 
		 
			 
			
			
			Dat lijkt me ook. Kijkend naar de WOZ waarden van buren ligt de prijs voor even grote kavels en vergelijkbare huizengrootte op ongeveer 5k/m2. Dat betekent een prognose WOZ waarde van 1270k voor dit huis van 254m2 (volgens wozwaardeloket). Het is wel staalbouw - daar zullen niet alle kopers van gecharmeerd zijn wellicht - maar 850k moet altijd lukken normaal gesproken.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 08:57 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Wel heel vreemd dát bij de vorige Collin lening de taxatiewaarde 1175K was en nu 1685K, waar is die extra 5 ton vandaan gekomen. De 850K leningen zullen er wel uit komen lijkt mij.
 
			 
			
			
			Ik begrijp het niet helemaal. De hoofdelijke aansprakelijkheid is volgens de pitch voor de helft (i.e., 175k) materieel op basis van de overwaarde op de privewoning en het beleggingsobject. Maar alleen het beleggingsobject heeft al een overwaarde van een miljoen.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 09:22 schreef gaanmetdiebanaan het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook. Kijkend naar de WOZ waarden van buren ligt de prijs voor even grote kavels en vergelijkbare huizengrootte op ongeveer 5k/m2. Dat betekent een prognose WOZ waarde van 1270k voor dit huis van 254m2 (volgens wozwaardeloket). Het is wel staalbouw - daar zullen niet alle kopers van gecharmeerd zijn wellicht - maar 850k moet altijd lukken normaal gesproken.
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.collincrowdfund.nl/world-investments-b-v/
[ Bericht 12% gewijzigd door ovdm op 23-05-2025 10:15:22 ]
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:02 schreef ovdm het volgende:
Leningaanvrager: World Investments B.V.
Doel van de lening: (Ver)bouw onroerend goed
Leningbedrag: ¤ 1.150.000
Rente: 7.50 %
Looptijd: 18 maanden
Deze lening betreft een non-publieke funding
Linkje:Pitch: https://www.collincrowdfund.nl/world-investments-b-vSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 23 mei 2025 10:02 schreef ovdm het volgende:
Leningaanvrager: World Investments B.V.
Doel van de lening: (Ver)bouw onroerend goed
Leningbedrag: ¤ 1.150.000
Rente: 7.50 %
Looptijd: 18 maanden
Deze lening betreft een non-publieke funding
Linkje:Gaat wel hardSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.collincrowdfund.nl/world-investments-b-v/
 
			 
			
			
			Collin fondsje.quote:
 
			 
			
			
			Snel geweest moeten zijn.quote:Op donderdag 22 mei 2025 20:45 schreef moedernatuur het volgende:
[..]
lijkt me wel een mooie post eerlijk gezegd, genoeg overwaarde en blijkbaar ook voldoende EV want hij leeft van inkomsten uit leningen. Pak hem wel mee.
 
											 
			 
			
			
			Oh, gaat inderdaad wel hard dan ja.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 11:31 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Ook al meer dan 700 investeerders;)
 Basis meegenomen.
 Basis meegenomen.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Beste investeerder,
Graag informeren wij u over de actuele stand van zaken met betrekking tot uw investering in leningnummer 010212, verbonden aan het project Te@m Fieldb0x.
Ontvangsten Via een derdenbeslag heeft de deurwaarder gelden geïncasseerd, waarvan wij inmiddels een tussentijdse afdracht (TTA) hebben ontvangen. Wat betekent dit voor u? De betaling van termijn 50 is volledig ontvangen. Wij zullen de bijbehorende uitbetaling aan u uitvoeren op dinsdag 27 mei 2025.
Monitoring Wij blijven dit project nauwgezet volgen en houden u op de hoogte van alle relevante ontwikkelingen
Met vriendelijke groet,
Team Geldvoorelkaar.nl
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 22 mei 2025 16:17 schreef Jaco078 het volgende:
Linkje badkamer-ondernemer met dekkende 2e hypotheken (2x)Moest wel lachen om de naamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Inderdaad en mocht de huidige volgorde echt niet te wijzigen zijn dan zou ik toch zeggen verkort omschrijving van "Terugbetaling lening" of "Investering lening" Het woord "lening" kan weg of er kunnen ook afkortingen voor worden gebruikt ipv terugbetaling dan termijn.quote:Op donderdag 22 mei 2025 11:11 schreef obligataire het volgende:
[..]
Naam (voluit in beeld), nummer, bedrag, omschrijving mutatie.
Dan is t perfect.
 
			 
			
			
			Inderdaad, het zijn allemáál leningen dus wat voegt dat woord nog toe.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:01 schreef Tjalala het volgende:
[..]
Inderdaad en mocht de huidige volgorde echt niet te wijzigen zijn dan zou ik toch zeggen verkort omschrijving van "Terugbetaling lening" of "Investering lening" Het woord "lening" kan weg of er kunnen ook afkortingen voor worden gebruikt ipv terugbetaling dan termijn.
 
			 
			
			
			Zekerheid met die 1e hypotheek is prima. Ben zelf opzoek naar kortlopende leningen, dus als iemand een linkje heeft hou ik mij aanbevolenquote:Op vrijdag 23 mei 2025 13:47 schreef Horsemen het volgende:
Nieuw 12 maanden project via Collin met een 1e hypotheek:
Trentino Vastgoed B.V. 2
¤ 200.000 | 8,0 % rente | 12 maanden
https://www.collincrowdfund.nl/trentino-vastgoed-b-v-2/
 
			 
			
			
			Ik denk ook dat het een prima project is. Als hij langer zou hebben gelopen zou ik hem ook meenemen. Een 6 tot maximaal 12 maanden project is voor mij o.a. qua werk / administratie gewoon niet interessant maar kan voor een ander juist weer prima zijn. Zelf lees ik dergelijke projecten normaliter geeneens door.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:40 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Zekerheid met die 1e hypotheek is prima. Ben zelf opzoek naar kortlopende leningen, dus als iemand een linkje heeft hou ik mij aanbevolen
 
			 
			
			
			Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet denken.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 13:47 schreef Horsemen het volgende:
Nieuw 12 maanden project via Collin met een 1e hypotheek:
Trentino Vastgoed B.V. 2
¤ 200.000 | 8,0 % rente | 12 maanden
https://www.collincrowdfund.nl/trentino-vastgoed-b-v-2/
 
			 
			
			
			Het antwoord op mijn vraag stond al Collin sitequote:Op zaterdag 24 mei 2025 13:20 schreef Essebes het volgende:
[..]
Ik weet niet zo goed wat ik hiervan moet denken.
Ik zit in de eerste lening, tegen 7,5%. Geen idee wat hij met geld hiervan gedaan heeft, maar nu een tweede lening waarin hij het ‘restant liquiditeiten’ van de eerste lening (103k) als eigen inbreng inlegt. Ook wordt vermeld dat de eerste lening is opgegaan aan een verstrekte kortlopende hypotheek, terwijl hij in die pitch aangaf de lening te willen gebruiken voor liquiditeiten voor aankopen.
Ik vind het een beetje een vreemd verhaal.
 
			 
			
			
			Dat heb ik gelezen ja. Maar als je geld leent om liquiditeit te hebben voor aankopen en je het ged dan besteed aan het verlenen van een hypotheek, dan is dat toch vreemd? Of kijk ik daar niet goed naar?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 15:37 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Het antwoord op mijn vraag stond al Collin site
 
			 
			
			
			De reden zullen we niet achterkomen. Ik heb mijn kinderen ook moeten helpen met de koop van hun huis. Hij is pas 43, dat zal wel nietquote:Op zaterdag 24 mei 2025 16:47 schreef Essebes het volgende:
[..]
Dat heb ik gelezen ja. Maar als je geld leent om liquiditeit te hebben voor aankopen en je het ged dan besteed aan het verlenen van een hypotheek, dan is dat toch vreemd? Of kijk ik daar niet goed naar?
 
			 
			
			
			Je kan toch ook gewoon naar verwachte transacties gaan?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:01 schreef Tjalala het volgende:
[..]
Inderdaad en mocht de huidige volgorde echt niet te wijzigen zijn dan zou ik toch zeggen verkort omschrijving van "Terugbetaling lening" of "Investering lening" Het woord "lening" kan weg of er kunnen ook afkortingen voor worden gebruikt ipv terugbetaling dan termijn.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |