Nou, er gaan wel geruchten.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 21:02 schreef spectrumanalyser het volgende:
En nu z'n Twitter of X leegloopt danmaar TikTok opkopen? zucht
Ben je een vol idioot ofzo? Dat ding is levensgevaarlijk.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:34 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik categoriseer het even naar de huidige trend, maar uiteraard zijn die censuurgeile useful idiots van het grootkapitaal niet werkelik links.
[..]
Het is iets nieuws en Europeanen kunnen zo'n ding helemaal niet betalen terwijl toelating er toch al nooit inzat. Dit bedoel ik nou, waarschijnlijk heeft driekwart van die eveneens gecensureerde redditers nog nooit aan enige andere auto ooit een post besteed.
Uiteraard moet hij hier niet toegelaten worden, maar het is gewoon een idiote tank van een auto tussen vele idiote tanks van auto's, de idiotie zit hier niet in de idiootste maar in belachelijk grote en zware pick ups over de hele linie daar. Hij was natuurlijk altijd al nooit voor de Europese markt bedacht.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 21:46 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ben je een vol idioot ofzo? Dat ding is levensgevaarlijk.
quote:Op vrijdag 17 januari 2025 19:07 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is nogal een opmerkelijk verhaal. Maar waarom is een video van een Youtuber een topic waard in NWS?
Het blijft trouwens ook bijzonder te zien dat Musk zoveel woede en ergernis oproept bij een bepaalde groep mensen, En dan vooral bij mensen met een progressief linkse politieke signatuur, wat ook de verscheidene reacties in dit topic weer eens weten te bevestigen.
Clanbase Eurocup 3quote:Op vrijdag 17 januari 2025 19:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb nog Clanbase EuroCup gespeelt, word je even weg getikt met 108 - -6 tegen Lauke en Roxx, Lauke is later in nog meerdere spellen wereldkampioen geweest, wel een enorme arrogante lul trouwens
Je druk maken om foto's??quote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:10 schreef Zorro het volgende:
Je druk maken om een fucking spelletje![]()
En dat geldt voor beide kanten in dit verhaal.
Dat jij het niet belangrijk vindquote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit topic bewijst het tegendeel. Sterker nog, de duimpjes op jouw post bewijzen al het tegendeel.
[..]
Hmm. Nou, daar is dus wel iets links en rechts aan want het valt dus op dat Musk vooral bij progressief linkse mensen weet te triggeren. Dat wekt dus de vraag op waarom deze groep zoveel antipathie jegens Musk heeft dat men geen kans onbenut kan laten om uit te halen richting deze man.
Het oogt namelijk nogal irrelevant, wat een bekendheid wel of niet van een computerspel vindt of hoe goed hij of zij hier nu in is. Als mensen zich daar druk over gaan maken is dat an sich al vreemd. Maar dit geef je gelukkig zelf ook al aan in de laatste alinea van je post.
Ja maar de likes bewijzen zijn gelijk hequote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:00 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat jij het niet belangrijk vindheeft 0,0 met links van rechts te maken maar half 4chan is rechts en lacht meneer Musk nu ook uit. Dus je gelul over links slaat weer wal noch kant. Maargoed dat weet je zelf ook dondersgoed
!
Man man man toch elke keer dat waardeoordeel over een bepaalde hobby. Hoe sneu is dat. Maarja weet je gelijk welke users je absoluut niet serieus moet nemen.
Ja maar het is maar een spelletjebro flikker op
Ach, het ligt aan links. Schattigquote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:08 schreef Montagui het volgende:
Ach, de linkse users hebben nu ook een Soros. Schattig.
Neuh, 'dit' ligt niet aan links. De 'aandacht' en reacties spreken wel boekdelen. Best vermakelijk.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:11 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Ach, het ligt aan links. Schattig
Klopt. Want links is verheven boven alles wat je als mens mens maakt. Links maakt geen fouten, links weet alles beter. Iedereen moet zijn als links. Zo niet dan hoor je weggecensureerd te worden, je stemrecht afgepakt te worden, etc etc. Zelfs God moet zijn plaats kennen. Allah is the greatest!quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:23 schreef Glazenmaker het volgende:
Als ik het goed begrijp is je niet gedragen als een censurerende, liegende loser met het gedrag van een 5 jarige het teken dat je links bent.
Nee, niet je best doen om zo treurig over te komen. Elon heeft die award al in de tas.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:32 schreef Montagui het volgende:
[..]
Klopt. Want links is verheven boven alles wat je als mens mens maakt. Links maakt geen fouten, links weet alles beter. Iedereen moet zijn als links. Zo niet dan hoor je weggecensureerd te worden, je stemrecht afgepakt te worden, etc etc. Zelfs God moet zijn plaats kennen. Allah is the greatest!
Ofwel, laat die man toch lekker kind zijn. Dat maakt hem veel meer de (imperfecte) mens dan menige linkserd.
Je bent hier een man aan het verdedigen die aan het censureren is geslagen toen mensen erachter kwamen dat hij slecht in een spelletje was.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:32 schreef Montagui het volgende:
[..]
Klopt. Want links is verheven boven alles wat je als mens mens maakt. Links maakt geen fouten, links weet alles beter. Iedereen moet zijn als links. Zo niet dan hoor je weggecensureerd te worden, je stemrecht afgepakt te worden, etc etc. Zelfs God moet zijn plaats kennen. Allah is the greatest!
Ofwel, laat die man toch lekker kind zijn. Dat maakt hem veel meer de (imperfecte) mens dan menige linkserd.
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk aan het downplayen is.quote:
Ik snap de mentaliteit van dat groepje niet. Iemand die toevallig ook rechts is gedraagt zich als een kleuter. Waarom jezelf dan ook voor lul zetten door het goed te praten?quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk aan het downplayen is.
Nou ja eerder veelzeggend dan bijzonder eigenlijk
Zeker wel. Ik ben namelijk tegen die censuur die hij in dit geval toepast. Maar ik zie dat eerder als iets menselijks ipv 'zie je wel, Musk censureert X nu (in het algemeen) naar zijn eigen denkbeelden', want dat zie ik niet gebeuren. Plasterk (maar die messenger zal dan ook wel weer geshoot worden) heeft daar m.i. een goeie column over:quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je bent hier een man aan het verdedigen die aan het censureren is geslagen toen mensen erachter kwamen dat hij slecht in een spelletje was.
Ik geloof er daarom geen zak van dat je wat tegen censuur hebt.
Censuur is ook iets menselijks.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 00:03 schreef Montagui het volgende:
[..]
Zeker wel. Ik ben namelijk tegen die censuur die hij in dit geval toepast. Maar ik zie dat eerder als iets menselijks ipv 'zie je wel, Musk censureert X nu (in het algemeen) naar zijn eigen denkbeelden', want dat zie ik niet gebeuren. Plasterk (maar die messenger zal dan ook wel weer geshoot worden) heeft daar m.i. een goeie column over:
[ x ]
M.i. veel minder dan pre-Musk. Dat is winst.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 00:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
Censuur is ook iets menselijks.
En man in vele vormen toegepast worden.
En Musk laat zien dat er wel degelijk censuur plaatsvindt op X.
Ach, hij steunt Trump, die heeft nog nooit verloren met Golf.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 01:14 schreef havanagila het volgende:
Wat een enorme zielepoot moet je ook zijn, om, als miljardair, te gaan lopen doen alsof je goed bent in videospelletjes....
Maakt allemaal niks uit. Wie had gedacht dat Trump ooit gekozen zou worden ? Wie had gedacht dat hij zelfs een tweede termijn ingaat. Ik lach me momenteel kapot om de verrotte wereld waarin we momenteel leven. Ik ben het cynisme voorbij. Wel medelijden met de jeugd van tegenwoordig en de toekomst die ze te wachten staat. Ik ben inmiddels 62 en probeer me er niet meer over op te winden. Valt niet altijd mee. Maar ik heb bijna geen keus. Knettergek en surrealistische tijden.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 15:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik mag hopen dat men wereldwijd eindelijk gaat inzien wat voor een totale volidioot Musk is. Een nepo baby pur sang, iemand die zijn hele leven heeft meegelift op de schouders van écht innovatieve mensen, iemand die structureel leugens verkondigt over producten en deadlines en iemand die al meermaals venijnig heeft uitgehaald als hij tegengewerkt werd. Een gevaarlijk figuur imo.
Haal Femke en Frans er even bij.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 19:07 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is nogal een opmerkelijk verhaal. Maar waarom is een video van een Youtuber een topic waard in NWS?
Het blijft trouwens ook bijzonder te zien dat Musk zoveel woede en ergernis oproept bij een bepaalde groep mensen, En dan vooral bij mensen met een progressief linkse politieke signatuur, wat ook de verscheidene reacties in dit topic weer eens weten te bevestigen.
Daarom RuneScapequote:Op zaterdag 18 januari 2025 06:59 schreef Hathor het volgende:
Path of Exile en Diablo, ik begrijp de hele hype rondom die geestdodende hack&slash games niet zo. Laatst op Discord nog een half uurtje zitten kijken naar een kennis die Diablo 4 speelde en het aan het streamen was, maar het is vanaf het begin tot het eind letterlijk constant hetzelfde...je loopt ergens naar binnen en moet de hele map leeg slaan.
Saai.
Ik mis Rnie wel nog in dit topic. Benieuwd welke rare kronkel daar weer gaat uitkomen om dit schitterend bazengedrag te vinden.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk aan het downplayen is.
Nou ja eerder veelzeggend dan bijzonder eigenlijk
Wat heb je voor ranzige cracksmoel als je tandvlees snachts spontaan begint te bloeden?quote:
50 uur achter elkaar gamen is niet echt gezond.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 08:01 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Wat heb je voor ranzige cracksmoel als je tandvlees snachts spontaan begint te bloeden?
Over wie er een echte ondernemer is.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 15:12 schreef monkyyy het volgende:
Wacht maar tot Musk en Trump ruzie krijgen, dat wordt world's messiest public break-up.
Zie post 64. Hij doet kritiek op zijn god af als het niet bestaande ElOn DeRaNgeMeNt SyNdRoMe.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 07:33 schreef BBach het volgende:
[..]
Ik mis Rnie wel nog in dit topic. Benieuwd welke rare kronkel daar weer gaat uitkomen om dit schitterend bazengedrag te vinden.
Dat valt wel mee, tot een tijdje terug vonden veel mensen het wellicht een beetje een vreemde kwibus, maar was er verder weinig op hem aan te merken. De laatste tijd is hij van een rare kwibus naar batshit crazy gegaan. Als je dat niet ziet heb je een betonnen bunker voor je kop.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 20:02 schreef Dauthi het volgende:
De afgunst en haat tegen Musk druipt er aan alle kanten van af.
Hij werd bezig gehouden maar lijkt uit die kooi ontsnapt te zijn en heeft een godcomplex ontwikkeld.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 16:55 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Een erudiete vent met vele kwaliteiten. Dat kun je wel zeggen.
Maar zonder dolletjes: wat iemand hierboven beweerde dat ie altijd al bonkers was maar toen de PR de dingen nog regelden viel het niet zo op. Nu doet ie het zelf en blijkt knettergek. Samen met Trump een zeer dynamisch duo. Echt ongelofelijk dat de USA bevolking daarin trapt.
Uiteindelijk dezelfde eigenschappen die Trump ook zo ver bracht: empathieloos, keihard, anderen moeten verliezen en enorm zelfvertrouwen uitstralen zodat iedereen gelooft wat je zegt. Narcisten en sociopaten kunnen enorm ver komen in de wereld als je een beetje mazzel hebt. Zonder middelen eindig je echter als onaangenaam riekende loner omdat je je vermogen niet kan inzetten om alles naar je hand te zetten.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 15:47 schreef raptorix het volgende:
[..]
Elon is een enorme narcist, dat is doorgaans waarom ze zakelijk goed zijn, omdat je bij dat soort bedrijven over het algemeen meer van komt als je snel zelf beslissingen neemt dan eindeloos te overleggen.
Ik voorzie ook dat zijn relatie met Trump binnen 3 maanden frontaal op de klippen loopt.
Ja ik ben niet echt links maar blijkbaar is commentaar leveren op dom gedrag van bekende mensen/leiders links.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:23 schreef Glazenmaker het volgende:
Als ik het goed begrijp is je niet gedragen als een censurerende, liegende loser met het gedrag van een 5 jarige het teken dat je links bent.
Maar wel iemand die zeker de komende 30 jaar nog de rijkste ter wereld is.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 15:02 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik mag hopen dat men wereldwijd eindelijk gaat inzien wat voor een totale volidioot Musk is. Een nepo baby pur sang, iemand die zijn hele leven heeft meegelift op de schouders van écht innovatieve mensen, iemand die structureel leugens verkondigt over producten en deadlines en iemand die al meermaals venijnig heeft uitgehaald als hij tegengewerkt werd. Een gevaarlijk figuur imo.
Mwah. Er wordt hier over elkaar heen gevallen om commentaar op Dolf Jansen, Femke Halsema en Tim Hofman te leveren.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 09:52 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ja ik ben niet echt links maar blijkbaar is commentaar leveren op dom gedrag van bekende mensen/leiders links.
Ambitieuze voorspelling.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 10:04 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Maar wel iemand die zeker de komende 30 jaar nog de rijkste ter wereld is.
Soms moeilijk te geloven dat hij nog fanboys heeft ondanks alles. Maar goed, er staan mensen te juichen dat hij zich met Europese politiek bemoeit, dus ik kijk nergens meer van op.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:23 schreef Glazenmaker het volgende:
Als ik het goed begrijp is je niet gedragen als een censurerende, liegende loser met het gedrag van een 5 jarige het teken dat je links bent.
Nouja. De komende 10 jaar dan.quote:
Het heeft zoals ik aangegeven wel degelijk met links en rechts te maken. Ik heb dat inmiddels ook meermaals onderbouwd. Daarnaast gaat het inderdaad maar om een spelletje en wat mensen op 4chan wel of niet vinden is helemaal irrelevant.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:00 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat jij het niet belangrijk vindheeft 0,0 met links van rechts te maken maar half 4chan is rechts en lacht meneer Musk nu ook uit. Dus je gelul over links slaat weer wal noch kant. Maargoed dat weet je zelf ook dondersgoed
!
Man man man toch elke keer dat waardeoordeel over een bepaalde hobby. Hoe sneu is dat. Maarja weet je gelijk welke users je absoluut niet serieus moet nemen.
Ja maar het is maar een spelletjebro flikker op
Wat hebben die hier precies mee te maken dan?quote:
Als hij nuttige dingen zegt mag hij best zijn mening uitspreken over de Europese politiek. Dat staat iedereen vrij om te doen natuurlijk. Het blijft dan ook onduidelijk waarom mensen er zich zo druk over maken als Musk het doet.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 10:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Soms moeilijk te geloven dat hij nog fanboys heeft ondanks alles. Maar goed, er staan mensen te juichen dat hij zich met Europese politiek bemoeit, dus ik kijk nergens meer van op.
`Het blijft trouwens ook bijzonder te zien dat x zoveel woede en ergernis oproept bij een bepaalde groep mensen'quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Wat hebben die hier precies mee te maken dan?
Correct.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
`Het blijft trouwens ook bijzonder te zien dat x zoveel woede en ergernis oproept bij een bepaalde groep mensen'
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk belachelijk aan het maken is.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 23:54 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk aan het downplayen is.
Nou ja eerder veelzeggend dan bijzonder eigenlijk
Dat heeft het dus niet. En nou wegwezen met je gebrabbelquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het heeft zoals ik aangegeven wel degelijk met links en rechts te maken.
Welk groepje? Asmongold is een enorme Elon Musk fanboy. Dus over wie spreek je?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:22 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk belachelijk aan het maken is.
Nou ja eerder veelzeggend dan bijzonder eigenlijk
Ik lach me kapot om de wanhopige en kinderlijke treurigheid. Maar ga vooral door!
Nee, jij vindt van niet, dat is wat anders.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:24 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat heeft het dus niet. En nou wegwezen met je gebrabbel
Nee, helemaal niet. Ik ben namelijk ook niet linksquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, jij vindt van niet, dat is wat anders.
Dit is werkelijk hoe je dit interpreteert ja?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik neem aan dat politici als Halsema en Timmermans hun tijd wel beter kunnen besteden dan zich druk te maken over Musk of een of ander computerspel dat hij zou spelen.
En blijf jezelf dit vooral wijsmaken lol. Ik gok dat de meeste hier nooit op Twitter hebben gezetenquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:20 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit waarschijnlijk voortkomende uit wat Musk met Twitter heeft gedaan, wat voorheen een safe space was voor alles links van het politieke spectrum was.
Zouden Donald en Elon al een keer samen gegolfd hebben?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 05:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ach, hij steunt Trump, die heeft nog nooit verloren met Golf.
Hebben ze al gedaan ja. Tot nu toe is het goed gegaan.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:27 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Zouden Donald en Elon al een keer samen gegolfd hebben?![]()
En daarna als een stel kleuters na 18 holes elkaar in de haren vliegen.
Ik ook om die van Musk. Je als volwassen rijkste man op aarde voordoen als elite gamer in allerlei podcasts, terwijl je een Chinees hebt ingehuurd om jouw account te boosten. Om vervolgens wanneer je betrapt wordt tijdens een stream dat je er toch geen reet van kunt en alles faked wild om je heen gaat slaan richting mensen die je uitlachen hieromquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:22 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Bijzonder dat het hetzelfde groepje is wat alles van Musk belachelijk aan het maken is.
Nou ja eerder veelzeggend dan bijzonder eigenlijk
Ik lach me kapot om de wanhopige en kinderlijke treurigheid. Maar ga vooral door!![]()
Twitter een safe space voor linksquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En blijf jezelf dit vooral wijsmaken lol. Ik gok dat de meeste hier nooit op Twitter hebben gezeten
quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:28 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Ik ook om die van Musk. Je als volwassen rijkste man van de aarde voordoen als elite gamer, terwijl je een Chinees hebt ingehuurd om jouw account te boosten. Om vervolgens wanneer je betrapt wordt tijdens een stream dat je er toch geen reet van kunt en alles faked wild om je heen gaat slaan richting mensen die je uitlachen hierom
Halsema en Timmermans zullen vast en zeker voor frustratie zorgen bij rechts en conservatieve mensen.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dit is werkelijk hoe je dit interpreteert ja?
Wat er bedoelt wordt is dat een grote groep mensen ook bijzonder veel woede en frustratie ervaart bij personen als Timmermans en Halsema. Wat dus echt precies hetzelfde is als wat jij nu claimt bij mensen uit vooral de linkse hoek. Tja. Bij Halsema, Timmermans, Tim Hofman ed is het vooral de rechts conservatieve hoek
We mogen dus allemaal best lachen om het gedrag van Musk, heeft niks te maken met de politieke voorkeur.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Halsema en Timmermans zullen vast en zeker voor frustratie zorgen bij rechts en conservatieve mensen.
Maar ook hier is het niet zwart-wit natuurlijk. Ik ben zelf rechts en conservatief en mag Halsema eigenlijk wel, erger met niet aan Timmermans (al ben ik het niet eens met zijn politiek) en BN'ers als Hofman houd ik me al helemaal niet mee bezig. Alles wat die zeggen is voor de bühne en daarom moeilijk serieus te nemen.
Dat kun je vinden, ik zie dat anders. Ook in Europa is er een duidelijke frictie tussen links en rechts maar zijn de tegenstelling minder extreem dan in de VS. Tevens vind ik de overwinning van Trump (ondanks dat ik geen fan van de persoon Trump ben) uitstekend nieuws, ook voor Europa. Want een beetje tegenwind jegens de megalomanie vanuit Brussel en wat meer respect voor individuele natiestaten mag namelijk wel.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:32 schreef Nattekat het volgende:
Ik weet niet of ik moet huilen of lachen van hoe HR hier de Amerikaanse culture wars probeert na te spelen. Alsof het leven een voetbalwedstrijd links tegen rechts is. Hé vriend, je woont in Nederland. Een Europees land met Europese regels en gebruiken. Zelfs de PVV zou in jouw lichtend voorbeeld naar links neigen. Trump en z'n maatje Elon zijn stinkend rijke mensen die alleen aan zichzelf denken en doen er alles aan om zichzelf en hun vrienden te verrijken. Ze geven echt geen ene donder om anderen. En al helemaal niet om jou.
Voor de EU zijn Trump en Musk gewoon slecht nieuws. Niets meer niets minder. Dan boeit het echt geen ene flikker of ze links, rechts, onder of boven zijn volgens al die rare voetbalregels, elk weldenkend mens in de EU kijkt heel kritisch naar hoe dit zich af zal spelen.
Huh, Trump en respect voor individuele natiestaten?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
en wat meer respect voor individuele natiestaten mag namelijk wel.
Dit! Musk die roept minimaal 100 uur per week te werken, zegt een top esporter te kunnen zijn (wat alleen al 70 uur per week kost om te worden), er zit zonder slapen 168 in een week. en alle top performers zijn er unaniem over dat minimaal 6 uur slaap per nacht de minimum noodzakelijk is.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 10:45 schreef SymbolicFrank het volgende:
Musk schept vaak op over wat hij allemaal wel niet doet. Nu ook: sinds de introductie van dat spel heeft hij het dagelijks meer dan 10 uur gespeeld? Want anders kon hij dat level niet hebben. En ondertussen werkt hij naar eigen zeggen wel 120 uur per week.
Wat hij eigenlijke doet:
1. Twitteren.
2. Vrouwen lastig vallen.
3. Op televisie komen.
4. Feesten.
5. Soms even bij zijn bedrijven langs gaan om een vergadering bij te wonen en/of bevelen te geven.
Het willen annexeren van Canada, Groenland en het Panana kanaal is maar een grapje!!!quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Huh, Trump en respect voor individuele natiestaten?
Dus Trump zorgt ervoor dat individuele Europese landen meer macht krijgenquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat kun je vinden, ik zie dat anders. Ook in Europa is er een duidelijke frictie tussen links en rechts maar zijn de tegenstelling minder extreem dan in de VS. Tevens vind ik de overwinning van Trump (ondanks dat ik geen fan van de persoon Trump ben) uitstekend nieuws, ook voor Europa. Want een beetje tegenwind jegens de megalomanie vanuit Brussel en wat meer respect voor individuele natiestaten mag namelijk wel.
Trump prefereert bilaterale diplomatie boven supranationale entiteiten zoals de EU.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Huh, Trump en respect voor individuele natiestaten?
Van annexatie zal geen sprake zijn. En Canada blijft natuurlijk gewoon Canada.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:46 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Het willen annexeren van Canada, Groenland en het Panana kanaal is maar een grapje!!!
Dit staat helemaal nergens in mijn post.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dus Trump zorgt ervoor dat individuele Europese landen meer macht krijgen
Dan gaan we dat ook doen bij de VSquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Trump prefereert bilaterale diplomatie boven supranationale entiteiten zoals de EU.
We gaan het de komende vier jaar zien.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Trump prefereert bilaterale diplomatie boven supranationale entiteiten zoals de EU.
[..]
Van annexatie zal geen sprake zijn. En Canada blijft natuurlijk gewoon Canada.
Omdat trump dus meer wil domineren ipv samenwerken. EU geeft een stem en een vuist, bilaterale verdragen geeft een wurgcontract en is onwerkbaar in Europa en begrijp je niks van de complexe verhoudingen en een heid van dit continentquote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Trump prefereert bilaterale diplomatie boven supranationale entiteiten zoals de EU.
Nee, het is juist andersom. Het is de EU dat zorgt voor wurgcontracten, die eens in de zoveel tijd ook nog op basis van een meerheid kunnen worden aangepast waardoor landen vast komen te zetten aan aangepaste overeenkomsten waar men nooit voor heeft getekend. Neem bijvoorbeeld migratie.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:51 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Omdat trump dus meer wil domineren ipv samenwerken. EU geeft een stem en een vuist, bilaterale verdragen geeft een wurgcontract en is onwerkbaar in Europa en begrijp je niks van de complexe verhoudingen en een heid van dit continent
Jij hebt duidelijk nooit een Amerikaanse FTA gelezen. Die zijn altijd zwaar in het voordeel van de VS. Vooral de FTAs die Trump heeft gesloten met Canada en Mexico.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, het is juist andersom. Het is de EU dat zorgt voor wurgcontracten, die eens in de zoveel tijd ook nog op basis van een meerheid kunnen worden aangepast waardoor landen vast komen te zetten aan aangepaste overeenkomsten waar men nooit voor heeft getekend. Neem bijvoorbeeld migratie.
Er is altijd frictie tussen verschillende politieke stromingen.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:37 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat kun je vinden, ik zie dat anders. Ook in Europa is er een duidelijke frictie tussen links en rechts maar zijn de tegenstelling minder extreem dan in de VS.
Jij vindt dat de VS de macht van de EU moet inperken?quote:Tevens vind ik de overwinning van Trump (ondanks dat ik geen fan van de persoon Trump ben) uitstekend nieuws, ook voor Europa. Want een beetje tegenwind jegens de megalomanie vanuit Brussel en wat meer respect voor individuele natiestaten mag namelijk wel.
En Trump moet dat in de EU veranderen?quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, het is juist andersom. Het is de EU dat zorgt voor wurgcontracten, die eens in de zoveel tijd ook nog op basis van een meerheid kunnen worden aangepast waardoor landen vast komen te zetten aan aangepaste overeenkomsten waar men nooit voor heeft getekend. Neem bijvoorbeeld migratie.
Ik dacht al, waar blijft dat woord "links"?quote:Op vrijdag 17 januari 2025 19:07 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is nogal een opmerkelijk verhaal. Maar waarom is een video van een Youtuber een topic waard in NWS?
Het blijft trouwens ook bijzonder te zien dat Musk zoveel woede en ergernis oproept bij een bepaalde groep mensen, En dan vooral bij mensen met een progressief linkse politieke signatuur, wat ook de verscheidene reacties in dit topic weer eens weten te bevestigen.
Migratie is juist de oorzaak van de individuele landen. Want die laten migraten binnen en is een binnenlandse aan gelegenheid. Maar door de verdragen die wij hebben als eu, heeft dit invloed op andere landen.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, het is juist andersom. Het is de EU dat zorgt voor wurgcontracten, die eens in de zoveel tijd ook nog op basis van een meerheid kunnen worden aangepast waardoor landen vast komen te zetten aan aangepaste overeenkomsten waar men nooit voor heeft getekend. Neem bijvoorbeeld migratie.
Jij zegt zwakkere EU en sterkere natiestaten.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:49 schreef HowardRoark het volgende:
Dit staat helemaal nergens in mijn post.
Nee dat heb je dus absoluut niet.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het heeft zoals ik aangegeven wel degelijk met links en rechts te maken. Ik heb dat inmiddels ook meermaals onderbouwd. Daarnaast gaat het inderdaad maar om een spelletje en wat mensen op 4chan wel of niet vinden is helemaal irrelevant.
[..]
Wat hebben die hier precies mee te maken dan?
[..]
Als hij nuttige dingen zegt mag hij best zijn mening uitspreken over de Europese politiek. Dat staat iedereen vrij om te doen natuurlijk. Het blijft dan ook onduidelijk waarom mensen er zich zo druk over maken als Musk het doet.
Ja hij zegt het echt.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:40 schreef Momo het volgende:
[..]
Huh, Trump en respect voor individuele natiestaten?
Ah! een tijd , daar kan ik wat meequote:Op zaterdag 18 januari 2025 12:37 schreef Beathoven het volgende:
14:25 t/m 14:50 is comedy goud. Elon met z’n “this map has eh ‘4 things”
Excuus.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 12:43 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ah! een tijd , daar kan ik wat mee![]()
Thnx
Gezienquote:Op zaterdag 18 januari 2025 12:47 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Excuus.
1e video uit de OP
Bekijk deze YouTube-video
Ik zie een trend en benoem dit. Dat heeft niets te maken met het willen opdelen van zaken.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 11:58 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Ik dacht al, waar blijft dat woord "links"?![]()
Wat moet de wereld heerlijk eenvoudig zijn als je alles in links en rechts kunt opdelen
[ afbeelding ]
Nee, ook dat zei ik niet.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 12:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij zegt zwakkere EU en sterkere natiestaten.
Het is vrij onnozel om het links-stempel hierop te plakken. Binnen mijn vriendengroep zijn we tamelijk rechts inclusief mezelf, maar we zijn allemaal van mening dat Musk knettergek is.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 13:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik zie een trend en benoem dit. Dat heeft niets te maken met het willen opdelen van zaken.
Het is ook bijzonder om vervolgens te zien dat users met juist die politieke oriëntatie (waaronder jij en degenen die jouw post liken) juist weer boos worden dat ik dit benoem. Dit in plaats van te erkennen dat het inderdaad zo is en wat uitleg te geven over waarom het mensen uit deze groep zoveel doet.
[..]
Nee, ook dat zei ik niet.
Ik gaf aan dat Trump bilaterale diplomatie boven supranationale entiteiten zoals de EU prefereert en dat dit prima nieuws is. Kortom, Trump zal dus liever met landen individueel samen proberen te werken dan via Brussel met de hele EU. Jij maakt daar vervolgens hele andere dingen van.
Dat Trump dat liever met landen één op één samenwerkt maakt de EU namelijk niet zwakker, de regelgeving en macht vanuit Brussel zal hier verder niet door veranderen.
Dat kan natuurlijk prima. Ik benoem slechts wat ik opmerk en helemaal hier op FOK! is die trend al langer zichtbaar dat Musk voor disproportioneel veel frustratie en woede zorgt bij users met een progressief linkse politieke oriëntatie. Maar dit wil niet zeggen dat zwart-wit is er zullen vast en zeker de nodige uitzonderingen zijn.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 13:11 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Het is vrij onnozel om het links-stempel hierop te plakken. Binnen mijn vriendengroep zijn we tamelijk rechts inclusief mezelf, maar we zijn allemaal van mening dat Musk knettergek is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |