Jeetje, dat ik het nog een keer eens ben met die partijenquote:Het kabinet geeft hiermee gehoor aan een motie van de Tweede Kamer van JA21 en de VVD. Alleen GL-PvdA, Denk en PvdD stemden tegen.
In de schuilkerders dus maar hequote:Op woensdag 19 februari 2025 16:40 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja hoe men elkaar op fok jarenlang zit op te stoken met constante extreme haat tegen minderheden, andersdenkenden, rechters,ambtenaren dat is inderdaad stormfrontachtig. Thierrie werd een paar jaar geleden nog uitgekotst na zijn boreaalspeech. Zou hij hem nu houden kost dat niet eens zetels meer.
Fascisme groeit heel snel in de Westerse wereld ook aangemoedigd vanuit Amerika. Dat gaat gedonder opleveren kan ik je op een bordje geven. Natuurlijk zijn bijna alle fascisten useful idiots maar dat maakt ze niet minder gevaarlijk. Het politieke midden probeert dat altijd te vergoeilijken of steekt graag de kop in het zand, daar hoor ik niet bij.
Zegt ook genoeg eigenlijk hoe steeds meer topics constant over asielzoekers moeten gaan. In plaats van de veel grotere groep bruinhemden in ons midden. Uiteindelijk lost dat probleem zichzelf wel op de ideologie is zo schadelijk dat het nooit heel lang stand houd. Maar het is geen goede tijd tot dan.
De NSDAP was de grootste fractie in de Reichstag. En volgens de PVV logica was de Kristallnacht wel een democratische beslissing, want er was bekend wat de NSDAP wilde en de mensen stemden erop, dus het was de wil van het volk.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:53 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De NSDAP had geen meerderheid, en de Kristallnacht was geen democratische beslissing. Maar daar gaat het nieteens om, ik sluit me aan bij wat hier boven gezegd werd. Bedenk jij zelf maar of je dat soort uitspraken wil bagatelliseren of verdedigen.
@Fretworkquote:Op woensdag 19 februari 2025 16:54 schreef MoreDakka het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)kabinet-land-niet-in
[..]
Jeetje, dat ik het nog een keer eens ben met die partijenVraag me af wat de motivatie van GL is om tegen te stemmen trouwens. Volgens mij hadden ze geen bezwaar toen David Icke niet het land in mocht en nog steeds niet mag.
Volgens mij heb ik eerder ook al uitspraken gedaan om duidelijk te maken dat je echt niet alles hoeft goed te praten. Als je objectief kan vaststellen dat mensen hier komen om haatdragende of anderszins illegale speeches te komen brengen mag je die van mij best tegenhouden. Net zoals dat mag bij een David Icke bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:00 schreef Richestorags het volgende:
[..]
@:Fretwork
Hier komt de "frame" vandaan dat links Islamproblematiek niet serieus neemt.
Deze figuren zijn zeer, zeer extreem en worden op de Islamitische EO Jongerendag uitgenodigd. Ik zou het fideel vinden als je daar ook over nadenkt, dan denk ik na over wat jij zei.
Nee? Ik ben juist politiek meer actief aan het worden. Het is me juist duidelijk geworden dat af en toe stemmen en wat discussieren online niet genoeg is. Een sentiment dat ik meer zie in mijn omgeving, natuurlijk in je eentje maak je 0,0 verschil maar juist door meer verbinding te zoeken is er wel wat mogelijk. Daarbij zelfs als ik geen enkel verschil maak vind ik het de taak van een burger in democratie om enige strijd te leveren voor fundamentele principes zoals mensenrechten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:55 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
In de schuilkerders dus maar he
Wie zegt dat ik dat bepaal. Ik zeg dat ik het een non issue vind en dat het in de rij problemen die Nederland heeft niet in de top 10 voor komt als je objectief bent. Maar het is een vrij land, jij mag bang blijven hoor. Alleen jaag je dan mensen die het over echte politiek willen hebben wel weg.quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:28 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ah natuurlijk, zijne majesteit Hanca bepaalt wel even wat een issue is en wat een non-issue is. Wat een machtsvertoon
Hij heeft ook niet zoveel zetels over. Dat vind ik eerder bemoedigend....quote:Op woensdag 19 februari 2025 16:40 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja hoe men elkaar op fok jarenlang zit op te stoken met constante extreme haat tegen minderheden, andersdenkenden, rechters,ambtenaren dat is inderdaad stormfrontachtig. Thierrie werd een paar jaar geleden nog uitgekotst na zijn boreaalspeech. Zou hij hem nu houden kost dat niet eens zetels meer.
Het groeit ook in tegenreactie op China en Rusland dat zich steeds assertiever en asocialer gedragen. Er zijn hier ook bijna geen Trump of Musk aanhangers, ook in NWS niet. Bijna iedereen ziet wel in dat er dingen radicaal anders gaan onder hem.quote:Fascisme groeit heel snel in de Westerse wereld ook aangemoedigd vanuit Amerika. Dat gaat gedonder opleveren kan ik je op een bordje geven. Natuurlijk zijn bijna alle fascisten useful idiots maar dat maakt ze niet minder gevaarlijk. Het politieke midden probeert dat altijd te vergoeilijken of steekt graag de kop in het zand, daar hoor ik niet bij.
Het zijn beide problemen. Het probleem is dat asielproblematiek wordt gebagatelliseerd en dat mensen het daardoor blijven aankaarten en dat er te pas en te onpas met se termen racisme, xenofobie en Islamofobie wordt gesmeten waardoor mensen daar moe van worden.quote:Zegt ook genoeg eigenlijk hoe steeds meer topics constant over asielzoekers moeten gaan. In plaats van de veel grotere groep bruinhemden in ons midden. Uiteindelijk lost dat probleem zichzelf wel op de ideologie is zo schadelijk dat het nooit heel lang stand houd. Maar het is geen goede tijd tot dan.
Sure.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:00 schreef Richestorags het volgende:
Deze figuren zijn zeer, zeer extreem en worden op de Islamitische EO Jongerendag uitgenodigd. Ik zou het fideel vinden als je daar ook over nadenkt, dan denk ik na over wat jij zei.
Nou ja, je benoemde dat je het frame onterecht vindt. GL/PvdA kan juist scoren als ze deze extremisten de toegang zouden weigeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:04 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik eerder ook al uitspraken gedaan om duidelijk te maken dat je echt niet alles hoeft goed te praten. Als je objectief kan vaststellen dat mensen hier komen om haatdragende of anderszins illegale speeches te komen brengen mag je die van mij best tegenhouden. Net zoals dat mag bij een David Icke bijvoorbeeld.
WHAT ABOUT.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:16 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Sure.
Veroordeel je dan ook wat er in de Bible Belt wordt gezegd over homo's of enig andere vorm van uitspraken?
Omdat ik weet hoe pijnlijk de discussie is als je ook vraagt om een veroordeeling van christelijke jihadisten. Homo's die in elkaar worden geslagen en waar de lokale overheid niks mee doet want hadden ze geen homo moeten zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:20 schreef Richestorags het volgende:
[..]
WHAT ABOUT.
Dit is precies, maar dan ook precies de linkse hypocrisie waar ik op doel. Je haalt iets erbij dat niet te vergelijken is. Waarom moet je meteen uit een verkrampte reflex over Christenen beginnen als de 3 grootste wacko's van de Islam op de tafel verschijnen?
Als er nu een topic komt over de Westboro Baptist Church vraag je mij dan ook de Islam te veroordelen?
In de Bible Belt roept men niet op tot oorlog op de straten en met Joden (Hijab), het doden van homo's (die andere spreker) of Joden (die andere spreker).
En nee, ook het Biblebelt gedachtengoed kan ik me niet in vinden.
In plaats van deze lieden te veroordelen en in te gaan op het nieuwsbericht heb je het onderwerp meteen verlegd. Waarom? Kan het niet allebei waar zijn?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:22 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Omdat ik weet hoe pijnlijk de discussie is als je ook vraagt om een veroordeeling van christelijke jihadisten. Homo's die in elkaar worden geslagen en waar de lokale overheid niks mee doet want hadden ze geen homo moeten zijn.
Ja daarom vroeg ik het ook.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:25 schreef Richestorags het volgende:
Kan het niet allebei waar zijn?
Ik doe niet aan speculeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:25 schreef Richestorags het volgende:
Ben je zo achterlijk dat ik denk dat het wel oké is als Christenen homo's in elkaar slaan omdat ze Christelijk zijn en niet Islamitisch?
Dus de volgende keer dat we het over Xi Jin Ping en Kim Jong Un hebben, vraag je of ik Trump ook nog even wil bekritiseren?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:26 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ja daarom vroeg ik het ook.
[..]
Ik doe niet aan speculeren.
Je kan ook gewoon antwoord geven op de vraag of het negeren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:30 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dus de volgende keer dat we het over Xi Jin Ping en Kim Jong Un hebben, vraag je of ik Trump ook nog even wil bekritiseren?
En als het onderwerp over Stalin gaat , moeten mensen ook benadrukken dat Hitler toch ook wel erg was?
Wat is dat voor een achterlijke manier van discussie?
Jij wil dat er normaal discussie wordt gevoerd, draag daar dan zelf aan bij. Je begrijpt niet waarom dit niet onder "normale discussie" valt, een uitgekauwde whataboutism?quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:34 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon antwoord geven op de vraag of het negeren.
christelijke jihadisten of moslim jihadisten, een pot nat. Zodra er sprake is van dwang wordt er een grens overschreden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Jij wil dat er normaal discussie wordt gevoerd, draag daar dan zelf aan bij. Je begrijpt niet waarom dit niet onder "normale discussie" valt, een uitgekauwde whataboutism?
Ik denk dat je doelt op iets anders, namelijk dat mensen zich niet mogen verschuilen (wmb) achter het niet gehoord worden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nou ja, je benoemde dat je het frame onterecht vindt. GL/PvdA kan juist scoren als ze deze extremisten de toegang zouden weigeren.
Waarom is het discours richting Christenen vanaf de jaren '60 in linkse kringen keihard geweest maar worden de uitwassen van de Islam zoals deze met de mantel der liefde bedekt? Dit is waarom die radicale ex imam linkse partijen opzocht, voor deze naïviteit en hun rare kronkel als het om Islam gaat terwijl ze er geen moeite mee hebben het Christendom te bekritiseren.
Wat is dat nu weer voor rare opmerking, dat ik racisme goedpraat? Uiteindelijk kan je het toch gewoon niet aan om met iemand die tegenover je staat te discussiëren en ga je toch maar weer zelf wat roepen op het eind. Als het klopt in jouw hoofd, zal het wel waar zijn.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:40 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik denk dat je doelt op iets anders, namelijk dat mensen zich niet mogen verschuilen (wmb) achter het niet gehoord worden.
Zo blijven we racisme goed praten, en uiteindelijk ben jij dat nu nog steeds aan het doen.
Heel leuk dat PvdA en GroenLinks zouden kunnen "scoren", maar ik verlang terug naar politiek die over meer dan scoren op migratie gaat.
Fijne avond man
precies en als je daar vervolgens maar genoeg mee in aanraking komt gaat het vanzelf wel lekken naar je offline persona. Misschien niet bij jou maar als we dat over grotere aantallen hebben wordt een bepaald aandeel van de deelnemers wel degelijk geradicaliseerd door deel te nemen aan steeds feller wordende anti-migratie discussies. Die ook feitelijk geen discussies meer zijn want het is over elkaar heenvallen om te bevestigen dat deze mensen minderwaardig zijn. Of elkaar opjutten door steeds radicalere oplossingen te normaliseren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hij heeft ook niet zoveel zetels over. Dat vind ik eerder bemoedigend....
Ik zie het meer als een uitlaatklep en vind het gezond dat mensen op internet met hun schaduwkant in contact komen. Als je mij in het dagelijks leven zou kennen zou je nooit weten dat ik op internet een andere kant van mezelf uitdraag. Ik doe daar verder ook niks mee.
Het is vooral Amerika dat opeens een 180 doet. Tenminste het was natuurlijk altijd al een gigantisch kutland voor de wereld maar ze gaven wel veel geld uit aan soft power.quote:Het groeit ook in tegenreactie op China en Rusland dat zich steeds assertiever en asocialer gedragen. Er zijn hier ook bijna geen Trump of Musk aanhangers, ook in NWS niet. Bijna iedereen ziet wel in dat er dingen radicaal anders gaan onder hem.
Totaal niet, het tegenovergestelde het is een muis en er wordt zo lang over geluld dat mensen echt geloven dat het een olifant is. De meeste kritiek is ook gewoon racisme, xenofobie en islamofobie maar al die kwalen zijn prima te genezen door het ware verhaal te vertellen.quote:Het zijn beide problemen. Het probleem is dat asielproblematiek wordt gebagatelliseerd en dat mensen het daardoor blijven aankaarten en dat er te pas en te onpas met se termen racisme, xenofobie en Islamofobie wordt gesmeten waardoor mensen daar moe van worden.
Thierry opperde al een kristalnachtje in de kamer. Daarbij zien we in Amerika toch zeker een coup en bijna totale afbraak van instituties die mensen beschermen. Wij lopen vaak minder ver achter op Amerika dan we denken.quote:Ja er zijn bruinhemden en het discours schuift op maar het idee dat onze hele politiek vol met NSDAP signatuur zit of mensen klaar staan voor de volgende Kristallnacht onderschrijf ik niet. De PVV is echt een pussyversie van de lokale varianten van de AfD bijvoorbeeld.
Wat betreft veiligheid wordt dat zwaar overdreven. Ja de wapenlobby wrijft in haar handen.quote:Ik vind het zorgwekkender dat we als Europa zo zwak staan tegenover Amerika, Rusland en China. Qua veiligheid en energieafhankelijkheid.
Er zijn geen Christelijke jihadisten. Je hebt zeer weinig kennis van theologie.quote:Op woensdag 19 februari 2025 17:38 schreef Origami94 het volgende:
[..]
christelijke jihadisten of moslim jihadisten, een pot nat. Zodra er sprake is van dwang wordt er een grens overschreden.
Hate speech is dan nog redelijk een grens over, maar geweld tegen homo's dat vaker voortkomt gebeurt nog steeds.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 19 februari 2025 17:47 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er zijn geen Christelijke jihadisten. Je hebt zeer weinig kennis van theologie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |