Mww, ik geloof ook wel dat ie blijft hoor, maar er is altijd ruimte voor speculatiequote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:23 schreef Vliegbaard het volgende:
Kunnen we eens stoppen met insinueren dat Max naar een ander team zou (moeten) gaan?
https://www.gpfans.com/nl(...)-daarna-zien-we-wel/
[..]
Te voorzichtig in bocht 1 en 3, te wijd in bocht 9, te voorzichtig in bocht 11 en onderstuur in de hairpin kost hem de 0,7s die hij miste ten opzichte van Verstappen.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 10:40 schreef ChevyCaprice het volgende:
Norris wel slechte dag gehad zeg. Jemig.
Om over Lawson maar niet te sprekendead last. Hoe dan. Echt wtf.
Zou tedje dit ook doen bij een ander?quote:Op zaterdag 22 maart 2025 11:36 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ted Kravitz: You didn’t pay off Checo for this, did you? The point was to replace Checo with a quicker driver. Is he (Lawson) just not a quicker driver?
Christian Horner: As I said, we’ll have a good look at it. Errr, we’ll do what we can tomorrow.
Fucking ouch... met gestrekt been.
En Horner weet het ook niet.
Sky: "How do you win this race tomorrow?"
Max: "If they all retire in front of me"
Sky: "We know you're better than that, you don't need them to retire!"
Max: "I do, we are not fast enough."
edit: Bono accidentally calling Kimi "Lewis" in qualifying
Volgens mij is het een hele relevante vraag eigenlijkquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou tedje dit ook doen bij een ander?
Of is dit ook ff lekker persoonlijk neten?
Bij andere teams zouden de vragen op een anders gesteld wordenquote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou tedje dit ook doen bij een ander?
Of is dit ook ff lekker persoonlijk neten?
Geniet ervanquote:
Mooie analyse maat.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:58 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Te voorzichtig in bocht 1 en 3, te wijd in bocht 9, te voorzichtig in bocht 11 en onderstuur in de hairpin kost hem de 0,7s die hij miste ten opzichte van Verstappen.
Hulkenberg zou leuk zijn, Ricciardo ook.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 09:52 schreef greysbones het volgende:
[..]
Als je al Lawson eruit wil halen
dan moet je iemand erin zetten met ervaring
geen halve rookie
niet doenquote:
Persoonlijk neten, Ted kravitz loopt al sinds '21 rond met een behoorlijke chip on the shoulder rond.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 13:01 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou tedje dit ook doen bij een ander?
Of is dit ook ff lekker persoonlijk neten?
Zo kijk ik er ook naar.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 14:04 schreef Nober het volgende:
Begonnen aan de kwali.
Brundle: Bij McLarens, Ferraris en Mercedes gaan de coureurs punten van elkaar afpakken en daar heeft Max geen last van met Lawson.![]()
Eigenlijk moeten die drie teams dus nu al een nummer 1 aanwijzen.
Te vroeg. RBR was in de begin jaren met Max ook het eerste gedeelte van het seizoen niet geweldig.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 11:47 schreef pmponer het volgende:
Tja, als Max wel zou zijn verkast dit jaar was het een stuk leuker geweest. We gaan nu een jaar naar de degradatie van RB kijken. (is mijn vermoedden)
Gelukkig zijn er nog een hoop andere dingen die ook kunnen boeien.
Heb je het idee dat hij nu sterk onder druk wordt gezet dan? Dat idee heb ik nu helemaal niet. Maar als je als 18e, 20e en 20e kwalificeert dan houd je het ook niet tegen natuurlijk.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 12:47 schreef littlemindy het volgende:
Lijkt me duidelijk dat RBR uitermate slecht is in het creëren van vertrouwen bij de 2e coureur.
Kijk naar Gasly, Albon, etc.. allemaal jongens die het helemaal niet slecht doen in andere auto's, maar in hun jaar bij RBR compleet afgefikt werden.
Gaat nu bij Lawson ook weer gebeuren. Jongen wordt compleet onder druk gezet en gaat daar alleen maar meer fouten van maken.
Dat klopt, maar als de McLarens, Ferrari’s en Mercedessen wel punten van Verstappen afpakken heb je daar niet zoveel aan.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 14:04 schreef Nober het volgende:
Begonnen aan de kwali.
Brundle: Bij McLarens, Ferraris en Mercedes gaan de coureurs punten van elkaar afpakken en daar heeft Max geen last van met Lawson.![]()
Eigenlijk moeten die drie teams dus nu al een nummer 1 aanwijzen.
Voorlopig kunnen we in dit prille seizoen zien dat Max zich keurig handhaaft tussen de 3 andere merken.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 14:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Dat klopt, maar als de McLarens, Ferrari’s en Mercedessen wel punten van Verstappen afpakken heb je daar niet zoveel aan.
RBR zal voor een serieuze kans wel iets moeten inlopen op de concurrentie ja. Andere teams staan natuurlijk ook niet stil. Maar RBR nu helemaal wegstrepen, daar geloof ik niet zo in.quote:Op zaterdag 22 maart 2025 14:40 schreef Newone82 het volgende:
Ja, ik denk zeker dat Max kans heeft.
Op 1,5 tiende zitten op zo een lange track kwa kwalificatie is echt niet slecht.
Maar, Red Bull moet wel aan de bak en komende races de wagen beter maken. Anders is het een omgekeerd 2024 seizoen.
Max die het in het begin de kans op de titel 2025 weggooid. De Norris rol zeg maar begin 2024
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |