abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 maart 2025 @ 21:31:32 #201
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217135077
Ondertussen worden grote universitaire campussen in het land omsingeld door politie, zodat de studenten het niet kunnen verlaten om te demonstreren _O-
  vrijdag 21 maart 2025 @ 21:40:29 #202
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217135268
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2025 21:29 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Hij speelt het altijd wel verdomde slim, weet niet of hij het zelf doet, of dat hij een paar geniale gasten naast zich heeft, maar petje af hoor wat dat betreft.

EU is en druk met Rusland en kan Turkije niet tot vijand maken op dit moment.

Erdogan drukt precies op juiste moment, vlak voor de verkiezingen bij CHP op de juiste knoppen en ruimt zijn belangijkste tegenstander zonder pardon op. Bevolking komt in opstand, veel mensen op straat, maar politie treed weer hard op en de zenders berichten er niet over, dus over een paar dagen is het weer uitgebrand en gaat het leven weer door.

Vrije verkiezingen zijn er al jaren niet meer in Turkije en nu is het zelfs voor de domsten onder ons het wel duidelijk, behalve voor diegenen die nog steeds struisvogeltje spelen.
toen die gast tot burgemeester van istanbul werd , heeft erdogan die verkiezingen ongeldig laten verklaren maar bij de volgende verkiezingen werd die overwinning nog groter, dat stond nu weer te gebeuren

Dus dit is al jaren van te voren gepland , met zijn kompanen, met de universiteit , dit moest Erdogan doen of anders zou ie geen Sultan meer zijn en nu wist ie zal de EU zich er niet mee bemoeien

Maar Trump is geen haar beter hoor , daar gaan we nog wat mee meemaken

[ Bericht 3% gewijzigd door michaelmoore op 22-03-2025 02:34:03 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 maart 2025 @ 23:34:43 #203
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217136668
pi_217138960
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2025 09:15 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Haha, nee. Mijn Nederlands is beter dan menigte hier en een accent heb ik niet, desondanks dat zitten vele hier te janken over Erdogan, maar afgelopen twee dagen meer dan 500 kinderen vermoord in israel en daar hoor je ze niet over
Israël heeft nog even te gaan. Saoedi-Arabië heeft er tussen de 85000 en 100000 kinderen in Jemen vermoord.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zaterdag 22 maart 2025 @ 09:43:24 #205
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217139524
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2025 21:31 schreef Evenstar het volgende:
Ondertussen worden grote universitaire campussen in het land omsingeld door politie, zodat de studenten het niet kunnen verlaten om te demonstreren _O-
politie krijgt extra dik betaakd door de sultan
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 22 maart 2025 @ 09:45:21 #206
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217139556
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2025 16:29 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Zegt diegene die in Nederland woont en zonder glijmiddel genomen wordt hahaha. Lekker wijzen naar andere maar niet naar jezelf kijken
nou ik denk dat de turken nu genomen worden , de jonge turken dan,, de gelovige ouderen die vinden het wel best met hun sultan

quote:
Islamisme Erdogan
Wie aan Erdogans macht komt, moet worden kaltgestellt.
Niets nieuws onder de zon; het islamisme van Erdogan kenmerkt zich al langer door de harde hand, tegenwerking, onderdrukking en censuur.

Zo gaat dat eenmaal in dictaturen, ware het niet dat Turkije zich een democratische rechtsstaat noemt (haha), beweert seculier te zijn (haha) en vrije en eerlijke verkiezingen te hebben (haha), heel lang heeft gelonkt naar het EU-lidmaatschap, een niet onbelangrijk NAVO-lid is, en een enorme diaspora en lange arm heeft in Europa, vooral in Duitsland.

En dat allemaal terwijl de president alle kenmerken heeft van een despoot. Vandaar ook dat Turkije op plek 158 staat in de World Press Freedom Index, heel dicht bij Poetin. Ter vergelijking; Iran staat op plek 151.

Na de mislukte staatsgreep in 2016 heeft Erdogan zijn kans gegrepen om duizenden kritische journalisten, rechters en ambtenaren achter slot en grendel te laten verpieteren als 'staatsgevaarlijk' - een woord dat totaal is uitgehold in dat land en net zo snel gezegd en alledaags is als het bestellen van een broodje döner.


[ Bericht 47% gewijzigd door michaelmoore op 22-03-2025 11:09:53 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217141757
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zaterdag 22 maart 2025 @ 15:12:30 #208
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217143146
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 12:44 schreef egayalS het volgende:
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Musk wel

https://www.telegraaf.nl/(...)turkije-op-na-onrust

quote:
'Musks X schort accounts van oppositieleden in Turkije op na onrust'
Aangepast: 2 min geleden5 min geledenin Buitenland

Het socialemediaplatform X van techmiljardair Elon musk zou verschillende acoounts van oppositieleden in Turkije hebben opgeschort na de grote onrust in het land.
quote:
Deze schorsingen volgden na de massale demonstraties tegen de Turkse president Tayyip Erdogan, zo meldt het medium Politico.

De onrust in het Turkije ontstond toen burgemeester van Istanbul, Ekrem Imamoglu, afgelopen week werd gearresteerd vlak voordat hij genomineerd werd als presidentskandidaat voor de CHP, de Republikeinse Volkspartij en de belangrijkste oppositiepartij.

Turkse president Erdogan verbiedt demonstraties in grootste steden en censureert internet: tientallen arrestaties

Het opschorten van de accounts is opmerkelijk omdat Elon Musk X heeft gekocht om de vrijheid van meningsuiting op het platform te herstellen.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217143589
Ik denk niet dat men hier in Europa recht van klagen heeft. In Roemenië heeft men een verkiezing ongeldig verklaard omdat de verkozene en zijn wereldbeeld/visie niet overeen kwam met wat men wil zien. Natuurlijk zijn er allerlei excusen geformuleerd voor het besluit maar voor een continent dat democratie als een Godsdienst beschouwt en alles wat daar niet aan voldoet als heidenen/dystopie ziet moet de specifieke gebeurtenis naar mijn inzien wel de oogschellen doen afvallen.

[ Bericht 5% gewijzigd door Peppert op 22-03-2025 19:38:23 ]
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 22 maart 2025 @ 23:21:02 #210
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217148087
3.5 miljoen kijken naar stream van bijeenkomst van CHP, honderd duizenden mensen op straat in tientallen steden, maar mainstream media is weer zoals bij Gezi niet aanwezig en gaan door met een "pinguïn" methode.

Berichten allemaal met dezelfde koppen, in exact dezelfde woorden _O-

Verbod op samenscholing is tot 26 maart verlengd. Controles bij grote wegen die Istanbul binnen komen om daar mensen tegen te houden, zodat niet meer mensen naar Istanbul komen om te protesteren.

Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren:

Vannacht wordt Imamoglu waarschijnlijk officieel gevangen genomen.

Morgen stelt de regering een eigen bewindsvoerder aan om de functie van Imamoglu over te nemen.

CHP heeft al gezegd dat ze gemeenthuis niet gaan verlaten, omdat zij zijn gekozen door het volk. Zijn ook bijna een half miljoen mensen bijeen daar, dus dat gaat vette chaos worden.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 22 maart 2025 @ 23:28:46 #211
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217148143
Nu een verbod op live nieuws mbt alles wat hiermee te maken heeft _O-
pi_217148299
Erdogan braaf, en dan cadeautje van warhead-Trump krijgen.

'The F-35 club is really for trusted allies,' says Jonathan Schanzer'

https://bulgarianmilitary(...)f-35-redemption-arc/
pi_217148316
Erdolfje...

Als die de kant van Poetin kiest is het wel snel foute boel overal.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_217151328
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 15:56 schreef Peppert het volgende:
Ik denk niet dat men hier in Europa recht van klagen heeft. In Roemenië heeft men een verkiezing ongeldig verklaard omdat de verkozene en zijn wereldbeeld/visie niet overeen kwam met wat men wil zien. Natuurlijk zijn er allerlei excusen geformuleerd voor het besluit maar voor een continent dat democratie als een Godsdienst beschouwt en alles wat daar niet aan voldoet als heidenen/dystopie ziet moet de specifieke gebeurtenis naar mijn inzien wel de oogschellen doen afvallen.
Whataboutisme.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zondag 23 maart 2025 @ 11:18:21 #215
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217152190
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 00:02 schreef ludovico het volgende:
Erdolfje...

Als die de kant van Poetin kiest is het wel snel foute boel overal.
ja dat zou Poetin graag willen , dan is de NATO hopeloos verloren
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 23 maart 2025 @ 11:20:36 #216
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152207
quote:
Musk en zijn freedom of speech act.

Ach Vance mag hetzelfde doen en de Poetin pijpers op FOK! zullen hem nog verdedigen ook
  zondag 23 maart 2025 @ 11:21:38 #217
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152210
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 12:44 schreef egayalS het volgende:
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Alsof Erdogan zich iets daarvan gaat aantrekken. Laten we ons eerst concentreren op die blonde gek aan de andere kant van de oceaan.
pi_217152286
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:21 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Alsof Erdogan zich iets daarvan gaat aantrekken. Laten we ons eerst concentreren op die blonde gek aan de andere kant van de oceaan.
Primair in eigen land omdat we daar het meeste invloed hebben uiteraard. De aantasting van democratie en de rechtstaat is geen ver van mijn bed show in Turkije of de VS. maar wordt door onze eigen regering en politieke partijen ondermijnt.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_217152390
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

De omvang van corruptie met Imamoglu aan hoofd is van ongekende grootte. Van projecten waarbij miljoenen euro's zijn weggesluisd tot aan chanteren van grote firma's toe. Ze dachten, wij zijn grootste oppositie partij, de aanhangers van Ataturk, wij zijn onaantastbaar.. Nou mooi niet. De bak in met die hap.
  zondag 23 maart 2025 @ 11:48:08 #220
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152422
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat.
:')
pi_217152484
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:48 schreef Origami94 het volgende:

[..]
:')
Probeer je een punt te maken of kom je niet uit je woorden en laat je maar een ''vriendelijke'' smiley achter?
pi_217152507
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

Te dom om te poepen :')
  zondag 23 maart 2025 @ 12:19:16 #223
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217152817
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

De omvang van corruptie met Imamoglu aan hoofd is van ongekende grootte. Van projecten waarbij miljoenen euro's zijn weggesluisd tot aan chanteren van grote firma's toe. Ze dachten, wij zijn grootste oppositie partij, de aanhangers van Ataturk, wij zijn onaantastbaar.. Nou mooi niet. De bak in met die hap.
Yeah right, het komt allemaal zomaar ineens uit de lucht vallen, net voordat hij zich kandidaat gaat stellen voor de presidentsverkiezingen. Wat een toeval.
En corruptie en omkoping, dat kennen ze niet in Turkije en daar doet Erdogan niet aan. :+

Geloof je het zelf??
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 23 maart 2025 @ 12:29:24 #224
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217152943
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:19 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Yeah right, het komt allemaal zomaar ineens uit de lucht vallen, net voordat hij zich kandidaat gaat stellen voor de presidentsverkiezingen. Wat een toeval.
En corruptie en omkoping, dat kennen ze niet in Turkije en daar doet Erdogan niet aan. :+

Geloof je het zelf??
ieder land is corrupt ook nederland

Nederland op gebied van woningbouw, er gaan forse bedragen over tafel voor een schaarse bouwvergunning voor een vrijstaand huis in Oost Nederland , een stukje papier met een handtekening
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 23 maart 2025 @ 12:33:39 #225
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217152986
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:29 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ieder land is corrupt ook nederland

Nederland op gebied van woningbouw, er gaan forse bedragen over tafel voor een schaarse bouwvergunning voor een vrijstaand huis in Oost Nederland , een stukje papier met een handtekening
Totaal niet vergelijkbaar. En Turkije scoort op corruptie wel wat hoger.
Laten we er maar van uitgaan dat rechters door Erdogan worden omgekocht om deze beschuldigingen te verzinnen.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_217153221
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:19 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Yeah right, het komt allemaal zomaar ineens uit de lucht vallen, net voordat hij zich kandidaat gaat stellen voor de presidentsverkiezingen. Wat een toeval.
En corruptie en omkoping, dat kennen ze niet in Turkije en daar doet Erdogan niet aan. :+

Geloof je het zelf??
Strijd tegen georganiseerde misdaad is iets dat niet slechts over een nacht ijs gaat. Bij zo'n grootschalige corruptie is tijd nodig voor onderzoek en verzamelen van zoveel mogelijk harde bewijzen en dat kan jaren duren. Zijn universitaire diploma is zelfs nep en dat is een vereiste om president te kunnen worden.

Verder is hij op ondemocratische wijze presidentskandidaat geworden door sleutelfiguren binnen zijn eigen partij uit de weg te ruimen. Zijn eigen partij kamt met onderlinge machtsstrijd. Aanhang oproepen de straten op te gaan en geweld te gebruiken tegen politie is geen democratie maar anarchisme.

Sinds wanneer ken jij de Turkse politiek en binnenlandse aangelegenheden van Turkije beter dan ik??
  zondag 23 maart 2025 @ 13:02:46 #227
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217153261
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:56 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Strijd tegen georganiseerde misdaad is iets dat niet slechts over een nacht ijs gaat. Bij zo'n grootschalige corruptie is tijd nodig voor onderzoek en verzamelen van zoveel mogelijk harde bewijzen en dat kan jaren duren. Zijn universitaire diploma is zelfs nep en dat is een vereiste om president te kunnen worden.

Verder is hij op ondemocratische wijze presidentskandidaat geworden door sleutelfiguren binnen zijn eigen partij uit de weg te ruimen. Zijn eigen partij kamt met onderlinge machtsstrijd. Aanhang oproepen de straten op te gaan en geweld te gebruiken tegen politie is geen democratie maar anarchisme.

Sinds wanneer ken jij de Turkse politiek en binnenlandse aangelegenheden van Turkije beter dan ik??
Heb je betrouwbare bronnen voor je beweringen?
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 23 maart 2025 @ 13:06:03 #228
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217153290
twitter
  zondag 23 maart 2025 @ 13:50:47 #229
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217153707
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:56 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Strijd tegen georganiseerde misdaad is iets dat niet slechts over een nacht ijs gaat. Bij zo'n grootschalige corruptie is tijd nodig voor onderzoek en verzamelen van zoveel mogelijk harde bewijzen en dat kan jaren duren. Zijn universitaire diploma is zelfs nep en dat is een vereiste om president te kunnen worden.

Verder is hij op ondemocratische wijze presidentskandidaat geworden door sleutelfiguren binnen zijn eigen partij uit de weg te ruimen. Zijn eigen partij kamt met onderlinge machtsstrijd. Aanhang oproepen de straten op te gaan en geweld te gebruiken tegen politie is geen democratie maar anarchisme.

Sinds wanneer ken jij de Turkse politiek en binnenlandse aangelegenheden van Turkije beter dan ik??
jij vind wel goed plan dat Erdogan , de oppositie in de gevangenis gooit vlak voor de verkiezingen
Om burgemeester van Istanbul te worden dat was wel goed dan

Nu krijgen we verkiezingen met maar een kandidaat dus, kiezen tussen erdogan en erdogan

de man zal t niet overleven denk ik
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217154702
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 13:02 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Heb je betrouwbare bronnen voor je beweringen?
Betrouwbare bronnen? De tenachterstelling van het OM.

Ik denk eerder jij aar jouzelf moet kijken aangezien je dingen roept zonder bewijzen.
  zondag 23 maart 2025 @ 15:44:30 #231
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217154722
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 15:40 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Betrouwbare bronnen? De tenachterstelling van het OM.

Ik denk eerder jij aar jouzelf moet kijken aangezien je dingen roept zonder bewijzen.
als die burgemeester nu beloof dat ie niet met de presidentverkiezingen mee doet dan hoeven ze hem, niet dood te maken toch?

[ Bericht 0% gewijzigd door michaelmoore op 23-03-2025 15:52:00 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 23 maart 2025 @ 16:02:38 #232
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_217154894
De Erdoturkjes zijn weer in grote getale aanwezig om hun dictator te steunen zie ik wel. :')
  zondag 23 maart 2025 @ 16:07:50 #233
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217154959
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 16:02 schreef RealistAtheist het volgende:
De Erdoturkjes zijn weer in grote getale aanwezig om hun dictator te steunen zie ik wel. :')
dat zijn platteland turken , achtergebleven volk , die zijn hier naartoe gekomen om dom werk te doen

die weten niet beter dan dat er een sultan Erdo is
verkiezingen dat is voor de stadse Turken die naar school zijn geweest

[ Bericht 3% gewijzigd door michaelmoore op 23-03-2025 17:12:24 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217154964
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:56 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Strijd tegen georganiseerde misdaad is iets dat niet slechts over een nacht ijs gaat. Bij zo'n grootschalige corruptie is tijd nodig voor onderzoek en verzamelen van zoveel mogelijk harde bewijzen en dat kan jaren duren. Zijn universitaire diploma is zelfs nep en dat is een vereiste om president te kunnen worden.

Verder is hij op ondemocratische wijze presidentskandidaat geworden door sleutelfiguren binnen zijn eigen partij uit de weg te ruimen. Zijn eigen partij kamt met onderlinge machtsstrijd. Aanhang oproepen de straten op te gaan en geweld te gebruiken tegen politie is geen democratie maar anarchisme.

Sinds wanneer ken jij de Turkse politiek en binnenlandse aangelegenheden van Turkije beter dan ik??
In Turkije loopt de onderwereld en de bovenwereld kris kras door elkaar heen. Dat deze corruptiezaak tegen İmamoğlu een kern van waarheid heeft kan ik me voorstellen. Maar feit is dat Turkije door en door corrupt is en dat men off the record illegaal dingen voor elkaar krijgt eigenlijk "normaal" is.

Wat imo dit vooral een politieke afrekingen maakt is de timing. İmamoğlu ahad zich kandidaat gesteld op een merkwaardige manier drie jaar voor de verkiezingen en zonder dat er in intern verkiezingen waren, waarop dus deze operatie werd gestart.

Ik vermoed dat het draaiboek om hem aan te pakken al klaar stond. En dat de trigger van de start zijn gekke kandidaat stelling was.

Hoe dan ook standaard praktijken van de powers that be in Turkije zoals we het altijd gewend zijn die hun politieke tegenstanders de pas afsnijden. Of het nou het leger was/is met hun vele coups, of de secularisten die Erdogan in de cel gooiden omdat hij een gedicht voorlas, of de gulenisten die aanvankelijk via justitie een coup wilden plegen tegen Erdogan om later een militaire coup te proberen of nu Erdogan met dit gebeuren.

Het is allemaal dezelfde shite. Het zijn kenmerken van een maatschappij dat in de kern simpelweg democratisch heel zwak is. Ja dit geldt uiteraard ook voor de CHP van İmamoğlu.

#bananenrepubliek
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  Moderator / Redactie Sport zondag 23 maart 2025 @ 17:20:47 #235
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217155664
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 13:02 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Heb je betrouwbare bronnen voor je beweringen?
Zijn zitvlak.

Aanklacht is voor 99,99% gebaseerd op een geheime getuige en dan nog staan er alleen maar uitspraken in zoals "ik heb gehoord dat..." en "ik denk dat ...". Er is geen hard bewijs, maar in Turkije geldt helaas geen "je bent onschuldig totdat men kan bewijzen dat je schuldig bent". Als Erdogan je wil opruimen, dan ben je gewoon schuldig.

Hoe dit hele gebeuren in gang is gezet en hoe het verloopt is gewoon een kopie van zoveel andere grote rechtzaken in Turkije, zoals Ergenekon en Balyoz, waar onterecht allerlei hoge militairen werden vastgezet, of het gebeuren omtrent Fenerbahce, waarin ze Fenerbahce in handen wilden krijgen, om zo een fanbase van 35 miljoen supporters te kunnen sturen. Al die zaken hadden bijvoorbeeld dezelfde officieren van justitie en dezelfde rechters. Nu zitten juist die officeren van justitie en rechters vast, of zijn ze voortvluchtig.

Nu gebeurt weer precies hetzelfde. Umit Ozdag, Ekrem Imamoglu en andere belangrijke politieke tegenstanders worden vastgezet. Heel toevallig is het weer één officier van justitie die al die zaken leidt en heel toevallig is het allemaal weer gebaseerd op geheime getuigen.

Wat betreft de diploma van Ekrem Imamoglu. Er is geen enkel bewijs dat het nep is, of dat het onterecht is verkregen. Ook in het besluit van de universiteit van Istanbul wordt niet duidelijk uitgelegd waarom het ongeldig is verklaard. Het is gewoon heel duidelijk dat het van hogerhand is opgelegd. Anders zouden zij het uitgebreid onderbouwen en het iedereen duidelijk maken dat het een terechte beslissing is.

AKP roept nu de hele tijd dat demonstraties onwettig zijn, terwijl juist de besluiten om demonstraties te verbieden onwettig zijn. Het gaat tegen de grondwet in.

Ik denk echter dat geschiedenis zich nu weer gaat herhalen. Erdogan werd ook groot, nadat de toenmalige macht hem in de gevangenis had gegooid n.a.v. het voorlezen van een gedicht. Nu is Erdogan geworden waar hij zogenaamd vanaf het begon tegen wilde strijden. Als hij straks eindelijk weg is komen er waarschijnlijk weer seculieren aan de macht die het omgekeerde gaan doen en Turkije weer niet veel verder gaat komen.
pi_217155859
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 16:08 schreef egayalS het volgende:

[..]
In Turkije loopt de onderwereld en de bovenwereld kris kras door elkaar heen. Dat deze corruptiezaak tegen İmamoğlu een kern van waarheid heeft kan ik me voorstellen. Maar feit is dat Turkije door en door corrupt is en dat men off the record illegaal dingen voor elkaar krijgt eigenlijk "normaal" is.

Wat imo dit vooral een politieke afrekingen maakt is de timing. İmamoğlu ahad zich kandidaat gesteld op een merkwaardige manier drie jaar voor de verkiezingen en zonder dat er in intern verkiezingen waren, waarop dus deze operatie werd gestart.

Ik vermoed dat het draaiboek om hem aan te pakken al klaar stond. En dat de trigger van de start zijn gekke kandidaat stelling was.

Hoe dan ook standaard praktijken van de powers that be in Turkije zoals we het altijd gewend zijn die hun politieke tegenstanders de pas afsnijden. Of het nou het leger was/is met hun vele coups, of de secularisten die Erdogan in de cel gooiden omdat hij een gedicht voorlas, of de gulenisten die aanvankelijk via justitie een coup wilden plegen tegen Erdogan om later een militaire coup te proberen of nu Erdogan met dit gebeuren.

Het is allemaal dezelfde shite. Het zijn kenmerken van een maatschappij dat in de kern simpelweg democratisch heel zwak is. Ja dit geldt uiteraard ook voor de CHP van İmamoğlu.

#bananenrepubliek
Hoe je het wendt of keert, Erdogan heeft tot nu alle verkiezingen eerlijk gewonnen. In die tijd zijn er talloze pogingen gedaan om hem op ondemocratische wijze omver te krijgen maar allen zijn mislukt.

Turkije vecht tegen een groep die zich beschouwt als ''beschermer van de republiek''. Een groep die in Turkije talloze keren op diverse onrechtmatige manieren de macht heeft afgepakt van democratisch verkozen conservatieven. Erdogan heeft hier verandering in gebracht door democratie juist te versterken.

Imamoglu zit met corruptie tot aan aan de nok toe vol. Het gaat niet alleen om geld maar ook om zaken die het staatsbelang zelfs in gevaar brengt. Timing? Iedereen kan daar iets van maken. De verkiezingen zijn pas over 3 jaar.

Corruptie heb je overal. Zelfs in Nederland en in hoge mate ook. Hier is het systeem alleen anders en worden deze corrupte figuren vanuit hogerhand vrijwel altijd beschermt.
  zondag 23 maart 2025 @ 17:41:47 #237
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217155880
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 17:40 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Hoe je het wendt of keert, Erdogan heeft tot nu alle verkiezingen eerlijk gewonnen. In die tijd zijn er talloze pogingen gedaan om hem op ondemocratische wijze omver te krijgen maar allen zijn mislukt.

Turkije vecht tegen een groep die zich beschouwt als ''beschermer van de republiek''. Een groep die in Turkije talloze keren op diverse onrechtmatige manieren de macht heeft afgepakt van democratisch verkozen conservatieven. Erdogan heeft hier verandering in gebracht door democratie juist te versterken.

Imamoglu zit met corruptie tot aan aan de nok toe vol. Het gaat niet alleen om geld maar ook om zaken die het staatsbelang zelfs in gevaar brengt. Timing? Iedereen kan daar iets van maken. De verkiezingen zijn pas over 3 jaar.

Corruptie heb je overal. Zelfs in Nederland en in hoge mate ook. Hier is het systeem alleen anders en worden deze corrupte figuren vanuit hogerhand vrijwel altijd beschermt.
Ach, dit zal Putin ook allemaal zeggen.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_217156080
En dan zijn er mensen die nog op Erdogan stemmen :')
  zondag 23 maart 2025 @ 18:07:37 #239
509226 Gehakt_bal
Lekker balletje
pi_217156112
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:03 schreef havanagila het volgende:
En dan zijn er mensen die nog op Erdogan stemmen :')
Er hebben ook mensen op Trump gestemd.
Heel vreemd.
pi_217156138
Jullie vergeten allemaal dat Imamoglu is gesnitcht door een ander chp lid. Hahahahahaha grappig politiek spel deze chp
pi_217156143
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:03 schreef havanagila het volgende:
En dan zijn er mensen die nog op Erdogan stemmen :')
Jazeker. En mijn volgende stem gaat weer naar hem als hij weer president kan worden
pi_217156173
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:10 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Jazeker. En mijn volgende stem gaat weer naar hem als hij weer president kan worden
En nog trots zijn ook. Gefeliciteerd met het faciliteren van wannabe dictator.
  zondag 23 maart 2025 @ 18:16:41 #243
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217156201
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:10 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Jazeker. En mijn volgende stem gaat weer naar hem als hij weer president kan worden
En laat mij raden als derde generatie Turk ga je op hem stemmen?
pi_217156692
Heel goed, opsluiten, sleutel weggooien en nooit meer vrij laten komen.
Dat zal hem leren!

it's ok to stem op de heer Erdoğan :!

[ Bericht 25% gewijzigd door W.H.I.S.T.L.E op 23-03-2025 19:30:27 ]
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  Moderator / Redactie Sport zondag 23 maart 2025 @ 19:01:39 #245
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217156724
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:10 schreef Policy2 het volgende:
Jullie vergeten allemaal dat Imamoglu is gesnitcht door een ander chp lid. Hahahahahaha grappig politiek spel deze chp
Waar heb jij het over? Bijna alles is gebaseerd op één geheime getuige, dus jij denkt te weten dat dit een CHP-lid is? Wat een onzin _O-
  zondag 23 maart 2025 @ 19:38:10 #246
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217157154
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:10 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Jazeker. En mijn volgende stem gaat weer naar hem als hij weer president kan worden
voor Turkije is het goed als Erdogan opstapt, je mag niet je politiek tegenstanders opsluiten

Poetin niet en Erdogan ook niet

[ Bericht 0% gewijzigd door michaelmoore op 23-03-2025 20:02:40 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217157800
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 19:38 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
voor Turkije is het goed als Erdogan opstapt, je mag niet je politiek tegenstanders opsluiten

Poetin niet en Erdogan ook niet
Erdo was ooit ook burgemeester van Istanbul.

1998 wordt Erdogan veroordeeld tot tien maanden gevangenisstraf, omdat hij een gedicht voordraagt, met daarin deze zin:

"Democratie is slechts de trein die wij nemen tot we op onze bestemming zijn aangekomen. Minaretten zijn onze bajonetten. Koepels onze helmen. Moskeeën onze kazernes en gelovigen onze soldaten."

Hij uit zich dus voor het Turkije van toen te religieus, grondwettelijke scheiding kerk en staat sinds Ataturk. Het kost hem zijn burgemeesterschap, maar na vier maanden werd hij weer vrijgelaten.

Böhmerman en zijn geitenneukersvoordracht, iemand?
  zondag 23 maart 2025 @ 20:15:47 #248
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217157884
In April 2024 leed Erdogan nog een nederlaag, en kijk eens welke naam toen al veel stemmen won… Te toevallig allemaal.


https://nos.nl/artikel/25(...)n-de-turkse-politiek
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_217157951
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 17:41 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Ach, dit zal Putin ook allemaal zeggen.
Niet met elkaar te vergelijken.
pi_217157991
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:15 schreef MissButterflyy het volgende:
In April 2024 leed Erdogan nog een nederlaag, en kijk eens welke naam toen al veel stemmen won… Te toevallig allemaal.

https://nos.nl/artikel/25(...)n-de-turkse-politiek
Hij was toch een dictator? Hoe kan het zo zijn dat in een dictatuur de belangrijkste steden weggeven worden aan oppositie?
  zondag 23 maart 2025 @ 20:25:32 #251
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217158073
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:20 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Hij was toch een dictator? Hoe kan het zo zijn dat in een dictatuur de belangrijkste steden weggeven worden aan oppositie?
Dat is hem dus duidelijk niet zo goed bevallen, vandaar deze actie!
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 23 maart 2025 @ 20:29:44 #252
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217158147
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:20 schreef Werkperd het volgende:

[..]
Hij was toch een dictator? Hoe kan het zo zijn dat in een dictatuur de belangrijkste steden weggeven worden aan oppositie?
Erdogan heeft toen de verkiezingen ongeldig laten verklaren , en met de daarop volgende verkiezingen won die man weer

het is ook achtergebleven volk he die Turken
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217158192
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:25 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat is hem dus duidelijk niet zo goed bevallen, vandaar deze actie!
Ah, smoesjes staan natuurlijk klaar. Als ene leugen niet werkt, dan gelijk de volgende.
  zondag 23 maart 2025 @ 20:33:37 #254
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217158198
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:29 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
Erdogan heeft toen de verkiezingen ongeldig laten verklaren , en met de daarop volgende verkiezingen won die man weer

het is ook achtergebleven volk he die Turken
De Turken zijn een verdeeld volk, heel veel Turken zijn helemaal niet achtergebleven en achtergesteld maar modern in hun denken en doen.
En een deel niet.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_217158283
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 19:01 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Waar heb jij het over? Bijna alles is gebaseerd op één geheime getuige, dus jij denkt te weten dat dit een CHP-lid is? Wat een onzin _O-
Deze verslaggever van al-jazeera hoorde ik vandaag hetzelfde beweren als user Policy2:

Bekijk deze YouTube-video

Vanaf 03:00
I mean how independent are the courts and do you believe he'll get a fair trial.

Well I think there are a few things that we need to look at if this was a political move as it is has been claimed by many. If this was a political move how would it serve to the interest of Mr. Erdogan and the AK-party, the ruling party. In Turkish political psyche victimization plays a big role if a party side and the government side is not able to communicate the fact that this is a very judicial process and that the complaints were mainly made by those, by many individuals linked to CHP itself or from that circle that dealt with the municipality. I think they will fall victim to this victimization of Mr Imamoglu and it will be a political cost for the government.
  zondag 23 maart 2025 @ 21:26:47 #256
486544 RealistAtheist
Realistische Atheist
pi_217159399
Alle gebruikelijke turkjes hier weer blind achter hun dictatortje aan hoor. Verrassend. :') mijn god zeg dat jullie met een negatief IQ nog in staat zijn om te ademen en jullie poep op te houden zeg. Verbazingwekkend. :')
  zondag 23 maart 2025 @ 21:28:11 #257
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
  zondag 23 maart 2025 @ 21:42:33 #258
432335 ootjekatootje
ootjekatootje
pi_217159708
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 21:28 schreef Momo het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Steve is live
Ging er flink op rond 21:00. Er zijn zo’n 11000 demonstranten in diverse steden.
Stream uit Istanbul vloog er steeds uit.
pi_217159735
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 18:13 schreef havanagila het volgende:

[..]
En nog trots zijn ook. Gefeliciteerd met het faciliteren van wannabe dictator.
Heb je al een topic geopend om te klagen over wanna dictator Netanyahu? Wees wel zo consequent in je verontwaardiging.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_217159910
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 21:26 schreef RealistAtheist het volgende:
Alle gebruikelijke turkjes hier weer blind achter hun dictatortje aan hoor. Verrassend. :') mijn god zeg dat jullie met een negatief IQ nog in staat zijn om te ademen en jullie poep op te houden zeg. Verbazingwekkend. :')
Waarom de Turken, ook Nederlandse Turken, aanvankelijk een voorkeur hadden voor Erdogan, is echt niet lastig te begrijpen. Turkije staat er economisch nog altijd beter voor dan twee decennia geleden, en de oppositie hield er – naast incompetentie – ook nogal autoritaire tendensen op na toen zij aan de macht waren.

Als je echter, na alles wat er is gebeurd, achter Erdogan aan blijft hobbelen én ook nog eens ziedend wordt wanneer mensen daar kritiek op hebben, kun je misschien beter verkassen.
Incelfrikandel
  zondag 23 maart 2025 @ 21:55:44 #261
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217159943
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 21:44 schreef egayalS het volgende:

[..]
Heb je al een topic geopend om te klagen over wanna dictator Netanyahu? Wees wel zo consequent in je verontwaardiging.
Netanyahu gaat de cel in. Je zal hier weinig mensen vinden die dat ontkennen of slecht vinden. Jammer joh.
pi_217160622
De nieuwe wereldorde krijgt vorm: zeventigplussers die onder Amerikaanse leiding de huidige EU willen opruimen, energiemarkten en invloedssferen verdelen, en kritiek agressief onderdrukken. Europa moet intussen ernstig rekening houden met Amerikaans dubbelspel: bondgenoot op papier, tegenspeler in de praktijk.
Het Nederlandse dilemma: is dit niet de tijd, zoals VVD’er Dijkhoff zegt, de politieke grenzen opnieuw te trekken – democraten versus niet-democraten?
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ne-politiek-a4887205
Bijzonder: de nieuwe wereldorde is in handen van vooral mannen in de pensioengerechtigde leeftijd. Deze week namen Donald Trump (78) en Vladimir Poetin (73) besluiten over Oekraïne. Benjamin Netanyahu (75) hervatte de bombardementen op Gaza. Recep Erdogan (71) liet zijn voornaamste politieke tegenstander opsluiten.
Allerlei leeftijdgenoten bespreken de wereld, wandelstok in de hand, op een bankje in de buurt.
Het bijzondere is ook: de kans is niet groot dat Trump, Poetin, Netanyahu en Erdogan zelf nog lang kunnen meekijken naar de schade die ze vermoedelijk aanrichten. En het verrast me al een tijdje dat niemand de absurditeit hiervan agendeert.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 24 maart 2025 @ 02:39:12 #263
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_217161818
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 22:30 schreef egayalS het volgende:
De nieuwe wereldorde krijgt vorm: zeventigplussers die onder Amerikaanse leiding de huidige EU willen opruimen, energiemarkten en invloedssferen verdelen, en kritiek agressief onderdrukken. Europa moet intussen ernstig rekening houden met Amerikaans dubbelspel: bondgenoot op papier, tegenspeler in de praktijk.
Het Nederlandse dilemma: is dit niet de tijd, zoals VVD’er Dijkhoff zegt, de politieke grenzen opnieuw te trekken – democraten versus niet-democraten?
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ne-politiek-a4887205
Bijzonder: de nieuwe wereldorde is in handen van vooral mannen in de pensioengerechtigde leeftijd. Deze week namen Donald Trump (78) en Vladimir Poetin (73) besluiten over Oekraïne. Benjamin Netanyahu (75) hervatte de bombardementen op Gaza. Recep Erdogan (71) liet zijn voornaamste politieke tegenstander opsluiten.
Allerlei leeftijdgenoten bespreken de wereld, wandelstok in de hand, op een bankje in de buurt.
Het bijzondere is ook: de kans is niet groot dat Trump, Poetin, Netanyahu en Erdogan zelf nog lang kunnen meekijken naar de schade die ze vermoedelijk aanrichten. En het verrast me al een tijdje dat niemand de absurditeit hiervan agendeert.
Plus nog Xi (71 jaar) En de Zuid-Koreaanse Yoon (64) die een staat van beleg probeerde af te kondigen. Die faalde hard gelukkig, hoewel het land nu politiek op z'n gat ligt. En er is nog steeds een kans dat hij ermee weg komt.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_217161837
quote:
0s.gif Op woensdag 19 maart 2025 09:43 schreef CarbonC het volgende:

[..]
Omdat we naast ruzie met de V.S. nu niet ook ruzie met Turkije erbij kunnen hebben.
Turkije is geen significant land.
  maandag 24 maart 2025 @ 04:44:50 #265
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217161851
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 22:30 schreef egayalS het volgende:
De nieuwe wereldorde krijgt vorm: zeventigplussers die onder Amerikaanse leiding de huidige EU willen opruimen, energiemarkten en invloedssferen verdelen, en kritiek agressief onderdrukken. Europa moet intussen ernstig rekening houden met Amerikaans dubbelspel: bondgenoot op papier, tegenspeler in de praktijk.
Het Nederlandse dilemma: is dit niet de tijd, zoals VVD’er Dijkhoff zegt, de politieke grenzen opnieuw te trekken – democraten versus niet-democraten?
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ne-politiek-a4887205
Bijzonder: de nieuwe wereldorde is in handen van vooral mannen in de pensioengerechtigde leeftijd. Deze week namen Donald Trump (78) en Vladimir Poetin (73) besluiten over Oekraïne. Benjamin Netanyahu (75) hervatte de bombardementen op Gaza. Recep Erdogan (71) liet zijn voornaamste politieke tegenstander opsluiten.
Allerlei leeftijdgenoten bespreken de wereld, wandelstok in de hand, op een bankje in de buurt.
Het bijzondere is ook: de kans is niet groot dat Trump, Poetin, Netanyahu en Erdogan zelf nog lang kunnen meekijken naar de schade die ze vermoedelijk aanrichten. En het verrast me al een tijdje dat niemand de absurditeit hiervan agendeert.
En op wie heb jij ook alweer gestemd?
pi_217161854
De wereld gaat kapot. We hebben nu zelfs in amerika een gestoorde gek die de media wegzet als fake en die rechters wegzet als bevooroordeeld. Het gaat echt mis. Trump is een gevaarlijke gek die wel eens het einde van de mensheid zou kunnen betekenen
pi_217162175
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 04:47 schreef eensteen25 het volgende:
De wereld gaat kapot. We hebben nu zelfs in amerika een gestoorde gek die de media wegzet als fake en die rechters wegzet als bevooroordeeld. Het gaat echt mis. Trump is een gevaarlijke gek die wel eens het einde van de mensheid zou kunnen betekenen
Je overdrijft nogal. Er zijn genoeg gekken aan de macht en die zorgen daar ook niet voor.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
pi_217162218
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 04:13 schreef FordSierra het volgende:

[..]
Turkije is geen significant land.
:')
  maandag 24 maart 2025 @ 07:28:08 #269
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217162254
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 04:13 schreef FordSierra het volgende:

[..]
Turkije is geen significant land.
Jawel, gezien de ligging is het belangrijk dat het er enigszins stabiel blijft.
Wie dit leest is een lezer van dit
  Moderator / Redactie Sport maandag 24 maart 2025 @ 08:10:37 #270
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217162659
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 04:13 schreef FordSierra het volgende:

[..]
Turkije is geen significant land.
Uh, daar zit je toch echt fout.

Verder 100% eens met @Frikandelbroodje
  maandag 24 maart 2025 @ 08:42:40 #271
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217162922
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 21:54 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Waarom de Turken, ook Nederlandse Turken, aanvankelijk een voorkeur hadden voor Erdogan, is echt niet lastig te begrijpen. Turkije staat er economisch nog altijd beter voor dan twee decennia geleden, en de oppositie hield er – naast incompetentie – ook nogal autoritaire tendensen op na toen zij aan de macht waren.

Als je echter, na alles wat er is gebeurd, achter Erdogan aan blijft hobbelen én ook nog eens ziedend wordt wanneer mensen daar kritiek op hebben, kun je misschien beter verkassen.
Erdogan is al minimaal tien jaar over zijn houdbaarheidsdatum heen. Poetin sinds 2008. Op een gegeven moment gaan autoritaire redders die het land uit het slop trekken te veel in zichzelf geloven.
pi_217163277
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 20:33 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
De Turken zijn een verdeeld volk, heel veel Turken zijn helemaal niet achtergebleven en achtergesteld maar modern in hun denken en doen.
En een deel niet.
Hun achterlijke gedeelte woont in Nederland.

Maar er wonen ook goed opgeleide Turkse expats in Nederland. Die kijken ook met gefronste wenkbrauwen naar hun 'landgenoten' in de achterstandswijken met al die Turkse vlaggen. Vol schaamte waarschijnlijk.
pi_217164948
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 21:55 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Netanyahu gaat de cel in. Je zal hier weinig mensen vinden die dat ontkennen of slecht vinden. Jammer joh.
Laat me raden je hebt geen enkele problemen met Netanyahu die gaat brommen voor corruptie. Maar Netanyahu die gaat brommen voor alle oorlogsmisdaden die hij tot op de dag van vandaag pleegt, die mensen zooals jij toejuichen, daar heb je dan weer wel problemen mee. :')
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  maandag 24 maart 2025 @ 13:20:44 #274
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217165039
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 13:10 schreef egayalS het volgende:

[..]
Laat me raden je hebt geen enkele problemen met Netanyahu die gaat brommen voor corruptie.
Inderdaad.

quote:
Maar Netanyahu die gaat brommen voor alle oorlogsmisdaden die hij tot op de dag van vandaag pleegt,
Benoem ze eens dan?

quote:
die mensen zooals jij toejuichen, daar heb je dan weer wel problemen mee. :')
Ik denk dat je een beetje in de war bent. Ik ben niet zo bloedzuchtig. Dit is de zoveelste projectie van je, want wanneer het om Koerden gaat ben jij tien keer zo erg als Netanyahu.
pi_217165117
Protest tegen autocratie in Istanbul én Tel Aviv: ‘Israëliërs zeggen: we gaan de kant van Turkije op’
https://www.volkskrant.nl(...)turkije-op~b306b787/
Terwijl mensen in Istanbul demonstreren tegen de arrestatie van burgemeester en Erdogans belangrijkste uitdager Ekrem Imamoglu, was onze Turkije-verslaggever aanwezig bij protesten in Tel Aviv. ‘Het lijkt wel alsof de autocraten naar elkaar kijken en van elkaar leren.’
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_217165188
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 08:42 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Erdogan is al minimaal tien jaar over zijn houdbaarheidsdatum heen. Poetin sinds 2008. Op een gegeven moment gaan autoritaire redders die het land uit het slop trekken te veel in zichzelf geloven.
Poetin toonde zijn ware aard pas in 2007 aan het westen, maar hij was vanaf het begin al een misbaksel in eigen land.
Incelfrikandel
  Moderator / Redactie Sport maandag 24 maart 2025 @ 20:16:37 #277
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217169239
Een vrouw loopt rustig weg, doet niks, maar krijgt gewoon een pak slaag.
twitter


Mensen die na een aanval met traangas/pepperspray schuilen in een gebouw worden uitgedaagd door politieagenten. Een van de agenten roept "kom dan, kom dan, kom dan".
twitter


Acht agenten tegen één betoger die al op de grond ligt.
twitter


Ook valt het al de hele tijd op dat een ruime meerderheid van de agenten geen badgenummers en/of namen dragen. Wild Wild West.
  Moderator / Redactie Sport maandag 24 maart 2025 @ 20:19:06 #278
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217169271
Een verslaggever wordt belaagd door de politie, terwijl ze "stop met opnemen" blijven roepen en hem aanvallen.

twitter


Verder is het een vrij land hoor _O_
pi_217169328
twitter


Ferme woorden vanuit Duitsland.
  maandag 24 maart 2025 @ 20:23:38 #280
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_217169343
quote:
1s.gif Op maandag 24 maart 2025 20:22 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Ferme woorden vanuit Duitsland.
Turkije heeft ook helemaal niks met Europa te maken, ook al ligt een klein deel geografisch misschien in Europa.
  maandag 24 maart 2025 @ 22:01:33 #281
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_217170320
Bekijk deze YouTube-video

Waterkanonnen nu live
pi_217171271
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 20:23 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Turkije heeft ook helemaal niks met Europa te maken, ook al ligt een klein deel geografisch misschien in Europa.
Cyprus ook niet, maar is volwaardig lid van de EU.
Dus welk Europa bedoel je, dat van de Europese Navo lidstaten?
Rusland tot de Oeral is wel Europa, geografisch gezien. Hoort bij ons dus, is hartstikke Europees dat Moskou.
pi_217171319
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 13:30 schreef egayalS het volgende:
Protest tegen autocratie in Istanbul én Tel Aviv: ‘Israëliërs zeggen: we gaan de kant van Turkije op’
https://www.volkskrant.nl(...)turkije-op~b306b787/
Terwijl mensen in Istanbul demonstreren tegen de arrestatie van burgemeester en Erdogans belangrijkste uitdager Ekrem Imamoglu, was onze Turkije-verslaggever aanwezig bij protesten in Tel Aviv. ‘Het lijkt wel alsof de autocraten naar elkaar kijken en van elkaar leren.’
Het geld voor meerdere landen. In Rusland kan de oppositie al niet meer demonstreren, mensen verdwijnen in de gevangenis om de kleinste vormen van protest. En een rus komt er alleen maar vervroegd uit door dienst te nemen in het leger.

quote:
IIn wezen wordt in Tel Aviv en Istanbul gedemonstreerd tegen autocratische leiders. Zie je veel parallellen?

De overeenkomsten zijn frappant. We hebben het over twee regeringsleiders met autocratische neigingen die geen oppositie dulden. Erdogan laat de belangrijkste oppositieleider en zijn uitdager arresteren. Netanyahu zet iedereen die een eigen mening heeft op een zijspoor.

‘...Netanyahu heeft de aanval heeft geopend op de laatste drie bolwerken van rechtsstatelijk fatsoen. De regering trekt zich ten eerste niets aan van het Hooggerechtshof. Netanyahu wil Ronen Bar, chef van de binnenlandse veiligheidsdienst Shin Bet, ontslaan, dat is twee. En ten derde wil hij het ontslag van procureur-generaal Baharav-Miara, die zich tegen het ontslag van Bar keerde.

...Israëliërs maken zelf die vergelijking: we gaan de kant van Turkije op.

Demonstranten in Israël en Turkije vechten voor het stoppen van verdere uitholling van democratie in hun land. Maar de straat krijgt niet altijd gelijk.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 25 maart 2025 @ 10:19:46 #284
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217173014
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 02:18 schreef yessie234 het volgende:

[..]
Het geld voor meerdere landen. In Rusland kan de oppositie al niet meer demonstreren, mensen verdwijnen in de gevangenis om de kleinste vormen van protest. En een rus komt er alleen maar vervroegd uit door dienst te nemen in het leger.
[..]
Demonstranten in Israël en Turkije vechten voor het stoppen van verdere uitholling van democratie in hun land. Maar de straat krijgt niet altijd gelijk.
Ik weet niet hoe het in Israël zit, maar in Turkije is het in ieder geval zo dat de gemiddelde burger het al lastig genoeg heeft om rond te komen en niemand wil extra "pijn lijden", vooral niet als je ziet hoe hard de regering optreedt. Echter krijg je historische omslagpunten nooit zonder echt pijn te moeten lijden. Je komt niet van een dictator af door wat leuzen te roepen op straat.

Er zijn op dit moment genoeg geluiden om een algemene staking uit te roepen en het land plat te gooien, maar niemand kan/wil/durft door te zetten. Ze zijn nu klein begonnen met bepaalde bedrijven/media, die de oppositie volledig negeren, te boycotten, maar denk niet dat dat genoeg is.

Als een groot deel van Turkije echt verandering wil dan moet men er voor gaan en ja, dat zal pijn doen, maar als men het niet doet is het ook game over wat betreft rechtsstaat en grondwettelijke vrijheden.
pi_217175010
quote:
1s.gif Op maandag 24 maart 2025 20:22 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Ferme woorden vanuit Duitsland.
En helemaal waar. Ik ben al lang een voorstander van Turkije bij de EU, zelfs als het op zn zachtst gezegd niet de meest perfecte democratie is. Maar zo maken ze het zichzelf wel erg moeilijk.

Het spectrum is inmiddels wel erg verschoven, Erdogan is vergeleken met een Trump, een Putin, een Orban, een passant als Bolsenaro of die gek van Argentinie nog een van de meest redelijke autocraten. Maar uiteindelijk koop je daar weinig voor.
pi_217177363
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 13:14 schreef Beathoven het volgende:

[..]
En helemaal waar. Ik ben al lang een voorstander van Turkije bij de EU, zelfs als het op zn zachtst gezegd niet de meest perfecte democratie is. Maar zo maken ze het zichzelf wel erg moeilijk.

Het spectrum is inmiddels wel erg verschoven, Erdogan is vergeleken met een Trump, een Putin, een Orban, een passant als Bolsenaro of die gek van Argentinie nog een van de meest redelijke autocraten. Maar uiteindelijk koop je daar weinig voor.
EU als politiek instituut met een grondgebied waar hun regels gelden, maar geen eigen defensie om die lap grond te verdedigen, is een zwak punt van het politiek instituut.

Dit wordt al jaren eenvoudig geopolitiek uitgespeeld.

Overigens wilde Marokko in de jaren negentig ook graag bij de EU. Mocht niet, want niet liggend in Europa, was het argument toen.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 25 maart 2025 @ 19:22:12 #287
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217178787
twitter


Politie pakt gewoon willekeurig mensen op en geeft ze een pak slaag ... totdat blijkt dat de gast die ze nu aan het mishandelen zijn een politie in burger is _O-
  dinsdag 25 maart 2025 @ 19:28:29 #288
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_217178835
En de lira blijft dalen
pi_217178842
Niet alles gelezen. Is Howard R. hier al komen vertellen dat het allemaal gerechtigd en legitiem is? :)
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  dinsdag 25 maart 2025 @ 19:41:25 #290
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_217179057
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 19:29 schreef Bart2002 het volgende:
Niet alles gelezen. Is Howard R. hier al komen vertellen dat het allemaal gerechtigd en legitiem is? :)
Die is druk bezig te verdedigen dat Trump de persvrijheid niet ondermijnd.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
pi_217179092
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 19:41 schreef 0ne_of_the_few het volgende:

[..]
Die is druk bezig te verdedigen dat Trump de persvrijheid niet ondermijnd.
Nou ja ik dacht dus: als zijnde fan van dictators zal ie hier ook wel wat in zien. :)
vrijdag 9 december 2016 15:58 schreef Ringo het volgende:
Welke discussie? Ik zie alleen maar harige kerels die elkaar de rug inzepen.
  dinsdag 25 maart 2025 @ 20:04:17 #292
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217179546
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 13:46 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Poetin toonde zijn ware aard pas in 2007 aan het westen, maar hij was vanaf het begin al een misbaksel in eigen land.
Als je bekijkt waar Rusland vandaan kwam en waar het stond na een paar jaar Poetin waag ik dat nog wel te betwijfelen en ja, ik weet van de mogelijke inside oorlog tegen Tsjetsjenië. Rusland was onder Jeltsin behoorlijk verzwakt en het lijkt erop dat de Clinton administratie daar ook wel een handje in heeft gehad. Hoe het ook zij, hij stopte iig na een tijdje wel met cool te zijn voor Rusland en het werd van kwaad tot erger tot de absolute bully die hij nu is. In principe heeft hij Rusland gewoon met een nieuw demografisch probleem, verstoorde relaties en een economie die minimaal 20 jaar nodig heeft om weer enigszins tractie te krijgen opgezadeld. Idem voor zijn buurland.
pi_217179771
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 20:04 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Als je bekijkt waar Rusland vandaan kwam en waar het stond na een paar jaar Poetin waag ik dat nog wel te betwijfelen en ja, ik weet van de mogelijke inside oorlog tegen Tsjetsjenië. Rusland was onder Jeltsin behoorlijk verzwakt en het lijkt erop dat de Clinton administratie daar ook wel een handje in heeft gehad. Hoe het ook zij, hij stopte iig na een tijdje wel met cool te zijn voor Rusland en het werd van kwaad tot erger tot de absolute bully die hij nu is. In principe heeft hij Rusland gewoon met een nieuw demografisch probleem, verstoorde relaties en een economie die minimaal 20 jaar nodig heeft om weer enigszins tractie te krijgen opgezadeld. Idem voor zijn buurland.
Als je het zo brengt heb je natuurlijk een punt. Even niet bij stilgestaan. Wat ik bedoelde was dat het bij Erdogan even duurde voordat hij zijn ware aard liet zien. Oorlogsmisdaden werden er in Tsjetsjenië direct al gepleegd, media werd binnen een paar jaar aangepakt, en de eerste moord op een criticus was al in 2003.
Incelfrikandel
  dinsdag 25 maart 2025 @ 20:28:50 #294
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217179962
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 20:16 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Als je het zo brengt heb je natuurlijk een punt. Even niet bij stilgestaan. Wat ik bedoelde was dat het bij Erdogan even duurde voordat hij zijn ware aard liet zien. Oorlogsmisdaden werden er in Tsjetsjenië direct al gepleegd, media werd binnen een paar jaar aangepakt, en de eerste moord op een criticus was al in 2003.
Oh zo. Bij Erdogan duurde het zeker even voordat hij zijn ware aard liet zien, hoewel hij natuurlijk al wel de smet van de cover-up van de hit and run van zijn zoon als burgemeester op zijn conto had. Maar goed, in principe was hij een prima president tot 2010/2012.

Punt is dat we denk ik desondanks niet moeten vergeten dat zowel in Turkije als Rusland anders naar leiders wordt gekeken en men andere verwachtingen heeft. Overigens zal dat ook in Rusland en Turkije niet hetzelfde zijn.

Maar ik denk niet dat we moeten verwachten dat wat wij als slecht en negatief beschouwen, dezelfde onderdrempel heeft in andere landen. Laat ik het wat explicieter maken: het kan best dat men na het trauma en de chaos van het uiteenvallen van de SU om wat oorlogsmisdaden in de periferie en een moord hier en daar niet zo moeilijk deed, zolang het land bijeen bleef en de economie groeide. Dat was het sociale contract tussen Poetin en de bevolking: economische groei en jullie bemoeien je niet met mij. Je moet ook niet vergeten dat men letterlijk alleen maar onderdrukking heeft gekend in Rusland: van een feodaal imperialistisch tsaristisch systeem met dwangarbeid tot in de 19e eeuw waarin letterlijk beperkt werd geïndustrialiseerd om het volk kalm, arm en dom te houden, naar een tsaristisch systeem met dwangarbeid halverwege de 19e eeuw, naar de rode terreur in de 20e eeuw, naar pure, diepe armoede, initiële chaos en corruptie onder Jeltsin.

Ik claim ook geen kenner te zijn, de Russische volksaard blijft een enigma voor mij en misschien mist mijn analyse wat maar ik vind het vrij plausibel dat voor ons de maat sneller vol is met Poetin dan voor de Russen zelf.
pi_217180404
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 20:28 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Oh zo. Bij Erdogan duurde het zeker even voordat hij zijn ware aard liet zien, hoewel hij natuurlijk al wel de smet van de cover-up van de hit and run van zijn zoon als burgemeester op zijn conto had. Maar goed, in principe was hij een prima president tot 2010/2012.

Punt is dat we denk ik desondanks niet moeten vergeten dat zowel in Turkije als Rusland anders naar leiders wordt gekeken en men andere verwachtingen heeft. Overigens zal dat ook in Rusland en Turkije niet hetzelfde zijn.

Maar ik denk niet dat we moeten verwachten dat wat wij als slecht en negatief beschouwen, dezelfde onderdrempel heeft in andere landen. Laat ik het wat explicieter maken: het kan best dat men na het trauma en de chaos van het uiteenvallen van de SU om wat oorlogsmisdaden in de periferie en een moord hier en daar niet zo moeilijk deed, zolang het land bijeen bleef en de economie groeide. Dat was het sociale contract tussen Poetin en de bevolking: economische groei en jullie bemoeien je niet met mij. Je moet ook niet vergeten dat men letterlijk alleen maar onderdrukking heeft gekend in Rusland: van een feodaal imperialistisch tsaristisch systeem met dwangarbeid tot in de 19e eeuw waarin letterlijk beperkt werd geïndustrialiseerd om het volk kalm, arm en dom te houden, naar een tsaristisch systeem met dwangarbeid halverwege de 19e eeuw, naar de rode terreur in de 20e eeuw, naar pure, diepe armoede, initiële chaos en corruptie onder Jeltsin.

Ik claim ook geen kenner te zijn, de Russische volksaard blijft een enigma voor mij en misschien mist mijn analyse wat maar ik vind het vrij plausibel dat voor ons de maat sneller vol is met Poetin dan voor de Russen zelf.
Ik denk dat het nog wel begrijpelijk is dat men in het begin achter Poetin aanhobbelde, maar wanneer werd het absurd? Naar mijn mening toen de eerste moorden begonnen. Het lijkt erop dat Poetin zelfs in 2025 nog op een meerderheid van de steun kan rekenen. Ik begrijp best dat Rusland een moeilijke geschiedenis heeft, maar andere landen zoals Polen hebben dat ook. Ze veroorzaken daarmee ook hun eigen ellende.

Ik heb dat ook een beetje met de Palestijnen. Ik begrijp dat het volk een moeilijke geschiedenis heeft door constant overheerst te worden en in oorlog te zijn. Echter moet men ook eens ophouden met het volgen van fantasten en terroristen.
Incelfrikandel
  dinsdag 25 maart 2025 @ 21:15:18 #296
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_217180713
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 20:55 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Ik denk dat het nog wel begrijpelijk is dat men in het begin achter Poetin aanhobbelde, maar wanneer werd het absurd? Naar mijn mening toen de eerste moorden begonnen. Het lijkt erop dat Poetin zelfs in 2025 nog op een meerderheid van de steun kan rekenen. Ik begrijp best dat Rusland een moeilijke geschiedenis heeft, maar andere landen zoals Polen hebben dat ook. Ze veroorzaken daarmee ook hun eigen ellende.
Oh eens hoor, ik neem het ook niet voor ze op. Ik beschrijf de context. De Russische volksaard is hun eigen grootste vijand.

quote:
Ik heb dat ook een beetje met de Palestijnen. Ik begrijp dat het volk een moeilijke geschiedenis heeft door constant overheerst te worden en in oorlog te zijn. Echter moet men ook eens ophouden met het volgen van fantasten en terroristen.
Ja, helemaal eens. Die laten zich echt door allerlei rattenvangers en hun eigen trots continu zand in de ogen strooien.
pi_217181689
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 maart 2025 01:58 schreef yessie234 het volgende:

[..]
Cyprus ook niet, maar is volwaardig lid van de EU.
Dus welk Europa bedoel je, dat van de Europese Navo lidstaten?
Rusland tot de Oeral is wel Europa, geografisch gezien. Hoort bij ons dus, is hartstikke Europees dat Moskou.
Maar dat is anders. :)
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  Moderator / Redactie Sport donderdag 27 maart 2025 @ 13:03:04 #298
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217195687


A few minutes later ...

twitter
  Moderator / Redactie Sport donderdag 27 maart 2025 @ 14:27:13 #299
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217196465
Sözcu TV, één van de zenders die wel alles durfde uit te zenden moet 10 dagen op zwart, omdat zij beelden van de opstanden in Izmir, Ankara en Istanbul hebben uitgezonden _O-

Vrijheid _O_

Democratie _O_
pi_217197553
quote:
0s.gif Op maandag 24 maart 2025 20:16 schreef Evenstar het volgende:
Een vrouw loopt rustig weg, doet niks, maar krijgt gewoon een pak slaag.
[ x ]

Mensen die na een aanval met traangas/pepperspray schuilen in een gebouw worden uitgedaagd door politieagenten. Een van de agenten roept "kom dan, kom dan, kom dan".
[ x ]

Acht agenten tegen één betoger die al op de grond ligt.
[ x ]

Ook valt het al de hele tijd op dat een ruime meerderheid van de agenten geen badgenummers en/of namen dragen. Wild Wild West.
Doet me denken aan de coronatijden hier en hoe protesten werden neergeslagen door de ordetroepen. "Wild Wild West" inderdaad, "vrije land", "vrijheid en democratie" en zulks.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')