quote:
Daarom is het solo.quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:32 schreef MTheBassman het volgende:
Eddie's solowerk kan ik ook echt nooit wat mee.
Thijsje?quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef spapaars het volgende:
Mijn veel te vroeg overleden held.
[ afbeelding ]
Als we dat eens zouden weten, dan konden we die beïnvloeden.quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ja, maar hoe die in de stemlijst komt?
In zn natuurlijke staat:quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef spapaars het volgende:
Mijn veel te vroeg overleden held.
[ afbeelding ]
Als ik ooit een kloon aanmaak...quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef Dagoduck het volgende:
Hoezo is er geen user die Jongens heet. Wtf.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meervoud voor een username?quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef Dagoduck het volgende:
Hoezo is er geen user die Jongens heet. Wtf.
Mja vanuit historisch perspectief valt er wat voor te zeggen, maar ik vind de nummers die ik van ze ken niet echt bijzonder. Ook Strange Machines niet echt.quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:32 schreef Evenstar het volgende:
[..]
The Gathering is wel grondlegger in Nederland hoor, dus meer dan terecht.
Al zou Epica er zeker wel in mogen, Delain vind ik wel wat minder qua kwaliteit, hoe leuk ik het ook vind.
Ik heb mij dit topic nog nooit voor een grap geschaamd.quote:
@usernamesquote:
Anneke van Giersbergen is wel echt een godinquote:Op zaterdag 28 december 2024 23:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Mja vanuit historisch perspectief valt er wat voor te zeggen, maar ik vind de nummers die ik van ze ken niet echt bijzonder. Ook Strange Machines niet echt.
Toen de Crockett's Theme op nummer 1 stond in de Nederlandse hitparadesquote:
Begrijpelijk.quote:Op zaterdag 28 december 2024 23:33 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
@:Jongens Wat vinden we hiervan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |