Bewijs maar.quote:Op maandag 10 februari 2025 17:37 schreef RotatoR het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Number of migrants granted asylum in Sweden hits 40-year low
Gevolg van het striktere asielbeleid dat men heeft ingevoerd.
Caligula gebruikte ‘Germaans’ op dezelfde manier. Alles waar hij tegen was, was ‘Germaans’. Tegenwoordig is alles waar de Nederlandse fascisten op Internet problemen mee hebben ‘D66’; rechters, wetten, rechtscolleges, kortom alles wat de ‘eenheidsstaat’ blokkeert en de macht van de ‘Duce’ inperkt en de ‘Definitieve Oplossing’ van de (niet bestaande) asielcrisis tegenhoudt.quote:Ergo, de RvS verkondigt D66 leugens.
Moeten ze vooral door blijven gaan met de tegenwerking en doorgaan met al die klimaat en stikstofwaanzin.quote:
Dat is allang ontkracht.quote:Op maandag 10 februari 2025 17:59 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Zweden is stuk.
Die hebben het hoogste aantal verkrachtingen in Europa per inwoner met in 2018 als daders al 2/3e niet westerse achtergrond.
Omdat daar de definitie van verkrachting veel ruimer is dan in de rest van de wereld...quote:Op maandag 10 februari 2025 17:59 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Zweden is stuk.
Die hebben het hoogste aantal verkrachtingen in Europa per inwoner met in 2018 als daders al 2/3e niet westerse achtergrond.
Dat neemt toch niet weg dat 2/3 van de aanranders een niet westerse achtergrond heeft?quote:Op maandag 10 februari 2025 18:12 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Omdat daar de definitie van verkrachting veel ruimer is dan in de rest van de wereld...
Dit inderdaad.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:19 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Dat neemt toch niet weg dat 2/3 van de aanranders een niet westerse achtergrond heeft?
Het is een C-advies en geen D-advies, dus ik denk dat ze er mee gaan instemmen inderdaad. NSC loopt ook het gevaar niet terug te komen in de kamer als er nieuwe verkiezingen komen.quote:
Met een C advies moeten ze aanpassen. En dat wil Wilders niet.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:37 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is een C-advies en geen D-advies, dus ik denk dat ze er mee gaan instemmen inderdaad. NSC loopt ook het gevaar niet terug te komen in de kamer als er nieuwe verkiezingen komen.
Je suggereert een hoop, o.a. dat de Zweedse situatie en de Zweedse asielwetgeving vergelijkbaar zijn met Nederland en de voorstellen van Faber, maar feitelijk is het nog steeds niets.quote:Op maandag 10 februari 2025 17:37 schreef RotatoR het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Number of migrants granted asylum in Sweden hits 40-year low
Gevolg van het striktere asielbeleid dat men heeft ingevoerd.
Ergo, de RvS verkondigt D66 leugens.
D66 is een ideale zondebok voor die types. Dan doen feiten er niet meer toe…quote:Op maandag 10 februari 2025 18:40 schreef recursief het volgende:
[..]
Je suggereert een hoop, o.a. dat de Zweedse situatie en de Zweedse asielwetgeving vergelijkbaar zijn met Nederland en de voorstellen van Faber, maar feitelijk is het nog steeds niets.
En waarom je D66 er met de haren bijsleept is me een raadsel.
Het is een advies, er dient niks gewijzigd te worden.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:39 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Met een C advies moeten ze aanpassen. En dat wil Wilders niet.
Klopt, niets staat het kabinet in de weg om slechte, onuitvoerbare wetten naar het parlement te brengen. Gaat uiteraard weer een groot drama worden en vermoedelijk gewoon verworpen worden door de Eerste Kamer. Weer een hoop drama en 0,0 praktisch resultaat.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:48 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is een advies, er dient niks gewijzigd te worden.
Dat kan inderdaad, maar het blijft een advies.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:50 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Klopt, niets staat het kabinet in de weg om slechte, onuitvoerbare wetten naar het parlement te brengen. Gaat uiteraard weer een groot drama worden en vermoedelijk gewoon verworpen worden door de Eerste Kamer. Weer een hoop drama en 0,0 praktisch resultaat.
Dezelfde reden als waarom straatevangelisten constant Satan opvoeren.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:40 schreef recursief het volgende:
En waarom je D66 er met de haren bijsleept is me een raadsel.
Waarom dan advies vragen als je er toch schijt aan hebt?quote:Op maandag 10 februari 2025 18:48 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is een advies, er dient niks gewijzigd te worden.
Omdat het nog gewoon in de procedures staat en VVD en NSC wel willen doen alsof het serieuze partijen zijn.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:00 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Waarom dan advies vragen als je er toch schijt aan hebt?
Beter smijten ze jou gewoon over de Russische grens.quote:Op maandag 10 februari 2025 17:41 schreef Confetti het volgende:
De Raad van State stelt dat het asielbeleid geen of weinig invloed heeft op het besluit om naar Nederland te komen. 'Sociale contacten' is een veel belangrijkere reden.
Met dit soort wereldvreemde mensen valt niet te discussieren. Het wordt tijd dat rechts de aanval opent op de zogenaamde rechtsstaat. Zolang je die niet ontmanteld kun je geen rechts beleid voeren.
Is het probleem niet eerder dat er in de 1e kamer geen meerderheid voor te vinden is?quote:Op maandag 10 februari 2025 19:19 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, ik zou als NSC gewoon voorstemmen en zeggen dat dat nou eenmaal de afspraak was.
Deze wet loopt dan toch uit op een fiasco, aangezien Geert en Marjolijn willen luisteren naar degenen die er verstand van hebben. En dan mag hij lekker uitleggen waarom hij denkt dat we daarmee verder komen.
Klopt, maar dat kan Geert zijn coalitiegenoten niet verwijten.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:33 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Is het probleem niet eerder dat er in de 1e kamer geen meerderheid voor te vinden is?
Ik zou zeker niet voor stemmen als ik van NSC was. Dan gooi je datgene wat je uit hebt onderhandeld te grabbel en sta je echt helemaal nergens meer voor.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:19 schreef Hexagon het volgende:
Maargoed, ik zou als NSC gewoon voorstemmen en zeggen dat dat nou eenmaal de afspraak was.
Deze wet loopt dan toch uit op een fiasco, aangezien Geert en Marjolijn willen luisteren naar degenen die er verstand van hebben. En dan mag hij lekker uitleggen waarom hij denkt dat we daarmee verder komen.
Vooral dat laatste.quote:Op maandag 10 februari 2025 18:37 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is een C-advies en geen D-advies, dus ik denk dat ze er mee gaan instemmen inderdaad. NSC loopt ook het gevaar niet terug te komen in de kamer als er nieuwe verkiezingen komen.
Klopt. Maar ze kunnen het wel uitstellen.quote:Op maandag 10 februari 2025 19:45 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat gaan ze niet verhelpen door nergens voor te staan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |