Zeker maar het feit dat Yeşilgöz daar nu de leider is, komt omdat onder Rutte de mensen met kwaliteit zijn weggelopen.quote:
Omdat God dat zegt.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:51 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Waarom blijven christenen op zo'n harteloze partij stemmen?
Anders krijgen ze klappen van hun man/vader.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:51 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Waarom blijven christenen op zo'n harteloze partij stemmen?
VVD on steroids & VVDquote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:50 schreef Mutant01 het volgende:
Yesilgoz: 'weglopen dat kennen we van hem'... eh ja, waarom ben je dan met hem in zee gegaan?
Ik denk niet dat er veel kiezers van CU naar SGP gaan over andersom. Lijken mij toch wel 2 aparte stromingenquote:
Precies. Ze trekt geen grens.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Yesilgoz gaat gewoon weer met de PVV in zee dus
Ik heb mijn post nog aangevuld.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:52 schreef alpeko het volgende:
[..]
Zeker maar het feit dat Yeşilgöz daar nu de leider is, komt omdat onder Rutte de mensen met kwaliteit zijn weggelopen.
Nee PVV is toch wel klaar. Belangrijkste is om de VVD te buiten een toekomstige regering te houden.quote:
quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Yesilgoz gaat gewoon weer met de PVV in zee dus
Dat zou m.i. écht heel dom zijn.quote:
Graag maar dan kan gewoon niet met een grote PVV. Dan heb je VVD nodig.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee PVV is toch wel klaar. Belangrijkste is om de VVD te buiten een toekomstige regering te houden.
Ik heb mijn schoonouders wel van SGP naar CU gekregen. Maar ik denk idd dat het niet veel voor komt.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:54 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er veel kiezers van CU naar SGP gaan over andersom. Lijken mij toch wel 2 aparte stromingen
Dat gaat niet lukken.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:57 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Nee PVV is toch wel klaar. Belangrijkste is om de VVD te buiten een toekomstige regering te houden.
Had je iets anders verwacht dan? Ze zullen hopen op VVD + PVV + FvD.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Yesilgoz gaat gewoon weer met de PVV in zee dus
Bestaat FvD dan nog?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Had je iets anders verwacht dan? Ze zullen hopen op VVD + PVV + FvD.
Dit CDA is ook echt een enorm stuk naar het midden geschoven. Hopelijk houden ze dat ook vast.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:58 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb mijn schoonouders wel van SGP naar CU gekregen. Maar ik denk idd dat het niet veel voor komt.
Binnen CU is er trouwens enorme angst voor het Bontenbal effect, ik heb voor de lijst van de gemeenteraad ook al diverse leden gesproken die zeiden 'lokaal stem ik wel op jullie, maar landelijk ga ik voor Bontenbal'. Ik vrees dat CU echt max 3 en misschien wel maar 2 zetels haalt.
Ja. Denk niet dat de achterban daar blij mee gaat zijn.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Had je iets anders verwacht dan? Ze zullen hopen op VVD + PVV + FvD.
Een kabinet GL-PvdA, CDA, D66, SP, PvdD, CU, Volt, Denk... zoiets?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:57 schreef alpeko het volgende:
[..]
Graag maar dan kan gewoon niet met een grote PVV. Dan heb je VVD nodig.
Niet leuk voor iemand zoals jij die CU een warm hart toedraagt maar ik zie (nu) liever een groot CDA.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:58 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik heb mijn schoonouders wel van SGP naar CU gekregen. Maar ik denk idd dat het niet veel voor komt.
Binnen CU is er trouwens enorme angst voor het Bontenbal effect, ik heb voor de lijst van de gemeenteraad ook al diverse leden gesproken die zeiden 'lokaal stem ik wel op jullie, maar landelijk ga ik voor Bontenbal'. Ik vrees dat CU echt max 3 en misschien wel maar 2 zetels haalt.
In theorie zal dat vast kunnen maar heel voor de hand liggend zijn constructies met meer dan 4 partijen niet.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:00 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een kabinet GL-PvdA, CDA, D66, SP, PvdD, CU, Volt, Denk... zoiets?
Waarom zouden die partijen niet heel veel zetels kunnen winnen na deze complete faal regering?quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:00 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een kabinet GL-PvdA, CDA, D66, SP, PvdD, CU, Volt, Denk... zoiets?
Ik vertrouw het CDA nog steeds niet dat ze als ze aan de macht komen ineens weer met snoeirechts beleid komen. En dat ze weer figuren als Maxime V en Wopke H op het schild heffen.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:00 schreef alpeko het volgende:
[..]
Niet leuk voor iemand zoals jij die CU een warm hart toedraagt maar ik zie (nu) liever een groot CDA.
Dat ik dat zeg is al heel wat
Kan in toom worden gehouden gl-pvdaquote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:02 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik vertrouw het CDA nog steeds niet dat ze als ze aan de macht komen ineens weer met snoeirechts beleid komen. En dat ze weer figuren als Maxime V en Wopke H op het schild heffen.
Er is nog geen verkiezingsuitslag. Alles kan nog. Kunnen ook prima flinke verrassingen komen.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:01 schreef alpeko het volgende:
[..]
In theorie zal dat vast kunnen maar heel voor de hand liggend zijn constructies met meer dan 4 partijen niet.
Ik geloof er niets van dat VVD met FvD zou gaan regeren.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 10:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Had je iets anders verwacht dan? Ze zullen hopen op VVD + PVV + FvD.
Dat zijn 9 partijen. Met best wel grote onderlinge verschillen....quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:00 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een kabinet GL-PvdA, CDA, D66, SP, PvdD, CU, Volt, Denk... zoiets?
Helemaal eens, het lijkt mij ook dat VVD als de uitslag een klein beetje op de huidige peilingen lijkt altijd mee gaat regeren.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:01 schreef alpeko het volgende:
[..]
In theorie zal dat vast kunnen maar heel voor de hand liggend zijn constructies met meer dan 4 partijen niet.
Je zou zeggen van niet, nee.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik geloof er niets van dat VVD met FvD zou gaan regeren.
8, GL-PvdA fuseert deze maand.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:05 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat zijn 9 partijen. Met best wel grote onderlinge verschillen....
quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
8 dan en een recente fusie. Nog steeds best veel.
quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er is nog geen verkiezingsuitslag. Alles kan nog. Kunnen ook prima flinke verrassingen komen.
That's the questionquote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:08 schreef Kickinalfa het volgende:
Zou PvdA/GL al meedoen onder een nieuwe partij?
Ja. Want de verkiezingen zijn ná de fusiequote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:08 schreef Kickinalfa het volgende:
Zou PvdA/GL al meedoen onder een nieuwe partij?
VVD heeft de PVV onder Rutte 3 verkiezingen uitgesloten, dat ging juist prima. Het stoppen met het uitsluiten van de PVV heeft er voor gesorgd dat de VVD de afgelopen verkiezingen niet de grootste werd. Doen ze dat wel weer, dan heeft Yeşilgöz echt een enorme kans op het premierschap.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:07 schreef lunko1979 het volgende:
VVD kan de PVV ook helemaal niet uitsluiten, omdat ze dan nooit meer aan de macht komen. Die 2 partijen komen wel boven de 30 zetels komende verkiezingen denk ik.
Ze zijn een beetje op elkaar aangewezen. Sowieso is een partij uitsluiten niet heel erg slim, want dan ga je voorbij aan mogelijk miljoenen Nederlanders. Tenzij de plannen haaks staan op de ideologie van je eigen partij, maar dat is bij de VVD niet het geval.
Waarom niet? We hebben het over een VVD die zo extremistisch is dat ze de deur dichtgooiden naar Timmermans en de rode loper uitrolden voor Wilders. Daarbij zelfs nu laat Yesilgoz de deur naar Wilders nadrukkelijk open, met Wilders zullen alleen VVD, JA21 en FvD nog willen samenwerken. CDA zie ik echt niet al hun zetels weer weggooien om een kleuterklasje met Wilders erin te leiden.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:05 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik geloof er niets van dat VVD met FvD zou gaan regeren.
Bontenbal heeft PVV al nadrukkelijk uitgesloten vanochtend.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 11:11 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Waarom niet? We hebben het over een VVD die zo extremistisch is dat ze de deur dichtgooiden naar Timmermans en de rode loper uitrolden voor Wilders. Daarbij zelfs nu laat Yesilgoz de deur naar Wilders nadrukkelijk open, met Wilders zullen alleen VVD, JA21 en FvD nog willen samenwerken. CDA zie ik echt niet al hun zetels weer weggooien om een kleuterklasje met Wilders erin te leiden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |