SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat jouw indruk is doet er niet toe.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:54 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Op basis van wat we zien heb ik weinig vertrouwen dat Trump het kan oplossen. Geeft niet bepaald de indruk een diplomatieke guru te zijn, maar eerder een simpel figuur eigenlijk. Hij wil toch geen veiligheidsgaranties geven? Dus wat is het hele punt dan van die deal?
Als het nu nog niet onomkeerbaar is, dan zijn de Europese leiders echt hersendood.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:52 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Precies dat! Dit gaat de VS op de lange termijn (lees, 1 tot 3 jaar) onherstelbaar veel schade aanrichten. Schade nu is nog te herstellen (hetzij niet door Trump en Vance). Maar binnen 3 jaar heeft dit een onomkeerbaar effect.
Dit draait niet om zelenskyquote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Denk dat Zelensky op moet stappen. Dat is de enige uitweg.
En dan hopen dat de VS nog even door blijft steunen. En zijn opvolger nieuw elan naar de tafel brengt.
quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat jouw indruk is doet er niet toe.
Daarom juist.quote:
De neergang van de US ligt vooral in handen van Trump. Niet van Europese leiders lijkt mij.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:57 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als het nu nog niet onomkeerbaar is, dan zijn de Europese leiders echt hersendood.
Precies. Dit gaat niet zonder consequenties zijn voor de USA en ze alleen maar meer geld kosten.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:51 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Dat zal wel meevallen. Want hoe wil Rusland een land gaan bezetten wat niet bezet wilt worden dat wordt een smerige guerrilla oorlog. Dat kan Rusland helemaal niet aan. Daarvoor zijn er door een revolutie al 2 keer een Pro-Russische regime afgezet in Oekraïne. Oekraïne zal zich niet snel laten bezetten. Het enige wat we vandaag hebben gezien is dat de VS zich vervreemd van zijn traditionele bondgenoten. Iets wat nu de wereld in schok brengt maar op langer termijn de VS enorme schade aanbrengt.
Ik denk dat het Trump team er op zich goed aan heeft gedaan om een adempauze in te lassen na zo'n publieke aanvaring. Het is echt ongekend wat we vanavond hebben gezien. Misschien bellen ze elkaar morgen op en komen ze in een achterkamertje toch nog tot een overeenkomst...quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:50 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Gezien alle uitlatingen van Trump over Zelensky en Oekraïne de afgelopen jaren en laatste weken was het ook maar de vraag wat voor garanties een deal echt hadden opgeleverd.
Trump kon na de scène niet meer achter de schermen als een echte geopoliticus alsnog gewoon een deal sluiten. Zij ego zat hem in de weg en dus gooide hij hem eruit. Vorige week noemde hij Zelensky nog een dictator. Zijn woord is niks waard blijkt maar weer.
Het eerste wat je moet doen is, terug naar de tekentafel gaan.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:00 schreef phpmystyle het volgende:
Denk dat Zelensky graag opstapt als iemand anders het beter kan of weet.
Na zo'n dag zou ik terugreizen naar Kiev met de vraag wie heeft er zin in?
Man man. Het eerste wat je thuis doet is een biertje pakken en een peuk opsteken.
Die afspraken wil Trump niet maken.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat jouw indruk is doet er niet toe.
Het gaat erom dat er heldere afspraken gemaakt worden, hoe pijnlijk die ook zullen zijn. Tijdens Trumps termijn zullen die niet meer geschonden worden. De komende jaren kan Oek/EU benutten om de deur goed op slot te doen.
Rusland is in voordeel op korte termijn
EU heeft voordeel op middellange termijn
Tuurlijk joh, gezien alle uitspraken van Trump nog vertrouwen hebben....quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Zelensky moet morgen nederig opbellen en excuses aanbieden aan Trump om dit probleem op te lossen. Ik heb nog steeds het gevoel dat Trump dit wil oplossen. Wel op zijn manier. Maar toch.
Maar er is een soort van alles of niets gedachte bij deze oorlog. Of Rusland trekt zich volledig terug, of doorvechten tot sint juttemis. Dat laatste gaat USA dus niet doen -Trump is heel duidelijk- en wij EU zouden dat misschien wel willen maar zijn daar blijkbaar niet toe bereid.
Ik denk dat het spoor volgen van Trump verstandig is. In de komende 4 jaar zullen de Russen hun bek wel houden en in de tussentijd zorgen dat je je voordeur nu WEL goed dicht hebt.
...
Wacht ik vergeet wat..
En wij moeten ook stoppen met provoceren. Dus geen Russisch afschaffen in Estland, beïnvloeden van social media in Rusland. Etc etc etc.
Trump kreeg het voor elkaar om een deal met iemand die met zijn rug tegen de muur stond te verknallen. Nu sluit de EU die deal wel.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:57 schreef Tengano het volgende:
Het enige wat Trump op wil lossen is zijn tekort aan die schaarse grondstofen die hij nodig heeft voor defensie, AI en computers.
De rest interesseert hem geen reet.
Plus hij wil op de eerste rij zitten aangaande die grondstoffen en hij wil Zelensky die deal door zijn strot douwen. Dat is wat je vanmiddag live zag gebeuren.
#maffiapraktijken
Wat dan wel weer een interessant denkpatroon is. Dat je met plezier terugvliegt naar huis waar de ellende tandje erger is dan in die dikke mannen met kaviaar-omgeving in de US. Zegt genoeg over de idiote discussie die daar gevoerd werd over respect.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:00 schreef phpmystyle het volgende:
Denk dat Zelensky graag opstapt als iemand anders het beter kan of weet. Hij lijkt mij ook geen ijdele man zoals een Rutte of Trump die met geen knuppel is weg te meppen.
Na zo'n dag zou ik terugreizen naar Kiev met de vraag wie heeft er zin in?
Man man. Het eerste wat je thuis doet is een biertje pakken en een peuk opsteken.
We zitten achteraf gezien toch al weken te kijken naar een toneelstuk en de voorbereiding op deze ontknoping.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 00:29 schreef Wantie het volgende: [..]
Het lijkt erop alsof Vance en Trump dit opzettelijk hebben laten ontsporen.
Wat men zegt op x boeit mij niet zo.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:01 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Die afspraken wil Trump niet maken.
Behalve dan een vage deal over grondstoffen.
Als je kijkt naar daadwerkelijke acties van de Trump administratie, wat er gezegd is, hoe er gesproken wordt over Oekraïne enz dan is het gewoon al over wat betreft de VS als partner voor Oekraïne.
Daarom is een staakt-het-vuren een stom idee.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat men zegt op x boeit mij niet zo.
Een bestand zal inhouden dat er een demarcatie lijn komt, dat de OVSE erin betrokken wordt, en troepen gaan staan, en Russische troepen deels terugtrekken. Alleen weten we niet wat Rusland gaat doen met de troepen die zich terugtrekken. Staan die straks bij de baltics?
We zijn in een wespennest terechtgekomen.
Ik postte niet voor niets dat artikel afgelopen week dat Trump een bijzonder slechte onderhandelaar is. Er was nog iemand die dat afdeed met "pff, bullshit, alleen maar meningen".quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:03 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump kreeg het voor elkaar om een deal met iemand die met zijn rug tegen de muur stond te verknallen. Nu sluit de EU die deal wel.
Die mogelijkheid zie ik nu ook meer naar de voorgrond komen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:03 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump kreeg het voor elkaar om een deal met iemand die met zijn rug tegen de muur stond te verknallen. Nu sluit de EU die deal wel.
Is waarschijnlijk al 3 jaar zo, en wat hebben ze toch enorm veel terrein veroverdquote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:04 schreef Elan het volgende:
According to the International Institute of Strategic Studies, Russia's military expenditure is now higher than Europe's total defence spending, in terms of purchasing parity power. It's increased by 41% and is now the equivalent of 6.7% of GDP. In contrast, the UK will be spending just 2.5% by 2027.
BBC
En wat is het in kouwe euro's? %en zegt geen reet voor een land met een matige economie.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:04 schreef Elan het volgende:
According to the International Institute of Strategic Studies, Russia's military expenditure is now higher than Europe's total defence spending, in terms of purchasing parity power. It's increased by 41% and is now the equivalent of 6.7% of GDP. In contrast, the UK will be spending just 2.5% by 2027.
BBC
Probleem is is dat de support om de oorlog voort te zetten uiteindelijk zal stoppen vanuit usa.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:04 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daarom is een staakt-het-vuren een stom idee.
Het Russische BNP is even groot als die van de Benelux. Ik denk dat het in absolute bedragen wel in ons voordeel uitpakt.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:04 schreef Elan het volgende:
According to the International Institute of Strategic Studies, Russia's military expenditure is now higher than Europe's total defence spending, in terms of purchasing parity power. It's increased by 41% and is now the equivalent of 6.7% of GDP. In contrast, the UK will be spending just 2.5% by 2027.
BBC
Och, dan neemt Groenland wel eventjes over, of komt ie wel met een andere hersenscheet aanzetten. Of het is gewoon Biden's schuld.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Die mogelijkheid zie ik nu ook meer naar de voorgrond komen.
Als dit verkeerd afloopt heeft Trump zich vanmiddag buiten spel gezet als TrumpGod the Peacemaker.
Daarom, beter Rusland slopen. Even doorbijten. Maar goed, hollandse jongens, VOC mentaliteit, niet van dat slappe, etc. Goed te doen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Probleem is is dat de support om de oorlog voort te zetten uiteindelijk zal stoppen vanuit usa.
Maar je hebt gelijk, vanuit EU perspectief is doorvechten een goed idee. Want bij stoppen moeten er weer afspraken gemaakt worden over de baltics en Groenland. Wordt volgende pain in the ass story.
Voor iemand die vrede wil maakt hij wel veel ruzie.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:11 schreef Firuze60 het volgende:
Aha, nu draait Fox weer. Trump wants peace, hahaha
Kan zijn dat er zo iets gaat komen, maar ik zie de relevantie niet echt met een grondstoffendeal.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:03 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat men zegt op x boeit mij niet zo.
Een bestand zal inhouden dat er een demarcatie lijn komt, dat de OVSE erin betrokken wordt, en troepen gaan staan, en Russische troepen deels terugtrekken. Alleen weten we niet wat Rusland gaat doen met de troepen die zich terugtrekken. Staan die straks bij de baltics?
We zijn in een wespennest terechtgekomen.
Dan trekt USA zich terug.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:10 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daarom, beter Rusland slopen. Even doorbijten. Maar goed, hollandse jongens, VOC mentaliteit, niet van dat slappe, etc. Goed te doen.
Die man is al 3 jaar onbetaald kremlin propaganda aan het verspreiden en heeft vanavond de nacht van zijn leven. Gespeelde mildheid wat eerder niks van te merken.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:02 schreef havanagila het volgende:
[..]
Tuurlijk joh, gezien alle uitspraken van Trump nog vertrouwen hebben....
En natuurlijk moet Poetin gepleased worden, godver de godver.
Menig republikein, democraat, en andere amerikanen zullen naar deze shitshow gekeken hebben en hun vertrouwen hebben verloren in de leiding van hun land.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:09 schreef TLC het volgende:
Het is dat Biden niet dood is anders zou die zich in zijn graf omdraaien na die scène van trump en vance
Die grondstoffendeal is niks anders dan de inhalige rat uithangen en zorgen dat je je geld terugkrijgt. Wij EU hebben ons geld terug. Wij hebben meer dan 300 miljard aan frozen assets from russia.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:12 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Kan zijn dat er zo iets gaat komen, maar ik zie de relevantie niet echt met een grondstoffendeal.
Na Zelensky krijg je gewoon de volgende patriot als president. Kans dat Zaloezjnyj dat wordt, die is vrij populair.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:13 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? dezelfde problemen blijven als iemand anders aan het roer komt.
Her gaat niet om Zelensky, correct.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:13 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? dezelfde problemen blijven als iemand anders aan het roer komt.
Dan trekt de VS zich toch terug? Dat willen ze trouwens, prima. Vervelend voor ons op de korte termijn maar daarna mag de VS zien dat ze hun leiding behouden. Want wat moet je met zo'n leger als je isolationist bent?quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dan trekt USA zich terug.
Je moet het anders zien. Wil je een arm eraf, been eraf, of een nier missen
Leuker kan ik het niet maken, wel makkelijker.
Het was gewoon chantage. Afpersing. Maffia praktijk.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:18 schreef Tengano het volgende:
Het optreden van Trump van vanmiddag kunt je het beste vergelijken met die van een zakenman pooier.
Ach man, de US trok zich in een klap terug uit Afghanistan, viel geen cent meer te halen, idem uit Irak. En toch denkt Europa dat ze niet zonder kunnen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 01:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan trekt de VS zich toch terug? Dat willen ze trouwens, prima. Vervelend voor ons op de korte termijn maar daarna mag de VS zien dat ze hun leiding behouden. Want wat moet je met zo'n leger als je isolationist bent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |