Dat zijn geen mannen, dat zijn moederskindjes.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Volgens wie eigenlijk?quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic terwijl andere dames don't need no man en lekker selfies gaan klikken op een vakantie op een tropisch eiland om zichzelf te ontdekken terwijl hun katten ff in een asiel opgevangen worden.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Klinkt precies als een vrouw waar veel kerels niet op zitten te wachten.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:35 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dat zijn geen mannen, dat zijn moederskindjes.
Mwuah, in meerdere landen semi-succesvol gelukt. Vooral als het gaat om productie.quote:
Porno bestaat al heel lang, maar in de huidige vorm bestaat dit niet heel lang. Vroeger keek men weleens in een magazine. Nu heeft met toegang tot zowat de wereldwijde pornografiebibliotheek met alle genres die er maar te bedenken zijn.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:33 schreef Hexagon het volgende:
Porno bestaat al tientallen jaren dus dat zal niet zoveel effect hebben.
Het is meer dat allerlei dubieuze figuren met achterlijk gedachtegoed tegenwoordig makkelijk een podium kunnen krijgen waar dat vroeger niet kon.
De mannen die geen vriendin kunnen krijgen, en daarom veel porno kijken, waren vroeger vrij teruggetrokken en met zichzelf bezig. Tegenwoordig hebben ze een soort religie gevonden.
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:39 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Porno bestaat al heel lang, maar in de huidige vorm bestaat dit niet heel lang. Vroeger keek men weleens in een magazine. Nu heeft met toegang tot zowat de wereldwijde pornografiebibliotheek met alle genres die er maar te bedenken zijn.
Het wordt steeds heftiger en jongens beginnen er steeds jonger naar te kijken o.a. doordat we de grip op social media bij kinderen kwijt zijn.
Veel mannen willen een tradwife, maar als de vrouw dan eist dat hij een tradhusband wordt en met 1 inkomen een familie van 6 onderhoudt inclusief de spullen en wensen van de vrouw, dan haken ze meestal af.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:34 schreef ToT het volgende:
Karen would like to speak to the manager about this topic terwijl andere dames don't need no man en lekker selfies gaan klikken op een vakantie op een tropisch eiland om zichzelf te ontdekken terwijl hun katten ff in een asiel opgevangen worden.
Veel mannen gaan liever voor een tradwife.
Daar klopt feitelijk alleen geen bal van.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.
Zouden ze wel willen die kerels, om zo'n kroonjuweel als ik ben, te kunnen veroveren.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:36 schreef ToT het volgende:
[..]
Klinkt precies als een vrouw waar veel kerels niet op zitten te wachten.
Het idee dat dit enkel eenzame mannen zijn, is een beeld dat vrij gevaarlijk is omdat je het probleem wat wegschuift. Docenten luiden de noodklok over een sterke groei *kinderen* op de basisschool die deze ideologie beginnen aan te hangen.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, eenzame onaantrekkelijke mannen zijn duidelijk een gat in de markt waar meneer Tate van kan leven
Tate aanhangers.quote:
Zal best, maar dat geldt echt niet voor alle potten hoor.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:40 schreef InzolVC het volgende:
[..]
Ook meiden beginnen op dezelfde leeftijd als de jongens te kijken naar porno.
In Sex kun je lezen hoe lesbische en bi vrouwen op fok zelf ook liever de voorkeur hebben voor extremere sex en "niet dat lieve". Dit zijn niet mijn woorden. Waarom krijgen alleen mannen weer alle schuld toegeschoven?
In de middeleeuwen werkte vrouwen meer dan de part time geemancipeerde vrouwtjes van nu, fyi.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:44 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Zouden ze wel willen die kerels, om zo'n kroonjuweel als ik ben, te kunnen veroveren.
Bedenk wel dat mannen die bij mij aankloppen om deze reden, dat ze dan eerst een soort staatsexamen moeten afleggen.
En dat is dan nog maar de eerste fase.
Nee zonder gekheid, als mannen op zoek gaan naar die tradmuisjes mogen ze van mij hoor.
Alleen vind ik het dan zo jammer dat stellen zoals deze echt blijven steken in een soort middeleeuws cultuurtje.
Ze kunnen nooit meekomen in deze tijd waar bijna alles per seconde al verandert.
Dit lijkt me moeilijk te controleren. Feitelijk beginnen meiden jonger aan de puberteit dan jongens. Waardoor hun interesse voor seks ook eerder begint. Ik ga er vanuit dat zowel jongens en meisjes op dezelfde leeftijd beiden toegang hebben tot het internet en seksuele content.quote:Op donderdag 22 mei 2025 18:42 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Daar klopt feitelijk alleen geen bal van.
De mediaan bij jongens is 13 jaar. Bij meisjes is dat 16.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |