abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 maart 2025 @ 21:31:32 #201
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217135077
Ondertussen worden grote universitaire campussen in het land omsingeld door politie, zodat de studenten het niet kunnen verlaten om te demonstreren _O-
  vrijdag 21 maart 2025 @ 21:40:29 #202
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217135268
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2025 21:29 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Hij speelt het altijd wel verdomde slim, weet niet of hij het zelf doet, of dat hij een paar geniale gasten naast zich heeft, maar petje af hoor wat dat betreft.

EU is en druk met Rusland en kan Turkije niet tot vijand maken op dit moment.

Erdogan drukt precies op juiste moment, vlak voor de verkiezingen bij CHP op de juiste knoppen en ruimt zijn belangijkste tegenstander zonder pardon op. Bevolking komt in opstand, veel mensen op straat, maar politie treed weer hard op en de zenders berichten er niet over, dus over een paar dagen is het weer uitgebrand en gaat het leven weer door.

Vrije verkiezingen zijn er al jaren niet meer in Turkije en nu is het zelfs voor de domsten onder ons het wel duidelijk, behalve voor diegenen die nog steeds struisvogeltje spelen.
toen die gast tot burgemeester van istanbul werd , heeft erdogan die verkiezingen ongeldig laten verklaren maar bij de volgende verkiezingen werd die overwinning nog groter, dat stond nu weer te gebeuren

Dus dit is al jaren van te voren gepland , met zijn kompanen, met de universiteit , dit moest Erdogan doen of anders zou ie geen Sultan meer zijn en nu wist ie zal de EU zich er niet mee bemoeien

Maar Trump is geen haar beter hoor , daar gaan we nog wat mee meemaken

[ Bericht 3% gewijzigd door michaelmoore op 22-03-2025 02:34:03 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 21 maart 2025 @ 23:34:43 #203
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217136668
pi_217138960
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2025 09:15 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Haha, nee. Mijn Nederlands is beter dan menigte hier en een accent heb ik niet, desondanks dat zitten vele hier te janken over Erdogan, maar afgelopen twee dagen meer dan 500 kinderen vermoord in israel en daar hoor je ze niet over
Israël heeft nog even te gaan. Saoedi-Arabië heeft er tussen de 85000 en 100000 kinderen in Jemen vermoord.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zaterdag 22 maart 2025 @ 09:43:24 #205
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217139524
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 maart 2025 21:31 schreef Evenstar het volgende:
Ondertussen worden grote universitaire campussen in het land omsingeld door politie, zodat de studenten het niet kunnen verlaten om te demonstreren _O-
politie krijgt extra dik betaakd door de sultan
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 22 maart 2025 @ 09:45:21 #206
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217139556
quote:
0s.gif Op donderdag 20 maart 2025 16:29 schreef Policy2 het volgende:

[..]
Zegt diegene die in Nederland woont en zonder glijmiddel genomen wordt hahaha. Lekker wijzen naar andere maar niet naar jezelf kijken
nou ik denk dat de turken nu genomen worden , de jonge turken dan,, de gelovige ouderen die vinden het wel best met hun sultan

quote:
Islamisme Erdogan
Wie aan Erdogans macht komt, moet worden kaltgestellt.
Niets nieuws onder de zon; het islamisme van Erdogan kenmerkt zich al langer door de harde hand, tegenwerking, onderdrukking en censuur.

Zo gaat dat eenmaal in dictaturen, ware het niet dat Turkije zich een democratische rechtsstaat noemt (haha), beweert seculier te zijn (haha) en vrije en eerlijke verkiezingen te hebben (haha), heel lang heeft gelonkt naar het EU-lidmaatschap, een niet onbelangrijk NAVO-lid is, en een enorme diaspora en lange arm heeft in Europa, vooral in Duitsland.

En dat allemaal terwijl de president alle kenmerken heeft van een despoot. Vandaar ook dat Turkije op plek 158 staat in de World Press Freedom Index, heel dicht bij Poetin. Ter vergelijking; Iran staat op plek 151.

Na de mislukte staatsgreep in 2016 heeft Erdogan zijn kans gegrepen om duizenden kritische journalisten, rechters en ambtenaren achter slot en grendel te laten verpieteren als 'staatsgevaarlijk' - een woord dat totaal is uitgehold in dat land en net zo snel gezegd en alledaags is als het bestellen van een broodje döner.


[ Bericht 47% gewijzigd door michaelmoore op 22-03-2025 11:09:53 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217141757
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  zaterdag 22 maart 2025 @ 15:12:30 #208
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217143146
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 12:44 schreef egayalS het volgende:
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Musk wel

https://www.telegraaf.nl/(...)turkije-op-na-onrust

quote:
'Musks X schort accounts van oppositieleden in Turkije op na onrust'
Aangepast: 2 min geleden5 min geledenin Buitenland

Het socialemediaplatform X van techmiljardair Elon musk zou verschillende acoounts van oppositieleden in Turkije hebben opgeschort na de grote onrust in het land.
quote:
Deze schorsingen volgden na de massale demonstraties tegen de Turkse president Tayyip Erdogan, zo meldt het medium Politico.

De onrust in het Turkije ontstond toen burgemeester van Istanbul, Ekrem Imamoglu, afgelopen week werd gearresteerd vlak voordat hij genomineerd werd als presidentskandidaat voor de CHP, de Republikeinse Volkspartij en de belangrijkste oppositiepartij.

Turkse president Erdogan verbiedt demonstraties in grootste steden en censureert internet: tientallen arrestaties

Het opschorten van de accounts is opmerkelijk omdat Elon Musk X heeft gekocht om de vrijheid van meningsuiting op het platform te herstellen.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_217143589
Ik denk niet dat men hier in Europa recht van klagen heeft. In Roemenië heeft men een verkiezing ongeldig verklaard omdat de verkozene en zijn wereldbeeld/visie niet overeen kwam met wat men wil zien. Natuurlijk zijn er allerlei excusen geformuleerd voor het besluit maar voor een continent dat democratie als een Godsdienst beschouwt en alles wat daar niet aan voldoet als heidenen/dystopie ziet moet de specifieke gebeurtenis naar mijn inzien wel de oogschellen doen afvallen.

[ Bericht 5% gewijzigd door Peppert op 22-03-2025 19:38:23 ]
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 22 maart 2025 @ 23:21:02 #210
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217148087
3.5 miljoen kijken naar stream van bijeenkomst van CHP, honderd duizenden mensen op straat in tientallen steden, maar mainstream media is weer zoals bij Gezi niet aanwezig en gaan door met een "pinguïn" methode.

Berichten allemaal met dezelfde koppen, in exact dezelfde woorden _O-

Verbod op samenscholing is tot 26 maart verlengd. Controles bij grote wegen die Istanbul binnen komen om daar mensen tegen te houden, zodat niet meer mensen naar Istanbul komen om te protesteren.

Wat er waarschijnlijk gaat gebeuren:

Vannacht wordt Imamoglu waarschijnlijk officieel gevangen genomen.

Morgen stelt de regering een eigen bewindsvoerder aan om de functie van Imamoglu over te nemen.

CHP heeft al gezegd dat ze gemeenthuis niet gaan verlaten, omdat zij zijn gekozen door het volk. Zijn ook bijna een half miljoen mensen bijeen daar, dus dat gaat vette chaos worden.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 22 maart 2025 @ 23:28:46 #211
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_217148143
Nu een verbod op live nieuws mbt alles wat hiermee te maken heeft _O-
pi_217148299
Erdogan braaf, en dan cadeautje van warhead-Trump krijgen.

'The F-35 club is really for trusted allies,' says Jonathan Schanzer'

https://bulgarianmilitary(...)f-35-redemption-arc/
pi_217148316
Erdolfje...

Als die de kant van Poetin kiest is het wel snel foute boel overal.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_217151328
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 15:56 schreef Peppert het volgende:
Ik denk niet dat men hier in Europa recht van klagen heeft. In Roemenië heeft men een verkiezing ongeldig verklaard omdat de verkozene en zijn wereldbeeld/visie niet overeen kwam met wat men wil zien. Natuurlijk zijn er allerlei excusen geformuleerd voor het besluit maar voor een continent dat democratie als een Godsdienst beschouwt en alles wat daar niet aan voldoet als heidenen/dystopie ziet moet de specifieke gebeurtenis naar mijn inzien wel de oogschellen doen afvallen.
Whataboutisme.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  zondag 23 maart 2025 @ 11:18:21 #215
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217152190
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 00:02 schreef ludovico het volgende:
Erdolfje...

Als die de kant van Poetin kiest is het wel snel foute boel overal.
ja dat zou Poetin graag willen , dan is de NATO hopeloos verloren
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 23 maart 2025 @ 11:20:36 #216
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152207
quote:
Musk en zijn freedom of speech act.

Ach Vance mag hetzelfde doen en de Poetin pijpers op FOK! zullen hem nog verdedigen ook
  zondag 23 maart 2025 @ 11:21:38 #217
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152210
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 maart 2025 12:44 schreef egayalS het volgende:
Misschien heb ik het gemist maar volgens mij hebben Europese leiders niet/nauwelijks gereageerd

Brussel moet een grens trekken als Erdogan de democratie aan zijn laars blijf lappen
https://www.volkskrant.nl(...)ijf-lappen~b143ec33/
Met de arrestatie van de burgemeester van Istanbul schakelt Erdogan een politieke rivaal uit. Dat mag de EU niet over haar kant laten gaan.
Alsof Erdogan zich iets daarvan gaat aantrekken. Laten we ons eerst concentreren op die blonde gek aan de andere kant van de oceaan.
pi_217152286
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:21 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Alsof Erdogan zich iets daarvan gaat aantrekken. Laten we ons eerst concentreren op die blonde gek aan de andere kant van de oceaan.
Primair in eigen land omdat we daar het meeste invloed hebben uiteraard. De aantasting van democratie en de rechtstaat is geen ver van mijn bed show in Turkije of de VS. maar wordt door onze eigen regering en politieke partijen ondermijnt.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_217152390
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

De omvang van corruptie met Imamoglu aan hoofd is van ongekende grootte. Van projecten waarbij miljoenen euro's zijn weggesluisd tot aan chanteren van grote firma's toe. Ze dachten, wij zijn grootste oppositie partij, de aanhangers van Ataturk, wij zijn onaantastbaar.. Nou mooi niet. De bak in met die hap.
  zondag 23 maart 2025 @ 11:48:08 #220
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_217152422
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat.
:')
pi_217152484
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:48 schreef Origami94 het volgende:

[..]
:')
Probeer je een punt te maken of kom je niet uit je woorden en laat je maar een ''vriendelijke'' smiley achter?
pi_217152507
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

Te dom om te poepen :')
  zondag 23 maart 2025 @ 12:19:16 #223
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217152817
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 11:45 schreef Werkperd het volgende:
Misleidende titel. Het is niet Erdogan die iemand opsluit maar de Turkse staat. Weet je nog? Er bestaat zoiets als justitie oftewel een openbaar ministerie die de gerechtigheid en veiligheid van het land moet waarborgen.

De omvang van corruptie met Imamoglu aan hoofd is van ongekende grootte. Van projecten waarbij miljoenen euro's zijn weggesluisd tot aan chanteren van grote firma's toe. Ze dachten, wij zijn grootste oppositie partij, de aanhangers van Ataturk, wij zijn onaantastbaar.. Nou mooi niet. De bak in met die hap.
Yeah right, het komt allemaal zomaar ineens uit de lucht vallen, net voordat hij zich kandidaat gaat stellen voor de presidentsverkiezingen. Wat een toeval.
En corruptie en omkoping, dat kennen ze niet in Turkije en daar doet Erdogan niet aan. :+

Geloof je het zelf??
Wie dit leest is een lezer van dit
  zondag 23 maart 2025 @ 12:29:24 #224
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_217152943
quote:
1s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:19 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Yeah right, het komt allemaal zomaar ineens uit de lucht vallen, net voordat hij zich kandidaat gaat stellen voor de presidentsverkiezingen. Wat een toeval.
En corruptie en omkoping, dat kennen ze niet in Turkije en daar doet Erdogan niet aan. :+

Geloof je het zelf??
ieder land is corrupt ook nederland

Nederland op gebied van woningbouw, er gaan forse bedragen over tafel voor een schaarse bouwvergunning voor een vrijstaand huis in Oost Nederland , een stukje papier met een handtekening
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 23 maart 2025 @ 12:33:39 #225
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_217152986
quote:
0s.gif Op zondag 23 maart 2025 12:29 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ieder land is corrupt ook nederland

Nederland op gebied van woningbouw, er gaan forse bedragen over tafel voor een schaarse bouwvergunning voor een vrijstaand huis in Oost Nederland , een stukje papier met een handtekening
Totaal niet vergelijkbaar. En Turkije scoort op corruptie wel wat hoger.
Laten we er maar van uitgaan dat rechters door Erdogan worden omgekocht om deze beschuldigingen te verzinnen.
Wie dit leest is een lezer van dit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')