Ik denk niet dat het een slechter of beter is dan het ander. Het is vooral wat je gewend bent, denk ik.quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:47 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ha, MI heeft inderdaad dure maar ook goedkope telefoons die haast niets onder doen voor iPhone. (Volgens mij.)
Het is Android maar is dat dan zooooo slecht of slechter dan IOS?
Ik heb eigenlijk altijd gezworen bij een Samsung maar toen ik min of meer verplicht vanuit het werk een iphone moest nemen wilde ik daarna niet meer anders.quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:47 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ha, MI heeft inderdaad dure maar ook goedkope telefoons die haast niets onder doen voor iPhone. (Volgens mij.)
Het is Android maar is dat dan zooooo slecht of slechter dan IOS?
Justificeren is gewoon een Nederlands woord hoor. (Okay, misschien vernederlandst.) Oei, okay-oké.quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:02 schreef Tijn het volgende:
Waarom is de TT in het Engels? Waarom "justificeren" ipv gewoon rechtvaardigen?
Heb ik ook alleen is die van mij inmiddels bijna 8 jaar oud. En een Samsungquote:Op donderdag 13 februari 2025 12:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
Die van mij is bijna 4j en nog net zo snel als dag 1 ook
Goede stuffquote:Op donderdag 13 februari 2025 13:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Heb ik ook alleen is die van mij inmiddels bijna 8 jaar oud. En een Samsung
Nou daar zeg je wel iets, soms zit je gewoon overal te zoeken naar een bepaalde optie en dan staat die niet bij een hoofdstuk waar je het zou verwachten. Kan zijn dat het de taal is. Ik zet mijn telefoons etc. op Engels omdat ik dat het makkelijkst vind in tech.quote:Daarnaast is iOS een vreselijk besturingssysteem dat lijkt te zijn ontworpen voor Digibeten. Met erg veel betutteling en weinig vrijheid.
okquote:
Niet. Heb er 1 van de zaak.quote:Hoe justificeren jullie het hebben van een dure iPhone?
Er is blijkbaar markt voorquote:Want eigenlijk is het belachelijk om zoveel geld uit te geven voor een iPhone! Toch?
Niet speciaal.quote:Of moet je gewoon een fan-boy/-girl zijn?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |