quote:Op vrijdag 9 mei 2025 14:57 schreef Evangelion het volgende:
Dat ik makkelijk 3 weken zonder menselijk contact kan.
Ik heb niet echt veel solidariteit met ouderen ervaren.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 15:36 schreef FlippingCoin het volgende:
Dat solidariteit naar ouderen niet maakt dat er andersom ook maar enige vorm van solidariteit terugkomt.
Uhuh daarom hebben zoveel jongeren een vaccin genomen zekerquote:Op vrijdag 9 mei 2025 16:04 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik heb niet echt veel solidariteit met ouderen ervaren.
(dor hout)
"Dor hout In het begin van de coronacrisis werd de term 'dor hout' geïntroduceerd door columnist Marianne Zwagerman om ouderen weg te zetten als niet-productief. Voor regisseur Wilberry Jacobs was dit het startschot voor een nieuwe EO-documentaireserie waarin ouderen vertellen hoe het is om oud te zijn in Nederland."
Ik heb ook van een kennis gehoord dat die zelfs zijn WAP-feestjes gewoon door liet gaan tijdens die hele Corona-periode. Dat zijn seksfeestjes.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:04 schreef SuperNeger het volgende:
Oja
Mensen die: "Zo'n avondklok? Dat gaat hier echt niet gebeuren hoor het is hier geen China haha doe eens niet zo wappie!"
een maand later
"Ja zo'n avondklok dat begrijp ik wel 's avonds op feestjes vinden de meeste besmettingen plaats"_!
Maar ging me meer van wanneer je ramen had en mensen konden het zien of in de tuin of balkon of zo.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:17 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik heb ook van een kennis gehoord dat die zelfs zijn WAP-feestjes gewoon door liet gaan tijdens die hele Corona-periode. Dat zijn seksfeestjes.
Dus je had ook gewoon mensen die zich daar niks van aantrokken.
Die had gewoon een flat met ramen, hoor. Maar die seks heb je op matrassen. Dus die hadden zwaar schijt, wilde ik er maar even mee zeggen.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:17 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Maar ging me meer van wanneer je ramen had en mensen konden het zien of in de tuin of balkon of zo.
Ik had een vriendin die had barbeque op een groot dakterras en kreeg gezeik omdat mensen gebeld hadden dat er meer dan 3 personen uit verschillende aanwezig waren ofzo.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:19 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Die had gewoon een flat met ramen, hoor. Maar die seks heb je op matrassen. Dus die hadden zwaar schijt, wilde ik er maar even mee zeggen.
Ja dat geloof ik wel, maar er waren ook genoeg mensen die schijt hadden aan de regels en gewoon hun eigen ding bleven doen. Al was het voor seks.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:20 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik had een vriendin die had barbeque op een groot dakterras en kreeg gezeik omdat mensen gebeld hadden dat er meer dan 3 personen uit verschillende aanwezig waren ofzo.
Iemand zag dat dus vanuit zijn of haar raam en had politie hierover gebeld...
Wie is de vrachtwagenchauffeur?quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:22 schreef SebbeSwensje het volgende:
Dat de vrachtwagenchauffeur niet eens durft om daadwerkelijk een sensationele verhaallijn te lanceren. Hij kan alleen maar domme debiele grapjes lanceren zonder echte gevolgen.
Ja dat zien we dan wel weer. Een griepvirus waar alleen oude of dikke mensen echt last van kunnen hebben is niet echt een probleem voor de overige 99% die het geld in het laatje brengen dunkt mij.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:22 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja dat geloof ik wel, maar er waren ook genoeg mensen die schijt hadden aan de regels en gewoon hun eigen ding bleven doen. Al was het voor seks.
Snap je wat ik bedoel?
Dus als we ooit een pandemie met een veel gevaarlijker virus krijgen, dan zijn we zwaar de lul. Ook omdat de meeste mensen niet echt snappen hoe dat gaat met de verspreiding van een virus.
Ja en dan ging ik vroeger uitleggen voor welke groepen in de bevolking zo een virus gevaarlijk is, ( dus niet alleen die jij noemt) maar dat doe ik nu niet meer.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:27 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Wie is de vrachtwagenchauffeur?
[..]
Ja dat zien we dan wel weer. Een griepvirus waar alleen oude of dikke mensen echt last van kunnen hebben is niet echt een probleem voor de overige 99% die het geld in het laatje brengen dunkt mij.
ja fuck hun, gewoon niet zo dik zijn en sporten met je dikke reet en de hele wereld hoeft niet op slot vanwege een griepvirusquote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:44 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja en dan ging ik vroeger uitleggen voor welke groepen in de bevolking zo een virus gevaarlijk is, ( dus niet alleen die jij noemt) maar dat doe ik nu niet meer.
Want dat is nu juist roepen in de woestijn. Dat bedoelde ik met mijn beginpost.
Kunnen thuiswerken is letterlijk het enige positieve wat deze shit met zich heeft meegebracht. En dat er misschien 0.001% meer wordt gezorgd voor publieke hygiënische voorzieningen zoals plekken om je handen te wassen/ontsmetten.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 18:17 schreef Vincent_student het volgende:
Ik herinner me nog goed de vrijdag 13e maand destijds dat we bericht kregen van de directie dat we de komende drie weken niet welkom waren op kantoor. Ik heb met de armen in de lucht staan juichen. Daarna werd door de maanden heen het thuiswerken gereguleerd. Dat was fantastisch. Ik moest wel enorm wennen aan vergaderen thuis achter de camera, ik vond dat een verschrikking. Maar toen eenmaal het eerste en het tweede jaar de cijfers werden gepubliceerd van de werkproductie, en die uitstegen boven die van voorgaande jaren, was het beslist: we mochten in het vervolg thuis werken wanneer we wilden. Zonder corona was dat nooit gelukt.
Verder zat ik met verbazing te kijken naar die wappies op tv. Wat een idioten. Ik neem ze nog steeds niet serieus.
De anderhalve meter afstand vond ik ook een hele goede. Ik zou willen dat dat nu nog zo was. Ik heb geen zin aan menselijk contact. En dat gedoe over de avondklok, onbegrijpelijk.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 18:42 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Kunnen thuiswerken is letterlijk het enige positieve wat deze shit met zich heeft meegebracht. En dat er misschien 0.001% meer wordt gezorgd voor publieke hygiënische voorzieningen zoals plekken om je handen te wassen/ontsmetten.
Of dat de winkelwagens muntjes nodig hebben. Bij mijn AH XL moet je tegenwoordig weer muntje in het karretje stoppen omdat te veel tokkies de wagentjes meenemen of ergens laten staanquote:Op vrijdag 9 mei 2025 18:49 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
De anderhalve meter afstand vond ik ook een hele goede. Ik zou willen dat dat nu nog zo was. Ik heb geen zin aan menselijk contact. En dat gedoe over de avondklok, onbegrijpelijk.
Ik herken veel in wat je zegt. Ik dacht ook altijd dat wetenschap voor iedereen vanzelfsprekend was, maar de afgelopen jaren hebben me laten zien dat dat niet zo is. Die overtuigingen zitten vaak diep, en ik ben erachter gekomen dat discussies daarover weinig zin hebben. Iedereen heeft z’n eigen kijk op de wereld, en dat moet je soms gewoon accepteren. Uiteindelijk draait het erom dat je je eigen weg vindt en niet te veel energie verspilt aan het proberen te overtuigen van anderen. Dat besef heeft me wel rust gegeven.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 14:37 schreef tesssssssss het volgende:
Ik heb geleerd dat niet alle mensen in de wetenschap geloven ( dat dacht ik echt, ja![]()
) Ik ben ook opgegroeid in een familie waarvan heel veel mensen in de gezondheidszorg werken. Dan is dat gewoon logisch.
Ik heb ook geleerd dat je mensen die daar anders over denken niet kan overtuigen, en dat je dat gewoon los moet laten.
En jullie?
Gelukkig compenseren de schapen in volgzaamheid.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 16:06 schreef YoopY het volgende:
Dat er zoveel beïnvloedbare wappies rondlopen met geen enkel benul van realiteit.
En vergeet de mondkapjes niet. Ik heb veel last van hooikoorts en door mondkapjes kan ik nu buiten komen.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 18:42 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Kunnen thuiswerken is letterlijk het enige positieve wat deze shit met zich heeft meegebracht. En dat er misschien 0.001% meer wordt gezorgd voor publieke hygiënische voorzieningen zoals plekken om je handen te wassen/ontsmetten.
Dat je mensen niet kunt overtuigen wist ik al lang vóór corona, maar ik ben ook al oud dus ik had dat al een tijd eerder geleerd.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 14:37 schreef tesssssssss het volgende:
Ik heb geleerd dat niet alle mensen in de wetenschap geloven ( dat dacht ik echt, ja ) Ik ben ook opgegroeid in een familie waarvan heel veel mensen in de gezondheidszorg werken. Dan is dat gewoon logisch.
Ik heb ook geleerd dat je mensen die daar anders over denken niet kan overtuigen, en dat je dat gewoon los moet laten.
En jullie?
De wereld is natuurlijk veel overzichtelijker als je alleen maar eenzijdig over allerlei onderwerpen geïnformeerd wordt.quote:Op zondag 11 mei 2025 02:05 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik verlang naar de tijd zonder internet en mobieltjes. Stel dat de HIV epidemie nu zou uitbreken in plaats van in de jaren 80. Dankzij sociale media zou de chaos compleet hysterisch zijn.
Solidariteit gaat altijd maar in 1 richting.quote:Op vrijdag 9 mei 2025 15:36 schreef FlippingCoin het volgende:
Dat solidariteit naar ouderen niet maakt dat er andersom ook maar enige vorm van solidariteit terugkomt.
Onzinquote:Op zondag 11 mei 2025 09:06 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Solidariteit gaat altijd maar in 1 richting.
Verder nog iets geleerd van bijvoorbeeld de politiek?quote:Op zondag 11 mei 2025 02:05 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Dat je mensen niet kunt overtuigen wist ik al lang vóór corona, maar ik ben ook al oud dus ik had dat al een tijd eerder geleerd.
Wat ik geleerd heb is dat sociale media echt één grote teringzooi zijn met al die idioten die onzin verspreiden en elkaar opfokken.
Ik verlang naar de tijd zonder internet en mobieltjes. Stel dat de HIV epidemie nu zou uitbreken in plaats van in de jaren 80. Dankzij sociale media zou de chaos compleet hysterisch zijn.
Ach gusquote:Op dinsdag 13 mei 2025 11:11 schreef Rozevla het volgende:
Dat Nederland vol zit met een clubje zwakkelingen.
Dood gaan aan griep
Ja daar kwamen we mooi van een hoop zwakkelingen af zo.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 17:22 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ach gus
De Spaanse griep koste meer mensen het leven dan de eerste wereldoorlog, in 1 winter, en dat waren vooral jonge mensen in de kracht van hun leven.
Het leuke van internet is natuurlijk dat mensen met hun ongeïnformeerdheid en dom zijn te koop lopen.
Je bedoeld al die knullen die in de oorlog gebrek hadden aan fatsoenlijke gevarieerde maaltijden met voldoende energie voor een twintigjarige?quote:Op dinsdag 13 mei 2025 18:07 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Ja daar kwamen we mooi van een hoop zwakkelingen af zo.
Ja die kosten veeeeeel te veel.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 19:12 schreef 215 het volgende:
[..]
Je bedoeld al die knullen die in de oorlog gebrek hadden aan fatsoenlijke gevarieerde maaltijden met voldoende energie voor een twintigjarige?
Dat de Coronacrisis duidelijk heeft gemaakt hoe ver de desinformatie al was doorgedrongen in de samenleving en dat dit geest niet meer terug de fles in gaat voorlopig totdat er een passende aanpak gevonden wordt.quote:Op zaterdag 10 mei 2025 10:26 schreef Gehakt_bal het volgende:
In de afgelopen jaren heb ik gemerkt dat er steeds meer mensen zijn die geloven in complottheorieën en onjuiste informatie. Deze 'wappies', zoals ze vaak worden genoemd, hebben de samenleving in de war gebracht met hun eigen onderzoek op het internet.
De wereld vóór en na Corona voelt als twee verschillende werelden. De pandemie heeft niet alleen ons dagelijks leven veranderd, maar ook de manier waarop we informatie bekijken en begrijpen. We leven nu in een tijd waarin het moeilijker wordt om te zien wat waar is en wat niet. De opkomst van mensen zoals Trump als president laat goed zien hoe vreemd de situatie is; zijn uitspraken en gedrag zijn vaak een voorbeeld van de verwarring die in onze maatschappij heerst.
Het is zorgwekkend om te zien hoe deze bizarre wereld steeds groter lijkt te worden. Het roept de vraag op hoe we als samenleving weer terug kunnen naar een plek waar we op feiten en betrouwbare informatie kunnen vertrouwen.
Er zijn geen wetenschappelijke of officiële bronnen die bevestigen dat artsen via het Elektronisch Patiënten Dossier (EPD) berichten ontvingen waarin hen werd gevraagd om patiënten die niet aan corona zijn overleden toch als corona dode te registreren. De informatie uit relevante bronnen laat juist zien dat er binnen het EPD, zoals Ysis in verpleeghuizen, een zorgvuldig en transparant registratieproces is ingericht voor COVID-19.quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:39 schreef Kickstart het volgende:
Dat artsen in het EPD (Elektronisch Patiënten Dossier) berichtjes kregen om aan niet corona overleden patiënten te registreren als corona dode, luister maar eens wat Elke F de Klerk
Nee Wappie, het waren juist sterke jonge mensen met een heel sterk immuun systeem, ze stierven aan de reactie van hun immuunsysteem op het voor hun nieuwe virus.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 18:07 schreef Rozevla het volgende:
[..]
Ja daar kwamen we mooi van een hoop zwakkelingen af zo.
Die waren er idd ook bij.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 16:54 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Nee Wappie, het waren juist sterke jonge mensen met een heel sterk immuun systeem, ze stierven aan de reactie van hun immuunsysteem op het voor hun nieuwe virus.
Uiteindelijk zijn bijna alle overleden coronapatiënten niet overleden aan het virus zelf, maar aan de reactie van het immuunsysteem op het virus. Doordat hun immuunsysteem slecht gereguleerd was, hield de reactie van het immuunsysteem op het virus niet op op het moment dat het virus uit hun lichaam verwijderd was. De reactie van het immuunsysteem bleef dus maar doorgaan. Vitamine D speelt een belangrijke rol bij dit proces. Vrijwel alle overleden coronapatiënten hadden een tekort aan vitamine D.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 16:54 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Nee Wappie, het waren juist sterke jonge mensen met een heel sterk immuun systeem, ze stierven aan de reactie van hun immuunsysteem op het voor hun nieuwe virus.
Neequote:Op zaterdag 7 juni 2025 18:31 schreef kibo het volgende:
[..]
Die waren er idd ook bij.
Maar het merendeel was toch oud,zwak of obese.
Of het een belangrijke rol speelt of überhaupt een rol is niet zeker.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:42 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn bijna alle overleden coronapatiënten niet overleden aan het virus zelf, maar aan de reactie van het immuunsysteem op het virus. Doordat hun immuunsysteem slecht gereguleerd was, hield de reactie van het immuunsysteem op het virus niet op op het moment dat het virus uit hun lichaam verwijderd was. De reactie van het immuunsysteem bleef dus maar doorgaan. Vitamine D speelt een belangrijke rol bij dit proces. Vrijwel alle overleden coronapatiënten hadden een tekort aan vitamine D.
Het spreekt uiteraard voor zich dat de combinatie van een sterk maar slecht gereguleerd immuunsysteem een groot risico vormt.
Volgens mij heeft bijna iedereen buiten de zomer om een tekort aan vitamine D, mogen we nog van geluk spreken dat er geen miljoenen doden zijn gevallen in Nederland.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 20:42 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn bijna alle overleden coronapatiënten niet overleden aan het virus zelf, maar aan de reactie van het immuunsysteem op het virus. Doordat hun immuunsysteem slecht gereguleerd was, hield de reactie van het immuunsysteem op het virus niet op op het moment dat het virus uit hun lichaam verwijderd was. De reactie van het immuunsysteem bleef dus maar doorgaan. Vitamine D speelt een belangrijke rol bij dit proces. Vrijwel alle overleden coronapatiënten hadden een tekort aan vitamine D.
Het spreekt uiteraard voor zich dat de combinatie van een sterk maar slecht gereguleerd immuunsysteem een groot risico vormt.
Zwakkelingen dus.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 16:54 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Nee Wappie, het waren juist sterke jonge mensen met een heel sterk immuun systeem, ze stierven aan de reactie van hun immuunsysteem op het voor hun nieuwe virus.
Doe ze lekker de groetjesquote:Op zondag 8 juni 2025 20:44 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Die roze vla zit zeker tussen je oren? Ken slimmere halfsteens muurtjes
quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:39 schreef Kickstart het volgende:
Dat artsen in het EPD (Elektronisch Patiënten Dossier) berichtjes kregen om aan niet corona overleden patiënten te registreren als corona dode, luister maar eens wat Elke F de Klerk daar over heeft gezegd in der tijd vanaf 13:00
Bekijk deze YouTube-video
en dat mensen percentages meteen als dreigend ervaren zonder de getallen erachter te weten. Stijging van x procent besmettingen (maar dan bijv gister 1 en vandaag 2. Oeiquote:Op vrijdag 9 mei 2025 17:02 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Dat menen een snipper informatie krijgen en vervolgens denken de waarheid in pacht te hebben door het uit zijn verband te rukken.
Zie hier direct boven als een voorbeeld daar van.
Dikke mensen hebben het wel vaak aan zichzelf te danken, ja. Dat vind ik wel. Elk pondje, enzo. Dat er hekken om bejaardenhuizen werden geplaatst om de ouderen te beschermen ging mij door merg en been. Dat vond ik echt in en in triest en kan ik wel om janken. Vele ouderen zijn vast gestorven aan eenzaamheid ipv corona.quote:Op maandag 9 juni 2025 09:40 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Dat een flinke hoeveelheid geen fuck om anderen geeft, want 'het is maar een griepvirus je die alleen maar voor ouderen en dikke mensen gevaarlijk is, dus waarom zou ik als 'gezond' persoon daarvoor in quarantaine moeten?'.
Oftewel: fuck de rest, het gaat om mij en mij alleen. Voldoende voorbeelden hiervan in dit topic.
Oftewel: fok de rest, het gaat om mij. Maar goed, dat had ik al duidelijk gemaakt.quote:Op maandag 9 juni 2025 09:44 schreef Apotheose het volgende:
[..]
Dikke mensen hebben het wel vaak aan zichzelf te danken, ja. Dat vind ik wel. Elk pondje, enzo.
Dat geldt omgekeerd net zo goed. Ouderen en dikkerds die willen dat kinderen binnen blijven zitten. En dus school missen, sociale contacten missen en daar nu nog de gevolgen van dragen.quote:Op maandag 9 juni 2025 09:40 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Dat een flinke hoeveelheid geen fuck om anderen geeft, want 'het is maar een griepvirus je die alleen maar voor ouderen en dikke mensen gevaarlijk is, dus waarom zou ik als 'gezond' persoon daarvoor in quarantaine moeten?'.
Oftewel: fuck de rest, het gaat om mij en mij alleen. Voldoende voorbeelden hiervan in dit topic.
ja wat betreft dikke mensen zeg ik: ja je kunt ook gewoon aan je gezondheid werken he. En er zullen zat dikke mensen zijn die dik zijn om andere reden dan pondjes door mondjes - maar daar heb ik het ook niet over. En verder lees je alleen die zin en trek je je conclusies? Ok.quote:Op maandag 9 juni 2025 09:47 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Oftewel: fok de rest, het gaat om mij. Maar goed, dat had ik al duidelijk gemaakt.
Voormalig PVV minister Agema iig niks: https://ggdghor.nl/actuee(...)-erkenning-minister/quote:Op woensdag 11 juni 2025 12:35 schreef Hiddendoe het volgende:
De echte vraag zou natuurlijk moeten zijn: Wat hebben de overheid en de medische wetenschap hiervan geleerd?
Nou ja; boomers zijn wel de laatste die daar over mogen klagenquote:Op maandag 9 juni 2025 09:40 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Dat een flinke hoeveelheid geen fuck om anderen geeft, want 'het is maar een griepvirus je die alleen maar voor ouderen en dikke mensen gevaarlijk is, dus waarom zou ik als 'gezond' persoon daarvoor in quarantaine moeten?'.
Oftewel: fuck de rest, het gaat om mij en mij alleen. Voldoende voorbeelden hiervan in dit topic.
Is het echt zo moeilijk omdat in dezelfde reactie aan te geven 'waarom'?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 15:16 schreef xzaz het volgende:
[..]
Nou ja; boomers zijn wel de laatste die daar over mogen klagen
Ja; als er een virus is die de jeugd alleen maar raakt en niet de oudere boomers zijn het de boomers die het echt niets interesseert. Ze oogsten wat ze zaaien.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 16:09 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Is het echt zo moeilijk omdat in dezelfde reactie aan te geven 'waarom'?
Kan niet wachten tot het weer eens keer zo ver isquote:
Als die ouwe en dikke zich laten vaccineren dan zijn ze beschermd.quote:Op maandag 9 juni 2025 09:40 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Dat een flinke hoeveelheid geen fuck om anderen geeft, want 'het is maar een griepvirus je die alleen maar voor ouderen en dikke mensen gevaarlijk is, dus waarom zou ik als 'gezond' persoon daarvoor in quarantaine moeten?'.
Oftewel: fuck de rest, het gaat om mij en mij alleen. Voldoende voorbeelden hiervan in dit topic.
Is zwanger zijn niet sowieso een kut aangelegenheid?quote:Op maandag 9 juni 2025 09:21 schreef roos94 het volgende:
Dat zwanger zijn in coronatijd helemaal kut is.
Ligt dr aanquote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:18 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Is zwanger zijn niet sowieso een kut aangelegenheid?
quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:22 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ligt dr aan
Sommigen hebben nergens last van
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |