Dat is één kant van de medaille, waar het gros hier, gelukkig geen ervaring mee heeft.quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:06 schreef kree het volgende:
[..]
nee zo bedoel ik het helemaal niet, maar denk wel als je zelf meegemaakt hebt (zelf dus) vooral dat je mss ook iets meer ervan snapt,
Wil niet zeggen dat jullie geen goeie punten hebben, want zeker wel.
quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:15 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is één kant van de medaille, waar het gros hier, gelukkig geen ervaring mee heeft.
Maar hoe het is om een alcoholist/drugsverslaafde in je nabije omgeving te hebben, en wat en hoe dat het leven van de mensen/naasten eromheen beïnvloed, daar hebben jullie weer geen idee van...
En daar snappen jullie weer niks van, en de ervaringsdeskundigen op dát gebied hier juist wél...
Of gegronde, uit ervaring, twijfels uiten...quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:17 schreef Sally het volgende:
Ervaringskundig als iemand die een naaste heeft die drinkt...
Telt dat?
Kan die ook wat zeggen over een strategie, of een medeleven tonen? Aanmoedigen?
Dit, dus:
[..]
waarschijnlijk vrij kut denk ik. en heb spijt van heel veel dingen die ik daardoor deed of mensen aandeed. maarja ik kan ook alleen maar de kant belichten die ik ervan ken.quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:15 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is één kant van de medaille, waar het gros hier, gelukkig geen ervaring mee heeft.
Maar hoe het is om een alcoholist/drugsverslaafde in je nabije omgeving te hebben, en wat en hoe dat het leven van de mensen/naasten eromheen beïnvloed, daar hebben jullie weer geen idee van...
En daar snappen jullie weer niks van, en de ervaringsdeskundigen op dát gebied hier juist wél...
Maar wat weten "wij" er nou van, jôhquote:Op donderdag 5 juni 2025 23:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Of gegronde, uit ervaring, twijfels uiten...
Verslaafden zijn uitermate goed in het manipuleren van de omgeving en het verbloemen en liegen over alles.
Dus óók over hoe goed het opeens gaat en ze nu écht minder gebruiken...
Sommigen hier zijn wellicht wat te naïef danwel te goed van vertrouwen, maar de ervaringsdeskundigen van de ándere kant maak je niks wijs...
12 Stappen doorlopen?quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:29 schreef kree het volgende:
[..]
waarschijnlijk vrij kut denk ik. en heb spijt van heel veel dingen die ik daardoor deed of mensen aandeed. maarja ik kan ook alleen maar de kant belichten die ik ervan ken.
P.S.quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:34 schreef Sally het volgende:
[..]
12 Stappen doorlopen?
En dus ook excuses maken, of het weer goed te maken?
Zoals deze stappen, waar 'anderen' bij betrokken zijn:
---------
5. Ik vertel aan anderen welke mijn tekortkomingen en misstappen zijn.
7. Ik vraag aan [God]* of aan de groep om mij te helpen bij het wegnemen van mijn gebreken.
8. Ik maak een lijst met namen van alle mensen die ik heb benadeeld en ben bereid om het met hen weer goed te maken.
9. Ik ga daadwerkelijk contact zoeken met deze mensen en probeer het goed te maken, behalve als ik hen of anderen daarmee kwets.
-------------
En dan ook nog:
10. Ik maak er een gewoonte van om kritisch te zijn naar mezelf en erken onmiddellijk de fouten die ik maak.
12. Ik probeer om datgene wat ik geleerd heb aan andere alcoholisten door te geven en probeer voortaan volgens deze stappen te leven.
*] ...of zoals eenieder van ons dit wil interpreteren
Edit - van de site van Jellinek: "Geloof je als deelnemer niet in God, dan kun je daar waar in de stappen God of hogere Macht staat, ook de groep of het geloof in de groep lezen."
De term 'ervaringsdeskundige' wordt hier wat generiek gebruikt. Je hebt grofweg drie soorten:quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:17 schreef Sally het volgende:
Ervaringskundig als iemand die een naaste heeft die drinkt...
Telt dat?
Kan die ook wat zeggen over een strategie, of een medeleven tonen? Aanmoedigen?
Als je goed las, dan schreef ik Ervaringskundig.quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:44 schreef nostra het volgende:
[..]
De term 'ervaringsdeskundige' wordt hier wat generiek gebruikt. Je hebt grofweg drie soorten:
1. De ervaringsdeskundige die al een aantal jaren in herstel is. Die kent ook zijn eigen leugens en die van verslaafden in het algemeen en heeft het stappenprogramma al doorlopen. Het is volgens mij ook een opleiding die je kan volgen (na ik meen twee jaar abstinentie), waarmee je als ervaringsdeskundige aan het werk kan gaan.
2. De 'ervaringsdeskundige' die nog in gebruik zit. Daar kan je niet veel meer mee dan hem naar professionele hulp sturen, of (als hij weer gecontroleerd denkt te kunnen gebruiken), dat dan maar voor lief aannemen, maar het heeft weinig waarde.
3. De naasten inderdaad. Die worden normaal ook in het herstelproces meegenomen. Bijvoorbeeld door schadebrieven te schrijven aan de verslaafde en met gesprekken in het bijzijn van een begeleider over wat het met hen heeft gedaan. Kan erg confronterend zijn (voor beide partijen).
Ik denk dat vrijwel elke verslaafde zich wel bewust is van de invloed die hij of zij heeft op zijn omgeving. Het is de mate waarin die persoon dat uitmaakt en daarna wat hij of zij ermee doet. Je kan niet zoiets stellen als "daar snappen jullie weer niks van" naar mijn idee omdat dat niet waar is. Verslaafden merken volgens mij best wel wat in hun omgeving gaande is, wat ze aanrichten, maar die kosten wegen niet op tegen de zogenaamde baten (de verslaving), daarom is het ook een verslavingquote:Op donderdag 5 juni 2025 23:15 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is één kant van de medaille, waar het gros hier, gelukkig geen ervaring mee heeft.
Maar hoe het is om een alcoholist/drugsverslaafde in je nabije omgeving te hebben, en wat en hoe dat het leven van de mensen/naasten eromheen beïnvloed, daar hebben jullie weer geen idee van...
En daar snappen jullie weer niks van, en de ervaringsdeskundigen op dát gebied hier juist wél...
Nou laten we eerlijk zijn, Kree schrijft soms oneliners die niet helemaal begrijpelijk zijn als hij echt veel alcohol heeft gehad. Maar zijn bijdragen zijn alsnog meer waard dan de mensen die juist nog veel minder inhoudelijk reageren en puur hun eigen frustratie willen uiten omdat hun ouders of partner bijvoorbeeld alcoholist was. Dat ze zoveel haat hebben opgebouwd dat ze niet meer normaal kunnen reageren en ze zo snel in emotie schieten.quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:46 schreef Sally het volgende:
En ik hoop dan ook heel erg dat met name 1 user die hier veel reageert, ook dingen ter harte neemt en lang niet iedereen die hier post als 'onrechtmatig' afschrijft.
Nu heb je mogelijk mijn reacties toch verkeerd ingeschat, en dat vind ik jammer.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:04 schreef Masberum het volgende:
[..]
Nou laten we eerlijk zijn, Kree schrijft soms oneliners die niet helemaal begrijpelijk zijn als hij echt veel alcohol heeft gehad. Maar zijn bijdragen zijn alsnog meer waard dan de mensen die juist nog veel minder inhoudelijk reageren en puur hun eigen frustratie willen uiten omdat hun ouders of partner bijvoorbeeld alcoholist waren. Dat ze zoveel haat hebben opgebouwd dat ze niet meer normaal kunnen reageren en ze zo snel in emotie schieten.
Ik bedoel dat hij "ons", de rest, af doet als Geen Recht Van Spreken hebben, omdat "wij" geen alcoholist zijn (geweest).quote:En dat alles maar rechtvaardigen met het idee van 'ja maar jij doet dat dus het is terecht dat ik dit doe'. Als mensen hier wat meer vanuit een derde persoon zouden kunnen denken en redeneren dan zou het veel constructiever zijn. Maar aardig wat kunnen alleen maar reageren vanuit emotie zo lijkt het, zeker als het wat later in de avond is (wat ook geeft te denken of ze zelf niet drinken)
En juist dát is wat @kree wel zegt, elke keer...quote:Op donderdag 5 juni 2025 23:56 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ik denk dat vrijwel elke verslaafde zich wel bewust is van de invloed die hij of zij heeft op zijn omgeving. Het is de mate waarin die persoon dat uitmaakt en daarna wat hij of zij ermee doet. Je kan niet zoiets stellen als "daar snappen jullie weer niks van" naar mijn idee omdat dat niet waar is.
En als je dan beseft dat het soms wel mogelijk is om toch de verslaving te doorbreken, ben je mijns inziens al een heel eind.quote:Verslaafden merken volgens mij best wel wat in hun omgeving gaande is, wat ze aanrichten, maar die kosten wegen niet op tegen de zogenaamde baten (de verslaving), daarom is het ook een verslaving
Dat begrijp ik en daarin sta ik wat verdeeld. Als je zelf geen verslaving hebt gehad dan weet je niet echt hoe het is. Dan zie je het wel om je heen, maar om als normaal persoon je in te denken in hoe dat is is denk ik niet echt mogelijk naar mijn idee. Ook niet als je verhalen hoort en gewoon zelfs ziet wat er gebeurt met anderen. Die anderen houden namelijk het ergste altijd wel verborgen (of doen hun best). Ik begrijp je punt, maar ik denk wel net als Kree dat als je het niet zelf ervaren hebt je niet echt een goed idee kan hebben op basis van verhalen en van wat je zelf ziet bij anderen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:05 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik bedoel dat hij "ons", de rest, af doet als Geen Recht Van Spreken hebben, omdat "wij" geen alcoholist zijn (geweest).
Kree's reacties zijn soms echt niet gek (afgezien van het gebrabbel en onleesbare idd), maar waar ik mij aan stoor is dat hij iedereen onderhand weg zet als "die weten nergens van".quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:09 schreef Masberum het volgende:
[..]
Dat begrijp ik en daarin sta ik wat verdeeld. Als je zelf geen verslaving hebt gehad dan weet je niet echt hoe het is. Dan zie je het wel om je heen, maar om als normaal persoon je in te denken in hoe dat is is denk ik niet echt mogelijk naar mijn idee. Ook niet als je verhalen hoort en gewoon zelfs ziet wat er gebeurt met anderen. Die anderen houden namelijk het ergste altijd wel verborgen (of doen hun best). Ik begrijp je punt, maar ik denk wel net als Kree dat als je het niet zelf ervaren hebt je niet echt een goed idee kan hebben op basis van verhalen en van wat je zelf ziet bij anderen.
Betekent niet dat je geen goede adviezen kan geven op basis van bijvoorbeeld algemeen bekende feiten. Maar ik vind Kree zijn reacties wat dat betreft niet zo gek als dat de rest dat ziet
Nou dat wat ik zei had betrekking op het niet snappen van wat je aanricht in je omgeving. Zoals ik zei zijn verslaafden zich daar volgens mij wel bewust van, maar boeit het ze o.a. minder. Kree gaat zover ik zie vooral in op het gedeelte dat je het niet echt kan begrijpen als je het niet bent of bent geweest. Verhalen en van wat je ziet om je heen geven geen goed beeld van wat een verslaving is. Zelf zie ik niet hoe wat ik zei van toepassing is op Kree.. ook al begrijp ik dat zijn gedrag wellicht niet helemaal optimaal wasquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:08 schreef Sally het volgende:
[..]
En juist dát is wat @:kree wel zegt, elke keer...
Mede daarom heb ik jou op een andere post van je eerder een Like gegeven.
[..]
En als je dan beseft dat het soms wel mogelijk is om toch de verslaving te doorbreken, ben je mijns inziens al een heel eind.
Maar je hoeft je ook niet te verdedigen toch? Je kan nu ook een serie gaan kijken. Of een game spelen. Of wat dan ook. En nee ik hou je hier graag op FOK! maar je kan ook ervoor kiezen om bepaalde reacties te negeren vriendquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:13 schreef kree het volgende:
ik vraag me serieus af of en hoe het nu wel of niet begrepen wordt, denk eigenlijk vrij weinig of zelfs met alles wat ik zeg en hoe het goed kan komen, of iemand het snapt?
Je bent als verslaafde altijd gewoon de lul en zelfs nu nog moet ik het verdedigen soms. en dat ben ik beetje zat aan het worden wel.
Ik had toch echt het idee - en met mij meerdere mensen - dat kree mij/ons/hen aansprak op dat we niet weten waar we het over hebben [en dus dat we onze mond maar moesten houden].quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:14 schreef Masberum het volgende:
[..]
Nou dat wat ik zei had betrekking op het niet snappen van wat je aanricht in je omgeving. Zoals ik zei zijn verslaafden zich daar volgens mij wel bewust van, maar boeit het ze o.a. minder. Kree gaat zover ik zie vooral in op het gedeelte dat je het niet echt kan begrijpen als je het niet bent of bent geweest. Verhalen en van wat je ziet om je heen geven geen goed beeld van wat een verslaving is.
Dan kan ik het ook anders opgevat hebben.quote:Zelf zie ik niet hoe wat ik zei van toepassing is op Kree.. ook al begrijp ik dat zijn gedrag wellicht niet helemaal optimaal was
oke ja min of meer mee eens, maar voel me wel soms aangevallen hier en elders. en dat is een beetje jammerquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:14 schreef Sally het volgende:
[..]
Kree's reacties zijn soms echt niet gek (afgezien van het gebrabbel en onleesbare idd), maar waar ik mij aan stoor is dat hij iedereen onderhand weg zet als "die weten nergens van".
Soms denk ik wel eens: ik weet wél wat een verslaving is, want ik heb er ook 1.
Vind het echter te persoonlijk om in te gaan op wat dan precies.
Nou ja, zelf zou ik het dan als jou zien van: hij ziet ook wel in dat 95% van de reacties niet inhoudelijk zijn zoals jouw reacties (die dat dus wel zijn voor de duidelijkheid). Ik vind het zelf niet raar dat iemand dan zichzelf superieur gaat voelen als hij al die bashing reacties ziet, al die flauwekul reacties. En dan met een beetje alcohol op het extra duidelijk laat merken.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:14 schreef Sally het volgende:
[..]
Kree's reacties zijn soms echt niet gek (afgezien van het gebrabbel en onleesbare idd), maar waar ik mij aan stoor is dat hij iedereen onderhand weg zet als "die weten nergens van".
Soms denk ik wel eens: ik weet wél wat een verslaving is, want ik heb er ook 1.
Vind het echter te persoonlijk om in te gaan op wat dan precies.
waar maar dat doet dus niks aan mijn punt af? jij zegt ontwijk het dan maar?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:17 schreef Masberum het volgende:
[..]
Maar je hoeft je ook niet te verdedigen toch? Je kan nu ook een serie gaan kijken. Of een game spelen. Of wat dan ook. En nee ik hou je hier graag op FOK! maar je kan ook ervoor kiezen om bepaalde reacties te negeren vriend
Ik probeer het 3x of zo te lezen, maar ik snap waarschijnlijk niet goed wat je wilt overbrengen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:18 schreef kree het volgende:
[..]
oke ja min of meer mee eens, maar voel me wel soms aangevallen hier en elders. en dat is een beetje jammer
ik vertel mijn ervaring he en die is opzich niet negatief zeker niet als je bekijkt waar ik van kom. en oke dat dat dan elke keer opgehaald moet worden van " ja maar je had". dat soort idee beetje klaar mee snap je?
praat dan over het heden of over wat ik zeg en neit bij alles het verleden erbij halen, mijn familie is daar ook goed in btw. heb je punt en dan is het weer, maar jij had????
Hij is je punt kwijt maar wil wel melden dat hij aardig reageert, dat hij aardig is ondanks zijn verleden (wat negatief verleden), Dat mensen dat verleden elke keer aanhalen en hij dat niet fijn vindt. En dat zijn familie ook altijd naar zijn verleden kijkt in plaats van het heden, hoe hij op dit moment is.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:21 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik probeer het 3x of zo te lezen, maar ik snap waarschijnlijk niet goed wat je wilt overbrengen.
Jij bent - in mijn ogen - meestal degene die zegt "Ja maar...." - let wel: in dit topic.
.
En over dat op andere plekken andere zaken van FOK! erbij halen: je bent er ook goed in.
In jouw eigen R&P topic was ik echt gewoon serieus, maar werd ik weggezet als 'die saaie uit DTS' ?!
nee dan snap je me nog niet, ik weet niet hoe ik dit nu goed moet uitleggen....quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:21 schreef Sally het volgende:
[..]
Ik probeer het 3x of zo te lezen, maar ik snap waarschijnlijk niet goed wat je wilt overbrengen.
Jij bent - in mijn ogen - meestal degene die zegt "Ja maar...." - let wel: in dit topic.
.
En over dat op andere plekken andere zaken van FOK! erbij halen: je bent er ook goed in.
In jouw eigen R&P topic was ik echt gewoon serieus, maar werd ik weggezet als 'die saaie uit DTS' ?!
Hoe zijn mijn reacties niet inhoudelijk?!quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:20 schreef Masberum het volgende:
[..]
Nou ja, zelf zou ik het dan als jou zien van: hij ziet ook wel in dat 95% van de reacties niet inhoudelijk zijn zoals jouw reacties.
Oh, en wie toont zich met name 'superieur'..? TS in dit geval.quote:Ik vind het zelf niet raar dat iemand dan zichzelf superieur gaat voelen als hij al die bashing reacties ziet, al die flauwekul reacties.
En dat is zeer waarschijnlijk ook waar voor jou. Met je superieur voelen.quote:En dan met een beetje alcohol op het extra duidelijk laat merken.
Ik heb een paar reacties ook hoofdschuddend bekeken.quote:Als je elke reactie vanaf het begin van deze reeks zou analyseren denk ik dat 90% op de 1 of andere manier beledigend, offtopic, aanvallend etc. is.
Ik vraag me af of het kree opvalt wat jij nu allemaal schetst in deze post.quote:Je kan dan Kree het niet kwalijk nemen vind ik dat hem dat opvalt en op reageert
Hij wil aangeven dat hij een wat minder positief verleden heeft gehad en waar hij nu is en naartoe gaat. Hij geeft informatie over dat verleden in de hoop dat anderen beter begrijpen waarom hij zo reageert. Hij vindt het niet fijn dat vanwege zijn openheid er weinig respect getoond wordt over zijn gedachtes en gedragingen. Hij vindt dat er te snel een oordeel over hem gevormd wordtquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:25 schreef kree het volgende:
[..]
nee dan snap je me nog niet, ik weet niet hoe ik dit nu goed moet uitleggen....
ik heb hier best hele verhaal verteld, dat weet je volgens mij. oke en waarvan ik kwam en naartoe ging en etc.
dan nog zeg ik dingen die ik dus meemaakte waarvan ik denk mogen anderen wel eens wat subtieler over denken want simpel is het niet allemaal?
eigelijk vindt ik het maar van weinig respect getuigen als er zo heel makkelijk een oordeel wordt gegeven als ik dan nu een mening geef over hoe ik over dit alles denk.
snap je?
Dank voor de uitleg, ik haal het er niet helemaal op die manier uit, maar dan kan ik nog wel er wat meer mee om zijn post te lezen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:24 schreef Masberum het volgende:
[..]
Hij is je punt kwijt maar wil wel melden dat hij aardig reageert, dat hij aardig is ondanks zijn verleden (wat negatief verleden), Dat mensen dat verleden elke keer aanhalen en hij dat niet fijn vindt. En dat zijn familie ook altijd naar zijn verleden kijkt in plaats van het heden, hoe hij op dit moment is.
Maar dan vraag ik je opnieuw:quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:26 schreef kree het volgende:
met andere woorden en zeg ik in het algemeen, als je allemaal geen problemen zelf hebt of hebt gehad met dit soort dingen is het makkelijk oordelen en het te simpel bedenken.
makes sense dat?
Ik bedoelde niet 95% zoals jouw reacties. Maar 95% van de reacties niet inhoudelijk zijn, zoals jouw reacties. Dus dat die juist wel inhoudelijk zijn. Ik begrijp dat het op 2 manieren wellicht is op te vatten, maar had al wel de post aangepast ter verduidelijking, omdat ik wel zag bij het herlezen dat het zo opgevat kon wordenquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:27 schreef Sally het volgende:
[..]
Hoe zijn mijn reacties niet inhoudelijk?!
Waar niet, zeg het me
tuurlijk wel? heb nooit gezegd dat dat niet mocht?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:29 schreef Sally het volgende:
[..]
Maar dan vraag ik je opnieuw:
Mogen mensen die een naaste hebben die dergelijke problemen hebben, dan helemaal NIET reageren?
Ah, dan had ik die zin idd foutief geïnterpreteerd.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:30 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ik bedoelde niet 95% zoals jouw reacties. Maar 95% van de reacties niet inhoudelijk zijn, zoals jouw reacties. Dus dat die juist wel inhoudelijk zijn. Ik begrijp dat het op 2 manieren wellicht is op te vatten, maar had al wel de post aangepast ter verduidelijking, omdat ik wel zag bij het herlezen dat het zo opgevat kon worden
Ik vind het trouwens geweldig hoe je niet vervalt in gewoon beschuldigingen maar nu ook stelt dat het 'zeer waarschijnlijk' is en daarmee ook gewoon aangeeft dat er een andere mogelijkheid is. In plaats van maar met een compleet gestrekt been in te gaan behoud je gewoon een soort van objectiviteit die je niet vaak zietquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:27 schreef Sally het volgende:
En dat is zeer waarschijnlijk ook waar voor jou. Met je superieur voelen.
nouja ik wil nooit zo aanvallend zijn, want snap denk ik verhaal van beide kanten wel.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:33 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens geweldig hoe je niet vervalt in gewoon beschuldigingen maar nu ook stelt dat het 'zeer waarschijnlijk' is en daarmee ook gewoon aangeeft dat er een andere mogelijkheid is. In plaats van maar met een compleet gestrekt been in te gaan behoud je gewoon een soort van objectiviteit die je niet vaak ziet
Dank je.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:33 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens geweldig hoe je niet vervalt in gewoon beschuldigingen maar nu ook stelt dat het 'zeer waarschijnlijk' is en daarmee ook gewoon aangeeft dat er een andere mogelijkheid is. In plaats van maar met een compleet gestrekt been in te gaan behoud je gewoon een soort van objectiviteit die je niet vaak ziet
zou ie het anders zeggen zonder alcohol op denk je?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Dank je.
Maar ik had er wel degelijk een bedoeling mee.
En ik vind ook dat je je superieur voor doet komen.
Het stuk wat je citeert, is een reactie op het stukje quote dat met alcohol op het extra duidelijk laten merken.
In alle serieusheid (ben ik vrijwel altijd maar goed). Wat als ik naast mijn alcoholgebruik op andere gebieden veel beter presteer dan de meest mensen? Is het dan erg om 'superieur' over te komen, me zo te gedragen? Moet ik dan mijzelf maar inbinden om de gevoelens van andere mensen niet te schaden?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:36 schreef Sally het volgende:
[..]
Dank je.
Maar ik had er wel degelijk een bedoeling mee.
En ik vind ook dat je je superieur voor doet komen.
Het stuk wat je citeert, is een reactie op het stukje quote dat met alcohol op het extra duidelijk laten merken.
Ik ben hier bro. Ook al weet ik niet of dat voldoende is of dat je liever de aandacht van een vrouw zou willen. Maar ik kan ook wel hoge tonen aanslaan..quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:39 schreef kree het volgende:
beetje wat het was of is bij mij.... helppp voel me alleen.
Goh - nu klink je wél net als mijn vader.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:44 schreef Masberum het volgende:
[..]
In alle serieusheid (ben ik vrijwel altijd maar goed). Wat als ik naast mijn alcoholgebruik op andere gebieden veel beter presteer dan de meest mensen? Is het dan erg om 'superieur' over te komen, me zo te gedragen? Moet ik dan mijzelf maar inbinden om de gevoelens van andere m?ensen niet te schaden?
Is het een idee om in je eigen topic wat te zeggen?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:39 schreef kree het volgende:
beetje wat het was of is bij mij.... helppp voel me alleen.
In het licht van #149 en #150 zeg je eerst dat ik het verkeerd heb gezien, en een paar posts later blijkt het tegenovergestelde. Het topic is weer een hullie-zullie.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:26 schreef kree het volgende:
met andere woorden en zeg ik in het algemeen, als je allemaal geen problemen zelf hebt of hebt gehad met dit soort dingen is het makkelijk oordelen en het te simpel bedenken.
makes sense dat?
Het is Masberums topic, niet de jouwe. Waarom blijf je dan het idee houden dat je jezelf moet verdedigen?quote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:13 schreef kree het volgende:
ik vraag me serieus af of en hoe het nu wel of niet begrepen wordt, denk eigenlijk vrij weinig of zelfs met alles wat ik zeg en hoe het goed kan komen, of iemand het snapt?
Je bent als verslaafde altijd gewoon de lul en zelfs nu nog moet ik het verdedigen soms. en dat ben ik beetje zat aan het worden wel.
Het is idd de grote kree show geworden .quote:Op vrijdag 6 juni 2025 06:59 schreef Ridocar het volgende:
[..]
In het licht van #149 en #150 zeg je eerst dat ik het verkeerd heb gezien, en een paar posts later blijkt het tegenovergestelde. Het topic is weer een hullie-zullie.
Het duurde maar vijf dagen. Welkom bij de Masberum en kreeshow.
Here the same. Ga weer lekker in de lurk-stand en ga van een afstand toekijken hoe deze soap zich gaat ontwikkelen.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 07:06 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Het is idd de grote kree show geworden .
Ik ben wel klaar met dit topic.
jij bent over het algemeen degene die oordeelt door aan te nemen dat anderen niks hebben meegemaaktquote:Op vrijdag 6 juni 2025 00:26 schreef kree het volgende:
met andere woorden en zeg ik in het algemeen, [u]als je allemaal geen problemen zelf hebt of hebt gehad met dit soort dingen is het makkelijk oordelen en het te simpel bedenken.
[/u]
makes sense dat?
Het heeft geen zin hier een gesprek met hem over te hebben. Het is net schaken met een duif, hij pleurt alle stukken omver en schijt ook nog het bord onder.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 09:21 schreef greysbones het volgende:
[..]
jij bent over het algemeen degene die oordeelt door aan te nemen dat anderen niks hebben meegemaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |