Klopt, de VVD is minstens net zo erg als de PVV.quote:Op woensdag 19 februari 2025 14:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De PVV heeft nooit in de regering behalve een korte gedoogconstructiegezeten tot hiervoor.
Tijd zat voor de andere partijen dus om het normaal te regelen en de PVV momentum te ontnemen. Is niet gebeurd. Niet janken dus.
Topic gaat over een groepsverkrachting van een stel parasieten dat hier verwacht asiel te krijgen en uit dank een dakloze vrouw verkracht. De uitspraken zijn uitsluitend gericht naar de daders, niet naar de groep als geheel. En ja, een normaal functionerende samenleving gooit parasieten, die alles in hun schoot geworpen hebben gekregen en als dank dit doen, eruit. Jij zou ook een gast uit je huis gooien als je hem alles geeft en als die als dank je dochter verkracht.quote:Op woensdag 19 februari 2025 14:25 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Geen fakkels inderdaad:
[..]
[..]
[..]
Pagina 1 van het eerste topic dat ik open. NWS is inderdaad een beschaafde herensociëteit.
En God mag weten wat er wel weggemod wordt
Nee Rutte heeft niet alles gedaan. Maar dat een aanzienlijk deel van de publieke sector op zijn gat ligt sinds de VVD aan de macht is is een feit.quote:Op woensdag 19 februari 2025 14:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Aah, dus Rutte heeft alles gedaan en asiel is geen problematiek?
Over simpel zwart-wit denken gesproken. In werkelijkheid is het allebei problematisch geweest. De bloedspetters in Duitsland, de weggegeven woningen en de leeggetrokken sociale voorzieningen hebben niks met neoliberaal beleid te maken, alles met het binnenhalen van hordes volksstammen onder het mom van goed doen.
Je doet enkel aannames.quote:Op woensdag 19 februari 2025 13:58 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik doe geen aannames, leuk geprobeerd.
De beroepsbevolking die je bron definieert is 15-75. Dit is de link waar jij mee kwam.quote:400k bijstandsuitkeringen op de beroepsbevolking is hooguit een paar %. De beroepsbevolking in NL bestaat uit 9,8 miljoen mensen. Oftewel, 4%.
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)20duizend%20personen.
Terwijl binnen de groepen die ik noemde het uitkeringspercentage 37-50% is. Deze groepen zitten ook al verwerkt in de totale 4%, oftewel het aantal Nederlanders van autochtone afkomst is extreem laag.
[..]
Nul, want de cijfers zijn van 18-65 zoals ik aangaf.
Daar zitten dus heel veel scholieren studenten en gepensioneerden bij. Dat drukt het percentage bijstandsuitkeringen, die krijgen studenten en pensionado's niet.quote:recent naar betaald werk hebben gezocht en daarvoor direct beschikbaar zijn (werkloze beroepsbevolking). In het vierde kwartaal van 2024 ging het om 10,2 miljoen personen, 10 duizend meer dan in het derde kwartaal van 2024.
Ik doe zeker geen feitenvrij verhaal. Ik gebruik letterlijk de feiten die jij poneert van CBS. Jij creert daarmee je eigen feitenvrije verhaal. Omdat je zoals ik al eerder opmerkte wat data cherrypicked en die vervolgens vrij willekeurig bij elkaar neemt om tot je gewenste conclusie te komen. Integratie gaat vreselijk, asielzoekers hebben wel 10 keer zo vaak een uitkering. Wat dat betreft snap je statistiek blijkbaar ook niet zo goed als je na dit showtje zegt de waarheid is hard. Jouw framing van de waarheid is hard. De waarheid is een stuk genuanceerder dan jij.quote:Bla bla bla. Een > factor 10 betekent gewoon een extreme oververtegenwoordiging. Jij maakt daar een feitenvrij verhaal van waarin je met allemaal niet onderbouwde excuses komt als "gek he" en "onze regering doet er alles aan".
De waarheid is hard.
Elke post van jou bevat geen enkele data. Dus kunnen we concluderen dat al jouw subjectieve waardeoordelen als "het gaat best goed" helemaal uit je duim komen.quote:
Goed, dat is een kleine aanscherping van mijn verhaal. Het verandert echter de toon niet significant. Als we de groep 67-75 eraf halen, blijven we met een groep van 10,2 - 2 = 8,2 miljoen mensen over. 400k op een groep van 8,2 miljoen is 4,88 procent ten opzichte van 4%. Wow, dat is een schokkende verandering, een toename van 0,88%quote:De beroepsbevolking die je bron definieert is 15-75. Dit is de link waar jij mee kwam.
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)20duizend%20personen
[..]
Daar zitten dus heel veel scholieren studenten en gepensioneerden bij. Dat drukt het percentage bijstandsuitkeringen, die krijgen studenten en pensionado's niet.
De groep 15-25 (grotendeels studenten) is bijna 3 miljoen mensen, die voor een groot deel dus dat percentage uitkeringstrekkers naar beneden drukken. De groep 67-75 zit rond de 2 miljoen mensen. Als je de studenten en gepensioneerden meerekent gaat dat percentage Nederlanders in de bijstand van je gigantisch omhoog.
De cijfers die je gebruikt zijn niet 18-67, waarom daarover liegen. Je vergeet ook de mensen met een uitkering mee te rekenen in de beroepsbevolking
Als je die nou meeneemt en dus 10.2 miljoen beroepsbevolking aanhoudt net als CBS. Dan eens de studenten en pensionado's erafhaalt, die kunnen geen bijstand ontvangen. Dan kun je een realistisch percentage berekenen. Dat stukken hoger ligt dan jouw framepje van 4%.
De andere trend is dat de rechters op de ideologische stoel gaan zitten en in de strafmaat rekening houden met dat dit tuig niet wordt uitgezet door straffen te geven die zo laag zijn dat de asielvergunning niet in gevaar komt en dit soort "verzachtende" omstandigheden gaan aanvoeren. Dat is extreem kwalijk, want dat is vermenging van ideologie met strafrecht.quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:08 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Je kan elke keer proberen de grens te verleggen, je hebt zelf op het topic gereageerd, dus lees de rest van de posts ook maar even. Vergeet niet over de posts heen te lezen waar ze de rechters proberen op te sporen.
Niks mis met een feitelijke uiteenzetting (die jij ook doet) of het veroordelen van een gore misdaad.
Maar als je deze reacties als normaal ziet mis je volgens mij compleet de trend waar we het over hadden, en gelijk ook de reden dat ik een Godwin terecht vindt. Prettige middag joh
Ja je kunt inderdaad nog maar een foute aanname doen. Waarom ook niet. Ik gaf vanaf het begin al aan niet zoveel zin hebben in de discussie omdat me toen al duidelijk was hoe dit gaat. Ik kan je ook bronnen geven berekeningen tonen, dat overtuigt toch allemaal 0,0. (dat was mijn aanname van jou en ik word bevestigd) en is meer werk voor mij om te doen dan gewoon jouw bronnen nemen en even aanwijzen waar je analyse/berekening de mist in gaat.quote:Op woensdag 19 februari 2025 14:54 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Elke post van jou bevat geen enkele data. Dus kunnen we concluderen dat al jouw subjectieve waardeoordelen als "het gaat best goed" helemaal uit je duim komen.
Ja tuurlijk wat maakt 1% nou uit. Nou bijvoorbeeld dat je verschil van 10x zo vaak werkeloos meteen al naar 8x gaat. Ach een verschil van 20% wat maakt dat eigenlijk uit? Het zijn maar keiharde statistieken en feiten tochquote:Goed, dat is een kleine aanscherping van mijn verhaal. Het verandert echter de toon niet significant. Als we de groep 67-65 eraf halen, blijven we met een groep van 8,2 miljoen mensen over. 400k op een groep van 8,2 miljoen is 4,88 procent. Wow, dat is een schokkende verandering![]()
Ja hoeveel van die 3 miljoen zijn dan asielmigranten volgens jou? Nogal simpel om toch te doen alsof je hiervoor niks aan je analyse moet veranderen. Bedenk ook migranten in die leeftijd zullen veel minder vaak op school of studie zitten, bijvoorbeeld omdat er geen goede instap is vanaf hun niveau.quote:De groep 15-25, rond de 3 miljoen, moet je ook bij de groepen Irakezen, Eritreeërs, Afghanen etc. tellen waar het uitkeringspercentage 37-50% is. Daar wordt namelijk OOK met de jonge beroepsbevolking gerekend.
Ja en als we nog wat meer realisme aan je berekeningen toevoegen moet je nog meer naar beneden bijstellen.quote:Uiteindelijk blijft het verhaal in grote lijnen staan en heb jij het van 4 procent naar 4,88 procent geluld. Jij bent naar een uitkomst aan het toewerken die je a priori stelling "we hebben geen probleem" ondersteunt. Echter blijft er een inverse factor 1 / (4,88 / 37) = 7,58 en 1/ (4,88 / 50) = 10,25 oververtegenwoordiging over. Dus de range van oververtegenwoordiging in de uitkering ligt na aftrek van bejaarden op 7,58-10,25 ten opzichte van het Nederlandse totaal.
Nou doe eens dan. Laat eens de echte cijfers zien. Zo moeilijk kan dat voor een expert niet zijn toch, eventjes de migranten eraf halen en een nieuw percentage berekenen voor Nederlanders. Of moet ik dan het boek van Jan van Beek aanschaffen?quote:In werkelijkheid is de oververtegenwoordiging nog hoger, omdat het hoge aantal mensen in de bijstand van de door mij genoemde groepen (die bij de 400k wordt gerekend omdat ze een vergunning) het aantal van de Nederlanders als TOTAAL verder omhoog stuwt. Als je dan nog gaat meenemen dat andere groepen ook al oververtegenwoordigd zijn in deze 400k, zoals Marokkanen en Antillianen, wordt het al helemaal treurig.
De vergelijking zit hem in de randvoorwaarden die we creëren voor dit soort daden. We hebben een partij die met 25% van de stemmen de grootste is, en al 20 jaar one-issue politiek tegen moslims voert. Er is een coalitie met die partij gevormd. Het maatschappelijke debat is zo extreem geworden, dat volgens mij verstandige mensen keiharde racistische uitspraken gaan goed praten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:16 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De andere trend is dat de rechters op de ideologische stoel gaan zitten en in de strafmaat rekening houden met dat dit tuig niet wordt uitgezet door straffen te geven die zo laag zijn dat de asielvergunning niet in gevaar komt en dit soort "verzachtende" omstandigheden gaan aanvoeren. Dat is extreem kwalijk, want dat is vermenging van ideologie met strafrecht.
Ik zeg niet dat ik alle reacties als normaal zie en ik ben niet zo van het "opsporen van rechters" maar pas als de retoriek zich gaat richten tot het met fakkels langsgaan bij willekeurige leden van een groep, ongeacht of ze wel of niet iets met het voorval te maken hebben én dit ook nog mainstream gedachtengoed wordt kan je over hetzelfde spreken als een Kristallnacht. Daarom moet je oppassen met dit soort vergelijkingen. Wat er in Duitsland plaatsvond, was heel extreem. Zo extreem, dat we het als een apart onderwerp behandelen, een op zichzelf staand iets. De aanloop ernaartoe was ook heel anders. We kwamen uit een grote oorlog waarin Duitsland zich vernederd voelde en met hyperinflatie te maken had, niet te vergelijken met de economische uitdagingen die we nu kennen.
Dus vandaar mijn vraag: waar zie jij oproepen tot willekeurige aanvallen, zonder aanziens des persoons en dan ook nog ongerelateerd aan deze casus in Nieuws zoals dat bij Joden gebeurde? Wat jij beschrijft is een ander fenomeen. Kunnen we ook wat van vinden, maar is niet hetzelfde.
verhardT en ontspoorT.quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:58 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier.
Misschien toch maar eens tijd om mijn account te laten perma bannen aangezien elk topic op FOK! verhard en ontspoord en de mods niet meer durven te modereren.
Die partij weet al 20 jaar stemmen te trekken, omdat er een probleem is waar zij op kunnen kapitaliseren dat wordt genegeerd. Waarom denk je dat de minister van BuZa uit VAE ons in 2017 al waarschuwde zonder er doekjes om te winden? Welke "political correctness" heeft hij het over denk je? De verstikkende deken van tolerantie en politieke correctheid, de verkrampte houding elke keer dat er een probleem wordt blootgelegd.quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:46 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De vergelijking zit hem in de randvoorwaarden die we creëren voor dit soort daden. We hebben een partij die met 25% van de stemmen de grootste is, en al 20 jaar one-issue politiek tegen moslims voert. Er is een coalitie met die partij gevormd. Het maatschappelijke debat is zo extreem geworden, dat volgens mij verstandige mensen keiharde racistische uitspraken gaan goed praten.
We hebben 3 andere partijen, waaronder een grote geleid door een mevrouw van Turkse afkomst, die in retoriek hier nog niet bij in de buurt zijn gekomen. Ik durf eigenlijk wel te voorspellen dat ze daar alle 3 afstand van zouden nemen.quote:Alsof we het pas mogen benoemen of waarschuwen als er daadwerkelijk een groep PVVers bij elkaar komt en mensen knuppels in de handen drukt.
De vraag is meer, als de PVV zou oproepen tot het in brand steken van dönerzaken, zou dat dan gebeuren?
Ik ga de mods niet beschuldigen, die hebben ook een leven en zijn niet 100% van de tijd aanwezig. De mods leveren over het algemeen prima werk.quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:58 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier.
Misschien toch maar eens tijd om mijn account te laten perma bannen aangezien elk topic op FOK! verhard en ontspoord en de mods niet meer durven te modereren.
Oh ik weet wel zeker dat ze er afstand van zouden nemen, maar wat heb je daar dan nog aan? Uiteindelijk heeft vooral Yesilgöz er bewust voor gekozen het debat op elk punt naar migratie te trekken (ook omdat dat de VVD zou vrijwaren van beleidsfouten in de afgelopen 20 jaar).quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:05 schreef Richestorags het volgende:
[..]
[..]
We hebben 3 andere partijen, waaronder een grote geleid door een mevrouw van Turkse afkomst, die in retoriek hier nog niet bij in de buurt zijn gekomen. Ik durf eigenlijk wel te voorspellen dat ze daar alle 3 afstand van zouden nemen.
Heb je helemaal gelijk in, ik zal het ook niet meer doen, maar wilde niet dat we deden alsof er een normale toon gevoerd werd daar.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik ga de mods niet beschuldigen, die hebben ook een leven en zijn niet 100% van de tijd aanwezig. De mods leveren over het algemeen prima werk.
Maar dat elk topic inderdaad over een non-issue als asiel gaat is al vervelend, dat de pure bagger van NWS hier nu ook heen wordt gehaald is wel echt verschrikkelijk. Ik ga al nooit naar NWS, maar dan is het hier inderdaad ook over.
Oh komen al die stormfronters hierheen. Nouja dan zal ik ook niet lang blijven, laat ze maar zichzelf gekmaken. Echt 0 behoefte als het alleen nog maar debiele kroegpraat van halve garen is.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik ga de mods niet beschuldigen, die hebben ook een leven en zijn niet 100% van de tijd aanwezig. De mods leveren over het algemeen prima werk.
Maar dat elk topic inderdaad over een non-issue als asiel gaat is al vervelend, dat de pure bagger van NWS hier nu ook heen wordt gehaald is wel echt verschrikkelijk. Ik ga al nooit naar NWS, maar dan is het hier inderdaad ook over.
Een goed iemand om op dit vlak te volgen is Josse de Voogd, de "verkiezingsgeograaf". Hij duidt waarom mensen naar de PVV zijn gegaan in grote getalen, maar waarom ze ook zo weer weg zouden kunnen gaan.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:14 schreef Fretwork het volgende:
Helemaal met je eens dat we kritisch moeten blijven hierop, en ingrijpen waar nodig. Al denk ik wel dat het beeld dat ontstaat, alsof LINKS hier niks aan wil doen, vooral ontstaat door gespin van PVV/FvD/JA21, maar ook VVD.
Overigens vind ik niet dat mensen zich mogen verschuilen achter het "niet gehoord worden", maar soit
Wat je eraan hebt is dat je weet dat het geen meerderheidssentiment is onder de regering en dat we ons dus niet in 1938 bevinden. Als het ook nog daadwerkelijk zou gebeuren zou de regering erom vallen.quote:Oh ik weet wel zeker dat ze er afstand van zouden nemen, maar wat heb je daar dan nog aan? Uiteindelijk heeft vooral Yesilgöz er bewust voor gekozen het debat op elk punt naar migratie te trekken (ook omdat dat de VVD zou vrijwaren van beleidsfouten in de afgelopen 20 jaar).
Misschien is Bluesky of Joop.nl wat voor je?quote:Op woensdag 19 februari 2025 15:58 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier.
Misschien toch maar eens tijd om mijn account te laten perma bannen aangezien elk topic op FOK! verhard en ontspoord en de mods niet meer durven te modereren.
En nu hebben we weer een stormfrontvergelijking. Maar nee, het morele gelijk zit hier hoor...quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:21 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Oh komen al die stormfronters hierheen. Nouja dan zal ik ook niet lang blijven, laat ze maar zichzelf gekmaken. Echt 0 behoefte als het alleen nog maar debiele kroegpraat van halve garen is.
Sowieso bizar wat die lui allemaal mogen zeggen, maar als ik me als antifascist een mening heb over dat soort radicalen mag het opeens niet.
Ah natuurlijk, zijne majesteit Hanca bepaalt wel even wat een issue is en wat een non-issue is. Wat een machtsvertoonquote:Op woensdag 19 februari 2025 16:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik ga de mods niet beschuldigen, die hebben ook een leven en zijn niet 100% van de tijd aanwezig. De mods leveren over het algemeen prima werk.
Maar dat elk topic inderdaad over een non-issue als asiel gaat is al vervelend, dat de pure bagger van NWS hier nu ook heen wordt gehaald is wel echt verschrikkelijk. Ik ga al nooit naar NWS, maar dan is het hier inderdaad ook over.
Misschien kan je weer een doodvermoeiend afscheidstopic maken met veel bombariequote:Op woensdag 19 februari 2025 15:58 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier.
Misschien toch maar eens tijd om mijn account te laten perma bannen aangezien elk topic op FOK! verhard en ontspoord en de mods niet meer durven te modereren.
Heb gewoon een mail gestuurd maar werd niet op gereageerd.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:28 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien kan je weer een doodvermoeiend afscheidstopic maken met veel bombarie
Ja hoe men elkaar op fok jarenlang zit op te stoken met constante extreme haat tegen minderheden, andersdenkenden, rechters,ambtenaren dat is inderdaad stormfrontachtig. Thierrie werd een paar jaar geleden nog uitgekotst na zijn boreaalspeech. Zou hij hem nu houden kost dat niet eens zetels meer.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:28 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En nu hebben we weer een stormfrontvergelijking. Maar nee, het morele gelijk zit hier hoor...
De NSDAP had geen meerderheid, en de Kristallnacht was geen democratische beslissing. Maar daar gaat het nieteens om, ik sluit me aan bij wat hier boven gezegd werd. Bedenk jij zelf maar of je dat soort uitspraken wil bagatelliseren of verdedigen.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:23 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wat je eraan hebt is dat je weet dat het geen meerderheidssentiment is onder de regering en dat we ons dus niet in 1938 bevinden. Als het ook nog daadwerkelijk zou gebeuren zou de regering erom vallen.
Jeetje, dat ik het nog een keer eens ben met die partijenquote:Het kabinet geeft hiermee gehoor aan een motie van de Tweede Kamer van JA21 en de VVD. Alleen GL-PvdA, Denk en PvdD stemden tegen.
In de schuilkerders dus maar hequote:Op woensdag 19 februari 2025 16:40 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja hoe men elkaar op fok jarenlang zit op te stoken met constante extreme haat tegen minderheden, andersdenkenden, rechters,ambtenaren dat is inderdaad stormfrontachtig. Thierrie werd een paar jaar geleden nog uitgekotst na zijn boreaalspeech. Zou hij hem nu houden kost dat niet eens zetels meer.
Fascisme groeit heel snel in de Westerse wereld ook aangemoedigd vanuit Amerika. Dat gaat gedonder opleveren kan ik je op een bordje geven. Natuurlijk zijn bijna alle fascisten useful idiots maar dat maakt ze niet minder gevaarlijk. Het politieke midden probeert dat altijd te vergoeilijken of steekt graag de kop in het zand, daar hoor ik niet bij.
Zegt ook genoeg eigenlijk hoe steeds meer topics constant over asielzoekers moeten gaan. In plaats van de veel grotere groep bruinhemden in ons midden. Uiteindelijk lost dat probleem zichzelf wel op de ideologie is zo schadelijk dat het nooit heel lang stand houd. Maar het is geen goede tijd tot dan.
De NSDAP was de grootste fractie in de Reichstag. En volgens de PVV logica was de Kristallnacht wel een democratische beslissing, want er was bekend wat de NSDAP wilde en de mensen stemden erop, dus het was de wil van het volk.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:53 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De NSDAP had geen meerderheid, en de Kristallnacht was geen democratische beslissing. Maar daar gaat het nieteens om, ik sluit me aan bij wat hier boven gezegd werd. Bedenk jij zelf maar of je dat soort uitspraken wil bagatelliseren of verdedigen.
@Fretworkquote:Op woensdag 19 februari 2025 16:54 schreef MoreDakka het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)kabinet-land-niet-in
[..]
Jeetje, dat ik het nog een keer eens ben met die partijenVraag me af wat de motivatie van GL is om tegen te stemmen trouwens. Volgens mij hadden ze geen bezwaar toen David Icke niet het land in mocht en nog steeds niet mag.
Volgens mij heb ik eerder ook al uitspraken gedaan om duidelijk te maken dat je echt niet alles hoeft goed te praten. Als je objectief kan vaststellen dat mensen hier komen om haatdragende of anderszins illegale speeches te komen brengen mag je die van mij best tegenhouden. Net zoals dat mag bij een David Icke bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
@:Fretwork
Hier komt de "frame" vandaan dat links Islamproblematiek niet serieus neemt.
Deze figuren zijn zeer, zeer extreem en worden op de Islamitische EO Jongerendag uitgenodigd. Ik zou het fideel vinden als je daar ook over nadenkt, dan denk ik na over wat jij zei.
Nee? Ik ben juist politiek meer actief aan het worden. Het is me juist duidelijk geworden dat af en toe stemmen en wat discussieren online niet genoeg is. Een sentiment dat ik meer zie in mijn omgeving, natuurlijk in je eentje maak je 0,0 verschil maar juist door meer verbinding te zoeken is er wel wat mogelijk. Daarbij zelfs als ik geen enkel verschil maak vind ik het de taak van een burger in democratie om enige strijd te leveren voor fundamentele principes zoals mensenrechten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:55 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
In de schuilkerders dus maar he
Wie zegt dat ik dat bepaal. Ik zeg dat ik het een non issue vind en dat het in de rij problemen die Nederland heeft niet in de top 10 voor komt als je objectief bent. Maar het is een vrij land, jij mag bang blijven hoor. Alleen jaag je dan mensen die het over echte politiek willen hebben wel weg.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:28 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ah natuurlijk, zijne majesteit Hanca bepaalt wel even wat een issue is en wat een non-issue is. Wat een machtsvertoon
Hij heeft ook niet zoveel zetels over. Dat vind ik eerder bemoedigend....quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:40 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja hoe men elkaar op fok jarenlang zit op te stoken met constante extreme haat tegen minderheden, andersdenkenden, rechters,ambtenaren dat is inderdaad stormfrontachtig. Thierrie werd een paar jaar geleden nog uitgekotst na zijn boreaalspeech. Zou hij hem nu houden kost dat niet eens zetels meer.
Het groeit ook in tegenreactie op China en Rusland dat zich steeds assertiever en asocialer gedragen. Er zijn hier ook bijna geen Trump of Musk aanhangers, ook in NWS niet. Bijna iedereen ziet wel in dat er dingen radicaal anders gaan onder hem.quote:Fascisme groeit heel snel in de Westerse wereld ook aangemoedigd vanuit Amerika. Dat gaat gedonder opleveren kan ik je op een bordje geven. Natuurlijk zijn bijna alle fascisten useful idiots maar dat maakt ze niet minder gevaarlijk. Het politieke midden probeert dat altijd te vergoeilijken of steekt graag de kop in het zand, daar hoor ik niet bij.
Het zijn beide problemen. Het probleem is dat asielproblematiek wordt gebagatelliseerd en dat mensen het daardoor blijven aankaarten en dat er te pas en te onpas met se termen racisme, xenofobie en Islamofobie wordt gesmeten waardoor mensen daar moe van worden.quote:Zegt ook genoeg eigenlijk hoe steeds meer topics constant over asielzoekers moeten gaan. In plaats van de veel grotere groep bruinhemden in ons midden. Uiteindelijk lost dat probleem zichzelf wel op de ideologie is zo schadelijk dat het nooit heel lang stand houd. Maar het is geen goede tijd tot dan.
Sure.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:00 schreef Richestorags het volgende:
Deze figuren zijn zeer, zeer extreem en worden op de Islamitische EO Jongerendag uitgenodigd. Ik zou het fideel vinden als je daar ook over nadenkt, dan denk ik na over wat jij zei.
Nou ja, je benoemde dat je het frame onterecht vindt. GL/PvdA kan juist scoren als ze deze extremisten de toegang zouden weigeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:04 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik eerder ook al uitspraken gedaan om duidelijk te maken dat je echt niet alles hoeft goed te praten. Als je objectief kan vaststellen dat mensen hier komen om haatdragende of anderszins illegale speeches te komen brengen mag je die van mij best tegenhouden. Net zoals dat mag bij een David Icke bijvoorbeeld.
WHAT ABOUT.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:16 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Sure.
Veroordeel je dan ook wat er in de Bible Belt wordt gezegd over homo's of enig andere vorm van uitspraken?
Omdat ik weet hoe pijnlijk de discussie is als je ook vraagt om een veroordeeling van christelijke jihadisten. Homo's die in elkaar worden geslagen en waar de lokale overheid niks mee doet want hadden ze geen homo moeten zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:20 schreef Richestorags het volgende:
[..]
WHAT ABOUT.
Dit is precies, maar dan ook precies de linkse hypocrisie waar ik op doel. Je haalt iets erbij dat niet te vergelijken is. Waarom moet je meteen uit een verkrampte reflex over Christenen beginnen als de 3 grootste wacko's van de Islam op de tafel verschijnen?
Als er nu een topic komt over de Westboro Baptist Church vraag je mij dan ook de Islam te veroordelen?
In de Bible Belt roept men niet op tot oorlog op de straten en met Joden (Hijab), het doden van homo's (die andere spreker) of Joden (die andere spreker).
En nee, ook het Biblebelt gedachtengoed kan ik me niet in vinden.
In plaats van deze lieden te veroordelen en in te gaan op het nieuwsbericht heb je het onderwerp meteen verlegd. Waarom? Kan het niet allebei waar zijn?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:22 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Omdat ik weet hoe pijnlijk de discussie is als je ook vraagt om een veroordeeling van christelijke jihadisten. Homo's die in elkaar worden geslagen en waar de lokale overheid niks mee doet want hadden ze geen homo moeten zijn.
Ja daarom vroeg ik het ook.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:25 schreef Richestorags het volgende:
Kan het niet allebei waar zijn?
Ik doe niet aan speculeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:25 schreef Richestorags het volgende:
Ben je zo achterlijk dat ik denk dat het wel oké is als Christenen homo's in elkaar slaan omdat ze Christelijk zijn en niet Islamitisch?
Dus de volgende keer dat we het over Xi Jin Ping en Kim Jong Un hebben, vraag je of ik Trump ook nog even wil bekritiseren?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:26 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ja daarom vroeg ik het ook.
[..]
Ik doe niet aan speculeren.
Je kan ook gewoon antwoord geven op de vraag of het negeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dus de volgende keer dat we het over Xi Jin Ping en Kim Jong Un hebben, vraag je of ik Trump ook nog even wil bekritiseren?
En als het onderwerp over Stalin gaat , moeten mensen ook benadrukken dat Hitler toch ook wel erg was?
Wat is dat voor een achterlijke manier van discussie?
Jij wil dat er normaal discussie wordt gevoerd, draag daar dan zelf aan bij. Je begrijpt niet waarom dit niet onder "normale discussie" valt, een uitgekauwde whataboutism?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:34 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon antwoord geven op de vraag of het negeren.
christelijke jihadisten of moslim jihadisten, een pot nat. Zodra er sprake is van dwang wordt er een grens overschreden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Jij wil dat er normaal discussie wordt gevoerd, draag daar dan zelf aan bij. Je begrijpt niet waarom dit niet onder "normale discussie" valt, een uitgekauwde whataboutism?
Ik denk dat je doelt op iets anders, namelijk dat mensen zich niet mogen verschuilen (wmb) achter het niet gehoord worden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nou ja, je benoemde dat je het frame onterecht vindt. GL/PvdA kan juist scoren als ze deze extremisten de toegang zouden weigeren.
Waarom is het discours richting Christenen vanaf de jaren '60 in linkse kringen keihard geweest maar worden de uitwassen van de Islam zoals deze met de mantel der liefde bedekt? Dit is waarom die radicale ex imam linkse partijen opzocht, voor deze naïviteit en hun rare kronkel als het om Islam gaat terwijl ze er geen moeite mee hebben het Christendom te bekritiseren.
Wat is dat nu weer voor rare opmerking, dat ik racisme goedpraat? Uiteindelijk kan je het toch gewoon niet aan om met iemand die tegenover je staat te discussiëren en ga je toch maar weer zelf wat roepen op het eind. Als het klopt in jouw hoofd, zal het wel waar zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:40 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik denk dat je doelt op iets anders, namelijk dat mensen zich niet mogen verschuilen (wmb) achter het niet gehoord worden.
Zo blijven we racisme goed praten, en uiteindelijk ben jij dat nu nog steeds aan het doen.
Heel leuk dat PvdA en GroenLinks zouden kunnen "scoren", maar ik verlang terug naar politiek die over meer dan scoren op migratie gaat.
Fijne avond man
precies en als je daar vervolgens maar genoeg mee in aanraking komt gaat het vanzelf wel lekken naar je offline persona. Misschien niet bij jou maar als we dat over grotere aantallen hebben wordt een bepaald aandeel van de deelnemers wel degelijk geradicaliseerd door deel te nemen aan steeds feller wordende anti-migratie discussies. Die ook feitelijk geen discussies meer zijn want het is over elkaar heenvallen om te bevestigen dat deze mensen minderwaardig zijn. Of elkaar opjutten door steeds radicalere oplossingen te normaliseren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hij heeft ook niet zoveel zetels over. Dat vind ik eerder bemoedigend....
Ik zie het meer als een uitlaatklep en vind het gezond dat mensen op internet met hun schaduwkant in contact komen. Als je mij in het dagelijks leven zou kennen zou je nooit weten dat ik op internet een andere kant van mezelf uitdraag. Ik doe daar verder ook niks mee.
Het is vooral Amerika dat opeens een 180 doet. Tenminste het was natuurlijk altijd al een gigantisch kutland voor de wereld maar ze gaven wel veel geld uit aan soft power.quote:Het groeit ook in tegenreactie op China en Rusland dat zich steeds assertiever en asocialer gedragen. Er zijn hier ook bijna geen Trump of Musk aanhangers, ook in NWS niet. Bijna iedereen ziet wel in dat er dingen radicaal anders gaan onder hem.
Totaal niet, het tegenovergestelde het is een muis en er wordt zo lang over geluld dat mensen echt geloven dat het een olifant is. De meeste kritiek is ook gewoon racisme, xenofobie en islamofobie maar al die kwalen zijn prima te genezen door het ware verhaal te vertellen.quote:Het zijn beide problemen. Het probleem is dat asielproblematiek wordt gebagatelliseerd en dat mensen het daardoor blijven aankaarten en dat er te pas en te onpas met se termen racisme, xenofobie en Islamofobie wordt gesmeten waardoor mensen daar moe van worden.
Thierry opperde al een kristalnachtje in de kamer. Daarbij zien we in Amerika toch zeker een coup en bijna totale afbraak van instituties die mensen beschermen. Wij lopen vaak minder ver achter op Amerika dan we denken.quote:Ja er zijn bruinhemden en het discours schuift op maar het idee dat onze hele politiek vol met NSDAP signatuur zit of mensen klaar staan voor de volgende Kristallnacht onderschrijf ik niet. De PVV is echt een pussyversie van de lokale varianten van de AfD bijvoorbeeld.
Wat betreft veiligheid wordt dat zwaar overdreven. Ja de wapenlobby wrijft in haar handen.quote:Ik vind het zorgwekkender dat we als Europa zo zwak staan tegenover Amerika, Rusland en China. Qua veiligheid en energieafhankelijkheid.
Er zijn geen Christelijke jihadisten. Je hebt zeer weinig kennis van theologie.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:38 schreef Origami94 het volgende:
[..]
christelijke jihadisten of moslim jihadisten, een pot nat. Zodra er sprake is van dwang wordt er een grens overschreden.
Hate speech is dan nog redelijk een grens over, maar geweld tegen homo's dat vaker voortkomt gebeurt nog steeds.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 19 februari 2025 17:47 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er zijn geen Christelijke jihadisten. Je hebt zeer weinig kennis van theologie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |