Betaalmuur. Helaas.quote:Op zaterdag 7 februari 2026 20:21 schreef Burdie het volgende:
Was dit al bekend? Deedry en Roy zijn (al 8 maanden) niet meer samen.
https://www.gelderlander.(...)rschillend~a3ac5d7e/
Deze dan: https://www.rtl.nl/boulev(...)t-over-breuk-met-royquote:
quote:Dit zijn de zes nieuwe boeren uit Boer zoekt Vrouw
Aanstaande zondag trapt het vijftiende seizoen van Boer zoekt Vrouw af bij KRO-NCRV. Dit seizoen volgt Yvon Jaspers boeren die op zoek zijn naar een vrouw, een boer die droomt van een man en een boerin die hoopt de ware te vinden. Op zondag 1 maart stelt Yvonne het zestal voor tijdens Boer zoekt Vrouw: de kick-off.
De voorstel aflevering niet perse.quote:Op zondag 1 maart 2026 20:46 schreef Hugo_Treger het volgende:
Een jaar of twee geleden leverde elke aflevering over de wanhopige boertjes honderd posts op. Het einde van het forum is nabij.
Accent klonk als ergens tussen Tilburg en Eindhoven, Middelbeers ofzo, die omgeving. Ik heb ook gegoogled maar kon het ook niet vinden.quote:Op zondag 1 maart 2026 22:12 schreef Hupje het volgende:
Ik was aan het googlen waar Jan woont, maar ik kan het (nog) niet vinden. Klonk als hier uit de regio.
Haar bril maakt haar ook wat ouwelijk.quote:Op zondag 1 maart 2026 21:20 schreef Snaky het volgende:
Haha ik dacht net: waarom verft ze haar haren niet? Dat zou haar jonger maken.
Da's toch raar (logisch voor de privacy van deelnemers, hoor), dat je als brievenschrijver niet weet waar je mogelijke boer-partner woont, behalve 'Brabant'? Ik zou (als ik single zou zijn) echt geen brief sturen naar iemand die in een FVD-dorp (lees: zoals mijn geboortedorp) woont, maar heus wel naar een dorp met (ik noem maar wat) een fatsoenlijk festival (Paaspop, zeg maar).quote:Op maandag 2 maart 2026 08:33 schreef Burdie het volgende:
[..]
Accent klonk als ergens tussen Tilburg en Eindhoven, Middelbeers ofzo, die omgeving. Ik heb ook gegoogled maar kon het ook niet vinden.
Ja, die winkel is echt superleuk. Jammer dat het zo ver weg is, want dat is wel het soort winkels waar ik graag mijn boodschappen haal.quote:Op maandag 2 maart 2026 08:49 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Haar bril maakt haar ook wat ouwelijk.
Wel een prachtige winkel trouwens!
Arrogant mannetje dat zichzelf heel wat vind met die kutpaarden van hemquote:Op zondag 1 maart 2026 22:08 schreef Peejtur het volgende:
Als ik 100% homo was zou ik voor Joey wel een brief schrijven haha. Leuke gast.
Is toch wel logisch voor de privacy van de deelnemers. Veel boerderijen staan in kleine gehuchten die zijn dan zo op te zoeken met de beelden.quote:Op maandag 2 maart 2026 09:22 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Da's toch raar (logisch voor de privacy van deelnemers, hoor), dat je als brievenschrijver niet weet waar je mogelijke boer-partner woont, behalve 'Brabant'? Ik zou (als ik single zou zijn) echt geen brief sturen naar iemand die in een FVD-dorp (lees: zoals mijn geboortedorp) woont, maar heus wel naar een dorp met (ik noem maar wat) een fatsoenlijk festival (Paaspop, zeg maar).
Het ene gehucht is 't andere niet, bedoel ik. En van een Vrouw word wel verwacht dat ze naar de Boer verhuist, in het 'ideale geval'.
Verder alles goed?quote:Op maandag 2 maart 2026 10:19 schreef Bosbeetle het volgende:
Spat het er wel van af trouwens, het moet er wel vanaf spatten, spatten zal het er van af. Spetter Pieter pater erafspatten en nu niet later.
quote:
Ik heb even teruggekeken, en dat stukje over het spatten had ik nou net even gemist.quote:Op maandag 2 maart 2026 10:36 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]viel me gewoon op hoe vaak die boer uit Friesland zei dat het er wel af moest spatten. Elke keer als Yvon het herhaalde moest hij het even bevestigen waar door je toch zeker een halve minuut afspat tv had
Moest het hardst lachen toen Joey droogkloterig zei dat hij geen empathie voor mensen heeft, nadat hij uitgelegd hoe invoelend hij is richting paarden.
Zelfvertrouwen, zelfkennis, eerlijk en weten wat je wil is niet 'arrogant'. Het is alles was jij wilt zijn en daarom stoort het je.quote:Op maandag 2 maart 2026 09:38 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Arrogant mannetje dat zichzelf heel wat vind met die kutpaarden van hem
Plus dat hij het samen met zijn zus zelf opgebouwd lijkt te hebben en het geen erfboerderij is.quote:Op maandag 2 maart 2026 11:01 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zelfvertrouwen, zelfkennis, eerlijk en weten wat je wil is niet 'arrogant'. Het is alles was jij wilt zijn en daarom stoort het je.
Moet iemand persee een minderwaardigheidscomplex hebben om door jou gewaardeerd te worden?quote:Op maandag 2 maart 2026 09:38 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Arrogant mannetje dat zichzelf heel wat vind met die kutpaarden van hem
ja, dit allichtquote:Op maandag 2 maart 2026 11:01 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zelfvertrouwen, zelfkennis, eerlijk en weten wat je wil is niet 'arrogant'. Het is alles was jij wilt zijn en daarom stoort het je.
Haha, lekker passive aggressive.quote:Op maandag 2 maart 2026 11:01 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zelfvertrouwen, zelfkennis, eerlijk en weten wat je wil is niet 'arrogant'. Het is alles was jij wilt zijn en daarom stoort het je.
quote:Op maandag 2 maart 2026 11:01 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zelfvertrouwen, zelfkennis, eerlijk en weten wat je wil is niet 'arrogant'. Het is alles was jij wilt zijn en daarom stoort het je.
Nee hoor maar een beetje down to earth wel. Alles aan die gladjakker straalt uit dat hij het mannetje is die alleen om z'n paardjes geeft en de rest bijzaak isquote:Op maandag 2 maart 2026 13:56 schreef kikkerrrtje het volgende:
[..]
Moet iemand persee een minderwaardigheidscomplex hebben om door jou gewaardeerd te worden?
Dat baseer je op je grondige kennis van en ervaring met hoe relaties werken tussen gay mannen?quote:Op maandag 2 maart 2026 15:20 schreef RedFever007 het volgende:
Ik garandeer het jullie nu alvast: Joey gaat niemand vinden in dit programma![]()
Mwah, ik snap het heel goed qua privacy. Ik zou het dan wel leuk/handig vinden om te weten of het oost, midden of west Brabant isquote:Op maandag 2 maart 2026 09:22 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Da's toch raar (logisch voor de privacy van deelnemers, hoor), dat je als brievenschrijver niet weet waar je mogelijke boer-partner woont, behalve 'Brabant'? Ik zou (als ik single zou zijn) echt geen brief sturen naar iemand die in een FVD-dorp (lees: zoals mijn geboortedorp) woont, maar heus wel naar een dorp met (ik noem maar wat) een fatsoenlijk festival (Paaspop, zeg maar).
Het ene gehucht is 't andere niet, bedoel ik. En van een Vrouw word wel verwacht dat ze naar de Boer verhuist, in het 'ideale geval'.
Klopt, ik ben ook een vaste kijker van MAFSquote:Op maandag 2 maart 2026 15:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat baseer je op je grondige kennis van en ervaring met hoe relaties werken tussen gay mannen?
Dat vind ik wel zo’n achterlijk programma.quote:Op maandag 2 maart 2026 17:11 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Klopt, ik ben ook een vaste kijker van MAFS
Dat heeft hij zelfs gewoon gezegd. Wat is daar niet down to earth aan?quote:Op maandag 2 maart 2026 15:20 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Nee hoor maar een beetje down to earth wel. Alles aan die gladjakker straalt uit dat hij het mannetje is die alleen om z'n paardjes geeft en de rest bijzaak is
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |