zal Hamas het boeien wat het internationale recht zegt? Snap je dat een terroristische organisatie daar nooit een boodschap aan heeft? Begrijp je wel wat terrorisme is? Waarom begin je over internationaal recht als we het hebben over aanslagen of terreur, natuurlijk zijn aanslagen of terreur niet volgens dat recht.quote:Het internationale recht stelt niet dat dienstplichtige soldaten legitieme doelwitten zijn in een niet-oorlogssituatie.
Van welke planeet kom jij eigenlijk?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:46 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Ja IDF is een terroristische organisatie mensen die daaraan meewerken zijn terroristen.
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Israël heeft sowieso geen bestaansrecht volgens Lord.
Antisemitisme begint erstige vormen aan te nemen en de gevolgen ervan zijn lang niet meer zo onschuldig als enkel woord: permanent beveiligde instellingen, vernielde monumenten, professoren op de Erasmus die zelf beveiliging moeten inhuren omdat het laffe bestuur niks voor ze doet, doodgeschoten echtparen in Amerika en vredesactivisten waar granaten op worden gegooid.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:42 schreef oblo het volgende:
[..]
Lord-ronddraai zei in een post dat hij achter het terrorisme van hamas staat een paar topics geleden. Dat hebben veel vaste users hier volgens mij ook gelezen, dus in die zij verbaasd het mij ook niet.
Dat verbaast me niets.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:48 schreef viagraap het volgende:
[..]
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.
Ik quote jou:quote:Op maandag 9 juni 2025 12:41 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja ik ontkent toch ook niet wat de quotes zijn. Het gaat erom wat die quotes betekenen.
Ik hoef me niet in bochten te wringen om antisemtisme te bagataliseren, als daar sprake van is dan is dat kwalijk even kwalijk als elke andere vorm van racisme. Daar was hier geen sprake van omdat het niet ging om geloof maar om het pakken van die walgelijke Israelische hooligans.
Dat is natuurlijk nogal verschillend met de Israelische criminelen die jij noemt. Dat zijn geen halve gare jochies die maar wat stoer doen in een appgroep. Je snapt niet dat ik de woorden van iemand als Netanyahu iets serieuzer neem dan van een of andere Rachid die een tolk nodig heeft in de rechtbank?
Dat de wooren van een staatshoofd of minister in officiele capaciteit, serieuzer zijn dan stoerdoenerij in appgroep van schoffies.
Daarbij hoeveel joden zijn er dan vermoord of verwond bij die zogenaamde jodenjacht? In het geval van Israelische regeringsleden en hun uitspraken kunnen we veel duidelijker wijzen dat het niet enkel bij genocidale uitspraken is gebleven.
Als jij de woorden van Herzog zo serieus neemt dan neem je natuurlijk ook zijn argument serieus dat hij niet bedoelde wat hij zei en dat zijn woorden verdraaid werden. Geheel geredeneerd volgens de algemene principes van communicatie die jij onderschrijft.quote:in communicatie weet over het algemeen de persoon die iets schrijft beter wat hij bedoelde dan degene die het leest. Ze schrijven kkjoden maar bedoelden ze dat ook, daar lijkt het niet op.
Ik wordt steeds nieuwsgieriger naar wat er op de telefoons van die bemanning stond en met wie men allemaal lijntjes had. Straks komt er nog een WhatsApp groep boven water met daarin de bemanning, mensen van talloze Westerse NGOs, Hamas en Hezbollah en wat mensen van de VN of zo. Ik kijk oprecht nergens meer gek van op.quote:Secretaris-generaal Agnès Callamard van Amnesty International noemt de onderschepping een schending van het internationaal recht. "Israël is als bezettingsmacht wettelijk verplicht om te zorgen voor voldoende voedsel en medicijnen voor de burgers in Gaza", verklaarde Callamard verder in een bericht op X. "Ze hadden de Madleen moeten toestaan om humanitaire hulpgoederen naar Gaza te brengen."
Bron
Als een land haar bestaan heeft kunnen afdwingen is het Israël wel.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:48 schreef viagraap het volgende:
[..]
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.
Ik sta helemaal niet achter Hamas. Maar terrorisme tegen een terreurstaat als Israel is gewoon prima te rechtvaardigen. Pro-Israel in dit topic rechtvaardigt aan de lopende band terrorisme door Israel. Israel hoeft maar te claimen ergens zit Hamas en ze gebruiken menselijke schilden en dan is alles toegestaan.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:42 schreef oblo het volgende:
[..]
Lord-ronddraai zei in een post dat hij achter het terrorisme van hamas staat een paar topics geleden. Dat hebben veel vaste users hier volgens mij ook gelezen, dus in die zij verbaasd het mij ook niet.
We zullen het doorgeven aan de Palestijnen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:48 schreef viagraap het volgende:
[..]
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.
Heb je nog wat te zeggen over waarom ik dat vind of blijft het hierbij?quote:
Typisch weer dat je meteen die link legt met Amnesty. Maar je bent helemaal objectief en baseert je op feitelijkheden hoor!quote:Op maandag 9 juni 2025 12:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik wordt steeds nieuwsgieriger naar wat er op de telefoons van die bemanning stond en met wie men allemaal lijntjes had. Straks komt er nog een WhatsApp groep boven water met daarin de bemanning, mensen van talloze Westerse NGOs, Hamas en Hezbollah en wat mensen van de VN of zo. Ik kijk oprecht nergens meer gek van op.
Ja klopt. Geeft ze nog geen 'recht' om te bestaan.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:49 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Als een land haar bestaan heeft kunnen afdwingen is het Israël wel.
Ja. Is een amusementspark met een begrenzing en regels. Toelatingseisen. Faciliteiten. Goed lopende economie.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:50 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je nog wat te zeggen over waarom ik dat vind of blijft het hierbij?Geloof je ook in de Efteling?
Nee, hij heeft het letterlijk gezegd.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:44 schreef viagraap het volgende:
[..]
Heb je dat verkeerd gelezen, onthouden, of lieg je dat je barst? Zoek anders even terug waar hij stelt dat hij erachter staat, want volgens mij ging het over begrip hebben voor en/of het terecht vinden. Dat zijn verschillende dingen.
Ik zie het nut van grenzen juist omdat simpele zielen zoals jij zich helaas niet gelukkig voelen zonder. Die behoefte bestaat nu eenmaal. Dat er daarbij over lijken gegaan moet worden is jammerlijk.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:52 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja. Is een amusementspark met een begrenzing en regels. Toelatingseisen. Faciliteiten. Goed lopende economie.
Maar je bent dus zo'n 'de wereld is van iedereen' figuur die niet gelooft in grenzen.
Een minister die in officiele capaciteit iets zegt is heel wat anders dan gelul in een appgroep. Ik neem aan dat Herzog zijn woorden zorgvuldiger kiest dan iemand die een tolk nodig heeft in de rechtbank.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:49 schreef oblo het volgende:
[..]
Ik quote jou:
[..]
Als jij de woorden van Herzog zo serieus neemt dan neem je natuurlijk ook zijn argument serieus dat hij niet bedoelde wat hij zei en dat zijn woorden verdraaid werden. Geheel geredeneerd volgens de algemene principes van communicatie die jij onderschrijft.
Hmm, dit klinkt tegenstrijdig.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:50 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik sta helemaal niet achter Hamas. Maar terrorisme tegen een terreurstaat als Israel is gewoon prima te rechtvaardigen. Pro-Israel in dit topic rechtvaardigt aan de lopende band terrorisme door Israel. Israel hoeft maar te claimen ergens zit Hamas en ze gebruiken menselijke schilden en dan is alles toegestaan.
Je ziet genoeg mensen hier genocidale kreten uiten als Israel heeft het recht zich te verdedigen. Alsof deze genocide met verdediging te maken heeft. Alsof het uithongeren van de bevolking verdediging is.
Je hoeft mij geen woorden in de mond te leggen want ik ben vrij duidelijk in mijn meningen.
Dus de Bedoeïenen die in de speciale woestijneenheid van de IDF zitten en de Druzen en de Arabische Israëli die dienen zijn ook terroristen? Even om het allemaal helder te krijgen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:46 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja IDF is een terroristische organisatie mensen die daaraan meewerken zijn terroristen.
Aah, dus het is wel een terreurorganisatie. Dus iedereen die meewerkt aan Hamas is volgens jouw logica van hierboven nu ook een terrorist.quote:Wat zal Hamas het boeien wat het internationale recht zegt? Snap je dat een terroristische organisatie daar nooit een boodschap aan heeft? Begrijp je wel wat terrorisme is? Waarom begin je over internationaal recht als we het hebben over aanslagen of terreur, natuurlijk zijn aanslagen of terreur niet volgens dat recht.
quote:Op maandag 9 juni 2025 12:48 schreef viagraap het volgende:
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.
Ach, alleen verlichte zielen hebben geen behoefte aan grenzen...quote:Op maandag 9 juni 2025 12:53 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik zie het nut van grenzen juist omdat simpele zielen zoals jij zich helaas niet gelukkig voelen zonder. Die behoefte bestaat nu eenmaal. Dat er daarbij over lijken gegaan moet worden is jammerlijk.
Kom je nou echt meteen ruzie zoeken?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:53 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik zie het nut van grenzen juist omdat simpele zielen zoals jij zich helaas niet gelukkig voelen zonder. Die behoefte bestaat nu eenmaal. Dat er daarbij over lijken gegaan moet worden is jammerlijk.
Maar als Israëli's openlijk aangeven Palestijnen te willen doden zonder reden is dat óók de schuld van alle Palestijnen natuurlijk. Zo neutraal en feitelijk weerquote:Op maandag 9 juni 2025 12:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, dit klinkt tegenstrijdig.
En pro-Israël mensen staan simpelweg achter Israël omdat het het enige Joodse land ter wereld is, een Westerse bondgenoot is en Israël zich mag verdedigen (met harde hand) jegens de Arabische en Islamitische terreurgroeperingen die het iedere keer opnieuw aanvallen en op de meeste brute manieren terroriseren en openlijk zeggen Israël te willen vernietigen.
Dat er dan burgers om het leven komen omdat de Palestijnen zelf geen scheiding maken tussen burger en strijder en een cultuur hebben dat een soort doodscultus is, waarbij moslimfundamentalisme, antisemitisme en martelaarschap door een veel te groot deel van de bevolking wordt omarmd, is het gevolg van hun eigen acties en denkbeelden.
Gek genoeg zie ik in de post van howard nergens de naam amnesty staan.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:51 schreef viagraap het volgende:
[..]
Typisch weer dat je meteen die link legt met Amnesty. Maar je bent helemaal objectief en baseert je op feitelijkheden hoor!
Aha, de appgroep was niet serieus. Het was allemaal maar een grapje, niemand gaf gehoor aan de oproepen om die avond op jacht te gaanquote:Op maandag 9 juni 2025 12:54 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Een minister die in officiele capaciteit iets zegt is heel wat anders dan gelul in een appgroep. Ik neem aan dat Herzog zijn woorden zorgvuldiger kiest dan iemand die een tolk nodig heeft in de rechtbank.
Het kán dat Herzog het anders bedoelde, ik geloof daar niets van. Van mij mag jij Herzorg wel geloven. Voor mij zijn de situaties compleet verschillend. Ben jij in een appgroep altijd bloedserieus?
Jouw woorden.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ach, alleen verlichte zielen hebben geen behoefte aan grenzen...
Het is Etto, natuurlijk provoceer ik hem. Laaghangend fruit.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:57 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Kom je nou echt meteen ruzie zoeken?
Als Israel de HAMAS niet definitief uitrookt dan komen ze binnen 5 jaaaar terug en nog veel en veel ergerquote:Op maandag 9 juni 2025 12:50 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik sta helemaal niet achter Hamas. Maar terrorisme tegen een terreurstaat als Israel is gewoon prima te rechtvaardigen. Pro-Israel in dit topic rechtvaardigt aan de lopende band terrorisme door Israel. Israel hoeft maar te claimen ergens zit Hamas en ze gebruiken menselijke schilden en dan is alles toegestaan.
Je ziet genoeg mensen hier genocidale kreten uiten als Israel heeft het recht zich te verdedigen. Alsof deze genocide met verdediging te maken heeft. Alsof het uithongeren van de bevolking verdediging is.
Je hoeft mij geen woorden in de mond te leggen want ik ben vrij duidelijk in mijn meningen.
Staat letterlijk in het bericht dat hij quote. En dan krijg ik weer gezeur als ik je op je leesvaardigheden wijs zekerquote:Op maandag 9 juni 2025 12:58 schreef quo_ het volgende:
[..]
Gek genoeg zie ik in de post van howard nergens de naam amnesty staan.
Maar wel goed dat hij die dan even noemt want deze van oorsprong hoogstaande en neutrale organisatie is inmiddels verworden tot een politiek clubje dat al met één been in terroristenland staat.
Ah, prima, dan hoeft er dus ook geen Palestijnse staat te komen? Immers, geen enkel land heeft het recht te bestaan volgens jou en de Palestijnen kunnen zelf geen staat afdwingen.quote:Op maandag 9 juni 2025 12:48 schreef viagraap het volgende:
[..]
Volgens mij ook niet. Geen enkel land heeft 'recht' op bestaan, dat is pure fantasie. Een land is een land omdat het dat af heeft kunnen dwingen, meer niet.
Euhm ok. Je komt dus in bad faith?quote:Op maandag 9 juni 2025 12:58 schreef viagraap het volgende:
[..]
Jouw woorden.
[..]
Het is Etto, natuurlijk provoceer ik hem. Laaghangend fruit.
Hoe vaak moet nog herhaald worden dat al op 13 oktober aangeboden werd de gijzelaars op te geven? Je lult maar wat in de ruimte man, pleur toch opquote:Op maandag 9 juni 2025 12:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Als Israel de HAMAS niet definitief uitrookt dan komen ze binnen 5 jaaaar terug en nog veel en veel erger
HAMAS wil de gijzelaars ook niet laten gaan om maar een kleine kans te hebben dat de oorlog stopt en ze mogen blijven
De Joden haat zit heel erg diep
Het zou wat zijn als je gewoon toegeeft dat dat is hoe het werkt, en dat Israël daarom minstens net zo misdadig bezig is als Hamas.quote:Op maandag 9 juni 2025 13:00 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, prima, dan hoeft er dus ook geen Palestijnse staat te komen? Immers, geen enkel land heeft het recht te bestaan en de Palestijnen kunnen zelf geen staat afdwingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |