Niet? Vertel..quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:02 schreef LXIV het volgende:
[..]
Trump is gewoon democratisch gekozen vooralsnog. Dat geldt niet voor de EU-leiders.
Nou nee hoor, ik heb zo mijn eigen mening over wat er allemaal tijdens revolutie in 2014 is gebeurd en wie dat vooral allemaal in gang heeft gezet. Maar goed ik heb mij nu niet geregistreerd om te trollen want ook die heb ik van beide kanten genoeg gezien de afgelopen 3 jaar op dit forum.quote:Op woensdag 12 februari 2025 23:59 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Uhuh..
En meteen Kremlingelul spuien..
Heeeeel geloofwaardig
Laat de EU eerst Europa eens van de Russische vijfde colonne ontdoen; alleen al Duitsland heeft 2,5 miljoen zgn. "Russlanddeutsche" en die vormen een serieus probleem voor de Duitse en Europese veiligheid.quote:Op woensdag 12 februari 2025 23:34 schreef Immerdebestebob het volgende:
Het is sowieso ook wel wenselijk Russen uit Moldavië en Georgië te trappen.
Nou ja hoor. Het 1e wat je hier doet is Kremlin talking points spuien.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:03 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Nou nee hoor, ik heb zo mijn eigen mening over wat er allemaal tijdens revolutie in 2014 is gebeurd en wie dat vooral allemaal in gang heeft gezet. Maar goed ik heb mij nu niet geregistreerd om te trollen want ook die heb ik van beide kanten genoeg gezien de afgelopen 3 jaar op dit forum.
De meerderheid van de Amerikanen heeft op Trump gestemd. Wie heeft er op van de Leijen gestemd? (Of op Schoof wat dat betreft).quote:
Weinig verrassend. Wel oliedom. Maar ja..quote:
Hij zit gewoon te trollenquote:
Ja, Hitler ook. Drogredenering.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
De meerderheid van de Amerikanen heeft op Trump gestemd. Wie heeft er op van de Leijen gestemd? (Of op Schoof wat dat betreft).
Je kunt van Amerika / Trump zeggen wat je wil, maar hij is volkomen legitiem aan de macht gekomen en de Amerikaanse rechtsstaat is nog gewoon in bedrijf. Geen dictator dus!
Er zijn er genoeg die echt zo lijken te denken.quote:
Oke wat ik eerst zei dat wij als Europa dit helemaal aan ons zelf te danken is dat is misschien ook wel wat overdreven. Eerlijk is eerlijk. Maar dat alles wat toen in 2014 gebeurd is heeft wel allemaal geleid tot de ellende van nu.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nou ja hoor. Het 1e wat je hier doet is Kremlin talking points spuien.
Die kans lijkt nu wel verkeken te zijn. Rusland heeft er nu zelfs een bondgenoot bij zo lijkt het.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:06 schreef Immerdebestebob het volgende:
Naast Oekraïne hebben in ieder geval Estland, Letland, Litouwen, Finland, Zweden en Polen er heel erg veel belang bij dat Rusland terug het hok in gaat.
Hitler heeft nooit een meerderheid van de stemmen behaald en heeft tevens de Duitse rechtsstaat buiten werking gesteld.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, Hitler ook. Drogredenering.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:03 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Nou nee hoor, ik heb zo mijn eigen mening over wat er allemaal tijdens revolutie in 2014 is gebeurd en wie dat vooral allemaal in gang heeft gezet. Maar goed ik heb mij nu niet geregistreerd om te trollen want ook die heb ik van beide kanten genoeg gezien de afgelopen 3 jaar op dit forum.
Nee, dat is helemáál niet waar Trump en Musk nu mee bezig zijn..quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hitler heeft nooit een meerderheid van de stemmen behaald en heeft tevens de Duitse rechtsstaat buiten werking gesteld.
Fuhrerworte haben Gesetzkraft. Dat is in de VS niet
uhuhquote:Op donderdag 13 februari 2025 00:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hitler heeft nooit een meerderheid van de stemmen behaald en heeft tevens de Duitse rechtsstaat buiten werking gesteld.
Fuhrerworte haben Gesetzkraft. Dat is in de VS niet
Hè verdikkie.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:10 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
Snap wel dat Rusland nu dit ook wel afdwingen, waar ik het eerst 1x zag zie ik de laatse dagen alleen maar Russen die aanvallen terwijl ze krukken vasthouden
quote:
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, dat is helemáál niet waar Trump en Musk nu mee bezig zijn..
Ik neem aan dat je Google weet te vinden? Misschien kan je daar eens hét een en ander gaan uitzoeken.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:12 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Je hele gimmick is vrij grappig.
Dat zeg ik niet, maar imo is het vrij duidelijk dat Putin dit ingecalculeerd heeft en anderhalf jaar lang alleen maar heeft pushen met ontiegelijke verliezen en nu dat zijn offensieve mogelijkheden op zijn (niet oneindig op, maar nu hij moet consolideren en herbouwen) wil hij deze gesprekken opgang zetten met trump.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:12 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hè verdikkie.
Zijn ze net aan het winnen moeten ze van Trump de handdoek gooien.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:14 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je Google weet te vinden? Misschien kan je daar eens hét een en ander gaan uitzoeken.
Als dit telkens het enige is wat je kan bedenken dat is dat niet best he. Je wilt niet eens een discussie aangaan of je eigen mening laten horen. Reageer gewoon normaal of niet ipv dit soort kinderachtig gedoe.quote:
Ik zou in godsnaam niet weten waarom ik met een vatnik in discussie moet gaan. Ik geef alleen aan dat ik je act vrij komisch vind.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:16 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Als dit telkens het enige is wat je kan bedenken dat is dat niet best he. Je wilt niet eens een discussie aangaan of je eigen mening laten horen. Reageer gewoon normaal of niet ipv dit soort kinderachtig gedoe.
Oke prima.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:17 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik zou in godsnaam niet weten waarom ik met een vatnik in discussie moet gaan. Ik geef alleen aan dat ik je act vrij komisch vind.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:16 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Als dit telkens het enige is wat je kan bedenken dat is dat niet best he. Je wilt niet eens een discussie aangaan of je eigen mening laten horen. Reageer gewoon normaal of niet ipv dit soort kinderachtig gedoe.
Hitler liet in ieder geval nog de Rijksdag zichzelf buiten werking zetten. Met steun van alle partijen op de SPD en de communisten na.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:11 schreef skysherrif het volgende:
Of ongeveer alles wat ze nu buiten congress om doen. Maargoed dat is allemaal offtopic.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:22 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Jij verder ook niks te brengen?
Hopelijk pakt Europa nu door.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:21 schreef skysherrif het volgende:
https://www.vrt.be/vrtnws(...)e-poetin-zelenski-t/
[ afbeelding ]
was dit al gedeeld? Niet zo verwacht van Francken maar prima.
Veel landen die met stevige taal komen, zoals Polen, Frankrijk, Spanje, baltische staten, UK en zelfs Belgie. Heeft Nederalnd al gereageerd eigenlijk
Hopelijk niet. Laten we dat afwachten.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, dat is helemáál niet waar Trump en Musk nu mee bezig zijn..
Nederland is nog te druk bezig met het verbod op de billendoekjes.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:21 schreef skysherrif het volgende:
https://www.vrt.be/vrtnws(...)e-poetin-zelenski-t/
[ afbeelding ]
was dit al gedeeld? Niet zo verwacht van Francken maar prima.
Veel landen die met stevige taal komen, zoals Polen, Frankrijk, Spanje, baltische staten, UK en zelfs Belgie. Heeft Nederalnd al gereageerd eigenlijk
En daarmee verdient u mijn eerste like.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:24 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Nederland is nog te druk bezig met het verbod op de billendoekjes.
Ik denk dat Nederland het wel redelijk goed doet NU, maar natuurlijk veel te laat allemaal. Of in ieder geval schandalig hoe we er voor stonden in 2022.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:25 schreef Perrin het volgende:
[..]
En daarmee verdient u mijn eerste like.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:22 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Jij verder ook niks te brengen?
Rutte glibbert er vast wel doorheen maar of de Navo het overleeft...quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:26 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ik denk dat Nederland het wel redelijk goed doet NU, maar natuurlijk veel te laat allemaal. Of in ieder geval schandalig hoe we er voor stonden in 2022.
Benieuwd of ons Rutte net zo gewiekst deze crisis door kan gaan als in ons politiek landje
Heh ja zo kan je het ook bekijkenquote:Op donderdag 13 februari 2025 00:28 schreef Perrin het volgende:
[..]
Rutte glibbert er vast wel doorheen maar of de Navo het overleeft...
Ja zonder de VS zou het klaar zijn? Ik vermoed dat Trump hét best prima vind als de VS uit de NAVO stapt.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:28 schreef Perrin het volgende:
[..]
Rutte glibbert er vast wel doorheen maar of de Navo het overleeft...
Doe dat dan..quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:30 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Ja zonder de VS zou het klaar zijn? Ik vermoed dat Trump hét best prima vind als de VS uit de NAVO stapt.
Iedereen in de hele wereld lijkt dat geweldig te vinden, behalve Europa zelf.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:30 schreef PaniekVoetbal het volgende:
[..]
Ja zonder de VS zou het klaar zijn? Ik vermoed dat Trump hét best prima vind als de VS uit de NAVO stapt.
Hij had maar een paar weken nodig om de hele wereld op zijn kop te zetten en het ziet er niet naar uit dat hij na vannacht niet meer wakker wordt.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:34 schreef PaniekVoetbal het volgende:
Eerst maar eens zien of Trump de 4 jaar vol maakt. Toch al 78 jaar he..
Nog 1438 dagen vol Trumpiaans vermaack te gaan.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:36 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hij had maar een paar weken nodig om de hele wereld op zijn kop te zetten en het ziet er niet naar uit dat hij na vannacht niet meer wakker wordt.
More to come![]()
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:38 schreef Perrin het volgende:
Nog 1438 dagen vol Trumpiaans vermaack.
quote:What separates the winners from the losers is how a person reacts to each new twist of fate.
Donald Trump
En wat denk jij dat Europa kan bieden?quote:Op woensdag 12 februari 2025 23:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Gaat mij erom dat je niet als een geslagen hondje toe hoeft te gaan kijken.
Die krijgt het dalijk nog voor elkaar om door allerlei wetswijzigingen en weet ik het allemaal Musk president te laten worden in 2029.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:38 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nog 1438 dagen vol Trumpiaans vermaack te gaan.
quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:38 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nog 1438 dagen vol Trumpiaans vermaack te gaan.
Ja straks doet hij een Putin en gaat hij voor een derde termijn. Die gaat ook maar niet dood.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:34 schreef PaniekVoetbal het volgende:
Eerst maar eens zien of Trump de 4 jaar vol maakt. Toch al 78 jaar he..
De eerste kontlikker heeft al een voorstel tot wetswijziging ingediend.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:43 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja straks doet hij een Putin en gaat hij voor een derde termijn. Die gaat ook maar niet dood.
Dat zal ook wel gebeuren. Frankrijk kreeg geen assistentie voor hun programma, maar ze mochten wel vragen stellen. "Gaat dit werken?", "Is dat een goed idee?" etc. En daar gaf men dan als antwoord Ja of Nee op. Toen Frankrijk Israël aan de bom hielp deden ze dat ook zo. De ik-stel-alleen-maar-vragen mensen zullen het wel waarderen.quote:Op woensdag 12 februari 2025 20:53 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Het gaat om de ontwikkeling van dergelijke wapensystemen; die zal goedkoper zijn en - indien de Europese neuzen eindelijk eens dezelfde kant op komen te staan - sneller verlopen dan wanneer iedere EU-/Europese NAVO lidstaat die voor eigen rekening neemt.
"Meevechten" is vanwege NATO onmogelijk. Kortom (h)eerlijk in het pact genaaid.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:31 schreef Tengano het volgende:
Het enige wat volgens mij nog het tij kan keren is dat de EU met Oekraine mee gaan vechten, maar dat zie ik niet gebeuren. Het hoogste wat er geboden kan worden is een vredesmacht, en daar win je natuurlijk nooit dat verloren gebied mee terug.
Dit is volgens mij uit onze handen geglipt als we het hier bij laten.
En dan te bedenken dat wij zelf iedere keer die leveranties zelf getraineerd hebben....
Hitler benoemde zichzelf tot president na het overlijden van Hindenburg, dat is wel even wat anders.quote:Op donderdag 13 februari 2025 00:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, Hitler ook. Drogredenering.
Politiek moet saai zijn. Saai biedt zekerheid en dat is goed voor een samenlevingquote:
NAVO maakt meevechten niet onmogelijk.quote:Op donderdag 13 februari 2025 01:44 schreef Vallon het volgende:
[..]
"Meevechten" is vanwege NATO onmogelijk. Kortom (h)eerlijk in het pact genaaid.
Rutte zal ook nog wel 's achter zijn oren krabben met dat hij zo zijn best heeft gedaan.... defensie te korten, niet voluit te gaan met leveranties en zich niet in zijn betekenisloze kaarten heeft laten kijken.
Zoals het er nu naar uitziet gaat Europa - vanwege ontbrekende militaire capaciteiten - op korte termijn en zonder al te veel weerstand binnen de Russische invloedssfeer vallen. Zodra de eerste Russische raketten in Europese hoofdsteden zullen pro-russische partijen en politici als de AfD, FvD, Wilders enz. onvoorwaardelijke capitulatie gaan eisen. Dat is immers de reden waarom dergelijke partijen opgericht en/of door de Russen ondersteund worden; destabiliseren van de democratie om deze weerstandloos te maken en een bruggenhoofd vormen voor het installeren van een (pro-)Russische dictatuur.quote:Op donderdag 13 februari 2025 06:14 schreef Twiitch het volgende:
Europa mag weer op de cuckchair zitten bij onderhandelingenOh en naderhand de knip trekken uiteraard.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |