Vooral van die type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!quote:Op maandag 21 april 2025 18:57 schreef Mansjester het volgende:
[..]
ZZP' ers zitten echt altijd in de slachtofferrol ja. Walgelijk volk
Barney.gifquote:Op maandag 21 april 2025 18:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Weet je wat slechte reclame is? Lampjes die huilen dat ze elke moment aangrijpen om te laten zien wat een slechte losers het zijn.
Ondertussen vervuil jij een willekeurig forum zonder schaamtequote:Op maandag 21 april 2025 18:56 schreef PSVCL het volgende:
Slechte reclame voor het nederlands voetbal dit soort finales. Hier hoort altijd een PSV, ajax of feyenoord te staan. Of az vs twente
He is here, he is there, he is fucking everywhere, Paultje Bosvelt.quote:
Dit vraag je je wel eens af, ja.quote:Op maandag 21 april 2025 19:08 schreef raptorix het volgende:
"sfeer actie" idioten, waarom wel keihard ingrijpen op een bekertje op het veld, maar vuurwerk gewoon lekker je schouders ophalen.
Dit gebeurt echt ieder jaar in de bekerfinalequote:Op maandag 21 april 2025 19:08 schreef fetX het volgende:
Het zijn dus toch niet alleen de Ajax supporters.
Gohquote:Op maandag 21 april 2025 19:08 schreef fetX het volgende:
Het zijn dus toch niet alleen de Ajax supporters.
Hey je bent erquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |