Dat zijn geen mannen, dat zijn moederskindjes.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Volgens wie eigenlijk?quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic terwijl andere dames don't need no man en lekker selfies gaan klikken op een vakantie op een tropisch eiland om zichzelf te ontdekken terwijl hun katten ff in een asiel opgevangen worden.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Klinkt precies als een vrouw waar veel kerels niet op zitten te wachten.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:35 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dat zijn geen mannen, dat zijn moederskindjes.
Mwuah, in meerdere landen semi-succesvol gelukt. Vooral als het gaat om productie.quote:
Porno bestaat al heel lang, maar in de huidige vorm bestaat dit niet heel lang. Vroeger keek men weleens in een magazine. Nu heeft met toegang tot zowat de wereldwijde pornografiebibliotheek met alle genres die er maar te bedenken zijn.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:33 schreef Hexagon het volgende:
Porno bestaat al tientallen jaren dus dat zal niet zoveel effect hebben.
Het is meer dat allerlei dubieuze figuren met achterlijk gedachtegoed tegenwoordig makkelijk een podium kunnen krijgen waar dat vroeger niet kon.
De mannen die geen vriendin kunnen krijgen, en daarom veel porno kijken, waren vroeger vrij teruggetrokken en met zichzelf bezig. Tegenwoordig hebben ze een soort religie gevonden.
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:39 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Porno bestaat al heel lang, maar in de huidige vorm bestaat dit niet heel lang. Vroeger keek men weleens in een magazine. Nu heeft met toegang tot zowat de wereldwijde pornografiebibliotheek met alle genres die er maar te bedenken zijn.
Het wordt steeds heftiger en jongens beginnen er steeds jonger naar te kijken o.a. doordat we de grip op social media bij kinderen kwijt zijn.
Veel mannen willen een tradwife, maar als de vrouw dan eist dat hij een tradhusband wordt en met 1 inkomen een familie van 6 onderhoudt inclusief de spullen en wensen van de vrouw, dan haken ze meestal af.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic terwijl andere dames don't need no man en lekker selfies gaan klikken op een vakantie op een tropisch eiland om zichzelf te ontdekken terwijl hun katten ff in een asiel opgevangen worden.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Daar klopt feitelijk alleen geen bal van.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.
Zouden ze wel willen die kerels, om zo'n kroonjuweel als ik ben, te kunnen veroveren.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Klinkt precies als een vrouw waar veel kerels niet op zitten te wachten.
Het idee dat dit enkel eenzame mannen zijn, is een beeld dat vrij gevaarlijk is omdat je het probleem wat wegschuift. Docenten luiden de noodklok over een sterke groei *kinderen* op de basisschool die deze ideologie beginnen aan te hangen.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, eenzame onaantrekkelijke mannen zijn duidelijk een gat in de markt waar meneer Tate van kan leven
Tate aanhangers.quote:
Zal best, maar dat geldt echt niet voor alle potten hoor.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.
In Sex kun je lezen hoe lesbische en bi vrouwen op fok zelf ook liever de voorkeur hebben voor extremere sex en "niet dat lieve". Dit zijn niet mijn woorden. Waarom krijgen alleen mannen weer alle schuld toegeschoven?
In de middeleeuwen werkte vrouwen meer dan de part time geemancipeerde vrouwtjes van nu, fyi.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:44 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Zouden ze wel willen die kerels, om zo'n kroonjuweel als ik ben, te kunnen veroveren.
Bedenk wel dat mannen die bij mij aankloppen om deze reden, dat ze dan eerst een soort staatsexamen moeten afleggen.
En dat is dan nog maar de eerste fase.
Nee zonder gekheid, als mannen op zoek gaan naar die tradmuisjes mogen ze van mij hoor.
Alleen vind ik het dan zo jammer dat stellen zoals deze echt blijven steken in een soort middeleeuws cultuurtje.
Ze kunnen nooit meekomen in deze tijd waar bijna alles per seconde al verandert.
Dit lijkt me moeilijk te controleren. Feitelijk beginnen meiden jonger aan de puberteit dan jongens. Waardoor hun interesse voor seks ook eerder begint. Ik ga er vanuit dat zowel jongens en meisjes op dezelfde leeftijd beiden toegang hebben tot het internet en seksuele content.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:42 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Daar klopt feitelijk alleen geen bal van.
De mediaan bij jongens is 13 jaar. Bij meisjes is dat 16.
Maar waarom schudden die minderjarige meisjes op tiktok dan met hun kont.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:52 schreef timmmmm het volgende:
Van die vieze gore mannen die graag naar minderjarige meisjes kijken die op tiktok met hun kont schudden, het is inderdaad te ziek voor woorden.
Het probleem is ook dat dat soort mensen denken dat, omdat ze geen Tategekkies zijn, ze deze vormen van het ontmenselijken van vrouwen normaal vinden. De lat wordt zo ontzettend laag gelegd door de extreme vrouwenhaters dat men nergens meer kritisch over nadenkt
Logisch toch. Toen waren er nog geen wasmachines, stofzuigers en magnetrons.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:49 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
In de middeleeuwen werkte vrouwen meer dan de part time geemancipeerde vrouwtjes van nu, fyi.
Meisjes zitten waarschijnlijk in de puberteit en dan nemen de hormonen het over.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:57 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Maar waarom schudden die minderjarige meisjes op tiktok dan met hun kont.
Van je tweede alinea begrijpt werkelijk geen hont wat van.
Nee, ze werkten meer voor geld dan nu. Niet in de zorg en huishouding.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:57 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Logisch toch. Toen waren er nog geen wasmachines, stofzuigers en magnetrons.
Ja hoor, wat jij wil.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:02 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee, ze werkten meer voor geld dan nu. Niet in de zorg en huishouding.
jij lult wel vaker uit je nek hequote:
dat waren geen incels, alle 4 hebben ze seks gehad met vrouwen zonder dwangquote:Op donderdag 22 mei 2025 19:15 schreef Hiddendoe het volgende:
Deze vier beroemdste incels (ik zou haast zeggen the Beatles onder the incels) hebben wel een succes weten te maken van hun leven.
Bekijk deze YouTube-video
Vergelijk dat eens met die andere sitcom, waar twee machomannetjes steeds opnieuw de mist in gaan.
Bekijk deze YouTube-video
Regelmatig, maar ik ben ook 'mans' genoeg om dat toe te geven.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:28 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
jij lult wel vaker uit je nek he
Dus jij beweert dat een incel eigenlijk een doodordinaire vrouwenverkrachter is.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:28 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
dat waren geen incels, alle 4 hebben ze seks gehad met vrouwen zonder dwang
Het falen van deze mannen ligt bij het feminisme.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:31 schreef matigeuser het volgende:
Ik denk dat de kans veel groter is dat dit door massa-immigratie, en derhalve een toename van religieuze moslims, komt dan door porno.
En wat de fuck is een 'incelcultuur'?
Een incel is simpelweg iemand die geen vrouw kan krijgen. Hoe maak je daar een hele cultuur van? Tenzij inderdaad een hele grote groep niet meer aan de vrouw komt. Is dat dan die cultuur waar je het over hebt?
Wel leuk, altijd moslims overal de schuld van willen geven. Maar het verklaart niet waarom jonge autochtone mannen ook conservatiever lijken te worden en waarom vrouwenhaat wereldwijd online groeit (ook in landen zonder veel immigratie).quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:31 schreef matigeuser het volgende:
Ik denk dat de kans veel groter is dat dit door massa-immigratie, en derhalve een toename van religieuze moslims, komt dan door porno.
En wat de fuck is een 'incelcultuur'?
Een incel is simpelweg iemand die geen vrouw kan krijgen. Hoe maak je daar een hele cultuur van? Tenzij inderdaad een hele grote groep niet meer aan de vrouw komt. Is dat dan die cultuur waar je het over hebt?
nee, een incel heeft geen seks met vrouwen zak hooiquote:Op donderdag 22 mei 2025 19:32 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dus jij beweert dat een incel eigenlijk een doodordinaire vrouwenverkrachter is.
En waarschijnlijk ook zorgen voor meer regie op social media. Jongens die zich eenzaam of gefrustreerd voelen, belanden gemakkelijk in zo’n algoritme met allerlei ziekelijke video’s. Tel daarbij op dat ze nooit tegenspraak krijgen en je krijgt gevaarlijke gasten.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed porno verbieden is een onuitvoerbaar idee en ook enkel symptoombestrijding.
Ik denk dat de oplossing meer zit in betere begeleiding en aandacht voor tienerjongens die sociaal niet mee kunnen komen. Het klopt wel een beetje wat Lubach zegt dat die nooit echt ergens terecht konden en het allemaal maar moesten uitzoeken.
Dat zal ook snel aantrekkelijker zijn dat incelgedoe dat tot niets leidt.
Jouw kwoot: dat waren geen incels, alle 4 hebben ze seks gehad met vrouwen zonder dwangquote:Op donderdag 22 mei 2025 19:39 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
nee, een incel heeft geen seks met vrouwen zak hooi
Nouja, de huidige massa immigratie naar westerse landen bracht een tsunami van vele mensen uit het buitenland. Uit culturen met vrij sterke patriarchale hiërarchieën. Waar vrouwen een onderdanige rol krijgen toebeeeld. Ik vraag mij af, mochten de cijfers echt zijn, of dit als factor heeft meegespeeld in het vaststellen van de trend dat jonge mannen conservatiever zijn geworden.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:38 schreef Zonnige het volgende:
[..]
Wel leuk, altijd moslims overal de schuld van willen geven. Maar het verklaart niet waarom jonge autochtone mannen ook conservatiever lijken te worden en waarom vrouwenhaat wereldwijd online groeit (ook in landen zonder veel immigratie).
‘Maar goed porno verbieden is een onuitvoerbaar idee en ook enkel symptoombestrijding.’quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed porno verbieden is een onuitvoerbaar idee en ook enkel symptoombestrijding.
Ik denk dat de oplossing meer zit in betere begeleiding en aandacht voor tienerjongens die sociaal niet mee kunnen komen. Het klopt wel een beetje wat Lubach zegt dat die nooit echt ergens terecht konden en het allemaal maar moesten uitzoeken.
Dat zal ook snel aantrekkelijker zijn dat incelgedoe dat tot niets leidt.
Nee, vind ik niet. Het hele leven draait in feite om porno. En om eten. En om overleven.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
‘Maar goed porno verbieden is een onuitvoerbaar idee en ook enkel symptoombestrijding.’
Maar zou het niet wenselijk zijn die hele porno-meuk met wortel en tak uit te roeien?
Het moet gewoon duidelijk zijn dat het ook tot niets leidt en geen enkele vrouw je aantrekkelijk gaat vinden als je dat gaat aanhangen. Een beetje als voorlichting tegen harddrugs. Je verkloot je leven er net zo goed mee.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:44 schreef Zonnige het volgende:
[..]
En waarschijnlijk ook zorgen voor meer regie op social media. Jongens die zich eenzaam of gefrustreerd voelen, belanden gemakkelijk in zo’n algoritme met allerlei ziekelijke video’s. Tel daarbij op dat ze nooit tegenspraak krijgen en je krijgt gevaarlijke gasten.
Conservatieve immigranten mannen trouwen meestal met iemand uit eigen kring, dus hebben geen tijd en behoefte om zich beig te houden met incelgedoe.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:45 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Nouja, de huidige massa immigratie naar westerse landen bracht een tsunami van vele mensen uit het buitenland. Uit culturen met vrij sterke patriarchale hiërarchieën. Waar vrouwen een onderdanige rol krijgen toebeeeld. Ik vraag mij af, mochten de cijfers echt zijn, of dit als factor heeft meegespeeld in het vaststellen van de trend dat jonge mannen conservatiever zijn geworden.
Ik vermoed uiteraard van niet. Want enkelt blanke mannen krijgen overal de schuld van. Alleen blanke mannen moeten kapot. Er is een duidelijke (selectieve) agenda gaande. En vrouwen zijn zelf instrumenteel hierin.
Er is een verschil tussen porno en sexualiteit vind ik. Porno is de meest platvloerse uiting van sexualiteit. Het heeft met gezonde realiteit niets te maken. Je IQ loopt er ook van terug.quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:52 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nee, vind ik niet. Het hele leven draait in feite om porno. En om eten. En om overleven.
De dood is ook heel angstaanjagend. Voor zowel kinderen als voor volwassen. Maar daarom gaan we de dood toch niet verbieden?
Maar ik snap je punt. De hedendaagse porno is meer commercieel en dus geënt op snel geld verdienen.
Want 'porno' in de kunst (schilderijen en beelden van blote mensen) moeten gewoon blijven vind ik.
Weet je wat een incel is?quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:45 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Jouw kwoot: dat waren geen incels, alle 4 hebben ze seks gehad met vrouwen zonder dwang
Deze 4 breinsteintjes waren wel degelijk incels want net zo hulpeloos als pasgeboren babies als het gaat over contact met vrouwen.
En toch waren het geen van allen echte freaks.
Mijn punt was eigenlijk dat de huidige mannelijke slachtoffertjes van deze moderne tijd zich dan beter kunnen spiegelen aan deze vier mannen dan aan zo'n loser als Tate.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |