Is zwanger zijn niet sowieso een kut aangelegenheid?quote:Op maandag 9 juni 2025 09:21 schreef roos94 het volgende:
Dat zwanger zijn in coronatijd helemaal kut is.
Ligt dr aanquote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:18 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Is zwanger zijn niet sowieso een kut aangelegenheid?
quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:22 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ligt dr aan
Sommigen hebben nergens last van
Dit klinkt wel aannemelijk.quote:Op maandag 21 juli 2025 18:52 schreef ikweethetookniet het volgende:
Dat we allemaal op een ongelofelijke manier besodemieterd worden door Bilderberg groepjes en WEF
En dat echte daders nooit gepakt zullen worden
Er miljarden zijn geplukt van de bevolking om de elite te verrijken
Politici altijd liegen om ons dom en slaafs te houden
We geregeerd worden door klein clubje idioten, met veel geld en macht
Dank en dat was slechts een oefening voor de komende ellende die ze over ons uit gaan storten:quote:
Denk je een beetje om je hart?quote:Op maandag 21 juli 2025 22:05 schreef ikweethetookniet het volgende:
En net als we daarvan hersteld zijn ….
Zouden onze leidersquote:
Of gewoon zelf weer bij zinnen komen. Dit heeft allemaal een hoog BNW gehalte.quote:Op dinsdag 22 juli 2025 12:20 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Zouden onze leidersdaar niet eens zorgen over moeten maken en stoppen met deze shit over ons uit te strooien?
In huize Zorgvlied misschien wel.quote:
quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:39 schreef Kickstart het volgende:
Dat artsen in het EPD (Elektronisch Patiënten Dossier) berichtjes kregen om aan niet corona overleden patiënten te registreren als corona dode, luister maar eens wat Elke F de Klerk daar over heeft gezegd in der tijd vanaf 13:00
Bekijk deze YouTube-video
Omdat die 20 jaar geleden goed hebben geluisterd en hebben opgelet wat hier werd gezegd .quote:Op dinsdag 22 juli 2025 12:43 schreef Alloch87 het volgende:
Dat er schrikbarend veel wappies op deze aardkloot rondlopen.
Is dat niet die gestoorde gek die zei dat Sandy Hook een hoax was?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 17:43 schreef NatteLont het volgende:
[..]
Omdat die 20 jaar geleden goed hebben geluisterd en hebben opgelet wat hier werd gezegd .
Zie je dat je een stropopredenering maakt?quote:Op dinsdag 22 juli 2025 18:36 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Is dat niet die gestoorde gek die zei dat Sandy Hook een hoax was?
Gestoord is hij kennelijk niet want hij slaat daar de spijker op z'n kop over de spuitjes. Let wel dat dit 20 jaar geleden is dat hij dat heeft gezegd. Het is vanaf 2020 precies zo gegaan als hij zegt. Waarschijnlijk heb je een persoonlijke reden om het weg te wensen door iets heel anders aan te snijden waar hij fout zat om het er niet over te hebben. Ik snap dat wel.quote:Op [url=https://forum.fok.nl/topic/https://www.google.com/se(...)5#p218290354]dinsdag 22 juli 2025 18:36[/url] schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Is dat niet die gestoorde gek die zei dat Sandy Hook een hoax was?
Laat het 'gesprek' trouwens verder maar zitten. Hier geef je ook al zo'n rare reactie op een ander.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |