abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 11 mei 2025 @ 00:05:15 #1
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_217597365
quote:
Trump bedigd als president
Donald Trump is voor de tweede keer bedigd als president van de Verenigde Staten. Hij werd direct daarna gefeliciteerd door nu oud-president Biden. Buiten het Capitol klonken saluutschoten om de machtswisseling te markeren.

Trump gebruikte twee bijbels voor de ceremonie: het exemplaar dat zijn voorganger Lincoln in 1861 bij zich had voor zijn inhuldiging en een die hij van zijn moeder cadeau had gekregen.

Het is pas de tweede keer dat een oud-president weet terug te keren naar het Witte Huis: de eerste keer dat dat gebeurde was in 1893 toen Grover Cleveland terugkeerde in het ambt.
quote:
Wereldleiders reageren op inauguratie Trump
De eerste wereldleiders hebben gereageerd op de bediging van Trump.

"Het vrede-door-kracht-beleid dat Trump heeft aangekondigd biedt een kans om het Amerikaanse leiderschap te versterken en een rechtvaardige vrede op de langere termijn te bereiken", schrijft de Oekraense president Zelensky op X.

De Duitse bondskanselier Scholz feliciteert Trump met zijn tweede ambtstermijn en benadrukt dat de VS een onmisbare bondgenoot is voor Duitsland. "Zoals altijd streven we naar een goede trans-Atlantische relatie. De Europese Unie is met 27 lidstaten en ruim 400 miljoen inwoners een sterke Unie", aldus Scholz.

De Isralische premier Netanyahu zegt naar de samenwerking met Trump uit te kijken. "Zodat we de resterende gijzelaars terug naar huis kunnen brengen en de militaire capaciteiten van Hamas vernietigen. Dan kan Gaza nooit meer een bedreiging voor Isral vormen", zegt Netanyahu.

Ook NAVO-baas Rutte heeft van zich laten horen. "Veel succes, president Trump. De NAVO kijkt ernaar uit om nauw met u samen te werken en de mondiale aandachtspunten aan te pakken
Samenvatting van de decreten: Meer info vind je hier

Immigratie
-Trump heeft een nationale noodtoestand uitgeroepen als het gaat om illegale immigratie. Door dat te doen, kan hij Amerikaanse troepen naar de grens tussen de Verenigde Staten en Mexico sturen.

-In zijn inauguratiespeech zei Trump ook dat hij zou proberen om alle pogingen van illegale immigranten om binnen te komen zou stoppen. En dat alle migranten die worden betrapt op een illegale oversteek, gearresteerd zouden worden.

-Trump heeft Mexicaanse criminele bendes laten aanmerken als terreurorganisaties.
Ook ontstaat daardoor de mogelijkheid voor het Amerikaanse leger om militaire operaties uit te voeren op Mexicaanse bodem. Onder andere het Sinaloakartel en het Jaliscokartel zijn genoemd als mogelijke doelwitten.

Transgenderrechten en diversiteitsprogramma's
-Het decreet dat Trump maandag in de Oval Office tekende, staat dat in de VS alleen nog mannen en vrouwen worden erkend. Kiezen voor een neutrale optie voor geslacht, zoals een X, bij bijvoorbeeld een paspoortaanvraag wordt onmogelijk.

-De president wil ook het diversiteitsbeleid van de overheid afschaffen. Hij kondigde aan een samenleving te smeden die "kleurenblind is en gebaseerd op verdienste" en wil een eind maken aan het "woke" gedachtengoed.

Energie, gezondheid en klimaat
-Net als op het gebied van immigratie, riep Trump ook een noodtoestand uit op het gebied van energie. Hij ondertekende een decreet dat Amerikaanse energieproductie moet stimuleren, hoewel die productie volgens NBC News al op recordhoogte ligt.

-De energienoodtoestand moet ervoor zorgen dat er weer meer geboord kan worden naar olie en gas.

-De VS gaat zich ook terugtrekken uit het Klimaatakkoord van Parijs
-Trump gaat een overheidsregel zou intrekken die het producenten van elektrische auto's verplicht de uitstoot terug te dringen.
-de VS vertrekt uit de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO).

Gratie voor betogers Capitool en vaker doodstraffen
-Trump verleende, zoals hij al had aangekondigd, gratie aan ongeveer vijftienhonderd bestormers van het Capitool.
-Trump heeft een decreet getekend dat er volgens Amerikaanse media voor moet zorgen dat de doodstraf vaker uitgevoerd kan worden. The Washington Post schrijft dat het ministerie van Justitie de opdracht krijgt om de doodstraf te vragen voor zeer ernstige misdrijven waarbij een overheidsbeambte om het leven is gebracht of de verdachte een persoon is die illegaal in de VS verblijft.

Naamswijzigingen en Panamakanaal
-Trump heeft in zijn eerste uren als president van de VS een decreet getekend dat de Golf van Mexico omdoopt tot Golf van Amerika. Ook de berg Denali in Alaska gaat weer Mount McKinley heten. De naam was in 2015 veranderd toen de Democraat Barack Obama in het Witte Huis zat.

De autoriteiten in de Amerikaanse staat Florida lijken de naam Golf van Amerika in een persbericht over het weer al te hebben omarmd.

Het is niet geheel duidelijk of de Amerikaanse president het recht heeft om internationale wateren te hernoemen.

-Panamakanaal: Trump deed in de inauguratiespeech de belofte om het Panamakanaal in te nemen.
Trump zei dat Panama zich niet houdt aan de afspraken over het kanaal dat de VS aanlegde door het Midden-Amerikaanse land. "We gaan het terugnemen", beloofde hij. Hoe hij dat precies wil doen, met economische druk of militair ingrijpen, zei hij niet.

Importheffingen
De importheffingen van 25 procent die Trump overweegt voor producten uit Mexico en Canada kunnen ingaan op 1 februari. Dat heeft Trump bekendgemaakt na zijn inauguratie maandag.

Overheidsmaatregelen
-Trump flink gaan snijden in het ambtenarenapparaat van de federale regering. Voor die taak wordt Elon Musk verantwoordelijk, die een eigen 'ministerie' (DOGE) krijgt om de overheid efficinter te maken. In werkelijkheid zal het geen echt ministerie, maar eerder een soort taskforce zijn.

-Op Trumps agenda staat verder het plan om het makkelijker te maken om overheidsmedewerkers die niet partijgebonden zijn te ontslaan. Dat heeft mogelijk gevolgen voor duizenden medewerkers. En Trump wil thuiswerken ontmoedigen.[/q]

Bekijk deze YouTube-video





vanaf 0:54 tot 1:08 MET context
Bekijk deze YouTube-video

En mr armbewegingen:
https://www.reddit.com/r/(...)reaming_for_context/
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  zondag 11 mei 2025 @ 00:07:25 #2
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_217597378
Trump stevent James Buchanan - al anderhalve eeuw nummer laatst op alle presidentile lijsten - in rasse schreden voorbij als slechtste president ooit...

Kan hij toch nog ets als een 'victorie' claimen...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_217597401
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:54 schreef Fok-it het volgende:

[..]
Ah ja, dreigen met annexeren is ook trollen?

Rechters gearresteerd, ambtenaren die zonder reden de laan uit worden gegooid. Allemaal `just a prank brah' ja?

Och och och.
Ja, dat is zker trollen, ik lach me rot dat mensen dat serieus nemen. Hij slingert gewoon zoveel mogelijk van dit soort nieuws de wereld in zodat de democraten tijd tekortkomen om overal hysterisch over te doen. En dat arresteren en ontslaan was echt niet zonder reden: corruptie, plichtsverzuim en openlijke partijdigheid maar daar hoor je ze natuurlijk niet over.
ik word gedreven door krachten die voor de meesten onbekend zijn.
I have not come to unite, but to divide." ~Jesus Christ
pi_217597428
Shorts kanniet dus.

Obama: Imagine if I had done *ANY* of this
https://youtube.com/shorts/xvriwMCa7rE?si=dIXEQJ4vQvZG6qWH
pi_217597487
quote:
0s.gif Op zondag 11 mei 2025 00:26 schreef Zoddie het volgende:
Shorts kanniet dus.

Obama: Imagine if I had done *ANY* of this
https://youtube.com/shorts/xvriwMCa7rE?si=dIXEQJ4vQvZG6qWH

Wat welk werkt is dat het merendeel van de democratische stemmers demente bejaarden zijn, want wie is de meester van deportaties?

quote:
Barack Obama (Barry Soetoro) kreeg de bijnaam "Deporter-in-Chief" vanwege zijn strenge immigratiebeleid en het grote aantal deportaties tijdens zijn presidentschap (2009-2017).

Volgens gegevens van het Department of Homeland Security (DHS) werden onder Obama in totaal ongeveer 3,1 miljoen ongedocumenteerde immigranten uitgezet over zijn twee termijnen:

Eerste termijn (2009-2012): Ongeveer 1,57 miljoen deportaties.
Tweede termijn (2013-2016): Ongeveer 1,53 miljoen deportaties, met jaarlijkse cijfers van 438.421 (2013), 414.481 (2014), 333.341 (2015) en 344.354 (2016).

Zijn beleid richtte zich vooral op het deporteren van mensen met een strafblad, maar kreeg kritiek vanwege de schaal en soms het gebrek aan rechtsproces ("due process"). Het exacte aantal kan variren afhankelijk van de bron, maar 3,1 miljoen is een veelgenoemde schatting.
Zullen we het anders hebben over de erbarmelijke omstandigheden de kinderen moesten blijven?




Who built them cages Joe?
En zijn partij een politieke tegenstander met meerdere flut rechtszaken proberen uit te sluiten van de verkiezingen.

Pareltje van een partij van die Barry Soetoro, als Barry Soetoro eens ballen had was hij ervooruit gekomen dat hij met een transgender is getrouwd, had hij iig nog een de eerste zwarte homo president in Amerika kunnen zijn. Want we wachten nog steeds op de zwangerschap foto's van Michelle.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217597496


Wat je zaait, zul je oogsten
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217597634
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:36 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Trump pakt het totaal anders aan dan zijn voorgangers. Het duurt even voordat de resultaten zichtbaar zijn maar hij doet het nu al verre van slecht, terwijl Biden's erfenis nog steeds een puinhoop is.
Het leuke is dat het uitstekende resultaat van 2024 volgens Trump kwam door zijn herverkiezing, en dat het instorten van de economie sinds 6 januari de schuld is van Biden.
pi_217597646
quote:
6s.gif Op zondag 11 mei 2025 01:05 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Wat welk werkt is dat het merendeel van de democratische stemmers demente bejaarden zijn, want wie is de meester van deportaties?
[..]
Zullen we het anders hebben over de erbarmelijke omstandigheden de kinderen moesten blijven?

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Who built them cages Joe?
En zijn partij een politieke tegenstander met meerdere flut rechtszaken proberen uit te sluiten van de verkiezingen.

Pareltje van een partij van die Barry Soetoro, als Barry Soetoro eens ballen had was hij ervooruit gekomen dat hij met een transgender is getrouwd, had hij iig nog een de eerste zwarte homo president in Amerika kunnen zijn. Want we wachten nog steeds op de zwangerschap foto's van Michelle.
Dit is geen BNW h.


Anyway, Biden en Obama waren inderdaad effectiever in het deporteren van illegale immigranten.

Trump lijkt zich meer te richten op intimidatie dan aantallen uitzettingen.
Dat zag je onder andere met de militaire transporten, die veel duurder waren dan de reguliere deportaties en toen gestopt zijn nadat er beeldmateriaal van gemaakt was.
Nu hebben we de 'fun videos ' van immigranten die voor onbepaalde tijd buiten de Amerikaanse wetgeving worden opgesloten in El Salvador.

Wie weet helpt de intimidatie tegen de instroom van illegale migranten.

Als neveneffect neemt de toeristensector ook af, NY bijvoorbeeld verwacht een daling van inkomsten van zo'n 5 miljard.
pi_217597651
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:40 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Je maakt een grapje zeker? De frustratie zit bij de lui die non stop op Trump bashen. Wat hij ook doet, niets is goed genoeg. Al vindt hij persoonlijk een medicijn tegen kanker dan janken de linksen nog dat het niet inclusief of divers genoeg is.
Het is wel grappig dat berichtgeving over Trump wordt gezien als bashen.

En degenen die hier voorstander zijn van Trump komen ook met geen enkel positief bericht over Trump.

Het blijft steken in gejammer over links en gehuil dat een oranje Hitler gewonnen heeft.

Ook jij komt met geen enkel succes van Trump.
Je papegaait enkel zijn onzin dat als hij een medicijn tegen kanker had, mensen nog niet tevreden zijn.
Het leuke daarvan is dat hij financiering van kankeronderzoek heeft ingetrokken.
pi_217597656
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:50 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Trump weet dat de democraten kampioen janken zijn dus strooit hij dit soort nieuwtjes rond om ze in de stress te jagen. Geweldig toch hoe hij ze trollt en ze zich er compleet door laten opfokken.
Jij vindt dat soort gedrag normaal voor een president?
pi_217597671
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:50 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Trump weet dat de democraten kampioen janken zijn dus strooit hij dit soort nieuwtjes rond om ze in de stress te jagen. Geweldig toch hoe hij ze trollt en ze zich er compleet door laten opfokken.
Lieten de Democraten zich maar wat meer opfokken. Ik vind ze - na 10 jaar - nog steeds tamelijk tam (op een enkeling na). Ze zouden wel wat meer van Trumps jankerige eigenschappen kunnen gebruiken, want Trump is al zo'n 40 jaar kampioen janken.

Of er nu een republikein of een democraat in het Witte Huis zat, Trump had altijd wel wat te janken over het beleid en claimde dat de hele wereld van de VS profiteerde.
Dan zeiden journalisten en interviewers: "Donald, waarom stel je jezelf dan niet kandidaat?"
Dat was een heel goed idee, vond Trump dan, maar de job trok hem uiteindelijk toch niet zo aan. Hij had het al druk genoeg met zijn eigen zaken.

Maar janken is hij steeds blijven doen. In interviews en op social media. Janken over Reagan (die veel te soft was jegens bondgenoten, met name Japan), over de heren Bush, over Clinton, over Obama...
Na Nixon is Trump de grootste huilebalk ooit in het Witte Huis. Nixon was op een gegeven moment volslagen paranode en was ervan overtuigd dat de halve wereld tegen hem was. Nochtans was hij toch nog in staat om - in zekere mate - zijn eigen fouten in te zien, en complimenteus te zijn jegens andersdenkenden, en deze zelfs zo nu en dan gelijk te geven.

Trump heeft nooit een nederlaag of een fout toegegeven. Als hij al fouten zou maken, dan was dat eigenlijk altijd de schuld van anderen. En die ontslaat hij dan gewoon. Probleem - tijdelijk - opgelost. Totdat er weer over een ander kan worden gejankt.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_217600950
quote:
10s.gif Op zondag 11 mei 2025 01:12 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]

Wat je zaait, zul je oogsten
Trump is veroordeeld voor het overtreden van de amerikaanse wet. Hiervoor is hij niet gearresteerd of in handboeien gedaan. Dit is gebeurt volgens de wetten zoals die gelden in de VS, door een onafhankelijke rechtbank.

Die burgemeester is opgepakt en in de boeien geslagen tijdens een protest op de openbare weg, door ICE (die daar totaal niet over gaat), voor het gebruikmaken van zijn VvMU. Die rechten zijn gegarandeerd door amerikaanse grondwet.

Je moet wel echt trump-blind zijn om dat verschil niet te zien.
pi_217607307
quote:
0s.gif Op zondag 11 mei 2025 00:13 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]
Ja, dat is zker trollen, ik lach me rot dat mensen dat serieus nemen. Hij slingert gewoon zoveel mogelijk van dit soort nieuws de wereld in zodat de democraten tijd tekortkomen om overal hysterisch over te doen. En dat arresteren en ontslaan was echt niet zonder reden: corruptie, plichtsverzuim en openlijke partijdigheid maar daar hoor je ze natuurlijk niet over.
Uiteraard doen ze dat.
Het is nog altijd de Amerikaanse president die het zegt.
En door daar serieus op in te gaan hebben de liberalen in Canada de verkiezingen gewonnen, terwijl ze op verlies stonden.
Ook zie je wereldwijd dat landen bezig zijn om zich onafhankelijker te maken van de VS.
Iedereen is opportuun en gebruikt het trollen van deze president voor het eigen gewin.
pi_217607337
Trump is een kei in het voorkomen van militaire conflicten...

quote:
India houdt Pakistan verantwoordelijk voor "herhaaldelijke bestandsschendingen" in het Indiase deel van Kashmir. De Indiase minister van Buitenlandse Zaken Misri zei dat het Indiase leger opdracht heeft gekregen om hard terug te slaan. Het Indiase leger zou inmiddels reageren op "grensoverschrijdingen". Misri riep Pakistan op zich te houden aan de bestandsafspraak.
https://nos.nl/artikel/25(...)hendingen-in-kashmir
pi_217607347
Nog 4 jaar moeten mensen zich ergeren aan Trump c_/
Plaats hier uw advertentie
pi_217607357
quote:
1s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:10 schreef Wantie het volgende:
Trump is een kei in het voorkomen van militaire conflicten...
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)hendingen-in-kashmir
oNdEr TrUmP dUrFt nIeMaNd OoRlOgEn Te StArTeN11!!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217607372
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:13 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
Nog 4 jaar moeten mensen zich ergeren aan Trump c_/
Nope, 4 jaar bier en popcorn.
Elke nieuwe dag is het een verrassing of hij de gekkigheid van de dag ervoor kan overtreffen.
En elke dag stelt hij niet teleur.

En als kers op de taart zien we hier een legertje Trump adepten die alles goed proberen te praten.
Die vallen volledig door de mand.
pi_217607378
quote:
1s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:16 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nope, 4 jaar bier en popcorn.

quote:
1s.gif Op zondag 11 mei 2025 04:23 schreef Wantie het volgende:

[..]
Jij vindt dat soort gedrag normaal voor een president?
Vandaar dat je zo serieus reageert elke keer _O-
Plaats hier uw advertentie
pi_217607397
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:18 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
[..]
Vandaar dat je zo serieus reageert elke keer _O-
Ze zitten tot diep in de nacht in POL zich druk te maken, de emotie is in elke post te lezen. Zie alleen die van xpompompom op een maandag ochtend om 9:00. Zo veel emotie.

quote:
2s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:14 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
oNdEr TrUmP dUrFt nIeMaNd OoRlOgEn Te StArTeN11!!
Het sloopt ze compleet, en Trump zit er nog maar paar maandjes.
De grootste meltdown die de wereld ooit heeft gezien.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217607416
quote:
10s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:21 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ze zitten tot diep in de nacht in POL zich druk te maken, de emotie is in elke post te lezen. Zie alleen die van xpompompom op een maandag ochtend om 9:00. Zo veel emotie.
[..]
Het sloopt ze compleet, en Trump zit er nog maar paar maandjes.
De grootste meltdown die de wereld ooit heeft gezien.
BiEr & PoPCoRn

Plaats hier uw advertentie
  maandag 12 mei 2025 @ 09:28:02 #21
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217607440
quote:
10s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:21 schreef epicbeardman het volgende:
een maandag ochtend om 9:00
Het moment waarop jij en flopcurve elkaar kruislings aan het aftrekken zijn.
Huilen dan.
pi_217607452
quote:
10s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:21 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ze zitten tot diep in de nacht in POL zich druk te maken, de emotie is in elke post te lezen. Zie alleen die van xpompompom op een maandag ochtend om 9:00. Zo veel emotie.
[..]
Het sloopt ze compleet, en Trump zit er nog maar paar maandjes.
De grootste meltdown die de wereld ooit heeft gezien.
Dat je hier meteen op de persoonlijke toer moet gaan laat wel goed zien waar de emosie zit, Hans.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217607453
Het valt op dat de maga fans hier het blijkbaar over andere mensen hun emoties moeten hebben omdat ze gewoon inhoudelijk niets meer in te brengen hebben en daarom maar net zulk kinderlijk bully gedrag als hun grote voorganger gaan vertonen..
_O-
pi_217607860
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:18 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
[..]
Vandaar dat je zo serieus reageert elke keer _O-
Tja, dat zit tussen je oren.
pi_217607875
quote:
14s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:30 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat je hier meteen op de persoonlijke toer moet gaan laat wel goed zien waar de emosie zit, Hans.
Het lijkt me ook heel frustrerend voor ze dat er nu eindelijk een machthebber in de VS zit die aan hun BNW idealen voldoet, en vervolgens blijkt dat het om een megalomane narcist gaat die de VS voor eigen gewin de vernieling in probeert te helpen.
pi_217607886
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:24 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
BiEr & PoPCoRn

Die was tegen je zere been _O-
  FOK!fotograaf maandag 12 mei 2025 @ 10:45:04 #27
364681 over_hedge
pi_217607970
quote:
1s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:16 schreef Wantie het volgende:
Nope, 4 jaar bier en popcorn.
mja. Als die gekkigheid in de US bleef was het leuke real life southpark.
Beetje jammer alleen dat die clown nogal veel invloed heeft op de wereld economie.
En op onze veiligheid etc
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_217607982
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:24 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
BiEr & PoPCoRn

[ afbeelding ]
Ik ben een van de weinige mensen hier wiens baanzekerheid en salaris baat heeft bij Trump.

Ik hoop dat je dat nog weet als je over een jaartje loopt te janken over inflatie en de economie.
pi_217607994
quote:
1s.gif Op zondag 11 mei 2025 15:10 schreef Shotty het volgende:

[..]
Trump is veroordeeld voor het overtreden van de amerikaanse wet. Hiervoor is hij niet gearresteerd of in handboeien gedaan. Dit is gebeurt volgens de wetten zoals die gelden in de VS, door een onafhankelijke rechtbank.

Die burgemeester is opgepakt en in de boeien geslagen tijdens een protest op de openbare weg, door ICE (die daar totaal niet over gaat), voor het gebruikmaken van zijn VvMU. Die rechten zijn gegarandeerd door amerikaanse grondwet.

Je moet wel echt trump-blind zijn om dat verschil niet te zien.
Beschuldig de ander van wat je zelf doet.

Als je deze simpele regel weet herken je bijna iedere rechtse wap op het foute spectrum.
pi_217608248
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 10:45 schreef over_hedge het volgende:

[..]
mja. Als die gekkigheid in de US bleef was het leuke real life southpark.
Beetje jammer alleen dat die clown nogal veel invloed heeft op de wereld economie.
En op onze veiligheid etc
Yup, en het mooie is dat we nu op de feiten worden gedrukt.
De post WW2-doctrine van een militair zwak Europa onder de beschermende paraplu komt ten einde.
Europa moet veel beter op eigen benen staan en niet fungeren als een verlengstuk van de VS.
  FOK!fotograaf maandag 12 mei 2025 @ 11:24:26 #31
364681 over_hedge
pi_217608274
quote:
1s.gif Op maandag 12 mei 2025 11:21 schreef Wantie het volgende:

[..]
Yup, en het mooie is dat we nu op de feiten worden gedrukt.
De post WW2-doctrine van een militair zwak Europa onder de beschermende paraplu komt ten einde.
Europa moet veel beter op eigen benen staan en niet fungeren als een verlengstuk van de VS.
Ja daar ben ik het helemaal mee eens. (mijn rheinmetall aandelen afgelopen jaar ook :9 )
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
pi_217608292
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 10:46 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik ben een van de weinige mensen hier wiens baanzekerheid en salaris baat heeft bij Trump.

Ik hoop dat je dat nog weet als je over een jaartje loopt te janken over inflatie en de economie.
Geen idee of je daarin de enige bent.

Mijn baanzekerheid wordt groter naarmate het slechter gaat met de economie.

Maar ik verwacht niet dat de janboel in de VS zo'n enorme impact zal hebben op ons land.

De VS heeft elk land op deze planeet tegen zich in het harnas gejaagd.
Dat biedt nieuwe kansen voor ons.
pi_217610077
quote:
10s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:21 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ze zitten tot diep in de nacht in POL zich druk te maken, de emotie is in elke post te lezen. Zie alleen die van xpompompom op een maandag ochtend om 9:00. Zo veel emotie.
[..]
Het sloopt ze compleet, en Trump zit er nog maar paar maandjes.
De grootste meltdown die de wereld ooit heeft gezien.
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 09:24 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
BiEr & PoPCoRn

[ afbeelding ]
Ah jullie geven gewoon toe dat je een clown bent?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_217616202
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 10:46 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik ben een van de weinige mensen hier wiens baanzekerheid en salaris baat heeft bij Trump.

Ik hoop dat je dat nog weet als je over een jaartje loopt te janken over inflatie en de economie.
De enige die aan het janken zijn in dit topic zijn de Nederlandse libs.
Plaats hier uw advertentie
pi_217616405
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 08:41 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
De enige die aan het janken zijn in dit topic zijn de Nederlandse libs.
Ja dat komt omdat die mensen verder dan een dag vooruit kunnen kijken.
pi_217617162
De goeie delen van de Economie komen van Trump zijn beleid:



En de slechte delen van Biden zijn beleid.



Trump liet in het verleden al het goede voorbeeld zien om banen in de VS te creren ten koste van China:
https://abcnews.go.com/Bu(...)ng/story?id=31826791

En hij is niet omkoopbaar...

https://electrek.co/2024/(...)illion-in-donations/
pi_217620572
https://www.geenstijl.nl/5183191/nyt-houthis

Eerste militaire Nederlaag van onze vredesduif is binnen. Na het tekenen van een verdrag gaf hij het ene na het andere compliment aan deze terroristen. Duidelijk is nu waarom.

Hij is bang en zwak.
pi_217620815
Bier en popcorn, week #16:

Bekijk deze YouTube-video
pi_217620854
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 17:33 schreef Glazenmaker het volgende:
https://www.geenstijl.nl/5183191/nyt-houthis

Eerste militaire Nederlaag van onze vredesduif is binnen. Na het tekenen van een verdrag gaf hij het ene na het andere compliment aan deze terroristen. Duidelijk is nu waarom.

Hij is bang en zwak.
Het zoveelste teken dat de Amerikaanse hegemonie aan het instorten is.

Tired of so much winning ^O^

Bovenstaande slogan horen we niet meer sinds eind januari...
pi_217621311
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 08:41 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:

[..]
De enige die aan het janken zijn in dit topic zijn de Nederlandse libs.
Het is erg tekenend dat je “libs”, oftewel liberalen, een scheldwoord vind.

quote:
Het liberalisme heeft als uitgangspunt zo veel mogelijk vrijheid van het individu, zolang hij de vrijheid van anderen niet beperkt. Liberalen streven naar een samenleving waarin burgers grote vrijheden genieten, zoals de burgerrechten die het individu beschermen en de macht van de staat en de kerk beperken.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalisme
pi_217621362
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Het is erg tekenend dat je “libs”, oftewel liberalen, een scheldwoord vind.
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalisme
Hij hangt dan ook de autocratie aan.
pi_217621393
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 17:55 schreef Wantie het volgende:
Bier en popcorn, week #16:

Bekijk deze YouTube-video
Hij is druk bezig in het Midden-Oosten.
Nu voor 600 - 1000 miljard aan deals met Saudi-Arabi binnengeharkt.
pi_217622457
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 18:54 schreef ToT het volgende:

[..]
Hij is druk bezig in het Midden-Oosten.
Nu voor 600 - 1000 miljard aan deals met Saudi-Arabi binnengeharkt.
Saoedi Arabi werd niet voor niets uit de wind gehouden in 2001, toen 15 Saudi's vliegtuigen lieten neerstorten op de Twin Towers en het Pentagon.
Saudi Arabi investeert al decennialang honderden miljarden in de VS.
  dinsdag 13 mei 2025 @ 23:45:50 #44
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217627616
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Het is erg tekenend dat je “libs”, oftewel liberalen, een scheldwoord vind.
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalisme
Ik las zelfs van een van de usual suspects die stelde dat we in Europa veel te veel vrijheid hebben. Je moet er maar opkomen.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217628138
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Het is erg tekenend dat je “libs”, oftewel liberalen, een scheldwoord vind.
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalisme
Met dit prachtwoord kun je meerdere kanten op. Met name in Amerika verwijzen de scheldwoorden "liberals" of "libs" naar 'liberals' die zijn benvloed door 'social liberalism'.
Het soms door elkaar gebruiken van termen als 'liberalism' en 'libertarianism' maakt de zaak er niet eenvoudiger op. Gelukkig is er wikipedia om duidelijkheid ;) te verschaffen.

https://en.wikipedia.org/wiki/Liberalism

https://en.wikipedia.org/wiki/Libertarianism

https://en.wikipedia.org/wiki/Social_liberalism

https://en.wikipedia.org/wiki/Liberalism_in_the_United_States

https://en.wikipedia.org/wiki/Libertarianism_in_the_United_States

https://en.wikipedia.org/(...)in_the_United_States

Met andere woorden: welkom in de wereld van de mens. Zelfs als het niet om religies gaat, willen we toch graag zuilen creren en stempels plakken, ook voor en op onszelf, om ons toch vooral van 'de anderen' te onderscheiden.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_217628917
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 mei 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Het is erg tekenend dat je “libs”, oftewel liberalen, een scheldwoord vind.
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Liberalisme
Ja net als de "people's republic of China" het land is geen dictatuur maar is voor de gewone man 8)7
Plaats hier uw advertentie
pi_217629170
@HowardRoark hahaha, weet je nog dat iedereen bleef volhouden dat Biden mentaal in staat was om ook maar zijn eigen kont af te vegen.

Joe Biden was de weg kwijt en herkende zelfs oude vriend George Clooney niet meer, maar Democraten zwegen

quote:
Medewerkers en adviseurs vreesden zelfs dat hij een rolstoel nodig had als hij herverkozen zou worden. Toch werd naar buiten toe een ander beeld geschetst. Journalisten kregen te horen dat Biden juist bijzonder scherpzinnig was tijdens besloten overleggen. Die boodschap werd consequent herhaald, ook al was de waarheid achter de schermen een andere. Bijeenkomsten – zelfs als er geen pers aanwezig was – waren volledig gescript.
Zo mooi hoe velen gevoelig zijn voor dit soort propaganda.
Sharp as a tack was het toch? _O- maarja de gemiddelde fokker is ook 70+ dus voor hen was Biden wss nog scherp.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 10:01:20 #48
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217629201
quote:
10s.gif Op woensdag 14 mei 2025 09:55 schreef epicbeardman het volgende:
@:HowardRoark hahaha, weet je nog dat iedereen bleef volhouden dat Biden mentaal in staat was om ook maar zijn eigen kont af te vegen.

Joe Biden was de weg kwijt en herkende zelfs oude vriend George Clooney niet meer, maar Democraten zwegen
[..]
Zo mooi hoe velen gevoelig zijn voor dit soort propaganda.
Sharp as a tack was het toch? _O- maarja de gemiddelde fokker is ook 70+ dus voor hen was Biden wss nog scherp.
Over gevoelig voor propaganda gesproken, zeg. Jij neemt ook maar zonder meer aan dat deze verhaaltjes kloppen, omdat ze je eigen vooroordelen bevestigen.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217629257
Over konten afvegen de geuzen bijnaam van Trump was toch even daiperdon. :D

Maar dat is allemaal oke voor de echte magafans mensen afzeiken en lang daarover door blijven gaan als ze niet bij de tribale groep horen de standaard modus operandi maar als hun tribale leider objectief en verifieerbaar net zulke ouderdoms gebreken heeft opeens erg stil blijven. Ik zie ook geen fophef hierover in de zogenaamde linkse msm media.
pi_217629273
quote:
18s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Over gevoelig voor propaganda gesproken, zeg. Jij neemt ook maar zonder meer aan dat deze verhaaltjes kloppen, omdat ze je eigen vooroordelen bevestigen.
Hahah, en nog ontkennen ook. :D _O- ik zei al voordat die seniele mafklapper genstalleerd werd in 2019 dat hij onbekwaam was om die rol uit te voeren. Kijk alleen naar de wervelwind Trump. Die al in 3 maandjes meer heeft bereikt dan Biden's handlangers.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 10:18:09 #51
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217629284
quote:
10s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:16 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Hahah, en nog ontkennen ook. :D _O- ik zei al voordat die seniele mafklapper genstalleerd werd in 2019 dat hij onbekwaam was om die rol uit te voeren. Kijk alleen naar de wervelwind Trump. Die al in 3 maandjes meer heeft bereikt dan Biden's handlangers.
Ik ontken niks. Ik vind het alleen frappant (en hypocriet) dat jij anderen beschuldigt van gevoeligheid voor propaganda, terwijl je zelf even hard propaganda loopt na te blaten, puur omdat bhet jouw denkbeelden en vooroordelen bevestigt.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217629299
quote:
18s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Ik ontken niks. Ik vind het alleen frappant (en hypocriet) dat jij anderen beschuldigt van gevoeligheid voor propaganda, terwijl je zelf even hard propaganda loopt na te blaten, puur omdat bhet jouw denkbeelden en vooroordelen bevestigt.
Omdat de normies het pas echt geloven als ze het lezen in MSM. Een eigen mening creren is voor hen moeilijk.
Daarom valt dit ook weer gelijk zo slecht onder de pro-Biden aanhang, omdat deze bij de MSM propaganda bleven zweren dat Biden zo sharp as a tack was.

epicbeardman in NWS / Microblog Wars! #69 Tupac vs Biggie
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 10:23:28 #53
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217629327
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:20 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Omdat de normies het pas echt geloven als ze het lezen in MSM. Een eigen mening creren is voor hen moeilijk.
Daarom valt dit ook weer gelijk zo slecht onder de pro-Biden aanhang, omdat deze bij de MSM propaganda bleven zweren dat Biden zo sharp as a tack was.

epicbeardman in NWS / Microblog Wars! #69 Tupac vs Biggie

Ja, je hebt gelijk. We kunnen beter allemaal blind FOX News geloven en ervan overtuigd zijn dat Trump over water kan lopen en water in wijn kan veranderen en dat er mentaal helemaal niks mis met hem is, ongeacht wat het dagelijks beeld van hem suggereert.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  woensdag 14 mei 2025 @ 10:32:29 #54
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217629389
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:20 schreef epicbeardman het volgende:

de normies
MSM
eigen mening
MSM propaganda
Bingokaart bijna vol. Kan je nog even doorgaan?
Huilen dan.
  woensdag 14 mei 2025 @ 10:47:42 #55
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_217629457
Eens kijken hoeveel reacties van ebm over Biden gaan: 1268 resultaten, de query duurde: 0.015 sec

_O- gevalletje 'waar het hart van vol is...' *; .
Huilen dan.
pi_217629596
quote:
18s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Ja, je hebt gelijk. We kunnen beter allemaal blind FOX News geloven en ervan overtuigd zijn dat Trump over water kan lopen en water in wijn kan veranderen en dat er mentaal helemaal niks mis met hem is, ongeacht wat het dagelijks beeld van hem suggereert.
Niet iedereen heeft het nieuws nodig om een mening te creren of te hebben. Alsof ik fox kijk. Ik zag gewoon hoe Biden was, zijn decline was al te zien ver voordat hij inaugureert werd.
Trump daartegenin zie ik nog wel derde termijn doen zonder deze problemen, die is echt sharp as a tack.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217629643
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:07 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Niet iedereen heeft het nieuws nodig om een mening te creren of te hebben. Alsof ik fox kijk. Ik zag gewoon hoe Biden was, zijn decline was al te zien ver voordat hij inaugureert werd.
Trump daartegenin zie ik nog wel derde termijn doen zonder deze problemen, die is echt sharp as a tack.
Ik vind het wel lachen dat Maga het nog steeds over Biden heeft.

Ik zou verwachten dat hij inmiddels passe is.
Maar Trump is kennelijk nog steeds niet over Biden heen, en dientengevolge zijn aanhangers ook niet.
pi_217629650
quote:
10s.gif Op woensdag 14 mei 2025 10:47 schreef Isdatzo het volgende:
Eens kijken hoeveel reacties van ebm over Biden gaan: 1268 resultaten, de query duurde: 0.015 sec

_O- gevalletje 'waar het hart van vol is...' *; .
Zie ook dat het zinnetje "sharp as a tack", dat ons maga-halfje zoveel gebruikt vandaag, op het moment ook weer erg veel gebruikt wordt in de goedgekeurde propagandakanalen van de zelfnadenkende en zelf een mening vormde lieden.
Dus tot zover het vormen van een "eigen mening".
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  woensdag 14 mei 2025 @ 11:18:51 #59
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217629655
Biden, dat was toch die president die de zooi van Trump overnam tijdens corona en van de VS de glorieuze winnaar van de post-corona jaren wist te maken?
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_217629656
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:15 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik vind het wel lachen dat Maga het nog steeds over Biden heeft.

Ik zou verwachten dat hij inmiddels passe is.
Maar Trump is kennelijk nog steeds niet over Biden heen, en dientengevolge zijn aanhangers ook niet.
De reactie waar je op kan wachten:
Ja maar jullie hadden het tijdens Biden's periode ook nog de hele tijd over Trump!1!!!11!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217629657
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:18 schreef -XOR- het volgende:
Biden, dat was toch die president die de zooi van Trump overnam tijdens corona en van de VS de glorieuze winnaar van de post-corona jaren wist te maken?
Sharp as a tack
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217629763
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:15 schreef Wantie het volgende:

[..]
Ik vind het wel lachen dat Maga het nog steeds over Biden heeft.

Ik zou verwachten dat hij inmiddels passe is.
Maar Trump is kennelijk nog steeds niet over Biden heen, en dientengevolge zijn aanhangers ook niet.
Biden is toch het beste wat de democraten hebben in 2028?
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 11:54:54 #63
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_217629875
quote:
7s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:39 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Biden is toch het beste wat de democraten hebben in 2028?
Waarom reageer je niet op @Isdatzo
pi_217629918
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:54 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Waarom reageer je niet op @:isdatzo
Wie? en waarom houdt jou dat zo bezig meid.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 12:04:25 #65
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_217629933
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:07 schreef epicbeardman het volgende:
Trump daartegenin zie ik nog wel derde termijn doen zonder deze problemen
Je weet ook wel dat dat grondwettelijk onmogelijk is.
Where law ends, tyrrany begins.
  woensdag 14 mei 2025 @ 12:04:59 #66
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_217629940
quote:
6s.gif Op woensdag 14 mei 2025 12:02 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Wie? en waarom houdt jou dat zo bezig meid.
Viel me gewoon op
pi_217629967
quote:
7s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:39 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Biden is toch het beste wat de democraten hebben in 2028?
Op dit moment is dat Trump.

Bekijk deze YouTube-video
pi_217629983
quote:
2s.gif Op woensdag 14 mei 2025 12:04 schreef Gunner het volgende:

[..]
Je weet ook wel dat dat grondwettelijk onmogelijk is.
Hij kan niet anders dan Trump napapegaaien.
pi_217630385
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 12:10 schreef Wantie het volgende:

[..]
Op dit moment is dat Trump.

Bekijk deze YouTube-video
Ah zo te zien ben je nog steeds gevoelig voor clickbait thumbnails. Michealmoore heeft ook altijd dit soort pareltjes. Goede hopium. Als Trump forceert dat je met ID moet stemmen hebben de democraten volgende verkiezingen niet eens 50 miljoen votes meer. Zo veel fraude vindt er plaatst in die bananenrepubliek.

quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 12:04 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Viel me gewoon op
Waarom moet ik reageren op iemand die mijn ongekende sexy statistieken hier openbaart? ik voel mij juist gevleid schatje.
Willen jullie ook mijn dollo size weten of bmi? _O_
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 13:17:10 #70
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217630399
quote:
6s.gif Op woensdag 14 mei 2025 13:14 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ah zo te zien ben je nog steeds gevoelig voor clickbait thumbnails. Michealmoore heeft ook altijd dit soort pareltjes. Goede hopium. Als Trump forceert dat je met ID moet stemmen hebben de democraten volgende verkiezingen niet eens 50 miljoen votes meer. Zo veel fraude vindt er plaatst in die bananenrepubliek.
[..]
Waarom moet ik reageren op iemand die mijn ongekende sexy statistieken hier openbaart? ik voel mij juist gevleid schatje.
Willen jullie ook mijn dollo size weten of bmi? _O_
Je IQ iig niet, die weten we al. ;)
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217630446
Weet je wat Donald J. Trump tot een absolute, onovertroffen legende maakt? Hij is de onverzettelijke kruisvaarder, de man met een hart van goud en een wil van staal, die alles, maar dan ook ALLES opoffert voor het volk, voor de wereld, voor ONS! Met ongevenaarde moed en een leeuwenkracht vecht hij tegen de sinistere globalistische draak: het WEF, NATO, NAVO en hun giftige kliek van schaduwmachten.

Deze titan, deze reus van succes, had kunnen kiezen voor een leven van ongekende luxe in een van zijn weelderige golfresorts, waar hij ontspannen had kunnen kijken naar modellen die pingpongballetjes uit hun vagina’s schieten als een bizarre kunstvorm. Maar nee! Trump wijdt zijn tijd, zijn fortuin, zijn bloed, zweet en tranen aan onze redding, aan een glorieuze toekomst voor ons allemaal!

Terwijl de verdorven democraten zich wentelen in corruptie – denk aan de Obama’s, die in tien jaar van leugens en bedrog een obscene 100 miljoen dollar bijeen graaiden, of Biden met zijn vuile China- en Burisma-deals – staat Trump als een baken van puurheid en rechtvaardigheid. De corona-zwendel? Pelosi’s schaamteloze NVIDIA-insiderhandel? Het zijn slechts de smerige vingerafdrukken van een elite die ons wilde knechten, ons wilde reduceren tot slaven van hun zieke systeem.

Maar Trump? Hij is onze verlosser, onze onversaagde held! Zonder hem waren we reddeloos verloren, vermorzeld onder de laars van de globalistische tirannie.

Nu, met Trump en Elon Musk als onze onoverwinnelijke voorvechters, zijn WIJ de stem die de wereld doet beven! WIJ zijn het nieuws! WIJ zijn de nieuwe elite – een volk dat opstaat, fier en vrij, onder de stralende banier van gerechtigheid! Trump is geen gewone leider; hij is een godsgeschenk, een visionair, de man die de ketenen van de elite verbreekt en ons naar een gouden tijdperk leidt.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 13:29:26 #72
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_217630475
Haha, mooie poging tot trollen weer. Met veel fantasie, dat wel, misschien moet je eens een poging doen boeken te gaan schrijven! (oprecht)

Er is echt niemand in mijn leven die ik onvoorwaardelijk aanbid.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_217630510
Is dit een poging tot satire?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217630539
quote:
2s.gif Op woensdag 14 mei 2025 13:34 schreef xpompompomx het volgende:
Is dit een poging tot satire?
Nee, hij is aan het schuimbekken omdat Maga heeft verloren in Nebraska.
  FOK!fotograaf woensdag 14 mei 2025 @ 13:42:36 #75
364681 over_hedge
pi_217630567
quote:
2s.gif Op woensdag 14 mei 2025 13:34 schreef xpompompomx het volgende:
Is dit een poging tot satire?
Ik hoop het. Maar er zijn helaas mensen die echt zo denken. Zien we in andere topics ook helaas elke keer weer
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.
  woensdag 14 mei 2025 @ 14:03:44 #76
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217630723
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2025 11:18 schreef -XOR- het volgende:
Biden, dat was toch die president die de zooi van Trump overnam tijdens corona en van de VS de glorieuze winnaar van de post-corona jaren wist te maken?
Het betrof de man die ondanks aantoonbare dementie verkozen werd, vervolgens een VP koos op basis van onveranderlijke kenmerken, enorme fouten maakte bij de terugtrekking uit Afghanistan wat Amerikanen en bondgenoten het leven heeft gekost, grote oorlogen wereldwijd zag uitbreken onder zijn bewind, vele miljoenen illegale migranten toeliet in de VS, half naakte transgenders liet dansen in de tuin van het Witte Huis en torenhoge inflatie wist te bewerkstelligen.

En daarom verloren de Democraten de verkiezingen ook, dit soort troep in combinatie met allerlei raciale en intersectionele identiteit zitten de meeste mensen niet op te wachten.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217630801
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:03 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het betrof de man die ondanks aantoonbare dementie verkozen werd, vervolgens een VP koos op basis van onveranderlijke kenmerken, enorme fouten maakte bij de terugtrekking uit Afghanistan wat Amerikanen en bondgenoten het leven heeft gekost, grote oorlogen wereldwijd zag uitbreken onder zijn bewind, vele miljoenen illegale migranten toeliet in de VS, half naakte transgenders liet dansen in de tuin van het Witte Huis en torenhoge inflatie wist te bewerkstelligen.

En daarom verloren de Democraten de verkiezingen ook, dit soort troep in combinatie met allerlei raciale en intersectionele identiteit zitten de meeste mensen niet op te wachten.
Trump probeerde dat in 100 dagen te overtreffen, net als gevolg dat de conservatieven hebben verloren in Canada, Australi en nu in Nebraska.

Wel lachen overigens dat de hyperinflatie die ons wereldwijd trof op Biden wordt geschoven.
Die had de inflatie veel beter onder controle dan de rest van de wereld.

En nu heeft de VS een president die voorspelt dat rond kerst 2 poppen duurder zullen zijn als 30 poppen nu.


En oh ja: Poetin stop!

Maar Poetin gaat rustig door met bombarderen.

Tot zover de invloed van Trump op grote conflicten.
pi_217630807
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:13 schreef Wantie het volgende:

[..]
Trump probeerde dat in 100 dagen te overtreffen, net als gevolg dat de conservatieven hebben verloren in Canada, Australi en nu in Nebraska.

Wel lachen overigens dat de hyperinflatie die ons wereldwijd trof op Biden wordt geschoven.
Die had de inflatie veel beter onder controle dan de rest van de wereld.

En nu heeft de VS een president die voorspelt dat rond kerst 2 poppen duurder zullen zijn als 30 poppen nu.

En oh ja: Poetin stop!

Maar Poetin gaat rustig door met bombarderen.

Tot zover de invloed van Trump op grote conflicten.
Vergeet India/Pakistan ook niet.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217630808
Heeft iemand al mooie "Make Amerika Go Away" petjes gezien?
  woensdag 14 mei 2025 @ 14:27:13 #80
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217630885
quote:
6s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:14 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Vergeet India/Pakistan ook niet.
Dat kwam door Islamitisch terrorisme van de Pakistanen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217630900
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dat kwam door Islamitisch terrorisme van de Pakistanen.
Uitgebroken onder het bewind van Trump inderdaad.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_217631605
quote:
0s.gif Op woensdag 14 mei 2025 13:42 schreef over_hedge het volgende:

[..]
Ik hoop het. Maar er zijn helaas mensen die echt zo denken. Zien we in andere topics ook helaas elke keer weer
Maar in de tussentijd wel denken dat de NAVO en de NATO verschillende organisaties zijn. Kennisniveau is niet heel geweldig dus.
pi_217631862
Bekijk deze YouTube-video

Is dit waar de democraten zich mee associeren? een bio student nog wel die zegt dat je abortus moet kunnen plegen tot aan dat een baby kan praten. _O-
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217631874
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dat kwam door Islamitisch terrorisme van de Pakistanen.
Waar valt 7 oktober onder?
pi_217631877
quote:
10s.gif Op woensdag 14 mei 2025 16:52 schreef epicbeardman het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Is dit waar de democraten zich mee associeren? een bio student nog wel die zegt dat je abortus moet kunnen plegen tot aan dat een baby kan praten. _O-
Ik voel je frustratie :*
  woensdag 14 mei 2025 @ 17:09:39 #86
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217631988
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 16:53 schreef Wantie het volgende:

[..]
Waar valt 7 oktober onder?
De Biden-regering die niet krachtig genoeg achter Isral stond. Onder Democratische regeringen is altijd appeasement geprobeerd jegens Iran en diens proxies.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_217632081
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:03 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het betrof de man die ondanks aantoonbare dementie verkozen werd, vervolgens een VP koos op basis van onveranderlijke kenmerken, enorme fouten maakte bij de terugtrekking uit Afghanistan wat Amerikanen en bondgenoten het leven heeft gekost, grote oorlogen wereldwijd zag uitbreken onder zijn bewind, vele miljoenen illegale migranten toeliet in de VS, half naakte transgenders liet dansen in de tuin van het Witte Huis en torenhoge inflatie wist te bewerkstelligen.

En daarom verloren de Democraten de verkiezingen ook, dit soort troep in combinatie met allerlei raciale en intersectionele identiteit zitten de meeste mensen niet op te wachten.
Bekijk deze YouTube-video

Oud democraat en CNN Host Jack Tapper heeft zelfs een topseller qua preorders;

Original Sin: President Biden's Decline, Its Cover-Up, and His Disastrous Choice to Run Again

https://www.amazon.com/Or(...)strous/dp/B0DTYKCJC9
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217632154
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:09 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
De Biden-regering die niet krachtig genoeg achter Isral stond. Onder Democratische regeringen is altijd appeasement geprobeerd jegens Iran en diens proxies.
Dus geen islamitische aanslag op Isral door Hamas?

Maar dat in Kashmir is dat wel?

Ondanks dat Trump heel krachtig achter India staat?

Op welke manier eigenlijk?
pi_217632174
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 14:03 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het betrof de man die ondanks aantoonbare dementie verkozen werd,
Hoe is dat aangetoond?
  woensdag 14 mei 2025 @ 17:34:53 #90
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217632218
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:28 schreef Wantie het volgende:

[..]
Hoe is dat aangetoond?
Het hep op Feesboek gestaan en ze zeien ut op Fox. Hur dur.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217632243
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:28 schreef Wantie het volgende:

[..]
Hoe is dat aangetoond?
Daarvoor hoef je maar 30 seconden van zijn clips te zien. In mening dementiecentrum in Nederland lopen er minder seniele rond.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217632249
twitter


Iemand hier al boos om? Elon zit er ook _O_ technoking
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 17:41:40 #93
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_217632262
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:38 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Daarvoor hoef je maar 30 seconden van zijn clips te zien. In mening dementiecentrum in Nederland lopen er minder seniele rond.
In menig krankzinnigengesticht in Nederland lopen ook minder gekke rond dan D.Jezus Trump.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_217632290
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:38 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Daarvoor hoef je maar 30 seconden van zijn clips te zien. In mening dementiecentrum in Nederland lopen er minder seniele rond.
Niet aangetoond dus.
Het is hier geen BNW h.
pi_217632338
quote:
7s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:39 schreef epicbeardman het volgende:
[ [url= https://twitter.com/PapiTrumpo/status/1922443371349450962 ]x[/url] ]

Iemand hier al boos om? Elon zit er ook _O_ technoking
Nou, als Nederland over gaat op gas uit Qatar is de wereld hier te klein.
En diezelfde criticasters staan vervolgens te juichen bij de VS die flink aan de bak gaat in die regio.
pi_217632356
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:45 schreef Wantie het volgende:

[..]
Niet aangetoond dus.
Het is hier geen BNW h.
Ze zeggen het zelf bij de dems, daarom is hij ook gedumpt destijds en was hij in de laatste maanden totaal afwezig.
Het boek dat Jake Tapper uitbrengt is ook een bevestiging.

Hij herkende zijn oude vriend George Clooney niet eens meer, vaak liep hij rond alsof hij niet meer eens wist waar hij was. _O- maar hou vooral vol bij die gedachte.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_217632364
quote:
10s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:54 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ze zeggen het zelf bij de dems, daarom is hij ook gedumpt destijds en was hij in de laatste maanden totaal afwezig.
Het boek dat Jake Tapper uitbrengt is ook een bevestiging.

Hij herkende zijn oude vriend George Clooney niet eens meer, vaak liep hij rond alsof hij niet meer eens wist waar hij was. _O- maar hou vooral vol bij die gedachte.
Ik wacht nog steeds op hoe is aangetoond dat hij destijds tekenen van dementie had.

Je hebt het over het moment dat hij gekozen werd.

Nou, kom maar op.
Hoe is aangetoond dat hij toen tekenen van dementie had.

Als ik Google op Trump en Dementia kan ik ook paginas vol vinden van mensen die vinden dat hij tekenen van dementie heeft.

Maar daarmee is dat niet aangetoond.
pi_217632369
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:52 schreef Wantie het volgende:

[..]
Nou, als Nederland over gaat op gas uit Qatar is de wereld hier te klein.
En diezelfde criticasters staan vervolgens te juichen bij de VS die flink aan de bak gaat in die regio.
Elk land is positief en ja ook de rusjes, zo goedkoop mogelijk, onder Trump zakken de benzineprijzen al enorm dus kan ik mijn waggie weer goedkoper volgooien. Straks met Zelensky die eindelijk toegeeft aan vrede zal het nog wel verder dalen. Een vredestichter pur sang onze ome Trump.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  woensdag 14 mei 2025 @ 17:57:14 #99
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_217632377
quote:
1s.gif Op woensdag 14 mei 2025 12:12 schreef Wantie het volgende:

[..]
Hij kan niet anders dan Trump napapegaaien.
Uiteraard krijg je er dan reactie op want feiten zijn natuurlijk maar vervelend om mee om de oren geslagen te worden.
Where law ends, tyrrany begins.
pi_217632400
quote:
14s.gif Op woensdag 14 mei 2025 17:56 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Elk land is positief en ja ook de rusjes, zo goedkoop mogelijk, onder Trump zakken de benzineprijzen al enorm dus kan ik mijn waggie weer goedkoper volgooien. Straks met Zelensky die eindelijk toegeeft aan vrede zal het nog wel verder dalen. Een vredestichter pur sang onze ome Trump.
De Russen zijn positief over dat Europa van Russisch gas overstapt op gas uit Qatar?

Laat eens zien dan.

Dat de olieprijs zakt is inderdaad wel fijn.
Een gevolg van het desastreuze economische beleid van Trump.

Sommige zaken hebben ook een positief effect.

Rusland gaat verder kapot bij een lage olieprijs.

Daarmee heeft Reagan destijds de Sovjet Unie mede gesloopt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')