Tijdens de Tour de Suisse zag je al langzaam de wangen invallen. Om dan lekker te schroeien in de Tourquote:Op dinsdag 3 juni 2025 22:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jan Ullrich gebruikte het hele voorjaar om alle overbodige winterkilo's weg te koersen.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 22:15 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Dan moet dhr. Plugge maar lekker verhuizen naar dat infantiele balspelletje net als zijn voormalige topstrateeg.
Visma rijdt wel heel weinig inderdaad (met ook als gevolg dat talentvolle renners amper voor eigen kans kunnen rijden), maar de vergelijking met UAE wint geen enkele ploeg, gok ik.. die doen mee in zowat elke mogelijke koers. Maar dat zorgt er wel voor dat ze alle talenten genoeg eigen kansen geven (om dan meestal ook voor zichzelf te willen koersen in de grotere wedstrijden.. )quote:Op dinsdag 3 juni 2025 22:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zo'n Jonas Vingegaard heeft natuurlijk ook niets te zoeken in Milaan - San Remo of Omloop het Volk.
Plugge is alleen maar bezig om zijn omzet te maximaliseren. Daarbij verliest hij de essentie van het wielrennen uit het oog. Hij kan maar beter beginnen met zijn renners meer te laten koersen. De mannen van UAE rijden een veel drukker programma dan die van Visma en komen dus vaker in beeld en winnen ook meer.
Campenaerts, Jorgenson en Kuss hebben niet meer gekoerst vanaf april. Die zitten op vulkaan tot de Dauphine. Jonas nog van eerder (met excuusje).
UAE heeft op dit moment 180 koersdagen meer gehad dan Visma. Verdeeld over de renners uiteraard maar dat is fors.
Vingegaard weet inmiddels ook uit ervaring dat elke koers die je extra rijdt een extra kans is om keihard op je bek te gaan en je halve seizoen om zeep te helpen. Ja in training kun je ook crashen, maar de kans is wel kleiner als je niet middenin een bloednerveus peloton zit waar ze bezig zijn met ware doodsverachting een massasprint voor te bereiden.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 21:57 schreef Halcon het volgende:
[..]
Van Petegem reed ook behoorlijk wat, in 1998 bijvoorbeeld. Voor een deel ook wel echt voorbereidingskoersen inderdaad. Indurain deed vroeger de Giro zelfs als voorbereiding op de Tour. Nu is men er achter gekomen dat training veel efficiënter is om je vorm en conditie te verbeteren. Vingegaard rijdt die paar wedstrijden die hij rijdt, allemaal om te winnen. Niet om ergens anoniem beetje mee te peddelen.
Zoals Plugge voorstelde (en als voorbeeld gaf) in de Ronde van Vlaanderen zie je ook al dat ze lusje Oude Kwaremont/Paterberg 2x doen. Waat de VIP tenten jaarlijks groter lijken te worden. In de Amstel zie je het bv met de Cauberg die meermaals wordt beklommen.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 21:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Als je entree gaat heffen, wordt het rustig, denk ik. Entree heffen kan bij criteriums na de Tour, als er ook veel bier is en Marco Schuitemaker op het podium staat, maar verder... Enige wat je kunt doen is VIP-tenten vullen.
Die extra ploeg heeft hij wel gelijk. Dat is natuurlijk onzin. Je moet ergens een grens trekken. Zoveel voegde Pidlul nu ook weer niet toe. Als hij niet mee had gedaan, was deze Giro-editie niet minder leuk geweest.
Ja, bij Visma hebben ze altijd van die brokkenpiloten. Eerst Roglic, nu Vingegaard en ook van Aert is al aardig wat keren flink tegen de grond geklapt. Vine zou er prima passen.quote:Op dinsdag 3 juni 2025 23:32 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Vingegaard weet inmiddels ook uit ervaring dat elke koers die je extra rijdt een extra kans is om keihard op je bek te gaan en je halve seizoen om zeep te helpen. Ja in training kun je ook crashen, maar de kans is wel kleiner als je niet middenin een bloednerveus peloton zit waar ze bezig zijn met ware doodsverachting een massasprint voor te bereiden.
Dus helemaal geen koersen samen met Pogacar.quote:Op woensdag 4 juni 2025 14:13 schreef Marcoss het volgende:
Ayuso neemt de komende tijd rust en komt weer terug in San Sebastián, rijdt daarna sowieso het WK, Emilia en Tre Valli. Rijdt geen Lombardije en geen Vuelta, bij UAE willen ze renners onder de 25 geen 2 grote rondes in 1 jaar laten rijden (even los van de vraag of ze het überhaupt overwogen)
Pogi rijdt WK niet?quote:Op woensdag 4 juni 2025 14:25 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Dus helemaal geen koersen samen met Pogacar.
Komt dat toevallig even goed uit. Daarom hebben ze het bij Almeida en McNulty wel gedaan.quote:Op woensdag 4 juni 2025 14:13 schreef Marcoss het volgende:
Ayuso neemt de komende tijd rust en komt weer terug in San Sebastián, rijdt daarna sowieso het WK, Emilia en Tre Valli. Rijdt geen Lombardije en geen Vuelta, bij UAE willen ze renners onder de 25 geen 2 grote rondes in 1 jaar laten rijden (even los van de vraag of ze het überhaupt overwogen)
Niet Gianetti of die sprint tussen Bartoli en VBB1?quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:40 schreef Faraday01 het volgende:
https://tally.so/r/3NQy2B?redirect_from=podpage
In de waaier gaat into de jaren 90. Via de link kun je stemmen. Het enige goede antwoord is natuurlijk 3. Gewiss
Vreemd dat de LBL overwinning van VDB er niet tussen staat.quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:40 schreef Faraday01 het volgende:
https://tally.so/r/3NQy2B?redirect_from=podpage
In de waaier gaat into de jaren 90. Via de link kun je stemmen. Het enige goede antwoord is natuurlijk 3. Gewiss
Er zijn tientallen cult momenten in dat decennium. Maar voor mij blijft Gewiss op de muur van huy het ultieme symbool van het epo tijdperk.quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Niet Gianetti of die sprint tussen Bartoli en VBB1?
Dat is een voetnoot, het echte moment staat er wel tussen: De showdown op de Redoutequote:Op woensdag 4 juni 2025 17:43 schreef Felagund het volgende:
[..]
Vreemd dat de LBL overwinning van VDB er niet tussen staat.
Ook 4 rabo's in een groep van 15quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:46 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Dat is een voetnoot, het echte moment staat er wel tussen: De showdown op de Redoute
Die lijst is voor mij echt een trip down memory lane. Alleen wat is de oudste herinnering die ik 'live' heb gezien?quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ook 4 rabo's in een groep van 15
Die vlogen ook collectief in dat hele voorjaar. Om daarna achteruit te fietsen in de Tourquote:Op woensdag 4 juni 2025 17:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ook 4 rabo's in een groep van 15
Bij mij is dat de Tour van 1996 waarbij ik sowieso de ritzege van Boogerd en de teloorgang van Indurain live heb gezien.quote:Op woensdag 4 juni 2025 18:01 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Die lijst is voor mij echt een trip down memory lane. Alleen wat is de oudste herinnering die ik 'live' heb gezien?
Indurain die het niet redde in Pamplona 1996. Sowieso was die Tour mijn eerste echte kennismaking met deze nobele sportquote:Op woensdag 4 juni 2025 18:01 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Die lijst is voor mij echt een trip down memory lane. Alleen wat is de oudste herinnering die ik 'live' heb gezien?
Ik moet bij Casartelli altijd meteen denken aan dat interview met Breukink direct na de finish. Misschien wel het aller slechtste interview in de sportgeschiedenis.quote:Op woensdag 4 juni 2025 19:34 schreef Ericr het volgende:
Conconi/Ferarri. Ook al begon dat al bij Moser natuurlijk. Maar die momenten in de jaren 90 zijn bijna allemaal gekenmerkt door mutanten acties.
Dood Casartelli staat er overigens twee keer tussen. Absoluut dieptepunt van die periode.
Ik heb een vage herinnering aan de intralipid affaire alleen was ik doen nog heel erg jong.quote:Op woensdag 4 juni 2025 19:29 schreef franklop het volgende:
[..]
Indurain die het niet redde in Pamplona 1996. Sowieso was die Tour mijn eerste echte kennismaking met deze nobele sport
Dat is zo pijnlijk. Maar die etappe hadden ze gewoon moeten neutraliseren. Er reden renners rond die wisten wat er speelde zoals Chiapucci die tweede werd achter Virenque.quote:Op woensdag 4 juni 2025 19:42 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik moet bij Casartelli altijd meteen denken aan dat interview met Breukink direct na de finish. Misschien wel het aller slechtste interview in de sportgeschiedenis.
Die van mij de Tour van 98. Pantani in hondenweer richting Les Deux Alpes en Ullrich die er helemaal door zakte. Heroïsche beelden. Ik was gelijk verkochtquote:Op woensdag 4 juni 2025 18:01 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Die lijst is voor mij echt een trip down memory lane. Alleen wat is de oudste herinnering die ik 'live' heb gezien?
Rinero en Meier!quote:Op woensdag 4 juni 2025 20:20 schreef TommyL0204 het volgende:
[..]
Die van mij de Tour van 98. Pantani in hondenweer richting Les Deux Alpes en Ullrich die er helemaal door zakte. Heroïsche beelden. Ik was gelijk verkocht
Rinero in mijn Tourploeg van 99 toen bij een of ander spel in de krant. Nog nooit zo beflikkerd geweestquote:
Intralipid weet ik nog wel. Ik keek toen alleen de samenvattingen of de uitslagen. Was toen fan van PDM en van Poppel in het bijzonder. Halve ploeg in een rit eruit en de rest daarna niet meer gestart. Geneuzel over die bedorven kip daarna was ik nog te jong voor om dat op waarde te schatten.quote:Op woensdag 4 juni 2025 19:51 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik heb een vage herinnering aan de intralipid affaire alleen was ik doen nog heel erg jong.
Vanaf 1994 of 1995 heb ik wat meer herinneringen, waaronder de betreurde afdaling van Fabio Casartelli
Dat hebben we best wat jaren gehad natuurlijkquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |