...over wanneer de volgende vergadering moment ingepland moet gaan worden?quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:37 schreef gebrokenglas het volgende:
Over 23 minuten weer een overleg...
haha. Soms gebeurt dat inderdaad.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:37 schreef ToT het volgende:
[..]
...over wanneer de volgende vergadering moment ingepland moet gaan worden?
das teveel, ik ken alleen sobat, pendenk, loempia en politionele actiequote:
Stelletje vergadertijgers!quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:38 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
haha. Soms gebeurt dat inderdaad.
Nee dit is de reguliere, elke ochtend. Dan heb ik om 11 uur nog een overleg staan en ergens rond 14 uur ook nog eentje.
quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
das teveel, ik ken alleen sobat, pendenk, loempia en politionele actie
Houten kopquote:
Ik krijg echt vergaderverkalking soms.quote:
begin strakjes niet over de actiesquote:Op donderdag 20 februari 2025 08:41 schreef ToT het volgende:
[..]Ik heb het ook maag gegoogled hoor!
quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:42 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ik krijg echt vergaderverkalking soms.
Ja, dat was vroeger heel wat minder. Toen was het juist leuk als je eens een vergadering had.quote:
Mogguhhquote:
Zo lang geleden alweer.quote:
Houten hartquote:Op donderdag 20 februari 2025 08:43 schreef ToT het volgende:
[..]
De dames voor u hebben hem alvast verzwaard?
Ik heb het bijna altijd als dat laatste ervaren.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:43 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, dat was vroeger heel wat minder. Toen was het juist leuk als je eens een vergadering had.
Maar nu is het vooral een onderbreking van je werkritme. Soms is is het nuttig maar soms is het ook echt zonde van je tijd.
Meh. Sommige dingen moeten wel echt besproken worden. Anders verlies je je in de waan van de dag.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:44 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik heb het bijna altijd als dat laatste ervaren.
De meeste dingen konden wel 1 op 1 gezegd worden of in een mailtje of zo.
Verschilde van baan tot baan.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:44 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Meh. Sommige dingen moeten wel echt besproken worden. Anders verlies je je in de waan van de dag.
Koop van die blije wasverzachter!quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:47 schreef Moeraskat het volgende:
Poh het is grauw nu. Waar is de zon
quote:
Oh ja sorry ik zit bij een Heule grote organisatie waarbij ik met veel partners samenwerk. (Overheid)quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:48 schreef ToT het volgende:
[..]
Verschilde van baan tot baan.
Soms zat ik in heel kleine teams waarbij iedereen zich afvroeg waarom we moesten vergaderen.
Soms was het een grotere instantie, maar gingen de vergaderingen altijd over andermans vakgebied maar moest ik toch altijd komen opdagen.
enz.
Ik heb ook voor de overheid gewerkt.quote:Op donderdag 20 februari 2025 08:49 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Oh ja sorry ik zit bij een Heule grote organisatie waarbij ik met veel partners samenwerk. (Overheid)
Toen ik nog in een kleine organisatie werkte hadden we een briefing en eens per zoveel weken een overleg over RDW stavaza. Maar toen had ik ook wel een functie waarin ik weinig te vinden had.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |