Hulp gaat alleen helpen als beide partijen elkaar kunnen begrijpen.quote:Op maandag 13 januari 2025 19:02 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Op het moment dat bepaalde dingen je dermate bezig gaan houden dat het je verdere leven in de weg zit dan wordt het tijd om hulp te gaan zoeken.
Ik kreeg ook mijn eerste partner pas op m'n 32e na vele jaren te hebben gedate zonder succes en wat halfbakken dingetjes. Kwam in de vorm van een toenmalig goede vriendin die ik al jaren kende. Sinds een kleine 3 kwart jaar weer vrijgezel, maar hoopvol dat er echt wel iemand rondloopt die met zo'n mafketel als ik iets wilquote:Op zondag 12 januari 2025 20:13 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Ik ben al wel een aantal jaar op zoek naar een partner, maar het wil nog niet echt lukken. Er zijn niet veel vrouwen die bij mij passen en wanneer er een vrouw bij mij past, dan willen ze geen relatie of zitten ze al in een relatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus uiteindelijk komt het voor jou ook wel goed joh. 2025 is nog jong, ga er op uit. Ga leuke dingen ondernemen met vrienden, wie weet kom je via via iemand tegen. Laat een paar goede foto's maken, ga met wat vrienden/vriendinnen een datingprofiel aanmaken, zoveel mogelijkheden.Well, life can be a riot
I can be the pilot provided that it's private
I got the world to worry about
Wat versta jij onder sociaal zijn?quote:Op maandag 13 januari 2025 15:32 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Wat denk je dat de oorzaak dan is? Ik kom naar mijn mening over als een sociale en zelfverzekerde kerel. Ik praat geregeld met vrouwen in het openbaar vervoer bijvoorbeeld.
tadaaaaquote:Op zondag 12 januari 2025 21:11 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Het lijkt mij een droom voor de meeste vrouwen, de man als kostwinner terwijl zij voor de kinderen en het huis zorgt. Dat is best relaxed in vergelijking met hard werken. Een trad-wife is natuurlijk geen harde verplichting voor mij, maar ik zou het wel erg op prijs stellen.
man3 wat een bsquote:Op maandag 13 januari 2025 17:50 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik wel en ik heb daar geen oordeel over. Ik denk dat dit type vrouw gewoon eerlijk is en zegt waar het op staat. Natuurlijk heb je geëmancipeerde vrouwen die het zelf rooien zonder man, maar dat wil niet zeggen dat wanneer ze de kans krijgen om de te kiezen tussen die lieve vuilnisman en de rijke kale, dat ze dan voor de laatste gaan. Het is toch een soort verzekering voor luxe en comfort in de toekomst. Omgekeerd geldt hetzelfde principe. Een man wil het liefst een lekker wijf aan zijn zijde waar hij af en toe ook nog een zinnig gesprek mee kan voeren, maar puntje bij paaltje is het voor een man uitermate strelend wanneer hij een dame heeft waarmee hij goede sier kan maken. Nadeel voor veel vrouwen is dat ouderdom voor hen onverbiddelijk is (m.u.v. Kate Winslet) en dat moeten ze dan wel compenseren met iets behalve gezeur. [u]Mannen verliezen minder snel hun glans alleen die lopen het risico lui te worden ten aanzien van hun uiterlijk.[/u]
1950 belde. Ze willen hun opvattingen terug.quote:Op zondag 12 januari 2025 21:11 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Het lijkt mij een droom voor de meeste vrouwen, de man als kostwinner terwijl zij voor de kinderen en het huis zorgt. Dat is best relaxed in vergelijking met hard werken. Een trad-wife is natuurlijk geen harde verplichting voor mij, maar ik zou het wel erg op prijs stellen.
Ik had hem wegens zijn voorkeur voor een trad-wife al eerder geadviseerd om een partner te zoeken in de kringen van de GG of de HHK, maar als hij uit principe tegen vaccinaties is, dan is hij bij de GG of de HHK helemaal op het goede adres.quote:Op woensdag 15 januari 2025 12:52 schreef Questular het volgende:
TS is zo iemand die uit principe zijn kinderen niet laat vaccineren, laten we hopen dat een partner vinden hem niet gaat lukken.
Dat geldt natuurlijk ook voor Oekraïne.quote:Op woensdag 15 januari 2025 15:21 schreef Hexagon het volgende:
Je kan ook naar Rusland gaan. Enorm vrouwenoverschot wat met de dag groeit.
Als je hier niemand kan vinden, dan gaat dat daar al helemaal niet lukken.quote:Op woensdag 15 januari 2025 15:21 schreef Hexagon het volgende:
Je kan ook naar Rusland gaan. Enorm vrouwenoverschot wat met de dag groeit.
Je kan natuurlijk een bruid importeren die het alleen om de verblijfsvergunning te doen is. Dan blijft ze vijf jaar bij je totdat ze de Nederlandse nationaliteit krijgt, en dan gaat ze scheiden. Vervolgens importeer je de volgende bruid die vooral een verblijfsvergunning wil.quote:Op woensdag 15 januari 2025 18:14 schreef VEM2012 het volgende:
Hoogstens krijg je dan iemand die meekomt voor een verblijfsvergunning, maar dat lijkt mij gedoemd om te mislukken.
GG? HHK?quote:Op woensdag 15 januari 2025 14:24 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik had hem wegens zijn voorkeur voor een trad-wife al eerder geadviseerd om een partner te zoeken in de kringen van de GG of de HHK, maar als hij uit principe tegen vaccinaties is, dan is hij bij de GG of de HHK helemaal op het goede adres.
Nou, leuk…quote:Op woensdag 15 januari 2025 18:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk een bruid importeren die het alleen om de verblijfsvergunning te doen is. Dan blijft ze vijf jaar bij je totdat ze de Nederlandse nationaliteit krijgt, en dan gaat ze scheiden. Vervolgens importeer je de volgende bruid die vooral een verblijfsvergunning wil.
quote:Op dinsdag 14 januari 2025 11:32 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Ik kreeg ook mijn eerste partner pas op m'n 32e na vele jaren te hebben gedate zonder succes en wat halfbakken dingetjes. Kwam in de vorm van een toenmalig goede vriendin die ik al jaren kende. Sinds een kleine 3 kwart jaar weer vrijgezel, maar hoopvol dat er echt wel iemand rondloopt die met zo'n mafketel als ik iets wilWaarom ben je niet gewoon blijven posten onder @Polomeneer ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus uiteindelijk komt het voor jou ook wel goed joh. 2025 is nog jong, ga er op uit. Ga leuke dingen ondernemen met vrienden, wie weet kom je via via iemand tegen. Laat een paar goede foto's maken, ga met wat vrienden/vriendinnen een datingprofiel aanmaken, zoveel mogelijkheden.
Verdien je dan minimaal 6000 eur netto?quote:Op zondag 12 januari 2025 21:11 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
[..]
Het lijkt mij een droom voor de meeste vrouwen, de man als kostwinner terwijl zij voor de kinderen en het huis zorgt. Dat is best relaxed in vergelijking met hard werken. Een trad-wife is natuurlijk geen harde verplichting voor mij, maar ik zou het wel erg op prijs stellen.
Ik hoor dit vaak, dat.mannen minder snel lelijk worden. Pertinent onzin. Na 45 is het klaar voor beide partijen.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:50 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ja, dat weet ik wel en ik heb daar geen oordeel over. Ik denk dat dit type vrouw gewoon eerlijk is en zegt waar het op staat. Natuurlijk heb je geëmancipeerde vrouwen die het zelf rooien zonder man, maar dat wil niet zeggen dat wanneer ze de kans krijgen om de te kiezen tussen die lieve vuilnisman en de rijke kale, dat ze dan voor de laatste gaan. Het is toch een soort verzekering voor luxe en comfort in de toekomst. Omgekeerd geldt hetzelfde principe. Een man wil het liefst een lekker wijf aan zijn zijde waar hij af en toe ook nog een zinnig gesprek mee kan voeren, maar puntje bij paaltje is het voor een man uitermate strelend wanneer hij een dame heeft waarmee hij goede sier kan maken. Nadeel voor veel vrouwen is dat ouderdom voor hen onverbiddelijk is (m.u.v. Kate Winslet) en dat moeten ze dan wel compenseren met iets behalve gezeur. Mannen verliezen minder snel hun glans alleen die lopen het risico lui te worden ten aanzien van hun uiterlijk.
Onzin, ik was ruim voor m'n 45e al lelijk.quote:Op woensdag 15 januari 2025 22:51 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik hoor dit vaak, dat.mannen minder snel lelijk worden. Pertinent onzin. Na 45 is het klaar voor beide partijen.
Ik ben bijna 42 en kreeg gisteren nog een lik aan de lippen van een man. Moet je nagaan.quote:Op woensdag 15 januari 2025 22:52 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Onzin, ik was ruim voor m'n 45e al lelijk.
Komt dat uit Koning van Katoren of zo?quote:Op woensdag 15 januari 2025 18:57 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
GG = Gereformeerde Gemeenten
HHK = Hersteld Hervormde Kerk
Ik ben bijna 44, en ik kreeg gisteren ook nog een lik aan mijn lippen, maar dan van een vrouw (is daadwerkelijk waar). Moet je nagaan.quote:Op woensdag 15 januari 2025 22:59 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik ben bijna 42 en kreeg gisteren nog een lik aan de lippen van een man. Moet je nagaan.
Van je partner neem ik aan. Die moet wel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 09:49 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik ben bijna 44, en ik kreeg gisteren ook nog een lik aan mijn lippen, maar dan van een vrouw (is daadwerkelijk waar). Moet je nagaan.
Nee, die was het niet. Ik was er ook zéér zeker niet van gediend, al was mijn vrouw er wel bij.quote:Op donderdag 16 januari 2025 09:58 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Van je partner neem ik aan. Die moet wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |