Tja ten eerste is het een zware vorm van censuur. Dus voor je daaraan begint moet er een hele goede reden zijn om dat te gaan doen. En ik zie de link niet zo tussen de reeds decennialange beschikbaarheid van porno en de recente opkomst van die incelcultuur.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
‘Maar goed porno verbieden is een onuitvoerbaar idee en ook enkel symptoombestrijding.’
Maar zou het niet wenselijk zijn die hele porno-meuk met wortel en tak uit te roeien?
Wat?quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:56 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen porno en sexualiteit vind ik. Porno is de meest platvloerse uiting van sexualiteit. Het heeft met gezonde realiteit niets te maken. Je IQ loopt er ook van terug.
Klopt.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:58 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Tja ten eerste is het een zware vorm van censuur. Dus voor je daaraan begint moet er een hele goede reden zijn om dat te gaan doen. En ik zie de link niet zo tussen de reeds decennialange beschikbaarheid van porno en de recente opkomst van die incelcultuur.
En al zou je het willen. Er zijn vele petabytes aan porno in deze wereld. Hoe ga je dat allemaal vernietigen of zorgen dat niemand er meer bij kan? Kansloos idee.
Ik gooide er ff een geintje in.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Wat?klinkt als een fabel zoals van masturberen word je doof.
Het is al sinds de VHS recorder in de jaren 80 de huiskamers veroverde zo. Toen circuleerden er gewoon videobanden met de meest ranzige porno onder scholieren.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:39 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Porno bestaat al heel lang, maar in de huidige vorm bestaat dit niet heel lang. Vroeger keek men weleens in een magazine. Nu heeft met toegang tot zowat de wereldwijde pornografiebibliotheek met alle genres die er maar te bedenken zijn.
Het wordt steeds heftiger en jongens beginnen er steeds jonger naar te kijken o.a. doordat we de grip op social media bij kinderen kwijt zijn.
Neu, vind ik niet. Ik ben geen liefhebber van porno die speciaal is gemaakt voor mannen. Je weet wel, twee of drie mannen die samen tegelijkertijd een vrouw penetreren en die vrouw vindt het allemaal reuzelekker. Of zoiets.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:56 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen porno en sexualiteit vind ik. Porno is de meest platvloerse uiting van sexualiteit. Het heeft met gezonde realiteit niets te maken. Je IQ loopt er ook van terug.
We zijn het niet eens…quote:Op donderdag 22 mei 2025 20:03 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Neu, vind ik niet. Ik ben geen liefhebber van porno die speciaal is gemaakt voor mannen. Je weet wel, twee of drie mannen die samen tegelijkertijd een vrouw penetreren en die vrouw vindt het allemaal reuzelekker. Of zoiets.![]()
Maar goed, dat zijn mannenfantasieën.
Wij vrouwen hadden de liefdesromannetjes. Daar kon het ook behoorlijk stomen hoor. Vrouwen die een man leerden kennen en deze man wist precies op welke knopjes hij moest drukken om de vrouw in extase te brengen.
Porno (sexuele fantasieën dus) horen gewoon bij het menszijn.
Mensen (mannen zowel als vrouwen( die hier een commercieel slaatje uit willen slaan moet je zonder meer veroordelen en eventueel straffen.
Maar niet de porno an sich verbieden. Dan ben je gewoon als gedachtepolitie bezig.
Juist, daar moest ik ook aan denken. Of je krijgt ruggemergkanker.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:59 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Wat?klinkt als een fabel zoals van masturberen word je doof.
Dat blijkt. Jammer maar helaas.quote:
Maar waarom zo grof? Waarom zo expliciet? Porno bedoel ik. Al het mooie van sexualiteit en intimiteit wordt de nek omgedraaid. Afschuwelijk.quote:Op donderdag 22 mei 2025 20:16 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dat blijkt. Jammer maar helaas.
Bedenk wel dat de mens een sexueel wezen is.
En vergeet ook niet dat het hele leven op onze planeet afhankelijk is van sex (voortplanting dus)
Het feit dat de moderne mens manieren heeft gevonden om te genieten van sex zonder dat daar ongewenste nakomelingen van komen doet daar niks aan af.
Helemaal met je eens, maar zo zien mannen het graag.quote:Op donderdag 22 mei 2025 20:18 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Maar waarom zo grof? Waarom zo expliciet? Porno bedoel ik. Al het mooie van sexualiteit en intimiteit wordt de nek omgedraaid. Afschuwelijk.
En dat terwijl de porno-industrie naar verluidt juist een voorkeur had voor Philips Video 2000.quote:Op donderdag 22 mei 2025 20:03 schreef Hexagon het volgende:
Het is al sinds de VHS recorder in de jaren 80 de huiskamers veroverde zo. Toen circuleerden er gewoon videobanden met de meest ranzige porno onder scholieren.
Er is een verschil tussen op datingsite kansloze awkward nerds en incels: Incels haten vrouwen en projecteren de schuld van hun onvermogen een vrouw aan de haak te slaan als de schuld van de vrouw. Die 4 nerds uit de serie waren vooral elkaar verbaal aan het bashen over hoe stom ze met de dames omgingen.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:45 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Jouw kwoot: dat waren geen incels, alle 4 hebben ze seks gehad met vrouwen zonder dwang
Deze 4 breinsteintjes waren wel degelijk incels want net zo hulpeloos als pasgeboren babies als het gaat over contact met vrouwen.
Het is immers altijd fijn om anderen de schuld te kunnen geven. Allochtonen pakken jouw baan af, vrouwen zijn de schuld dat jij geen seks kan krijgen en Timmermans is schuldig aan alles wat mis in in Nederland. Het ligt nooit aan jou. En eerlijk is eerlijk, dat voelt beter dan accepteren dat het je eigen schuld is. En dat is het vaak niet eens. Meestal kun je er immers niks aan doen als de natuur je niet bedeeld heeft met een adonis-kop en communicatieve vaardigheden liggen voor een groot deel vast na je geboorte. Je kunt er wel (gedeeltelijk) wat aan doen natuurlijk, maar dat vereist keiharde zelfdiscipline en uit je comfortzones stappen. En dat zijn ook over het algemeen zwakke punten van mensen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:07 schreef Hexagon het volgende:
Maar wat ik al zeg. Dit is natuurlijk iets dat al langer misgaat en nu ineens op een andere manier naar de oppervlakte komt. Zolang FOK! bestaat kennen we al klagende FOK-maagden. Maar nu hebben ze ineens een soort ding gevonden om zich af te reageren op vrouwen.
Belangrijker is natuurlijk gewoon voorkomen dat jongens zo worden. Dat is natuurlijk niet allemaal erfelijk.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:02 schreef Knipoogje het volgende:
Meestal kun je er immers niks aan doen als de natuur je niet bedeeld heeft met een adonis-kop en communicatieve vaardigheden liggen voor een groot deel vast na je geboorte. Je kunt er wel (gedeeltelijk) wat aan doen natuurlijk, maar dat vereist keiharde zelfdiscipline en uit je comfortzones stappen. En dat zijn ook over het algemeen zwakke punten van mensen.
In een topic over toenemende vrouwenhaat en onderdrukking het conservatisme van die religie níet noemen is dan weer een sterk staaltje struisvogel.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:38 schreef Zonnige het volgende:
[..]
Wel leuk, altijd moslims overal de schuld van willen geven. Maar het verklaart niet waarom jonge autochtone mannen ook conservatiever lijken te worden en waarom vrouwenhaat wereldwijd online groeit (ook in landen zonder veel immigratie).
Het is natuurlijk wel een beetje zo dat de wat minder aantrekkelijke mannen in een conservatieve cultuur wat meer kansen hebben om een vrouw te vinden dan de huidige liberale cultuur.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:02 schreef Hexagon het volgende:
De islam heeft met de incelcultuur weinig te maken. Hooguit zijn incels er jaloers op omdat ze denken dat ze dan wel een vrouw toegewezen krijgen. .
Welnee, ontzettend veel moslimkerels die alleen blijven omdat ze niet goed genoeg gevonden worden.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:27 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel een beetje zo dat de wat minder aantrekkelijke mannen in een conservatieve cultuur wat meer kansen hebben om een vrouw te vinden dan de huidige liberale cultuur.
Tegenwoordig wel, en dan vooral bij moslims die in niet-islamitische landen wonen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:38 schreef Hexagon het volgende:
Welnee, ontzettend veel moslimkerels die alleen blijven omdat ze niet goed genoeg gevonden worden.
En die figuren kunnen dan weer hun handen niet thuishouden. Maar schuif incels maar weer all schuld toe. Makkelijk. En zoniet incels dan krijgt Putin alle schuld of Trump.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:48 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Tegenwoordig wel, en dan vooral bij moslims die in niet-islamitische landen wonen.
Nonsens. Zaken als gearrangeerde huwelijken, al dan niet binnen de familie, lossen dat probleem wel op.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Welnee, ontzettend veel moslimkerels die alleen blijven omdat ze niet goed genoeg gevonden worden.
Dan moet er wel wat te arrangeren zijn. Als je familie een goede status heeft, en jij ook voldoende perspectieven hebt dan lukt dat wel. Anders krijgen ze je aan de straatstenen niet kwijt.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 15:25 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nonsens. Zaken als gearrangeerde huwelijken, al dan niet binnen de familie, lossen dat probleem wel op.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |