SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit lijkt me eerder een soort van cognitieve dissonantie, wat had men dan verwacht? Een vredesonderhandeling is ook in geen velden of wegen vergelijkbaar met de onderhandelingen ten tijde van het verdrag van München; die waren precies bedoeld om oorlog te voorkomen, niet om een oorlog te beëindigen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom? Je weet mijn mening over die situatie niet eens.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Oei hier valt even veel op zijn plaats zeg
Iedereen wil vrede. Het hekele punt is natuurlijk onder welke condities.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:18 schreef Tengano het volgende:
Zelensky wil dus vrede. Dat wordt dan niet doorvechten.
Chamberlain wordt tegenwoordig een beetje te kakken gezet maar het wel de persoon die de voorwaarden schepte waardoor Engeland de oorlog kon doorstaan.quote:Op woensdag 12 februari 2025 16:03 schreef Ulx het volgende:
Neville Chamberlain durfde Hitler uiteindelijk de oorlog te verklaren.
Trump zou Duitsland hulp hebben gestuurd.
Nog niet.quote:Op woensdag 12 februari 2025 18:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We kunnen concluderen dat Rusland heeft gewonnen.
Het argument dat Rusland teveel aan de leiband van China kan gaan lopen is wel een gevaar vanuit het zichtspunt dat China de grote vijand voor de VS aangaande werelddominantie is.quote:Op woensdag 12 februari 2025 16:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je moet niet de fout maken te denken dat de belangen van de VS dezelfde zijn als de belangen van Trump.
Als VS heb je niks aan vriendjes worden met Rusland, maar Trump heeft als proto-fascistisch dictator wel belangen bij vriendjes worden met Rusland.
Als de deal zoals Trump die voor ogen heeft doorgang krijgt, dan wel.quote:
Beide partijen hebben de doelen niet kunnen realiseren: we kunnen het dan het beste houden op een gelijk spel.quote:Op woensdag 12 februari 2025 18:52 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We kunnen concluderen dat Rusland heeft gewonnen.
quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:16 schreef Anton91 het volgende:
[ x ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ok, dan lijkt het er nu wél op dat Rusland gewonnen heeft
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
Maar het is geen gelijkspel als de ene er meer aan overhoudt dan de andere.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:26 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Beide partijen hebben de doelen niet kunnen realiseren: we kunnen het dan het beste houden op een gelijk spel.
No shit, Sherlock.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:18 schreef Tengano het volgende:
Zelensky wil dus vrede. Dat wordt dan niet doorvechten.
quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:16 schreef Anton91 het volgende:
[ x ]Echt bijzonder hoe diplomatiek Zelensky altijd is. Elke andere persoon had het allang verneukt in dit mijnenveld.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Over wat die Hegseth zegt is niks wat we nog niet wisten. De echte onderhandelingen weten we natuurlijk nog helemaal niet. Erg positief zal het echter niet worden.
Verder is het wachten op nukes van Oekraïne, hopelijk zijn ze er al mee bezig.
We moeten uitgaan van de oorspronkelijke doelen en deze vergelijken met de eindsituatie.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:27 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Maar het is geen gelijkspel als de ene er meer aan overhoudt dan de andere.
We moeten uitgaan van de oorspronkelijke status quo. Rusland heeft gebied ingenomen van Oekraine. Dat wint Rusland waar in ruil Oekraine niks terug zou krijgen naar het zich doet aanzien.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:29 schreef BlaZ het volgende:
[..]
We moeten uitgaan van de oorspronkelijke doelen en deze vergelijken met de eindsituatie.
Het is Oekraïne niet gelukt Rusland uit het eigen territorium te krijgen en het is Rusland niet gelukt Oekraïne op de knieën te krijgen of het leiderschap te wijzigen, ook is het niet gelukt om de Kherson, Zaporizhia en Donetsk oblasten volledig in te nemen.
En niet in de EU! Wij hebben al klaplopers genoeg.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Als de deal zoals Trump die voor ogen heeft doorgang krijgt, dan wel.
Oekraïne moet door Rus veroverde gebieden afstaan aan Rus. Plus definitief geen lidmaatschap NAVO. Oekraïne krijgt er niks voor terug.
Maar dat is niet meer dan een situatie die de werkelijkheid van het front reflecteerd. Deze oorlog zal voor de Russische zijde ondanks dat er wat terreinwinst geboekt is als een afgang de geschiedenisboeken in gaan.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:30 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
We moeten uitgaan van de oorspronkelijke status quo. Rusland heeft gebied ingenomen van Oekraine. Dat wint Rusland waar in ruil Oekraine niks terug zou krijgen naar het zich doet aanzien.
Als er één land is dat dolgraag bij de EU wil en bereidt is zich vol daarvoor in te zetten is het Oekraïne wel op het moment. Ik hoop wel dat ze er op enig moment bij zullen komen, zullen een waardevolle toevoeging zijn en je je hebt er veel meer aan dan aan Slowakije of Hongarije.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:30 schreef halfway het volgende:
[..]
En niet in de EU! Wij hebben al klaplopers genoeg.
Chamberlain kocht tijd om de Britse oorlogsindustrie op stoom te krijgen. Iets vergelijkbaars dient Europa nu ook te doen; blijvende Europese militaire steun aan Oekraïne en blijvende sancties verzwakken de Russen en ondertussen kunnen fabrieken als bijv. Nedcar, maar ook de Volkswagen fabrieken geschikt gemaakt worden voor massale productie voor de defensie industrie.quote:Op woensdag 12 februari 2025 19:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Chamberlain wordt tegenwoordig een beetje te kakken gezet maar het wel de persoon die de voorwaarden schepte waardoor Engeland de oorlog kon doorstaan.
Dit is een interessante kijk op de zaak:
https://historyreclaimed.(...)cy-between-the-wars/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |