Wat ga je halen?quote:Op zondag 9 februari 2025 12:24 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik moet zo nog naar de action en bouwmarkt. #zwaarleven
Soberso secondelijm en even kijken op afdeling gereedschap bij de action of ze hebben wat ik nodig heb.quote:
quote:
Ben nu onderweg naar de actionquote:Op zondag 9 februari 2025 12:24 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik moet zo nog naar de action en bouwmarkt. #zwaarleven
Ben daar 1.5 jaar geleden voor 't laatst geweest. Blijkbaar verkochten ze daar diamond painting setsquote:
Oh ik laats nog, maar meestal ging ik er 1 keer in de week heen of 1 keer in de twee wekenquote:Op zondag 9 februari 2025 12:52 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Ben daar 1.5 jaar geleden voor 't laatst geweest. Blijkbaar verkochten ze daar diamond painting setsIk ben daar niet van maar degene met wie ik toen was was daar nogal gek op
Vind het zo'n habbietabbie winkel
Mij vind je er niet snelquote:Op zondag 9 februari 2025 12:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Action is een best handige winkel als je op zoek bent naar bepaalde spullen
Het is wel echt goedkoop bij Action hoorquote:Op zondag 9 februari 2025 12:55 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Mij vind je er niet snel![]()
Komt op mij over als een dropshipwinkel. Ze kopen Temu/Wish achtig spul in, verkopen het voor 300%Kwaliteit is vaak ook niet om over naar huis te schrijven
Mijn moeder komt er regelmatig. Dan vind ze weer iets voor in de woonkamer, dan weer iets voor de keuken.quote:Op zondag 9 februari 2025 12:55 schreef Lovely het volgende:
[..]
Oh ik laats nog, maar meestal ging ik er 1 keer in de week heen of 1 keer in de twee weken
Maar ik vind het aanbod soms tegen vallen of ze hebben het niet
Zegt toch genoeg over de kwaliteit?quote:Op zondag 9 februari 2025 12:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Het is wel echt goedkoop bij Action hoor
8 euro voor een goed toetsenbord
Haal er wel doekjes voor de vloer of iets voor aan de muur gereedschap of wat lekkersquote:Op zondag 9 februari 2025 12:56 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Mijn moeder komt er regelmatig. Dan vind ze weer iets voor in de woonkamer, dan weer iets voor de keuken.
Sommige mensen maken er een sport van
Swifferdoekjes kan je er wel lekker goedkoop halen volgens mij jaquote:Op zondag 9 februari 2025 12:58 schreef Lovely het volgende:
[..]
Haal er wel doekjes voor de vloer of iets voor aan de muur gereedschap of wat lekkers![]()
Maar Die Grenze heeft ook wel lekkere dingen
Hallo Fogelquote:
quote:
Ik zal de leeftijd even weer omlaag brengenquote:
Waarom dacht ik dat dit een Buzz Lightyear kopie wasquote:
Ik gebruik zulke oortjes ook @ werk, niets mis meequote:Op zondag 9 februari 2025 12:57 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Zegt toch genoeg over de kwaliteit?
Een maatje van mij koopt er ook altijd gadgets.
Tijd terug had hij er "echt hele goede" bluetooth oortjes gekocht voor 9.95Nou dat was me een prul
Maar hij was zo trots als een pauw.
En van die led strips voor op z'n scooter haalt 'ie daar ook. Helemaal wijs meeMijn ding is 't niet
Gereedschapslijn en schilderspul is anders primaquote:Op zondag 9 februari 2025 12:55 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Mij vind je er niet snel![]()
Komt op mij over als een dropshipwinkel. Ze kopen Temu/Wish achtig spul in, verkopen het voor 300%Kwaliteit is vaak ook niet om over naar huis te schrijven
De verf is top voor binnen, voor buiten wat minderquote:Op zondag 9 februari 2025 13:56 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Gereedschapslijn en schilderspul is anders prima
Er gaan wel wat dingen gebeuren in die kerk!quote:Op zondag 9 februari 2025 12:56 schreef HappyCharly het volgende:
Hopelijk blijkt de kerk niet eng te zijn
Vind de diensten wel mooi
@:tot
Ik koop qua verf alleen maar de multiprimer omdat het geniaal spul is. Voor de rest vooral geen verf, maar wel de bakjes, kwasten etcquote:Op zondag 9 februari 2025 13:57 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
De verf is top voor binnen, voor buiten wat minder
Afslachting?quote:Op zondag 9 februari 2025 13:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Er gaan wel wat dingen gebeuren in die kerk!
Als ik daar bevestigend of ontkennend op zou antwoorden, zou ik natuurlijk al iets verraden he!quote:
Mja, hoe moet je zoiets categoriserenquote:Op zondag 9 februari 2025 14:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Als ik daar bevestigend of ontkennend op zou antwoorden, zou ik natuurlijk al iets verraden he!
Ojaquote:Op zondag 9 februari 2025 14:00 schreef ToT het volgende:
[..]
Als ik daar bevestigend of ontkennend op zou antwoorden, zou ik natuurlijk al iets verraden he!
Ohohquote:Op zondag 9 februari 2025 13:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Er gaan wel wat dingen gebeuren in die kerk!
Potatoquote:
Haiquote:
Het is wat mythologische fantasy-horror met een spirituele lading.quote:Op zondag 9 februari 2025 14:01 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Mja, hoe moet je zoiets categoriseren
Ja, maar wat er gebeurt op het hoogtepunt van die seriequote:Op zondag 9 februari 2025 14:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Het is wat mythologische fantasy-horror met een spirituele lading.
Ja daar wil ik niks over zeggen, de (enorm goede) review van The Critical Drinker had al te veel verraden voor me.quote:Op zondag 9 februari 2025 14:03 schreef AardappelSchotel het volgende:
[..]
Ja, maar wat er gebeurt op het hoogtepunt van die serie
Ben aan t kijkenquote:Op zondag 9 februari 2025 14:02 schreef ToT het volgende:
[..]
Het is wat mythologische fantasy-horror met een spirituele lading.
Iddquote:Op zondag 9 februari 2025 14:04 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja daar wil ik niks over zeggen, de (enorm goede) review van The Critical Drinker had al te veel verraden voor me.
quote:Op zondag 9 februari 2025 14:04 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja daar wil ik niks over zeggen, de (enorm goede) review van The Critical Drinker had al te veel verraden voor me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja je hoeft alleen maar even 'bolk' te roepen en dan halen ze het voor jequote:Op zondag 9 februari 2025 14:11 schreef HappyCharly het volgende:
[..]
Hebben ze de boodschappen al voor me apart gezegd?
Natuurlijk was ik niet nuchterquote:Op zondag 9 februari 2025 07:08 schreef Dotteke het volgende:
O ik zie in de OP dat er een DTS meeting komt op 31 mei. Mijn vraag...... was @:Grrrrrrrr nuchter toen hij dit zei
quote:Op zondag 9 februari 2025 14:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Natuurlijk was ik niet nuchter![]()
Maar die meet is serieus hoor
Gelukkigquote:Op zondag 9 februari 2025 14:12 schreef JustinK het volgende:
[..]
Ja je hoeft alleen maar even 'bolk' te roepen en dan halen ze het voor je
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |