quote:Op donderdag 15 mei 2025 18:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wie steunt dit?
Boze locals zijn trouwens wel een risico van in illegaal bezet gebied gaan wonen.
Nee maar hunnie!!!! Wat een eloquent antwoord.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:21 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja zelfreflectie...
Deden al die lemmings die zich 'pro-Palestina' noemen dat maar eens.
20 alsjeblieft.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]![]()
Echt... hoeveel deugstickers wil je?
Die zijn tegen nog wel wat meer mensen minder lief.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Nee maar hunnie!!!! Wat een eloquent antwoord.
Hamas en islam zijn niet lief tegen homo's, dus ik snap dat jij ze ook niet tof vindt. Toch zou ik je willen vragen om eens na te gaan of onvoorwaardelijke steun voor een staat die steeds meer extremistisch rechts en orthodox religieus aan het worden nou effectief is tegen homo haat op de wat langere termijn.
Ik lees niet al je posts dus weet ik veel. Je hebt enkel dezelfde toon en hysterische overdrijvingen die je ziet bij Howard en Co. En die overdrijvingen zijn nooit in het voordeel van Palestijnen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die zijn tegen nog wel wat meer mensen minder lief.
Echt: kijk eens voorbij kleurtje en religie, Glazenmaker.
Dat Netanyahu een monster is, heb ik al meerdere keren aangegeven.
Frappant, hoe snel je in de deugwokehoek pro-Israël bent als je niet meteen meemarcheert met salafisten.
Trump en woke is precies hetzelfde.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:36 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Het probleem is woke. Ah blij dat we deze verfrissende kijk er weer bij hebben. Wat een geweldig inzicht.
In een conflict dat ouder is dan de meeste strijders is alleen maar wijzen naar wie er begonnen zou zijn vrij zinloos.
Zelfs Trumpie komt nog met een lulverhaal over hoe het geweldig gaat worden in Gaza. Maar ik zal wel gemist hebben wat Israels plan is om Gaza naar hun welvaartsniveau te trekken. Ik krijg alleen wat mee over etnische zuivering, zal wel een communicatie defectje zijn enkel in de huidige Israelische regering.
lolquote:Op donderdag 15 mei 2025 19:38 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik lees niet al je posts dus weet ik veel. Je hebt enkel dezelfde toon en hysterische overdrijvingen die je ziet bij Howard en Co. En die overdrijvingen zijn nooit in het voordeel van Palestijnen.
Beschrijf je nou jezelf op het laatste regeltje na. Best een goede spiegel voor je ^^quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Trump en woke is precies hetzelfde.
Tribalisme.
Zwart-wit denken
Wij-zij denken
Chronische verontwaardiging
Chronisch b00s
Ligt allemaal aan anderen
Utopia is haalbaar als je maar doet wat we zeggen
Nee, dan zou ik wel een moordenaar met Heilig Hart als UI hebben.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Beschrijf je nou jezelf op het laatste regeltje na. Best een goede spiegel voor je ^^
Ik weet dat je niet aan zelfreflectie doet inderdaad. Hulde voor de perfecte omschrijving van jezelf. Nu de stap nog maken dat je jezelf in je omschrijving van jezelf herkent.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dan zou ik wel een moordenaar met Heilig Hart als UI hebben.
Ik heb inderdaad nog niet hoeven nadenken over of het ethisch akkoord is een moordenaar op te hemelen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:49 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik weet dat je niet aan zelfreflectie doet inderdaad.
Woke studenten die demonstreren tegen etnische zuivering vind ik bewonderenswaardig. Als ze daarbij denken een goede partner in haatbaarden te hebben vind ik ze zeer naïef. Met name de Queers voor Palestine zitten tegen het ridicule aan. Salafisten en Hamas fans vind ik kut. Intimidatie en slopen ook. Al is de aandacht daarvoor regelmatig disproportioneel.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
lol
overdrijving?
Wat vind je van die woke studenten en haatbaarden die nu al anderhalf jaar straten en stations bezetten en universiteiten slopen en intimideren?
Die kunnen Palestina nog niet op een landkaart aanwijzen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:52 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Woke studenten die demonstreren tegen etnische zuivering vind ik bewonderenswaardig. Als ze daarbij denken een goede partner in haatbaarden te hebben vind ik ze zeer naïef. Met name de Queers voor Palestine zitten tegen het ridicule aan. Salafisten en Hamas fans vind ik kut. Intimidatie en slopen ook. Al is de aandacht daarvoor regelmatig disproportioneel.
Dit bedoel ik nou. Waar hebben ze deze persoonlijke aanval nou aan verdiend?quote:Op donderdag 15 mei 2025 19:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die kunnen Palestina nog niet op een landkaart aanwijzen.
Bali wel. Daar zitten ze deze zomer.
De eigen onbelezenheid, naïviteit en narcistische neiging de Mandela uit te hangen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dit bedoel ik nou. Waar hebben ze deze persoonlijke aanval nou aan verdiend?
Voor iedere narcist die je kan vinden zijn er minstens 10 die het niet zijn. een beetje zoals bij de meeste groepen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De eigen onbelezenheid, naïviteit en narcistische neiging de Mandela uit te hangen.
Denk je nou echt dat die studenten het ook maar een flikker interesseert, leed?
Neen. Het interesseert hen enkel wélk leed en bij wie, zoals het ze door hun professoren is geleerd.
Palestijns leed interesseert 9 van de 10 van die wannabe-MLK's inderdaad niets.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:05 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Voor iedere narcist die je kan vinden zijn er minstens 10 die het niet zijn. een beetje zoals bij de meeste groepen.
Prima, maar daarmee hebben ze nog geen ongelijk.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Palestijns leed interesseert 9 van de 10 van die wannabe-MLK's inderdaad niets.
Nee, ze zijn vooral hun eigen deugpunten aan het verzamelen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:07 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Prima, maar daarmee hebben ze nog geen ongelijk.
Je bent een bittere oude man.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, ze zijn vooral hun eigen deugpunten aan het verzamelen.
Gegarandeerd dat dat volk geen enkel probleem heeft om te zeiken op SGP'ers.
Nee, vooral belezen en ervaren.quote:
Nee, zie: https://archive.ph/vEGsXquote:Op donderdag 15 mei 2025 18:40 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Haaretz is natuurlijk een uitgesproken linksgeoriënteerde krant, zei Amos Schocken een paar maanden geleden nog niet dat Hamas slechts vrijheidsstrijders zijn? Dat zijn natuurlijk hele schrikbarende uitspraken.
Dat is juist de kracht van Haaretz, die confronteert de lezer ook met het Palestijnse narratief.quote:En dat Haaretz regelmatig ruimte geeft aan een man als Gideon Levy, zegt ook genoeg. Die op-ed sectie van Haaretz is dan soms ook bespottelijk. Hun berichtgeving is al duidelijk links en progressief, maar die op-ed sectie is soms echt extreem.
Fringes of society dat zijn mensen die over het algemeen niet geaccepteerd worden in de samenleving. Voor de meerderheid van de journalisten en lezers van Haaretz is dit niet het geval. Die doen gewoon mee met de samenleving en zijn niet extreem radicaal links.quote:Dit is misschien een narratief dat het nogal goed doet bij links en progressieve, seculiere mensen uit Tel-Aviv, maar dit is niet het sentiment binnen de bredere samenleving. Israel Hayom of Yedioth Ahronoth zijn vele malen populairder.
Volgens onderzoek lezen een kleine 5% van de Israëliërs, Haaretz, dat zijn dus wel degelijke de fringes van de samenleving. En dit erkennen ze trouwens ook zelf, zie hier: https://www.haaretz.co.il(...)97-adff-ddfec5840000
En weer meteen over joden beginnen. Dat bedoel ik dus met alles kaatsen met een whataboutism.quote:Op donderdag 15 mei 2025 15:38 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als iedere moslim hetzelfde is, mag je dan ook iedere jood aankijken op wat Israël doet?
Dat is geen whataboutism.quote:Op donderdag 15 mei 2025 20:57 schreef Homey het volgende:
[..]
En weer meteen over joden beginnen. Dat bedoel ik dus met alles kaatsen met een whataboutism.
Op welke dag ben jij bekeerd trouwens?quote:Op donderdag 15 mei 2025 18:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wie steunt dit?
Boze locals zijn trouwens wel een risico van in illegaal bezet gebied gaan wonen.
De twijfel begon klein. AI doelbepaling met een programma dat wachtte totdat papa thuiskwam bij zijn gezin. Toen al die foto's van plunderende en vernederende IDF soldaten die maar bleven komen zonder gevolgen. Een echt westers land tolereert dat ongedisciplineerde gedrag niet. Het escaleerde na al die CGI beelden van terreur commandocentra onder ziekenhuizen. Die na het veroveren van die ziekenhuizen, het vermoorden van veel patiënten en opblazen van die ziekenhuis allemaal fake informatie bleken. Toch denk ik dat de echte bekering op de dag van de door de regering gesteunde rellen tegen het opsluiten van verkrachters was.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:04 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Op welke dag ben jij bekeerd trouwens?
Als er niet gevochten wordt hoor je er niet van. In Utrecht worden Israëlische wapens ingekocht. Hoe vaak is voor de kazerne gedemonstreerd? Zonder te googelen want jij weet van iedere veldslag.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:08 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het valt op dat bijna elke demonstratie voor vrede uiteindelijk een vechtpartij word.
https://www.telegraaf.nl/(...)-de-vuist-in-berlijn
Tribalisten zoals jij denken alleen in absoluten. Wat doet jou denken dat ik een land voorsta zoals Israël? Ik moet er niet aan denken dat wij zo leven en zo handelen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:13 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De twijfel begon klein. AI doelbepaling met een programma dat wachtte totdat papa thuiskwam bij zijn gezin. Toen al die foto's van plunderende en vernederende IDF soldaten die maar bleven komen zonder gevolgen. Een echt westers land tolereert dat ongedisciplineerde gedrag niet. Het escaleerde na al die CGI beelden van terreur commandocentra onder ziekenhuizen. Die na het veroveren van die ziekenhuizen, het vermoorden van veel patiënten en opblazen van die ziekenhuis allemaal fake informatie bleken. Toch denk ik dat de echte bekering op de dag van de door de regering gesteunde rellen tegen het opsluiten van verkrachters was.
Wat is de reden dat al die feiten jou nog niet sceptisch tegenover Israel hebben gemaakt?
Aha.quote:Op donderdag 15 mei 2025 14:16 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat niet eens. Meer op basis van geloof.
Precies. Als Nederland bezet zou zijn, dan zou je ook in een heel ander land gaan vechten met politie aldaar. En Universiteiten slopen.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als er niet gevochten wordt hoor je er niet van. In Utrecht worden Israëlische wapens ingekocht. Hoe vaak is voor de kazerne gedemonstreerd? Zonder te googelen want jij weet van iedere veldslag.
De vraag is eerder hoeveel je je opwindt over Iran.quote:Op donderdag 15 mei 2025 16:33 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dus omdat er geen vrijheid van religie is in Iran of zo heb je als jood recht om een Palli uit zijn huis te flikkeren? Dat komt het kort gezegd op neer toch?
Als je niet van vechten houdt, hoor je niet bij de partij van de vrede.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:08 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het valt op dat bijna elke demonstratie voor vrede uiteindelijk een vechtpartij word.
https://www.telegraaf.nl/(...)-de-vuist-in-berlijn
Je begint met mij uit te schelden en eindigt met dat je het met mij eens bent. Bijzonder.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Tribalisten zoals jij denken alleen in absoluten. Wat doet jou denken dat ik een land voorsta zoals Israël? Ik moet er niet aan denken dat wij zo leven en zo handelen.
Wat een achterlijke redenering.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je begint met mij uit te schelden en eindigt met dat je het met mij eens bent. Bijzonder.
Maar om je vraag te beantwoorden: je scheld mij hier bijvoorbeeld uit als ik uitleg waarom ik sceptisch ben over Israel. Dat past bij iemand die het een tof land vindt. Of moslims zoveel haat dat je graag een oogje toeknijpt als ze worden uitgeroeid. Wat wel ironisch is voor iemand die schermt met woorden als tribalist.
De regering is geen fan van Iran. De EU is geen fan van Iran. Fokkers zijn geen fan van Iran.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:22 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De vraag is eerder hoeveel je je opwindt over Iran.
Dit is een serieuze reactie?quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:28 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De regering is geen fan van Iran. De EU is geen fan van Iran. Fokkers zijn geen fan van Iran.
Waarom is er nooit een topic met 100 reacties van de fokker die ik niet mag dat ze Iran kut vinden! wAT eEEn MyStirie. ZuH MOEte Wel JOduH HaTEN!
Waar scheld ik je uit? Tribalist is geen scheldwoord...wat je ook nu weer bewijst te zijn. Er is namelijk ook nog een 3e optie: ik zie jou te veel doorslaan naar één kant.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je begint met mij uit te schelden en eindigt met dat je het met mij eens bent. Bijzonder.
Maar om je vraag te beantwoorden: je scheld mij hier bijvoorbeeld uit als ik uitleg waarom ik sceptisch ben over Israel. Dat past bij iemand die het een tof land vindt. Of moslims zoveel haat dat je graag een oogje toeknijpt als ze worden uitgeroeid. Wat wel ironisch is voor iemand die schermt met woorden als tribalist.
Je had dus ongelijk.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:21 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Precies. Als Nederland bezet zou zijn, dan zou je ook in een heel ander land gaan vechten met politie aldaar. En Universiteiten slopen.
echt he...quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Waar scheld ik je uit? Tribalist is geen scheldwoord...wat je ook nu weer bewijst te zijn. Er is namelijk ook nog een 3e optie: ik zie jou te veel doorslaan naar één kant.
En welke kant is dat volgens jou?quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Waar scheld ik je uit? Tribalist is geen scheldwoord...wat je ook nu weer bewijst te zijn. Er is namelijk ook nog een 3e optie: ik zie jou te veel doorslaan naar één kant.
Goh welke zou dat zijn. Met je 'moslimhaat'.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:35 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
En welke kant is dat volgens jou?
Israel kondigt een etnische zuivering aan en meerdere users klagen dat andere landen niet mee willen werken. En het enige wat jij uit je toetsenbord kan krijgen is gezeik over jongeren die allemaal woke zouden zijn en samenwerken met haatbaarden.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:40 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Goh welke zou dat zijn. Met je 'moslimhaat'.
Dat vraag ik me inderdaad af.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:46 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Israel kondigt een etnische zuivering aan en meerdere users klagen dat andere landen niet mee willen werken. En het enige wat jij uit je toetsenbord kan krijgen is gezeik over jongeren die allemaal woke zouden zijn en samenwerken met haatbaarden.
En dan vraag jij je af waarom iemand aan moslimhaat denkt bij je posts. Een belezen en ervaren man zou een vermoeden moeten hebben.
Je prioritering is nogal extreem te noemen. Misdrijf tegen de menselijkheid? Meh boeiuh. Mensen die daar tegen demonstreren? WTF!quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat vraag ik me inderdaad af.
Leg eens uit.
Overigens, aangezien ik ook al jaren afgeef op de enge Evangelicals in de VS, sinds Reagan al een plaag, maakt dat mij nu ook christenhater?
Het gaat dan ook niet over menselijkheid, dat is het hele punt. Dat jij werkelijk denkt dat die demonstranten daarmee bezig zijn, kan ik enkel wijten aan naïviteit.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:54 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je prioritering is nogal extreem te noemen. Misdrijf tegen de menselijkheid? Meh boeiuh. Mensen die daar tegen demonstreren? WTF!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dan ga je zoeken naar een reden en die geef je zelf iedere keer.
In een gezellig religie topic niet nee. Ik zou het onsmakelijk vinden om dat te doen in een topic dat gaat over het massaal vermoorden en verdrijven van christenen. Als je grootste boospuntje in dat topic dan ook nog eens mensen zijn die demonstreren tegen die massamoord ga je voor mij over naar een christenhater ja. Stukje context dat mist in je voorbeeld.
Die demonstranten kunnen mij totaal niet boeien en dat doorzagen over ze in een topic als dit zegt wat over jou.quote:Op donderdag 15 mei 2025 21:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het gaat dan ook niet over menselijkheid, dat is het hele punt. Dat jij werkelijk denkt dat die demonstranten daarmee bezig zijn, kan ik enkel wijten aan naïviteit.
Praat eens met een paar van die types.
Het zegt vooral dat ik walg van het gebruiken van menselijk leed voor tribale ideologiequote:Op donderdag 15 mei 2025 22:09 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Die demonstranten kunnen mij totaal niet boeien en dat doorzagen over ze in een topic als dit zegt wat over jou.
Gaap.quote:Op donderdag 15 mei 2025 22:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het zegt vooral dat ik walg van het gebruiken van menselijk leed voor tribale ideologie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |