Je kunt zoveel vinden. Max laat zich normaliter in het geheel niet uit over zijn teamgenoten. Laat staan dat hij ze vededigt.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 15:50 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik vind Max niet het type dat zijn teamgenoot laat vallen na 2 weekenden nee.
Geen enkele teamgenoot naast Maxquote:Op zaterdag 22 maart 2025 15:52 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Perez kan er ook niet zo veel van.
Max is ook niet iemand die lult om het lullen. Als die zegt dat de auto lastig is dan is de auto gewoon lastig.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 15:50 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik vind Max niet het type dat zijn teamgenoot laat vallen na 2 weekenden nee.
Ze mogen de auto voor Lawson heel anders afstellen. Dan is ie misschien niet meer zo snel maar win je dat terug doordat hij makkelijker te handelen is en langer met de banden doet.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 15:43 schreef Nober het volgende:
[..]
De Bulls halen gewoon Q3, prima auto. Mag Red Bull de auto van Lawson ombouwen naar een derde Bulls bolide met Red Bull livery?
Volgens sommigen hier is het sowieso al de 4e auto dus plek 7/8 met de gemiddelde coureur. Dus hij zal er dan niet perse slechter op wordenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:22 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Ze mogen de auto voor Lawson heel anders afstellen. Dan is ie misschien niet meer zo snel maar win je dat terug doordat hij makkelijker te handelen is en langer met de banden doet.
Voor Max heeft dat geen zin want die heeft niks aan 6e of 7e plaatsen.
Eerst de race van morgen maar eens afwachten.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:42 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Dit wordt wel een leuk seizoen denk ik
Kan het nog steeds een leuk seizoen wordenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Eerst de race van morgen maar eens afwachten.
Als McLaren vanwege beter bandenmanagement weer wegrijdt bij het veld ...quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:52 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Kan het nog steeds een leuk seizoen worden
Vraag is hoelang het dan duurt eer teams dat ingehaald hebben. Ik denk dat McLaren al veel ontwikkeld heeft nu en minder updates heeft gedurende de rest van het seizoen.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als McLaren vanwege beter bandenmanagement weer wegrijdt bij het veld ...
Kan nog wel een ding zijn als de voorvleugel aangepast moet worden. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van de balans en dus het goed houden van de banden.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:58 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Vraag is hoelang het dan duurt eer teams dat ingehaald hebben. Ik denk dat McLaren al veel ontwikkeld heeft nu en minder updates heeft gedurende de rest van het seizoen.
En dan crashen en nog meer plekken verliezen en geen punten scoren en schade oplopen en punten op je licentie.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 17:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ff nog de sprint weer aan het kijken.
Blijft toch raar dat Max niet verdedigde tegen Piastri. Zat er door de bocht heen gewoon naast dus hij had gewoon de binnenkant dicht kunnen gooien.
Dat bijvoorbeeld. Ik ben benieuwd hoe het ervoor staat richting de zomerstop.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:03 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Kan nog wel een ding zijn als de voorvleugel aangepast moet worden. Dat zou wel eens ten koste kunnen gaan van de balans en dus het goed houden van de banden.
Die voorbanden waren ook compleet dood toch. Dan is remmen ook al een groot risico.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:05 schreef Nober het volgende:
[..]
En dan crashen en nog meer plekken verliezen en geen punten scoren en schade oplopen en punten op je licentie.
Vreemd inderdaad.
Ik zou het vooral jammer vinden dat hij niet mee kan doen in een jaar waarin 3 teams zo dicht bij elkaar liggen.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
We zijn al zo verwend dat we na 4 wereldtitels op rij geen genoegen meer nemen met alles minder dan een vijfde.
Ik ben opgegroeid met Jos, dan was je al blij als hij over een heel seizoen een paar punten sprokkelde.
Max moet 1 ding doen, consistent rijden.. Dan kan ie hem gewoon pakken.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:19 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Ik zou het vooral jammer vinden dat hij niet mee kan doen in een jaar waarin 3 teams zo dicht bij elkaar liggen.
Dit jaar winnen kon wel eens het meest waardevolle kampioenschap in jaren zijn.
In mijn beleving eindigen verdedigingen van Verstappen meestal niet in je genoemde gevolgenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:05 schreef Nober het volgende:
[..]
En dan crashen en nog meer plekken verliezen en geen punten scoren en schade oplopen en punten op je licentie.
Vreemd inderdaad.
https://www.formule1.nl/n(...)en-wat-we-gaan-doen/quote:Op zaterdag 22 maart 2025 14:14 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Heb je het idee dat hij nu sterk onder druk wordt gezet dan? Dat idee heb ik nu helemaal niet. Maar als je als 18e, 20e en 20e kwalificeert dan houd je het ook niet tegen natuurlijk.
Haha, ja, nu wel ja. Maar voor het seizoen had ik absoluut niet het idee dat hij extreem onder druk gezet werd.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 18:48 schreef littlemindy het volgende:
[..]
https://www.formule1.nl/n(...)en-wat-we-gaan-doen/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |