SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
quote:🇪🇺🚫 EU will not lift sanctions against Russia, even if the US does the opposite, - European Commission
Union will pursue its own sanctions policy and introduce the 16th package.
According to French Foreign Minister, the next package of anti-Russian sanctions will affect the Russian energy sector.
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3ligw4d2rcs2u
Je hebt wederom geen antwoordquote:Op dinsdag 18 februari 2025 09:26 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Want alleen Estland is/was 'bang voor de Russen'.
Dat jij het één en ander nog moet leren weten we nu wel.
Omdat Trump zichzelf daarin herkent..quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:24 schreef Pleun2011 het volgende:
Wanneer een type als Trump tijdens de Tweede Wereldoorlog president was geweest, hadden de Duitsers misschien wel gewonnen. Fascisme 2.0. Waarom zou je in godsnaam vriendjes willen zijn met dat mormel in het Kremlin
Omdat het Trump's ambitie is om ook zo te zijn.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:24 schreef Pleun2011 het volgende:
Wanneer een type als Trump tijdens de Tweede Wereldoorlog president was geweest, hadden de Duitsers misschien wel gewonnen. Fascisme 2.0. Waarom zou je in godsnaam vriendjes willen zijn met dat mormel in het Kremlin
• Hij geeft Zelenskyy de schuld van impeachmentquote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:24 schreef Pleun2011 het volgende:
Wanneer een type als Trump tijdens de Tweede Wereldoorlog president was geweest, hadden de Duitsers misschien wel gewonnen. Fascisme 2.0. Waarom zou je in godsnaam vriendjes willen zijn met dat mormel in het Kremlin
Dat Roosevelt alsnog meedeed aan WO II was volgens mij alleen te danken omdat de Japanners Pearl Harbour aanvielen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:24 schreef Pleun2011 het volgende:
Wanneer een type als Trump tijdens de Tweede Wereldoorlog president was geweest, hadden de Duitsers misschien wel gewonnen. Fascisme 2.0. Waarom zou je in godsnaam vriendjes willen zijn met dat mormel in het Kremlin
Ik geef jou hetzelfde advies wat ik mijn dochters geef.quote:
Roosevelt was wel op zoek naar een reden om Duitsland de oorlog te verklaren. Die had hij ook wel gevonden met de Slag om de Atlantische Oceaan in volle gang. De kans dat een U-boot een Amerikaans schip zou torpederen was gewoon heel groot.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:27 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat Roosevelt alsnog meedeed aan WO II was volgens mij alleen te danken omdat de Japanners Pearl Harbour aanvielen.
Ik heb meelij met je dochters.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Ik geef jou hetzelfde advies wat ik mijn dochters geef.
Stel geen vragen als je het antwoord niet wilt horen.
Ja precies, hij is net zo'n autocraat. Die kut-Democraten met hun woke en de bedroevende Biden hebben het goed verkloot. Wat er in Amerika zelf gebeurt zal mij een zorg zijn, maar voor Europa en Oekraïne is het niet best allemaal. Mocht het komen tot een 'deal' over vrede, dan heb ik er 0,0 vertrouwen in dat die overeenkomst niet door Rusland wordt geschonden.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Omdat Trump zichzelf daarin herkent..
Dat zeg je ze als je ze vragen waarom je ze uithuwelijkt?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Ik geef jou hetzelfde advies wat ik mijn dochters geef.
Stel geen vragen als je het antwoord niet wilt horen.
We moeten nog maar zien of dit iets oplevert.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 08:40 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Het is je misschien niet opgevallen, maar Ukraine steunt volledig op VS intell en de EU op VS hardpower.
Dat is ook precies wat met in Europa weet en waarom de grote jongens de buit verdelen in Riyadh terwijl Europa en Ukraine aan de kindertafel zitten.
[..]
lol
Bekijk deze YouTube-video
Groeten uit Starokostiantyniv.
Liefde voor zichzelfquote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
We moeten nog maar zien of dit iets oplevert.
Dit heeft niets te maken met Europa, maar alles met Trump die een liefde heeft voor Poetin.
Maar het was Hitler uiteindelijk die in zijn overmoedige bui de VS de oorlog verklaarde.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Ulx het volgende:
[..]
Roosevelt was wel op zoek naar een reden om Duitsland de oorlog te verklaren. Die had hij ook wel gevonden met de Slag om de Atlantische Oceaan in volle gang. De kans dat een U-boot een Amerikaans schip zou torpederen was gewoon heel groot.
Dat is wel echt te kort door de bocht. Trump 2.0 is een product van een project waar de Republikeinen al sinds de jaren 80/90 mee bezig zijn.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja precies, hij is net zo'n autocraat. Die kut-Democraten met hun woke en de bedroevende Biden hebben het goed verkloot. Wat er in Amerika zelf gebeurt zal mij een zorg zijn, maar voor Europa en Oekraïne is het niet best allemaal. Mocht het komen tot een 'deal' over vrede, dan heb ik er 0,0 vertrouwen in dat die overeenkomst niet door Rusland wordt geschonden.
Dat zou kunnen. Dat is een interessante analyse en Robert Jensen deelt ook deze mening en ik twijfel. Het zou best wel eens waar kunnen zijn.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 08:36 schreef xzaz het volgende:
Uhh Trump is de deepstate dat nu naar boven komt drijven
Doe niet zo mal.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:39 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Dat is een interessante analyse en Robert Jensen deelt ook deze mening en ik twijfel. Het zou best wel eens waar kunnen zijn.
Dat zal de toekomst uitwijzen.
Jouw tijd komt nog wel als je ze weg mag geven als troostmeisjes aan Xi z'n kameraden.quote:
Hitler heeft de VS de oorlog verklaard in zijn enthousiasme over de aanval op Pearl Harbour.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Ulx het volgende:
[..]
Roosevelt was wel op zoek naar een reden om Duitsland de oorlog te verklaren. Die had hij ook wel gevonden met de Slag om de Atlantische Oceaan in volle gang. De kans dat een U-boot een Amerikaans schip zou torpederen was gewoon heel groot.
Dit zijn NAVO oefeningen in Ukraine (Europa) in 2018 met als doel om de Ukraiense luchtmacht op NAVO standaard te brengen. Waar de Amerikaanse generaal Clay Anderson geen geheim van maakt voor de camera.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dit heeft niets te maken met Europa, maar alles met Trump die een liefde heeft voor Poetin.
Iedereen waar ik het niet mee eens ben en iedereen die niet braaf aan de leiband van de Nederlandse overheid loopt is een Russische trol.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 09:09 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
De standaard reflex als blijkt dat je met je broek op je enkels staat.
De laatsten die zoiets kwamen proberen hebben we uiteindelijk ook met wat sateprikkers het land uit kunnen jagen. Denk dat mijn dochters hier wel veilig zijn.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:49 schreef ExTec het volgende:
[..]
Jouw tijd komt nog wel als je ze weg mag geven als troostmeisjes aan Xi z'n kameraden.
Het een sluit het ander zeker niet uit.quote:
De EU is geen partij, dus helaas voor je.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:02 schreef phpmystyle het volgende:
Hopelijk moet Verhofstadt straks de overeenkomst tekenen waarin gebieden moeten worden overgedragen, herkennen Russische invloedsfeer, en uitdrukkelijk geen navo lidmaatschap erkennen ondertekenen. Wat lijkt mij het ge-wel-dig om die kop zo kwaad te zien. En dan toch lachend op de foto moeten.
Rutte zou nog lachen als hij veroordeeld wordt tot tien jaar dwangarbeid in de Russische variant van C3nter Parcs in Omjakon.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 09:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wel weer knap hoe Rutte weer lachend op die foto staat.
Europa moet ook ondertekenen!quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:05 schreef Ulx het volgende:
[..]
De EU is geen partij, dus helaas voor je.
Trump mag dat gaan doen.
Nee.quote:
Is Oekraïne ineens EU lid?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:08 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Europa moet ook ondertekenen!
Oek hoort deels bij de EU.
En mij lijkt het gewoon een leuk klusje voor Guy.
Dat laten we Guy gewoon doen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:10 schreef Ulx het volgende:
[..]
Is Oekraïne ineens EU lid?
Nee, het weggeven van stukken ander land mag Trump doen. Die mag uit Airforce One strompelen en "Peace in our Time" roepen ter eer en glorie van zichzelf terwijl hij wappert met een papiertje waarop zijn handtekening staat.
quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat laten we Guy gewoon doen.
En verplicht foto met hem Poetin en Lavrov op de foto met glaasje champagne.
Nee. Maar is wel europaquote:
Waarom praat de VS dan over dat land?quote:
Je zegt dus dat Oek Russisch is?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:09 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee.
Maar misschien kun je erbij fantaseren dat ze ook van Baal ff opgraven voor die foto op.
Geen idee. Vind het ook maar vreemdquote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:14 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom praat de VS dan over dat land?
Nee.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je zegt dus dat Oek Russisch is?
En dat is kennelijk strafbaar.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:51 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Dit zijn NAVO oefeningen in Ukraine (Europa) in 2018 met als doel om de Ukraiense luchtmacht op NAVO standaard te brengen. Waar de Amerikaanse generaal Clay Anderson geen geheim van maakt voor de camera.
Bekijk deze YouTube-video
Er komt geen overeenkomst, omdat Rusland geen consessies wil doen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:02 schreef phpmystyle het volgende:
Hopelijk moet Verhofstadt straks de overeenkomst tekenen waarin gebieden moeten worden overgedragen, herkennen Russische invloedsfeer, en uitdrukkelijk geen navo lidmaatschap erkennen ondertekenen. Wat lijkt mij het ge-wel-dig om die kop zo kwaad te zien. En dan toch lachend op de foto moeten.
Dat zou mij verbazen. In elk geval lijkt Trump royale gebaren te maken voor de schermen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:21 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Er komt geen overeenkomst, omdat Rusland geen consessies wil doen.
De oorlog gaat dus voorlopig gewoon door.
Trump zoekt gewoon een excuus om zijn handen van Oekraine af te trekken.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou mij verbazen. In elk geval lijkt Trump royale gebaren te maken voor de schermen.
Er is al heel veel toegegeven.
Waarom probeer je de oorlogsmisdaden van Putin goed te praten?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:55 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Iedereen waar ik het niet mee eens ben en iedereen die niet braaf aan de leiband van de Nederlandse overheid loopt is een Russische trol.
Dit is de reflex die je hier op dit forum - maar ook daarbuiten zowel offline als online - waarneemt.
Helaas werkt het wel, een goede manier om elke vorm van een kritische blik op de rol van het westen en de Nederlandse overheid, kalt te stellen.
Dat zou kunnen. Maar eigenlijk moet Oek op alles gewoon ja zeggen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:24 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Trump zoekt gewoon een excuus om zijn handen van Oekraine af te trekken.
Oekraine zal zijn voorstel niet (kunnen) accepteren, en dan kan hij mooi Oekraine de schuld geven.
Een soort EU dictaat op steroiden?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Maar eigenlijk moet Oek op alles gewoon ja zeggen.
Er is niks om over te onderhandelen.
Het is ook misdadig om jonge Oeks te laten strijden met weinig middelen tegen een sterke vijand.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Waarom probeer je de oorlogsmisdaden van Putin goed te praten?
Ik kan het niet mooier maken dan dat het is.quote:
Over weinig middelen gesproken:quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is ook misdadig om jonge Oeks te laten strijden met weinig middelen tegen een sterke vijand.
Niet alleen maar naar Poetin wijzen. Ook hand in eigen boezem.
quote:https://bsky.app/profile/starskyua.bsky.social/post/3liczr5jr6k2y
Nothing special, just a russian invader on crutches roaming around the front line instead of eating his schi in hospital. What was he doing there? I have no clue, apparently russian command is really desperate these days. 🤷🏻♂️
Dat moet Oekraine helemaal niet.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Maar eigenlijk moet Oek op alles gewoon ja zeggen.
Er is niks om over te onderhandelen.
Putin is deze oorlog begonnen, niemand anders.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is ook misdadig om jonge Oeks te laten strijden met weinig middelen tegen een sterke vijand.
Niet alleen maar naar Poetin wijzen. Ook hand in eigen boezem.
Hoho, die zijn allemaal niet echt.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:28 schreef Ulx het volgende:
[..]
Over weinig middelen gesproken:
[..]
[ afbeelding ]
Eigenlijk moet Oekraïne gewoon zelf beslissen waar ze mee instemmen of niet. Het is een volwaardige natie wat zichzelf aan het verdedigen is. Er is genoeg om over te handelen, maar daar kun jij blijkbaar geen voorstelling bij maken.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Maar eigenlijk moet Oek op alles gewoon ja zeggen.
Er is niks om over te onderhandelen.
De militaire hardware, inlichtingen, en munitie dan?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:28 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Dat moet Oekraine helemaal niet.
Dat land vecht gewoon door hoor.
Ze hebben ondertussen nog steeds 800k+ in haar leger en haar regionale verdedigingsgroepen.
Dus Rusland mag dan wel haast maken, als je kijkt wat ze afgelopen drie jaar bereikt hebben.
De Russen zijn echt wanhopig vanwege de sancties, ze praten nergens anders over. Ze wisten niet hoe snel ze in Ryaad moesten zijn vanwege die nutteloze sancties.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:25 schreef ExTec het volgende:
Vooralsnog horen we uit rus het bekende gejammer: sancties werken niet, wil je ze please opheffen?
[ x ]
Het zijn zelfs nep-krukken?quote:
Ja, zijn montages, heb ik vernomen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het zijn zelfs nep-krukken?
Peanuts. Je moet eens weten wat er kan als de EU en de VS echt gaan helpen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De militaire hardware, inlichtingen, en munitie dan?
Oekraine zorgt ondertussen voor 33% geheel zelfstandig in haar behoeften.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:30 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De militaire hardware, inlichtingen, en munitie dan?
Mecano-krukken? Hebben de Russen geen echte gezondheidszorg meer?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:31 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, zijn montages, heb ik vernomen.
Och, de oorlogsmisdadiger wil dat iemand anders zich aan de wet houdt. Hoe koddig.quote:
Nooit gehad he. Kun je weten als je jezelf informeert.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:34 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Hebben de Russen geen echte gezondheidszorg meer?
Er kan idd beargumenteerd worden dat hun intel van grote waarde is, maar het is ook weer niet zo dat de VS zal ophouden met monitoren wat er gebeurd als ze minder actief oekraine zouden steunen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:32 schreef Joppiez het volgende:
Ondertussen krijgt Oekraine ook gewoon steun van de EU (en daarbuiten). De VS is niet allesbepalend hier.
Jij hebt dochters?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:29 schreef Nyamuk het volgende:
[..]
Ik geef jou hetzelfde advies wat ik mijn dochters geef.
Stel geen vragen als je het antwoord niet wilt horen.
Nog wel. Tot hij ontdekt dat je met sateh prikkers niks begint tegen geleide raketten.quote:
Oh, dus je land verdedigen dat wordt binnengevallen door een agressieve buurman is misdadig. Beter meteen maar tekenen bij het kruisje voor overgave.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is ook misdadig om jonge Oeks te laten strijden met weinig middelen tegen een sterke vijand.
Niet alleen maar naar Poetin wijzen. Ook hand in eigen boezem.
https://united24media.com(...)lan-for-ukraine-5981quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:43 schreef Ulx het volgende:
Ik geloof niet dat de Russen zeker zijn dat ze samen met Trump Europa uit elkaar kunnen spelen. Baerbock zegt dat er een programma van zo'n 700 miljard aankomt en direct beginnen ze over gesprekken met Zelenskyy.
Ze knipperen dus als eerste met hun ogen.
Als kind ben jij in een of andere ketel gevallen denk ik.. hoe krijg je dit je toetsenbord uit als je geen Rus bent. Wat een teringdebielen kom je hier soms toch tegenquote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:49 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Rusland verdedigt zich.
Het westen provoceert.
Gezien de geschiedenis, is dat best verstandig, ja.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:52 schreef RotatoR het volgende:
[..]
rusland is dus bang voor een EU leger.
Rusland is de agressor. Zolang je dat niet in wil zien, heeft het weinig zin om enige waarde te hechten aan de rest van jouw woorden.quote:
Nee, dat is gewoon niet waar. Je zult de geschiedenis moeten herschrijven om dat te onderbouwen, en dat is wel een Russische hobby. En tegenwoordig ook van Trump, je vind Trump vast ook een toffe peer.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:49 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Rusland verdedigt zich.
Het westen provoceert.
Gratis gezondheidszorg - inclusief tandheelkunde - en volledig gratis onderwijs inclusief universiteit was juist een van de paradepaardjes van de Sovjet Unie.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:38 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nooit gehad he. Kun je weten als je jezelf informeert.
Nee, robert jensen (quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:55 schreef Papierversnipperaar het volgende:
En tegenwoordig ook van Trump, je vind Trump vast ook een toffe peer.
Lul niet zo slap. Ik gebruik echt wel andere bronnen dan alleen de NOS. Ik weet heel goed hoe de wereld werkt. Ik weet heel goed de zin van de onzin te onderscheiden. Ik heb al eerder gezegd dat je de afgelopen jaren totaal de weg bent kwijtgeraakt. You are totally lost. Dat we het nu niet eens zijn ligt echt niet aan mij.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:53 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Volgens de NOS wel inderdaad.
Yup, maar ik weet dat dit voor jouw een tricky gegeven is, doet pijn enzo, maar de sovjet unie is niet meer.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Gratis gezondheidszorg - inclusief tandheelkunde - en volledig gratis onderwijs inclusief universiteit was juist een van de paradepaardjes van de Sovjet Unie.
Deze charmeur heeft Oekraine dus een oorlog ingerommeld.quote:
Russen vechten al eeuwenlang op dezelfde manier, een enorme hoeveelheid soldaten naar de vijand smijten zonder een lor om die soldaten te geven, want ze hebben er toch zat. Denk aan Stalins fijne bevelen tijdens WO2, bevel 270 bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:52 schreef RotatoR het volgende:
[..]
rusland is dus bang voor een EU leger.
Ja. De Sowjetunie en ook het Warschaupact waren zo enorm fantastisch dat hun machthebbers er grote hekken en muren omheen bouwden.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Gratis gezondheidszorg - inclusief tandheelkunde - en volledig gratis onderwijs inclusief universiteit was juist een van de paradepaardjes van de Sovjet Unie.
Hoe hoog was de levensverwachting ook alweer?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:56 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Gratis gezondheidszorg - inclusief tandheelkunde - en volledig gratis onderwijs inclusief universiteit was juist een van de paradepaardjes van de Sovjet Unie.
Is dat ook niet wat de EU wil met zo'n digital service act? Zorgen dat bepaalde informatie gecensureerd kan worden?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:59 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja. De Sowjetunie en ook het Warschaupact waren zo enorm fantastisch dat hun machthebbers er grote hekken en muren omheen bouwden.
Laag. Maar dat komt ook door de levensstijl aldaar.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hoe hoog was de levensverwachting ook alweer?
Eh,quote:Op dinsdag 18 februari 2025 12:00 schreef phpmystyle het volgende:
Is dat ook niet wat de EU wil met zo'n digital service act?
Poetin inderdaad.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:58 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Deze charmeur heeft Oekraine dus een oorlog ingerommeld.
Met geleide raketten bezet je geen enkel eiland.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nog wel. Tot hij ontdekt dat je met sateh prikkers niks begint tegen geleide raketten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |